Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    707
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Γεια σας φιλοι μου...εδω & λιγες μερες οταν παω να εκτυπωσω, ο εκτυπωτης μου βγαζει αυτο το μνμ[Βαζω φωτο]...τι να συμβαινει αραγε; χαρτι Α4 αγοραζω ή απο Σουπερ μερκετ ή απο χαρτοβιβλιοπωλεια...τη βοηθεια σας. ευχαριστω.Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  EKTIPOTIS.jpg 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  64,2 KB 
ID: 205876

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athletic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας φιλοι μου...εδω & λιγες μερες οταν παω να εκτυπωσω, ο εκτυπωτης μου βγαζει αυτο το μνμ[Βαζω φωτο]...τι να συμβαινει αραγε; χαρτι Α4 αγοραζω ή απο Σουπερ μερκετ ή απο χαρτοβιβλιοπωλεια...τη βοηθεια σας. ευχαριστω.Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  EKTIPOTIS.jpg 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  64,2 KB 
ID: 205876
    Οταν δίνεις εντολή ακούς τον εκτυπωτή να κάνει θορύβους, τον βλέπεις πχ να προσπαθεί να τραβήξει χαρτί αλλά να μην μπορεί;
    Από όσο είδα είναι top loading, μήπως έχει πέσει τίποτα εκεί που βάζεις το χαρτί, κάποιος συνδετήρας, κανένα άλλο αντικείμενο και δεν επιτρέπει στο χαρτί να περάσει προς τα κάτω; με εναν φακό θα μπορέσεις να το τσεκάρεις

  3. #3
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    707
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Φιλε μου τι να σου πω...ετσι ακριβως κανει...το παλευει,αλλα,δεν μπορει να το τραβηξει...κανει θορυβο & με εκνευριζει...μπορει να ειναι αυτο που μου λες...θα το κοιταξω & θα γραψω,εδω,σχετικα...ευχαριστω πολυ.

    - - - Updated - - -

    Λοιπον, εκανα τα εξης--> με το φακο ερριξα μια ματια στο βαθος & απο πανω & απο κατω-οσο μπορεις να δεις,βεβαια-δεν ειδα κατι που να εμποδιζει...του λιγοστεψα τα χαρτια, απο καμμια 20αρια, αφησα μια δεσμιδα απο 5-6....δοκιμασα print, ειδα οτι εκτυπωσε κανονικα, αρα δεν εχουμε καποιο εμποδιο...Ειπα μεσα μου οτι μαλλον εφτιαξε....Δοκιμαζω μετα μια εκτυπωση ενος συνηθισμενου εγγραφου στο WORD....Εδω,δυστυχως, δεν τα καταφερε, πηρα το ιδιο μνμ....δοκιμασα 3-4 φορες στο Word, & στο τελος εκτυπωσε το κειμενο...τι να φταιει ρε γμτ τελικα ? αλλου εκτυπωνει αλλου οχι...θα με τρελλανει στο τελος αυτο το μηχανημα της HP....& δεν ξερω καποιους τεχνικους εδω στην Ελλαδα, να τους ρωτουσα...αυτα τα νεα μου...καμμια καλη ιδεα ? ευχαριστω.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας