Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 32
  1. #1
    Εγγραφή
    22-06-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritzbox 5530AX
    Μάγκες δεν κάνω πλάκα έχουμε φτάσει στην παράνοια! Εγώ μένω στην ΚΕΡΑΤΕΑ και είχε γίνει αναβαθμίσει VDSL από το 2016! Το 2018 έκανα αίτηση για το 200ρι και πήρα τα 3 του Καράμπελα! Δεν είναι διαθεσιμο μου έλεγαν πέρασε ένας χρόνος τίποτα εγώ επερνα καθε μήνα τηλεφωνο τίποτα! Τους έκανα καταγγελία στην ΕΕΤΤ τίποτα μου απάντησε ο ΟΤΕ στην αρχή δεν υπάρχει σχέδιο για μεγαλύτερες ταχύτητες! Η ΕΕΤΤ μου απάντησε ότι δεν μπορούμε να κάνουμε κουμάντο στην εμπορική πολιτική του παρόχου! Ωραία και καλά μέχρι εδώ! Μαθαίνουμε τελικά ότι σε οικισμό στην ΚΕΡΑΤΕΑ στην κακκηθαλασσα με 500 κατοίκους το πολύ έγινε αναβάθμιση VDSL 200mpbs ναι καλά ακούτε! Όλοι η κακκηθαλασσα υποστηρίζει 200ρα! Και λέω καλά ρε μας δουλεύουν εκεί στον ΟΤΕ η έχουν τίποτα εξοχικά εκεί! Ολόκληρη πόλη με 12000 κατοίκους δεν μας βάζουν το 200ρι που τους παρακαλαγα ένα χρόνο και το βάζουν σε οικισμούς στα βουνά και στα λαγκάδια! Έκανα παράπονα πάλι στο 13888 και πάλι τίποτα δεν έγινε! Τι να πει κανείς! Μιλάμε για παρανοϊκούς τρελούς είναι εκεί στον ΟΤΕ δεν εξήγησε αλλιώς!!

  2. #2
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.753
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Έγινε αναβάθμιση από παλιές καμπίνες VDSL.. ή μπήκανε τώρα καμπίνες VDSL.. ??
    Η περιοχή Κ.Θ. πρέπει να ανήκει σε άλλο A/K..

    γιατί υποθέτω ότι σε κάποιες περιοxές θα παίζει το εξής σενάριο..

    Σε κάμποσες περιοχές που είχανε μπει καμπίνες VDSL νωρίς αυτές δεν υποστήριζαν Vectoring για μεγάλες ταχύτητες..
    Στις περιοχές που μπήκανε αργότερα καμπίνες VDSL αυτές είχανε νεότερο εξοπλισμό που έδιναν 200 Mbps..

    Γενικά όμως ο OTE έχει αρχίσει να κάνει αναβάθμιση και στις παλιότερες καμπίνες VDSL..
    οπότε όλοι θα πάρουν κάποια στιγμή μεγάλες ταχύτητες..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  3. #3
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.799
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alexgtigti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάγκες δεν κάνω πλάκα έχουμε φτάσει στην παράνοια! Εγώ μένω στην ΚΕΡΑΤΕΑ και είχε γίνει αναβαθμίσει VDSL από το 2016! Το 2018 έκανα αίτηση για το 200ρι και πήρα τα 3 του Καράμπελα!
    Οταν λες 3, εννοεις Mbit η κατι αλλο?
    Γιατι αν εχεις ηδη vdsl 50 και τρελαινεσαι για να βαλεις 200, ειναι για πολυ κλαμα, αλλα υπαρχουν και πολυ χειροτερα.
    Παντως τα βουνα και τα λαγκαδια που παιρνουν vdsl αργοτερα, ειναι με νεωτερο εξοπλισμο, και γιαυτο και τα 200 ειναι ευκολα.
    Επισης δεν εχουν και πολυ crosstalk. Βεβαια οταν ερθει η ωρα να μιλησουμε για backbone, εκει μπορει να ανακαλυψεις οτι ολα τα λαγκαδια μαζι μοιραζονται 200 Mbit.

  4. #4
    Εγγραφή
    22-06-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritzbox 5530AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν λες 3, εννοεις Mbit η κατι αλλο?
    Γιατι αν εχεις ηδη vdsl 50 και τρελαινεσαι για να βαλεις 200, ειναι για πολυ κλαμα, αλλα υπαρχουν και πολυ χειροτερα.
    Παντως τα βουνα και τα λαγκαδια που παιρνουν vdsl αργοτερα, ειναι με νεωτερο εξοπλισμο, και γιαυτο και τα 200 ειναι ευκολα.
    Επισης δεν εχουν και πολυ crosstalk. Βεβαια οταν ερθει η ωρα να μιλησουμε για backbone, εκει μπορει να ανακαλυψεις οτι ολα τα λαγκαδια μαζι μοιραζονται 200 Mbit.
    50 με 200 είναι η μέρα με τη νύχτα! Είναι σαν να συγκρίνω adsl 24 με VDSL 50! Δεν γίνεται να βάζουν super vectoring 200ρια στα βράχια και στα πρόβατα και σε εμάς να σέρνετε! Θα τρελαθούμε τελείως!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έγινε αναβάθμιση από παλιές καμπίνες VDSL.. ή μπήκανε τώρα καμπίνες VDSL.. ??
    Η περιοχή Κ.Θ. πρέπει να ανήκει σε άλλο A/K..

    γιατί υποθέτω ότι σε κάποιες περιοxές θα παίζει το εξής σενάριο..

    Σε κάμποσες περιοχές που είχανε μπει καμπίνες VDSL νωρίς αυτές δεν υποστήριζαν Vectoring για μεγάλες ταχύτητες..
    Στις περιοχές που μπήκανε αργότερα καμπίνες VDSL αυτές είχανε νεότερο εξοπλισμό που έδιναν 200 Mbps..

    Γενικά όμως ο OTE έχει αρχίσει να κάνει αναβάθμιση και στις παλιότερες καμπίνες VDSL..
    οπότε όλοι θα πάρουν κάποια στιγμή μεγάλες ταχύτητες..
    Μπήκαν καινούργιες καμπίνες πέρσι!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 894D1701-B911-43D3-80F1-32F22F36D31C.jpg  


  5. #5
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.671
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alexgtigti Εμφάνιση μηνυμάτων
    50 με 200 είναι η μέρα με τη νύχτα! Είναι σαν να συγκρίνω adsl 24 με VDSL 50! Δεν γίνεται να βάζουν super vectoring 200ρια στα βράχια και στα πρόβατα και σε εμάς να σέρνετε! Θα τρελαθούμε τελείως!

    - - - Updated - - -



    Μπήκαν καινούργιες καμπίνες πέρσι!!
    Δεν είναι δυνατό να λες ότι σέρνεται η 50αρα. Αν συγχρονίζει στο φουλ, είναι μια χαρά. Εκτός αν είστε καμιά 10αρα συσκευές στον ίδιο χώρο και κατεβάζετε όλοι στο φουλ ταυτοχρόνως.

  6. #6
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Να καεί η κατσίκα του γείτονα! Γιατί αυτός και όχι εγώ;
    Διότι αύριο-μεθαύριο εσύ θα έχεις οπτική ίνα και αυτός θα μείνει με τον χαλκό.

  7. #7
    Εγγραφή
    22-06-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritzbox 5530AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να καεί η κατσίκα του γείτονα! Γιατί αυτός και όχι εγώ;
    Διότι αύριο-μεθαύριο εσύ θα έχεις οπτική ίνα και αυτός θα μείνει με τον χαλκό.
    Η κατσίκα του γείτονα ήταν πρώην αυθαίρετους οικισμούς που έχτισαν παράνομα και μπήκαν στο σχέδιο πόλεως από κωλοφαρδια! Και οπτικό ίνα θα έχουν! Εδώ έχουν 200ρα και είναι 500 κάτοικοι!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι δυνατό να λες ότι σέρνεται η 50αρα. Αν συγχρονίζει στο φουλ, είναι μια χαρά. Εκτός αν είστε καμιά 10αρα συσκευές στον ίδιο χώρο και κατεβάζετε όλοι στο φουλ ταυτοχρόνως.
    Τι δεν καταλαβαίνεις! Με 50ρα κατεβάζεις με 5 και με τι 200ρα με 25! Απλά μαθηματικά ποια 50ρα;; Τι να κλασουν σήμερα οι 50ρες! Εδώ έχουν 200ρες στα βράχια πάνω που παμε για μπάνιο στη θάλασσα!

  8. #8
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.671
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alexgtigti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κατσίκα του γείτονα ήταν πρώην αυθαίρετους οικισμούς που έχτισαν παράνομα και μπήκαν στο σχέδιο πόλεως από κωλοφαρδια! Και οπτικό ίνα θα έχουν! Εδώ έχουν 200ρα και είναι 500 κάτοικοι!

    - - - Updated - - -



    Τι δεν καταλαβαίνεις! Με 50ρα κατεβάζεις με 5 και με τι 200ρα με 25! Απλά μαθηματικά ποια 50ρα;; Τι να κλασουν σήμερα οι 50ρες! Εδώ έχουν 200ρες στα βράχια πάνω που παμε για μπάνιο στη θάλασσα!
    Καλά, ότι πεις... Άκου λέει τι να κλάσουν σήμερα οι 50αρες. Για τους περισσότερους είναι υπέρ αρκετές. Και η ταχύτητα πολύ γρήγορη. Τώρα αν εσύ θες να κατεβάσεις όλο το internet είναι δικό σου θέμα.

    Και το ότι εσύ δεν έχεις διαθεσιμότητα για 200αρα δεν σημαίνει ότι οι υπόλοιπες ταχύτητες είναι άχρηστες και για τα μπάζα.

  9. #9
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alexgtigti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κατσίκα του γείτονα ήταν πρώην αυθαίρετους οικισμούς που έχτισαν παράνομα και μπήκαν στο σχέδιο πόλεως από κωλοφαρδια! Και οπτικό ίνα θα έχουν! Εδώ έχουν 200ρα και είναι 500 κάτοικοι!
    Εε, και; Εσύ είχες εδώ και 3 χρόνια VDSL και πριν ADSL, ενώ αυτοί πιθανότατα τίποτα.
    Άσχετα τι ήταν πριν ο οικισμός, μπήκε στο σχέδιο πόλεως και δικαιούνται όπως ο τελευταίος κάτοικος αυτής της χώρας, σύνδεση με τις δημόσιες υπηρεσίες. Απλά τους έβαλαν την νεώτερη τεχνολογία εξαρχής.

    Μπας και ήθελες να ξεκινήσουν από dial up και μετά από 10-15 χρόνια να φθάσουν σε VDSL; Τι σημασία έχει που είναι 500 νοματαίοι; Δεν έχουν στον ήλιο μοίρα;
    Παράνοια είναι αυτό που υποστηρίζεις και όχι αυτό που συμβαίνει.

  10. #10
    Εγγραφή
    22-06-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritzbox 5530AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εε, και; Εσύ είχες εδώ και 3 χρόνια VDSL και πριν ADSL, ενώ αυτοί πιθανότατα τίποτα.
    Άσχετα τι ήταν πριν ο οικισμός, μπήκε στο σχέδιο πόλεως και δικαιούνται όπως ο τελευταίος κάτοικος αυτής της χώρας, σύνδεση με τις δημόσιες υπηρεσίες. Απλά τους έβαλαν την νεώτερη τεχνολογία εξαρχής.

    Μπας και ήθελες να ξεκινήσουν από dial up και μετά από 10-15 χρόνια να φθάσουν σε VDSL; Τι σημασία έχει που είναι 500 νοματαίοι; Δεν έχουν στον ήλιο μοίρα;
    Παράνοια είναι αυτό που υποστηρίζεις και όχι αυτό που συμβαίνει.
    Για να μου πηγαίνεις κόντρα Μπας και μένεις και εσυ σε κανένα οικισμό;; Δηλ είναι φυσιολογικό να είσαι μέσα στην πόλη και να έχεις 50 οικισμός και έναν από αυτούς να υποστηρίζει τα πάντα και εμείς το 50ρι; Ρε μην κρύβεστε και το παίζετε άνετη! Άλλη στην Αθήνα δεν έχουν καν VDSL και εμείς εδώ και στα βράχια έχουμε 200ρες! Άντε να τα πεις αυτά σε κανένα Αθήναιο τι κράξιμο θα φας! Θα μας τρελάνουν εδώ!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, ότι πεις... Άκου λέει τι να κλάσουν σήμερα οι 50αρες. Για τους περισσότερους είναι υπέρ αρκετές. Και η ταχύτητα πολύ γρήγορη. Τώρα αν εσύ θες να κατεβάσεις όλο το internet είναι δικό σου θέμα.

    Και το ότι εσύ δεν έχεις διαθεσιμότητα για 200αρα δεν σημαίνει ότι οι υπόλοιπες ταχύτητες είναι άχρηστες και για τα μπάζα.
    Το 50ρι είναι καλό Γι αυτούς που βλέπουν YouTube και παίζουν κανένα τάβλι στο Ίντερνετ και κατεβάζουν καμία ταινιουλα 1080p! Τώρα που παίρνεις τηλεόραση 4κ με 400 ευρώ! Για να κατεβάσεις 4κ ταινία hdr θες από 20gb μέχρι 40gb το ίδιο και τα παιχνίδια και παραπάνω! Σε 3 μήνες μπαίνουμε στο 2020 και είμαστε ακόμα με την 50ρα!

  11. #11
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δεν σου πάω κόντρα, είναι φυσιολογικότατο! Εσύ ζητάς παράλογα πράγματα.
    Και παρεμπιπτόντως μένω κέντρο στη Αθήνα και δεν έχω 50άρα VDSL, σε αντίθεση με σένα που έχεις καμπίνα εδώ και 3 χρόνια.
    Μήπως να γράφω τα ίδια, ζητώντας να στο κόψουν για να μου δώσουν εμένα διότι συγκριτικά είσαι χωριό;

  12. #12
    Εγγραφή
    22-06-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritzbox 5530AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σου πάω κόντρα, είναι φυσιολογικότατο! Εσύ ζητάς παράλογα πράγματα.
    Και παρεμπιπτόντως μένω κέντρο στη Αθήνα και δεν έχω 50άρα VDSL, σε αντίθεση με σένα που έχεις καμπίνα εδώ και 3 χρόνια.
    Μήπως να γράφω τα ίδια, ζητώντας να στο κόψουν για να μου δώσουν εμένα διότι συγκριτικά είσαι χωριό;
    Συγκρίνεις ολόκληρη πόλη που είναι εδώ και 100 χρόνια με 12000 κατοίκους 30 χιλιόμετρα από Αθήνα και 10 χιλιόμετρα από το αεροδρόμιο με παράνομους οικισμούς που ένας τώρα μπήκε τώρα τελευταία στο σχέδιο με 500 κατοίκους το καλοκαίρι και με 300 το χειμώνα! Και να υποστηρίζουν 200ρες; Και εμείς εδώ το πολύ ένα 50ρι ψόφιο! Αμα θες εσυ να πας κόντρα και να σπας πλάκα με κατσίκες του γείτονα επειδή είσαι πιτσιρικάς και σε καταλαβαίνω άσε να σχολιάσει κανένας 35ρις και πάνω!

  13. #13
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Με το ίδιο σκεπτικό συγκρίνεις την πόλη σου με την Αθήνα που υπάρχει χιλιάδες χρόνια;
    Γιατί εσύ να έχεις καινούργια καμπίνα και όχι εγώ; Βλέπεις τι ζητάς;

    Και κάτι τελευταίο. Ούτε πλάκα σπάω, ούτε πιτσιρικάς είμαι. Αλλά σίγουρα με αυτά που γράφεις, μάλλον εσύ είσαι.

  14. #14
    Εγγραφή
    22-06-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritzbox 5530AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το ίδιο σκεπτικό συγκρίνεις την πόλη σου με την Αθήνα που υπάρχει χιλιάδες χρόνια;
    Γιατί εσύ να έχεις καινούργια καμπίνα και όχι εγώ; Βλέπεις τι ζητάς;

    Και κάτι τελευταίο. Ούτε πλάκα σπάω, ούτε πιτσιρικάς είμαι. Αλλά σίγουρα με αυτά που γράφεις, μάλλον εσύ είσαι.
    Μπας και έχεις εξοχικό στην κακκηθαλασσα; Γιατί έχουμε 50 οικισμούς από Αθηναίους όχι από τους ντόπιους! Η Αθήνα φιλαράκο έχει FTTH και INALAN και 200ρες! Κάτσε εσυ με την 50ρα και πανυγηριζε!

  15. #15
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Η περιοχή μου, που είναι κέντρο Αθήνας (δήμος Αθηναίων και όχι άλλος της συνολικής μητροπολιτικής έκτασης) δεν έχει FTTH ούτε 200άρες ταχύτητες και ειδικά εγώ ούτε καμπίνα VDSL.
    Μακάρι να έπιανα 50άρι (όπως στο χωριό σου) και τότε θα πανηγύριζα. Και σίγουρα δεν κλαίγομαι όπως εσύ, για την κατσίκα του γείτονα.

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας