Σελ. 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 2567
Εμφάνιση 91-95 από 95
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι ακριβως.
    Ήμουν πολύ συγκεκριμένος σ'αυτό που είπα. Το αν είναι λόγια του αέρα που συμφωνείς με τον tsigarid, θα το καταλάβεις στα επόμενα χρόνια, αν μείνεις με την ίδια συσκευή. Ένα κακό πράγμα, οι apple fans, δεν θέλετε να παραδεχτείτε κάποια πράγματα.

5 χρόνια χρήστης ios ήμουν, γνωρίζω πολύ καλά τι παίζει σ'αυτά που αναφέρω. Αν εσείς θέλετε να στρουθοκαμηλίζετε, δικό σας πρόβλημα.

Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Πέρα από lifestyle, trend, πουλάω μούρη και λοιπά χαριτωμένα, κατ'εμε το πρόβλημα είναι η δαπάνη που απαιτεί ένα προϊόν το οποίο έχει αυξημένες πιθανότητες να κάνει ελεύθερη πτώση, φτερά σε τσέπη άλλου, κτλ κτλ. Το ίδιο φυσικά θα έλεγα και για οποιαδήποτε άλλη ναυαρχίδα τέτοιου κόστους.
    Αν κάποιον δεν τον απασχολεί να βρεθεί μείον 1Κ, γιατί φτερνίστηκε ξερωγω και του έφυγε η συσκευή από τα χέρια, καλά κάνει και λόγος δεν μου πέφτει.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away

Περιοχή
    England
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Virgin media
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων

Ήμουν πολύ συγκεκριμένος σ'αυτό που είπα. Το αν είναι λόγια του αέρα που συμφωνείς με τον tsigarid, θα το καταλάβεις στα επόμενα χρόνια, αν μείνεις με την ίδια συσκευή. Ένα κακό πράγμα, οι apple fans, δεν θέλετε να παραδεχτείτε κάποια πράγματα.

5 χρόνια χρήστης ios ήμουν, γνωρίζω πολύ καλά τι παίζει σ'αυτά που αναφέρω. Αν εσείς θέλετε να στρουθοκαμηλίζετε, δικό σας πρόβλημα.
    FYI - Εχω iPhone απο το 2009 και δεν εχω παρατηρησει αυτα που λες.

Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    FYI - Εχω iPhone απο το 2009 και δεν εχω παρατηρησει αυτα που λες.
    Εγώ που έχω από το 2010-2015, είμαι τρελός όταν στις επόμενες εκδόσεις του ios δεν περιλάμβανε ΟΛΑ τα χαρακτηριστικά, λόγω παλιότερου hardware; Τι support είναι αυτό λοιπόν; Να λέμε ότι δέχεται updates για χρόνια αλλά να είναι πετσοκομμένες εκδόσεις;

Anyway, τρελό δεν μπορείτε να με βγάλετε, υπάρχουν και links, απ'την ίδια την apple. Συνεχίστε τον φανατισμό σας.

Edit: Ένα παράδειγμα που θυμάμαι. Είχε βγει νέα iOS όπου υποστήριζε keyboard με swipe και στο iphone 4 που είχα δεν υπήρχε το χαρακτηριστικό. Αυτή την υποστήριξη πλήρωσα ένα κάρο λεφτά τότε;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gentoo : 17-09-19 στις 13:59.

Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10800/950
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    8.4(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχω παραθέσει την σελίδα με τα χαρακτηριστικά του iOS 13 και τα ελάχιστα που δεν υποστηρίζονται πίσω από το XR. Θα μπορούσατε να κάνετε συγκεκριμένη συζήτηση πάνω σε αυτά αντί να σφάζεστε χωρίς λόγο για συσκευές του 2010.

Σελ. 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 2567

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία