Σελ. 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 151
  1. #31
    Εγγραφή
    28-09-2003
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    10000000/10000000
    ISP
    Swisscom
    Router
    pfSense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όσους λένε για εφαρμογές θα ήθελα να πω δεν ισχύει. Ανάλογα τι χρησιμοποιεί ο καθένας.... Πχ tweetbot όντως πολύ καλό (από εποχής που είχα 3gs). Αλλά πχ εγώ δεν πήγα σε tablet Apple λόγω έλλειψης micro sd και Kodi. Τώρα για τηλέφωνα... root θα πω εγώ, titanium backup terminal, proper file management κλπ. Dual-sim (κανονικά supported). Από ότι ξέρω είναι μπροστά στα προγράμματα φωτογραφίας. Ό,τι βολεύει τον καθένα. Στο θέμα υποστήριξης obviously καλύτερη... Βέβαια κάποιες αναβαθμίσεις είναι μάλλον από ότι έχω ακούσει σχετικά. Δηλαδή κάποια βαραίνουν πολύ. Το Android αν και πλέον πολλά χρόνια μετά προσπαθεί. Η Google δλδ. Ειδικά αν με το 10άρι δίνουν αναβαθμίσεις ασφαλείας και λειτουργικού χωρίς ενδιάμεσους... Κυρίως ασφαλείας. Γιατί τα custom skins είναι πρόβλημα για τις αναβαθμίσεις. Αλλά αν έχεις near stock ή stock κινητό, τότε μια χαρά θα έχεις για πολλά χρόνια κινητό. Νομίζω ο καθένας τα σκάει όπου νομίζει καλύτερα. Για την πλειονότητα 200- για Android είναι υπερ-καλά πλέον. Redmi note 7. Αυτοί που θέλουν παραπάνω... βλέπουν (Ανήκω σε αυτούς). Εγώ πάντως από θέμα εφαρμογών προτιμώ Android ξεκάθαρα. Και μάλιστα rootαρισμένο Android (Αν και πλέον χρειάζεται σαφώς λιγότερο από παλιότερα). Αυτό που διάβασα για 3x 4k videos τούμπανο... Τώρα ποιος θα το χρησιμοποιήσει καθώς και το αποτέλεσμα.... δεν έχω ιδέα
    Μερικές παρατηρήσεις στα παραπάνω:
    Εφαρμογές όντως υπαρχουν πολύ ποιοτικές στο Android. Έλεγχος όμως στο Play Store δεν υπάρχει με την έννοια του App Store, οπότε ο χρήστης πρέπει να σκεφτεται 2 φορές τι πάει να κατεβάσει. Οι ψαγμένοι δεν θα έχουν εύκολα θέμα, οι υπόλοιποι είναι αστείο να την πατήσουν.
    Το root είναι επίσης θέμα για το 99% του κόσμου. Είναι σαν να δίνεις στους πάντες δίπλωμα για 1000άρα μηχανή. Λίγοι θα την πάνε με ασφάλεια.
    Στο Dual Sim ψιλο-συμφωνούμε. Ανάλογα τι θέλει ο καθένας. Εγώ π.χ. χρησιμοποιώ Swisscom και Cosmote. Και οι 2 έχουν eSIM οπότε δεν με επηρεάζει το πως το υλοποιεί η Apple.
    Για τα updates διαφωνώ. Παίρνεις updates εφόσον δεν έχεις πειράξει το κινητό (root, κτλ). Αν το έχεις πειράξει, τέρμα τα updates και είσαι μόνος σου. Άρα το ένα πλεονέκτημα μηδενίζει το άλλο. Διαλέγεις και παίρνεις, δεν μπορείς να τα έχεις και τα 2 όμως. Επίσης η ιστορία έχει δείξει ότι ακόμα και η Google πάει με το ζόρι στα 3 χρόνια, 2 με πλήρη updates και 1 μόνο security. Κοιτάνε με κυάλια την Apple που δίνει στα πάντα 5 χρόνια+.
    Το budget επίσης πονεμένη ιστορία. Δεν είναι μόνο πόσα $$$ κάνει το τηλέφωνο που θες, είναι και αν εμπιστεύεσαι τον κατασκευαστή και επίσης αν είναι 100% συμβατό με το δίκτυο το τηλέφωνο. Εμπιστεύεσαι τους Κινέζους κατασκευαστές από θέμα ασφάλειας; Εγώ μόνο τους μεγάλους κινέζους και πάλι με ζόρι. Επίσης τα Xiaomi είναι Τ-Ρ-Α-Γ-Ι-Κ-Α στην συμβατότητα. Δεν υποστηρίζουν carrier aggregation, VoLTE και VoWiFi με τα Ελληνικά δίκτυα. Είναι λύση ανάγκης, όχι πραγματικά «σωστή» συσκευή. Στην Κίνα πιθανόν να παίζουν τέλεια, εδώ έχουν θέματα. Άρα για εμένα οι επιλογές περιορίζονται πολύ όταν πετάξεις έξω από την λίστα σου τα προβληματικά τηλέφωνα. Όταν λοιπόν πας με αυτά που θα παίζουν καλά, οι ψαλίδα τιμών δεν είναι η ίδια και με <200 παίρνεις μάλλον μπακατέλα Android.

  2. #32
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgemv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα updates διαφωνώ. Παίρνεις updates εφόσον δεν έχεις πειράξει το κινητό (root, κτλ). Αν το έχεις πειράξει, τέρμα τα updates και είσαι μόνος σου. Άρα το ένα πλεονέκτημα μηδενίζει το άλλο. Διαλέγεις και παίρνεις, δεν μπορείς να τα έχεις και τα 2 όμως. Επίσης η ιστορία έχει δείξει ότι ακόμα και η Google πάει με το ζόρι στα 3 χρόνια, 2 με πλήρη updates και 1 μόνο security. Κοιτάνε με κυάλια την Apple που δίνει στα πάντα 5 χρόνια+.
    Δεν έχω απαίτηση απ ΄την Xiaomi να μου παρέχει μακρόχρονη υποστήριξη με τόσα μοντέλα και τόσο οικονομικά που τα πωλεί, αλλά από μια Samsung (όπως και τους άλλους που έχουν ναυαρχίδες) είναι πραγματικά ΤΡΑΓΙΚΟ να ζητάει τα ΙΔΙΑ χρήματα με την Apple και να προσφέρει ΜΟΛΙΣ 2 χρόνια αναβαθμίσεις λειτουργικού.

    Και να έχεις τα διάφορα fanboys να προσπαθούν να κάνουν το άσπρο-μαύρο με το ατράνταχτο επίχειρημα "εγώ τα αλλάζω στην 2ετία" (λες και μας ενδιαφέρει κάθε πότε αλλάζουν τα κινητά τους)

  3. #33
    Εγγραφή
    31-07-2018
    Περιοχή
    England
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Virgin media
    Εχω το 6s plus. Σουπερ ευχαριστημενος μεχρι τωρα σε ολα του. Του χρονου θα αλλαξω με το καινουργιο που θα βγει. Συνολικα θα το εχω κρατησει 5 χρονια, πληρως ενημερωμενο. Ο λογος που θα το αλλξω ειναι για να εχω ενημερωμενο λογισμικο λογω δουλειας (ασφαλεια). Το 6αρι που εχει η αδερφη μου με iOs11, δεν το ενημερωνει γιατι δεν θελει λεει (ουτε εγω καταλαβαινω γιατι), μια χαρα ειναι παλι μεχρι τωρα, ουτε κολληματα τπτ. Εχω φιλους που εδω και χρονια παλευουν με κινεζικα κινητα και απο το 2015 ουτε που θυμαμαι ποσα κινητα εχουν αλλαξει, σιγουρα 3 μην πω και παραπανω και εχουν δωσει πιο πολλα λεφτα απο μενα σε κινητα αυτη τη 4ετια. Προσωπικα απο την εμπειρια μου το iphone ειναι η καλυτερη επενδυση για κινητο αν θες να γλυτωσεις λεφτα.

  4. #34
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.725
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι. Δίνουν επιτέλους καλώδιο lightning to usb-c και φορτιστή 18W με usb-c. Μόνο στα Pro, όχι στο απλό 11.

    - - - Updated - - -

    Μειονέκτημα για το iPad που χάνει το δωρεάν MS Office για ένα δέκατο της ίντσας. Πλέον μόνο στο ακριβότερο mini υπάρχει αυτή η δυνατότητα.
    μαλιστα,εγω το θεωρω πισογυρισμα(αν και πιο πολυ μου αρεσει το lighting απο το type c αλλα τι να κανουμε αυτη ειναι η οδηγια)
    VAMOS ARIS

  5. #35
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.735
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Ο Α13 και το type C είναι ευπρόσδεκτα. Κατά τα άλλα δεν έχει συνταρακτικές αλλαγές, νομίζω ό,τι περιμέναμε είδαμε...

  6. #36
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλιστα,εγω το θεωρω πισογυρισμα(αν και πιο πολυ μου αρεσει το lighting απο το type c αλλα τι να κανουμε αυτη ειναι η οδηγια)
    Πισωγύρισμα δεν το λες. Αν θες να πάνε σε φουλ type c τότε το λες μισή πρόοδο. Αλλά το να μπορείς να συνδέσεις το κινητό σου στα laptop που πουλάει η ίδια εταιρεία εδώ και 4 χρόνια, χωρίς την αγορά επιπλέον hardware, είναι σίγουρα πρόοδος. Συν τον ταχυφορτιστή. 74 ευρώπουλα η επίσημη τιμή στην Ελλάδα για αυτή την πολυτέλεια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος emeliss : 11-09-19 στις 20:07.

  7. #37
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    ΠΑΝΟΡΑΜΑ SKG
    Μηνύματα
    125
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    Router
    Unifi Dream Router
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα κινητά τα gains ειναι μεγάλα ως προς το performance per watt και τη μπαταρια. Επίσης αυτα τα ARM chip τα βλέπουμε σε ipad pro και θα τα δουμε σύντομα και σε macbooks. Η apple έχει cutting edge chips φτιαγμένα σε cutting edge λιθογραφίες τη τελευταια 6ετια. Σταθερά 1 με 1.5 χρόνο μπροστά από τους ανταγωνιστές της. Και μιας και έρχονται τα Windows laptops με qualcomm 8cx ξέρουμε εκ των προτέρων πως θα υστερούν έναντι στα arm macbooks...

    Sure ο αριθμός καμερών είναι πιο σημαντικός... Ειναι αλλωστε μεγάλο τεχνολογικό επιτευγμα να φορτωσεις με κάμερες ενα τηλέφωνο...

    - - - Updated - - -



    Από τα charts καταλαβαίνω πως υπήρχε και φέτος μάλλον σοδειά απο low hanging fruits...
    Εχεις δικαιο, ειναι τρομερα σημαντικο και χρησιμο ενα τετοιο chip, δυστυχως αυτα που λες δεν τα υποστηρίζει η αγορα και οι αποψεις καθως οσο παει κραζουν ολο και περισσοτερο για τη πλεον μη-υπαρχουσα καινοτομια της Apple. Ας μη ξεχναμε πως ξεκινησε η Apple σε σχεση, δεν ειχε ανταγωνιστες τοτε, ηταν καινοτομα. Το focus της Apple δεν θα επρεπε να ειναι τα CPU αλλα τα τηλεφωνα...ας βγαλει και CPU για PC...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί ακόμα να μην σημαίνει πολλά, αλλά σε κανά χρόνο θα είναι θέμα η έλλειψη 5G...

    - - - Updated - - -



    το ιδιο σκουπιδότοπος είναι και το appstore. Δεν εχεις καλύτερο hardware στο android όσα λεφτά και να δώσεις, τουλάχιστον όσον αφορα soc, nand και build quality. Στις οθόνες και στις καμερες μεγαλες διάφορες δεν υπάρχουν γιατί ολοι οι κατασκευαστές τους ιδιους προμηθευτες έχουν.

    - - - Updated - - -

    Προσωπικά προτιμώ Android γιατί με εξυπηρετεί πολύ περισσότερο σαν λειτουργικό και γιατί εκεί έχεις τη δυνατότητα να αγοράσεις συσκευή μη flagship με κάποιο vfm τελοσπαντων.
    γενικα το XS MAX που ειχα και το S9+ δεν ειχαν καμια σχεση στην οθονη, να μην πω καν για το note 10 που πηρα τωρα προσφατα

  8. #38
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgemv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μερικές παρατηρήσεις στα παραπάνω:
    Εφαρμογές όντως υπαρχουν πολύ ποιοτικές στο Android. Έλεγχος όμως στο Play Store δεν υπάρχει με την έννοια του App Store, οπότε ο χρήστης πρέπει να σκεφτεται 2 φορές τι πάει να κατεβάσει. Οι ψαγμένοι δεν θα έχουν εύκολα θέμα, οι υπόλοιποι είναι αστείο να την πατήσουν.
    Το root είναι επίσης θέμα για το 99% του κόσμου. Είναι σαν να δίνεις στους πάντες δίπλωμα για 1000άρα μηχανή. Λίγοι θα την πάνε με ασφάλεια.
    Στο Dual Sim ψιλο-συμφωνούμε. Ανάλογα τι θέλει ο καθένας. Εγώ π.χ. χρησιμοποιώ Swisscom και Cosmote. Και οι 2 έχουν eSIM οπότε δεν με επηρεάζει το πως το υλοποιεί η Apple.
    Για τα updates διαφωνώ. Παίρνεις updates εφόσον δεν έχεις πειράξει το κινητό (root, κτλ). Αν το έχεις πειράξει, τέρμα τα updates και είσαι μόνος σου. Άρα το ένα πλεονέκτημα μηδενίζει το άλλο. Διαλέγεις και παίρνεις, δεν μπορείς να τα έχεις και τα 2 όμως. Επίσης η ιστορία έχει δείξει ότι ακόμα και η Google πάει με το ζόρι στα 3 χρόνια, 2 με πλήρη updates και 1 μόνο security. Κοιτάνε με κυάλια την Apple που δίνει στα πάντα 5 χρόνια+.
    Το budget επίσης πονεμένη ιστορία. Δεν είναι μόνο πόσα $$$ κάνει το τηλέφωνο που θες, είναι και αν εμπιστεύεσαι τον κατασκευαστή και επίσης αν είναι 100% συμβατό με το δίκτυο το τηλέφωνο. Εμπιστεύεσαι τους Κινέζους κατασκευαστές από θέμα ασφάλειας; Εγώ μόνο τους μεγάλους κινέζους και πάλι με ζόρι. Επίσης τα Xiaomi είναι Τ-Ρ-Α-Γ-Ι-Κ-Α στην συμβατότητα. Δεν υποστηρίζουν carrier aggregation, VoLTE και VoWiFi με τα Ελληνικά δίκτυα. Είναι λύση ανάγκης, όχι πραγματικά «σωστή» συσκευή. Στην Κίνα πιθανόν να παίζουν τέλεια, εδώ έχουν θέματα. Άρα για εμένα οι επιλογές περιορίζονται πολύ όταν πετάξεις έξω από την λίστα σου τα προβληματικά τηλέφωνα. Όταν λοιπόν πας με αυτά που θα παίζουν καλά, οι ψαλίδα τιμών δεν είναι η ίδια και με <200 παίρνεις μάλλον μπακατέλα Android.
    Η αλήθεια είναι με τα του vowifi και volte δεν ξέρω με ποιον τρόπο επιλέγονται οι σωστοί πάροχοι. Εγώ πχ το είχα κατά καιρούς ενεργοποιήσει με cosmote και oneplus 6. Αλλά έβαλα κάποιον κωδικό. Τώρα δεν ξέρω αν το λες πρόβλημα κινητού αυτό. Με dual sim δεν σε νοιάζει αν ο κατασκευαστής υποστηρίζει e-sim. Πάντως θα ήθελα να καταργηθούν εντελώς οι sim με κάποιο πιο ασφαλές πρότυπο. Θα ήταν τέλειο να μπορούσε να γίνει σχεδόν εξ ολοκλήρου σε μέσω ρθυμίσεων. Το root πλέον λίγοι το επιτρέπουν χωρίς ειδικά να χάσεις εγγύηση. Μονο Google, Xiaomi και OnePlus από τα ευρείας κυκλοφορίας. Δεν το κάνει κάποιος κατά λάθος. Πάντως δεν γνωρίζω αν όντως ισχύει αυτό που λες. Λογικά ενημέρωση ασφαλείας μια χαρά βάζεις. Ίσως όχι μέσω ota αλλά χειροκίνητα. Αλλά δεν σε εμποδίζει κάτι. Το play store για εμένα είναι OK. Προσωπικά το μόνο που με εκνευρίζει είναι ότι έχει κάποια περίεργα rules. Αλλά η δυνατότητα εγκατάστασης εφαρμογών εκτός αυτού, είναι ανεκτιμητη. Α και κάτι άλλο. Αλήθεια ρε παιδιά δεν σας λείπουν καθόλου οι launchers? Κάθε φορά το ότι δεν μπορείς να διαμορφώσεις όπως θες την οθόνη σου μου σπάει τα νεύρα. Ούτε εφαρμογές αν θες νομίζω μπορείς να κρύψεις κλπ. Είπαμε ο καθένας έχει τα γούστα του. Ως επένδυση ένα iphone είναι καλύτερο από μια Android ναυαρχίδα day one. Όλα τα άλλα όμως είναι συζητήσιμα

  9. #39
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    @GMaister22
    Όσο λες ότι τηλέφωνα είναι, δεν θα καταλάβεις ποτέ το λάθος σου. Δεν είναι τηλέφωνα. Είναι τηλέφωνα και email clients και internet browser και media player και streaming devices και παιχνιδομηχανές και πλοηγοί και κάμερες και video editors και τηλεχειριστήρια για δεκάδες συσκευές και κέντρα αυτοματισμού και και και...
    Όλη η αγορά περιμένει να βγουν smart glasses. Βασικά περιμένουν να βγάλει η Apple smart glasses. Για να γεμίσουν εφαρμογές AR/VR κάθε κομμάτι της ζωής μας. Αυτό το μικρό αξεσουάρ με την υπολογιστική δύναμη του μικροσκοπικού υπολογιστή που λέγεται "τηλέφωνο" θα δουλεύει.

  10. #40
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Μπορείς να βρεθείς στην άλλη άκρη του κόσμου, ανάμεσα σε κόσμο που ΔΕΝ μιλάει αγγλικά, και να σταθείς, λειτουργήσεις, ζήσεις χάρη σε αυτά.
    Δοκιμάστε να το κάνετε χωρίς smartphone...

    Σε πάει όπου θέλεις το GMaps, Googlάρεις που θα φας, πας, σε πάει στο ξενοδοχείο που θα μείνεις κ.ο.κ Το Google Translate σωτήριο, μπορεί να βγάζει άλλα αντί άλλων συντακτικά, αλλά το νόημα το βγάζει ο άλλος.

    Το μόνο που χρειάζεσαι για να λειτουργήσεις σε αυτό τον πλανήτη σήμερα είναι smartphone + δεδομένα.

  11. #41
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να βρεθείς στην άλλη άκρη του κόσμου, ανάμεσα σε κόσμο που ΔΕΝ μιλάει αγγλικά, και να σταθείς, λειτουργήσεις, ζήσεις χάρη σε αυτά.
    Δοκιμάστε να το κάνετε χωρίς smartphone...

    Σε πάει όπου θέλεις το GMaps, Googlάρεις που θα φας, πας, σε πάει στο ξενοδοχείο που θα μείνεις κ.ο.κ Το Google Translate σωτήριο, μπορεί να βγάζει άλλα αντί άλλων συντακτικά, αλλά το νόημα το βγάζει ο άλλος.

    Το μόνο που χρειάζεσαι για να λειτουργήσεις σε αυτό τον πλανήτη σήμερα είναι smartphone + δεδομένα.
    Οπότε και θα πληρώσεις για να πάρεις Iphone για να μην σε παρακολουθούνε τόσο, αλλά και θα δώσεις τα στοιχεία σου ώστε να έχεις gmaps και λοιπές Google εφαρμογες;

    Και γιατί να μην το πληρώσεις απο την αρχή φθηνότερα;

  12. #42
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε και θα πληρώσεις για να πάρεις Iphone για να μην σε παρακολουθούνε τόσο, αλλά και θα δώσεις τα στοιχεία σου ώστε να έχεις gmaps και λοιπές Google εφαρμογες;

    Και γιατί να μην το πληρώσεις απο την αρχή φθηνότερα;
    Θα σε... ντριμπλάρω, γενικά για την συσκευή Smartphone μίλησα, προσωπικά δεν μπαίνω σε versus, θεωρώ πχ ότι το iOS δεν έχει τις δυνατότητες του Android, και iPhone να πάρω τελικά, θα έχω πάντα ένα daily Xiaomi.

  13. #43
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σε... ντριμπλάρω, γενικά για την συσκευή Smartphone μίλησα, προσωπικά δεν μπαίνω σε versus, θεωρώ πχ ότι το iOS δεν έχει τις δυνατότητες του Android, και iPhone να πάρω τελικά, θα έχω πάντα ένα daily Xiaomi.
    Ναι άλλα έτσι όπως το θέτεις συσκευή smart phone είναι μόνο αυτή που τρέχει τις εφαρμογές της google, όποτε γιατί να το πληρώσεις παραπάνω;
    Αν το θέλεις σαν κόσμημα ή συμπλήρωμα της ενδυμασίας είναι άλλο θέμα

  14. #44
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι άλλα έτσι όπως το θέτεις συσκευή smart phone είναι μόνο αυτή που τρέχει τις εφαρμογές της google, όποτε γιατί να το πληρώσεις παραπάνω;
    Αν το θέλεις σαν κόσμημα ή συμπλήρωμα της ενδυμασίας είναι άλλο θέμα
    Μακριά από μένα οι ποζεριές, αλλά δεν θέλω να το πάμε στο προσωπικό, αλλά μιας και το έθεσες, θέλω να έχω δυο συσκευές, μια high end και μια πιο "απλή".

    Εδώ όμως μιλάμε για τα θετικά του iPhone, συχνά στο εξωτερικό βλέπεις κόσμο να έχει παλαιότερα iPhones ενώ Android οχι, αυτό προφανώς οφείλεται στην υποστήριξη της Apple.

  15. #45
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακριά από μένα οι ποζεριές, αλλά δεν θέλω να το πάμε στο προσωπικό, αλλά μιας και το έθεσες, θέλω να έχω δυο συσκευές, μια high end και μια πιο "απλή".

    Εδώ όμως μιλάμε για τα θετικά του iPhone, συχνά στο εξωτερικό βλέπεις κόσμο να έχει παλαιότερα iPhones ενώ Android οχι, αυτό προφανώς οφείλεται στην υποστήριξη της Apple.
    Ναι αλλά δεν έχουν smartphone

Σελ. 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας