Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    06-11-2018
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ρε παιδιά, πόσο εύκολο/δύσκολο είναι να κάνω αντικατάσταση screen protecto στο κινητό μου. Έχω ένα P20 που είχε από τη μάνα του ένα πλαστικό screen protector που πλέον βλέπω ότι έχει γρατζουνιές. Ποια είναι η ενδεδειγμένη λύση. Να παραγγείλω κατι απο ιντερνετ οικονομικά και να προσπαθήσω μόνος μου? (βγαίνει ευκολα το προηγούμενο και υπάρχει καποια πατέντα ή θα σπάσω την οθόνη μου) ....η να το αγοράσω απο κάποιο μαγαζί και να ζητήσω να μου το βάλουν κιόλας (φαντάζομαι με κάποιος κόστος)

  2. #2
    Εγγραφή
    10-09-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    437
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Nova
    Το θέμα είναι να έχει από τη μάνα του screen protector και να μην είναι κομμάτι της ίδιας της οθόνης. Δοκίμασε με το νύχι σου ή με πλαστική σπάτουλα μικρή, για να μην κινδυνέψεις να κάνεις ζημιά στο κινητό σου ή στην οθόνη σου. Αν όντως έχει και ξεκολλήσει από ένα σημείο και να σπάσει εντελώς βγαίνοντας δεν έχεις θέμα. Με λίγο οινόπνευμα καθαρίζεις την οθόνη από τυχόν υπολείμματα κόλλας και κολλάς εύκολα το επόμενο. Απλά να ξέρεις πως ό,τι πληρώσεις θα πάρεις. Αν πάρεις κάτι που κάνει 5 ευρώ, θα έχεις και την ανάλογη προστασία των 5 ευρώ.
    The quieter you become, the more you are able to hear...

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας