Εμφάνιση 1-3 από 3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλησπερα, εχω ενα ψυγειο μαρκας whirlpool. (Αν ηξερα που αναγραφεται το μοντελο καλα θα ηταν)Εγω το λειτουργω 4 χρονια τωρα, κανω αποψυξη καθε καλοκαιρι, δεν το φορτωνω υπερβολικα. Πριν ενα μηνα που γυρισα το εβαλα παλι σε λειτουργια και απο την πρωτη μερα αρχισε να πιανει παγο στο πισω τοιχωμα της συντηρησης. Ανεβασα τη θερμοκρασια στους 4 αλλα δεν αλλαξε τιποτα, συνεχιζε να παγωνει τα τροφιμα που ηταν πισω πισω. Σημερα το πρωι παρατηρησα οτι δεν ακουγα τους συνηθισμενους ηχους και ο παγος ειχε αρχισει να λιωνει, οχι μονο της συντηρησης αλλα και της καταψυξης, ειχαν τρεξει νερα στο μπροστινο μερος του ψυγειου, το φωτακι ομως ηταν ανοιχτο. Μετα απο καμια ωρα αρχισε ξανα να δουλευει και απλα τωρα που και που κανει ενα ηχο λες και σπαει παγος. Απο οτι ξερω το ψυγειο δεν ειναι no frost αρα δεν μπορει να κανει αποψυξη μονο του. Καλεσα τεχνικο αλλα θα ερθει σε 5 μερες. Να συνεχισω να το εχω στην πριζα μεχρι τοτε η θα προκαλεσω μεγαλυτερο προβλημα;
    Και ξερει καποιος τι μπορει να φταιει; Τι να περιμενω απο τον τεχνικο;

Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    cyta
    Φέτος το καλοκαίρι κάλεσα τεχνικό για ψυγείο το οποίο ήταν του τύπου της πλάτης που παγώνει. μου είπε ότι για να βγάλει συμπέρασμα πρέπει να το βρει σε λειτουργία. Το έβαλα σε λειτουργία το βράδυ της προηγουμένης του ραντεβού.

Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16284/1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΦΑΛΙΑ
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το μοντελο το γραφει κατω στην φρουτολεκανη.Βγαλε την φρουτολεκανη και κοιτα στα αριστερα στην εισοδο της φρουτολεκανης
    INTEL I5-6600k 3.5MHZ || GIGABYTE Z270 || KINGSTON 16GB 2400MHZ || GTX750ti 2GBDDR5 || THERMALTAKE TOUGHPOWER 650w || Total Storage 1.5ΤΒ || WINDOWS 10 64 BIT ||

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία