Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 46
  1. #16
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    δεν ξέρω γιατί ποτέ δεν χρειάστηκα εφαρμογή επί πληρωμής από το play store.

    Οπότε δεν μπορώ να φανταστώ και την χρησιμότητα του, και φυσικά δεν μιλάω για παιχνίδια. Αν είναι να παίξω κάτι υπάρχει το PC.

  2. #17
    Το avatar του μέλους Red Yonko
    Red Yonko Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξέρω γιατί ποτέ δεν χρειάστηκα εφαρμογή επί πληρωμής από το play store.

    Οπότε δεν μπορώ να φανταστώ και την χρησιμότητα του, και φυσικά δεν μιλάω για παιχνίδια. Αν είναι να παίξω κάτι υπάρχει το PC.
    Καλά προφανώς πάντα υπάρχει η πειρατεία, εδώ όμως μιλάμε για τους σωστούς google users που δεν θα κλέψουν

  3. #18
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    όχι δεν αναφερόμουν σε πειρατεία, απλώς παιχνίδια στο κινητό να καθίσω με τις ώρες δεν μου αρέσει. Αν θέλω να ασχοληθώ και να παίξω θα καθίσω στο PC.

    Π.χ. τώρα έχω το xbox game pass που είχε βγει με προσφορά και αυτό τιμή γνωριμίας 4 ευρώ,3 μήνες και παίζω το Gears Of War.

    Όσο αφορά τις εφαρμογές στο play store, δεν χρειάστηκα ποτέ κάτι εξειδικευμένο που μόνο με πληρωμή γίνεται.

  4. #19
    Το avatar του μέλους Red Yonko
    Red Yonko Guest
    Ναι τα παιχνίδια στο κινητό είναι "της στιγμής", δηλαδή θα τα βαρεθείς μετά από λίγο. Ελάχιστες εξαιρέσεις.

  5. #20
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.237
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλή φάση αλλά το 350 μικρός αριθμός μου φαίνεται.

    - - - Updated - - -

    κρίσιμο το συγκεκριμένο ερωτημα.
    Εδώ η Apple δίνει 100 παιχνίδια στο αντίστοιχο service, αυτοί δίνουν 350.. τι συζητάμε ;


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  6. #21
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ η Apple δίνει 100 παιχνίδια στο αντίστοιχο service, αυτοί δίνουν 350.. τι συζητάμε ;
    ε και, vs είναι;

  7. #22
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ η Apple δίνει 100 παιχνίδια στο αντίστοιχο service, αυτοί δίνουν 350.. τι συζητάμε ;
    δεν είναι μόνο παιχνίδια, 350 εφαρμογές και παιχνίδια. Ακριβή νούμερα δεν γνωρίζουμε.

  8. #23
    Το avatar του μέλους Red Yonko
    Red Yonko Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ η Apple δίνει 100 παιχνίδια στο αντίστοιχο service, αυτοί δίνουν 350.. τι συζητάμε ;
    Δηλαδή η ιστορία δεν σου χει δείξει πως πληρώνεις χωρίς λόγο στην apple άμα πάρεις apple συσκευή; Εδώ παίρνεις iphone και σου χρεώνει το itunes... ενώ χρυσοπληρώνεις το iphone θα πρεπε να στο δίνει δωρεάν αυτό κατα τη γνώμη μου!

  9. #24
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    η εμπειρία όλων μας λέει ότι αν λήξει τότε δεν έχεις πρόσβαση στις εφαρμογές-παιχνίδια..

    Δεν υπάρχει βασικά και λογική να γίνεται το αντίθετο αλλιώς, το αγοράζω για ένα μήνα, κατεβαζω και τις 350 εφαρμογές και το σταματάω μετά.
    Γιαυτό όταν είσαι πλεονέκτης είσαι πάντα ζημιωμένος
    Αν χρησιμοποιώ μία καινούρια εφαρμογή κάθε μήνα συμφέρει να την αγοράσω αντί να πάω σε συνδρομητικό μοντέλο
    Το ίδιο κόστος με τα λεφτά της συνδρομής θα έχω αλλά στο τέλος του χρόνου θα έχω 12 ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ εφαρμογές και θα είναι διαθέσιμες παντού και για πάντα
    Αν χρησιμοποιώ μια καινούρια εφαρμογή κάθε μέρα στο τέλος του χρόνου δεν θα έχω τίποτα αλλά θα έχω δοκιμάσει 350 εφαρμογές. Και λέω δοκιμάσει και όχι χρησιμοποιήσει καθώς σε μία μέρα δεν μπορείς να αξιοποιήσεις την εφαρμογή. Αν θέλω κάτι τέτοιο λοιπόν μια χαρά βολεύομαι και με trial εκδόσεις γιατί να πληρώσω συνδρομή;

  10. #25
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιαυτό όταν είσαι πλεονέκτης είσαι πάντα ζημιωμένος
    Αν χρησιμοποιώ μία καινούρια εφαρμογή κάθε μήνα συμφέρει να την αγοράσω αντί να πάω σε συνδρομητικό μοντέλο
    Το ίδιο κόστος με τα λεφτά της συνδρομής θα έχω αλλά στο τέλος του χρόνου θα έχω 12 ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ εφαρμογές και θα είναι διαθέσιμες παντού και για πάντα
    Αν χρησιμοποιώ μια καινούρια εφαρμογή κάθε μέρα στο τέλος του χρόνου δεν θα έχω τίποτα αλλά θα έχω δοκιμάσει 350 εφαρμογές. Και λέω δοκιμάσει και όχι χρησιμοποιήσει καθώς σε μία μέρα δεν μπορείς να αξιοποιήσεις την εφαρμογή. Αν θέλω κάτι τέτοιο λοιπόν μια χαρά βολεύομαι και με trial εκδόσεις γιατί να πληρώσω συνδρομή;
    γενικά όλα τα συνδρομητικά που έχουν γίνει, ισχύει αυτό που λες. Το θέμα είναι αν ταιριάζει σε εσένα η χρήση της συγκεκριμένης υπηρεσίας. Αν βρεις τόσες εφαρμογές που θα τις χρησιμοποιείς καθημερινά, και θα γλιτώσεις λεφτά συμφέρει.

    Αλλιώς όπως ανέφερες αγόρασε τες αν είναι μικρό το πλήθος να τελειώνεις και να είναι πάντα διαθέσιμες.

    Εγώ ανέφερα ότι δεν βρίσκω το λόγο προσωπικά να πάω σε συνδρομή.

  11. #26
    Το avatar του μέλους Red Yonko
    Red Yonko Guest
    Εγώ δεν καταλαβαίνω πως θα καταλαβαίνει τον 2ο χρόνο. Δεν μπορείς να αλλάξεις google account? Ή κάτι παρόμοιο; και να έχεις άλλο έναν χρόνο έτσι.

    Με διαφορετικές πιστωτικές προφανώς.

  12. #27
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    δεν σημαίνει ότι του χρόνου θα ισχύει η προσφορά 1,99.

    Επίσης το ίδιο μπορείς να κάνεις π.χ. στο Netflix που τον πρώτο μήνα είναι δωρεάν, ε πόσες κάρτες θα έχεις! 3,4? Μετά θα ζητάς κάρτες από περαστικούς.

  13. #28
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Red Yonko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν καταλαβαίνω πως θα καταλαβαίνει τον 2ο χρόνο. Δεν μπορείς να αλλάξεις google account? Ή κάτι παρόμοιο; και να έχεις άλλο έναν χρόνο έτσι.

    Με διαφορετικές πιστωτικές προφανώς.
    Το τι μπορείς και τι δεν μπορείς είναι σχετικό
    Το Google account που έχεις είναι συνδεμένο με σένα. Έχει τα mail σου τα αρχεία σου στο Google drive τα κανάλια σου στο youtube τις επαφές σου τι παλιότερες εφαρμογές που αγόρασες στη βιβλιοθήκη σου κλπ κλπ
    Έτσι λοιπόν αν είσαι κάποιος σοβαρός ενήλικος άνθρωπος και έχεις κάποια χρόνια χρήσης του Google account όχι δεν μπορείς
    Αν είσαι 12χρονος και σήμερα ανακάλυψες το Internet και τη Google και σε ενδιαφέρουν μόνο τα παιχνίδια ναι μπορείς

  14. #29
    Το avatar του μέλους Red Yonko
    Red Yonko Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τι μπορείς και τι δεν μπορείς είναι σχετικό
    Το Google account που έχεις είναι συνδεμένο με σένα. Έχει τα mail σου τα αρχεία σου στο Google drive τα κανάλια σου στο youtube τις επαφές σου τι παλιότερες εφαρμογές που αγόρασες στη βιβλιοθήκη σου κλπ κλπ
    Έτσι λοιπόν αν είσαι κάποιος σοβαρός ενήλικος άνθρωπος και έχεις κάποια χρόνια χρήσης του Google account όχι δεν μπορείς
    Αν είσαι 12χρονος και σήμερα ανακάλυψες το Internet και τη Google και σε ενδιαφέρουν μόνο τα παιχνίδια ναι μπορείς
    Δεν είπα πως είναι αποτελεσματικό. Απλά αν είναι εκτό.

  15. #30
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    άντε να βάζει και το netflix καμια σοβαρή τιμή. φτάνει το τζάμπα γιατί κάνετε και σπατάλες που λέει κι ο Μπάμπης
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας