Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-21 από 21
  1. #16
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aribas1993 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πραγματικα κ εγω πιστευω οτι εδω κ 2 μιση χρονια εχεις γεμισει ιους κ δεν το χεις καταλαβει.
    Ευτυχώς που μου το είπες και με έσωσες, έτρεχα τον υπολογιστή από γιατρό σε γιατρό και δεν βρίσκανε τι είχε, θα τον έχανα μέσα από τα χέρια μου αν δεν βρισκόσουν εσύ να μου ανοίξεις τα μάτια.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  2. #17
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aribas1993 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα θελετε να επιτιθεστε καντετο τεχνικα τεκμηριωμενα αφου αυτο αναφερετε. παρεθεσα εμπειρια φιλων και συναδελφων άπ την εν λογω εταιρεια, και εχω δικαιωμα λογου και αποψης και πανω απολα σωστη κριτικη σκεψη. περιγραψτε μας την ασφαλεια του εξοπλισμου που παρεχει
    Εσύ το έχει κάνει τεχνικά και τεκμηριωμένα; μπα καμία τεκμηρίωση, καμία απόδειξη, ούτε καν δίκες σου εμπειρίες.
    Εδώ είμαστε να μας φέρεις τα τεκμηριωμένα που λες λοιπόν, αλλιώς ας το καλύτερα.

  3. #18
    Εγγραφή
    03-07-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.418
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Μάγκες; Το πρωί πέρασα με το παπάκι μπροστά από ένα κατάστημα Vodafone. Αποτέλεσμα; Το κινητό μου κόλλησε ιούς!!!!!


  4. #19
    Εγγραφή
    15-01-2016
    Μηνύματα
    556
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99.999/9.999
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZXHN H168N
    SNR / Attn
    (dB) / 6.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pakitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάγκες; Το πρωί πέρασα με το παπάκι μπροστά από ένα κατάστημα Vodafone. Αποτέλεσμα; Το κινητό μου κόλλησε ιούς!!!!!

    Εμένα με πήραν τηλέφωνο για προσφορά και όταν είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι κάηκε το σταθερό.

  5. #20
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.764
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Να επαναφερουμε τη συζητηση on topic.
    H κατω τουμπα ειναι αστικη περιοχη, με μεγαλη πυκνοτητα πληθυσμου. Δεν τιθεται θεμα καθολικης υπηρεσιας η ποιος παροχος ειναι εκει.
    Πρακτικα εχουν ολοι παρουσια και δεν χρειαζεται καν να το ψαξει κανεις.
    Τυχαινει ομως το καλωδιακο ακραιο δικτυο μερικες φορες να γεμίζει και να μην υπαρχει ελεύθερο ζευγαρι
    Πιθανοτατα σε αυτη την κατασταση ειναι και αλλοι στην περιοχη για τον ιδιο λογο.
    Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει ελευθερο ζευγαρι ειναι αναμενομενο οτι κανενας παροχος δεν μπορει να σε εξυπηρετησει.
    Κανεις αιτηση και περιμενεις. Ειναι εποχη μετακομισεων, και ολο και κατι γινεται.
    Απο κει και περα, σε περιοχες που υπαρχει κοσμος και εμπορικο ενδιαφερον, μικρο παρεμβασεις και επαυξησεις παντα γινονται.
    Υπομονη

  6. #21
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aribas1993 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο οτι καταλαβα καλα στοχοποεις συγκεκριμενη ομαδα χρηστων και τις αποκαλεις νοικοκυρες...ντροπη δικια σου !!!
    Εγω παλι καταλαβα οτι ανηκεις σε καποια απο τις παρακατω περιπτωσεις:

    α) εισαι ασχετος και ακομα χειροτερο ημιμαθης με αποψη σε οτι εχει να κανει με την τεχνολογια γενικοτερα
    β) εισαι τοσο αφελης που νομιζεις πως βρηκες τον καλυτερο τροπο για να πουλησεις/προωθησεις οχι μονον εξυπναδα αλλα και προιοντα-υπηρεσιες
    γ) τα δυο παραπανω ταυτοχρονα.

    Τραγικη περιπτωση - και εαν ισχυει και η ηλικια που αναγραφεις - νεου ανθρωπου που αυτοχαντακωνεται.

    Ξανα, η εντυπωση που αφηνεις ειναι ενος νοτιοαφρικανου που παει στον Β.Πολο και επιπληττει τους εσκιμωους για τον τροπο που κυνηγουν στο χιονι. Επειδη ετσι του "ειπε ενας φιλος" του.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας