Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Επειδή το καινούριο μου αυτοκίνητο έχει ενσωματωμένο σύστημα πλοήγησης, δίνω ένα πολύ καλό GPS της κορυφαίας εταιρείας του χώρου, το Garmin Nuvi 1410 σε άριστη κατάσταση με την γνήσια βάση στήριξης (βεντούζα) του, τον γνήσιο φορτιστή του, την θήκη προστασίας του και το εγχειρίδιο χρήσης σε pdf.

    Σε αντίθεση με τα κινητά, είναι εξειδικευμένη συσκευή με πολύ καλή, γρήγορη και σταθερή λήψη δορυφόρων, φωτεινή οθόνη 5" wide, δυνατό ήχο και επιπλέον λειτουργία bluetooth για σύνδεση με το κινητό σας (ανοικτή συνομιλία).

    Η Garmin έχει εξαιρετική υποστήριξη και είναι η μόνη εταιρεία που παρέχει δωρεάν εφ΄ όρου ζωής ανανέωση χαρτών από το ίντερνετ (αλλά και επιτόπου στην Autodrive Hellas).

    Έχει γίνει registered στη Garmin και φοράει το τελευταίο πρόγραμμα πλοήγησης της Garmin και τους τελευταίους χάρτες Ελλάδας (v.5.20Τ) της Autodrive Hellas.

    Τιμή 45€.

    - - - Updated - - -

    Να προσθέσω ότι διαθέτει και τη λειτουργία Ecoroute, που καταγράφει πολλές πληροφορίες (κατανάλωση, επιτάχυνση, φρενάρισμα, απόσταση, ταχύτητα κλπ) και παρέχει καθοδήγηση για οικονομική οδήγηση. Επιπλέον σε bluetooth σύνδεση μέσω θύρας OBD (χρειάζεται το κατάλληλο εξάρτημα που δεν το έχω) με τον εγκέφαλο του αυτοκινήτου διαβάζει σε Real Time τα δεδομένα του, αυξάνοντας έτσι τις δυνατότητές του (δείτε το σχετικό YouTube παρακάτω).

    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=xrxV6qF7F9o
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  2. #2
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Δόθηκε εκτός φόρουμ.
    Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας