Σελ. 9 από 34 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011141929 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 121-135 από 500
  1. #121
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...γιατι η προσβολη δεν ειναι ελευθερη.
    Γιατι η προσβολή ειναι αξιόποινη.

    Δεν ειναι η πράξη ελεύθερη. ΕΣΥ είσαι ελεύθερος να κάνεις κάποια πράξη. Η πράξη χαρακτηριζεται, τιμωρείται.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  2. #122
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξαναλέω, κατά το αμερικανικό :
    Don't do the crime unless you're willing to pay the price.
    Εισαι ελεύθερος να κάνεις ότι γουστάρεις αρκεί να αντέχεις να πληρώσεις τις συνέπειες των πράξεών σου.
    Δεν παίζω (ποτέ) με λέξεις. Ακριβολογώ.
    Ε πως είμαι ελεύθερος τότε να το κάνω βρε arouti αφού σύμφωνα με αυτό:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το που γίνει τέτοια δήλωση αυτομάτως έχεις (ΗΔΗ) διαπράξει ποινικό αδίκημα, της απειλής σε τέλεση αξιόποινης πράξης (κακουργήματος) με επαπειλούμενο κίνδυνο κατά της ζωής και της περιουσίας. Ναι θα επωμιστείς τις συνέπειες αλλά για τελείως διαφορετικό λόγο και όχι για τη δήθεν ανατίναξη. Κοινώς όποιος απειλεί ότι θα διαπραχθούν εγκλήματα και δημιουργεί φόβο, τρόμο ή ανησυχία διώκεται.
    ...όχι απλά δεν μπορώ να το κάνω αλλά ούτε κάν να δηλώσω την πρόθεση ότι θα το κάνω δεν μπορώ;

    Αρα να συμφωνήσουμε σε αυτό;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι η πράξη ελεύθερη. ΕΣΥ είσαι ελεύθερος να κάνεις κάποια πράξη. Η πράξη χαρακτηριζεται, τιμωρείται.

  3. #123
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.815
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι η προσβολή ειναι αξιόποινη.

    Δεν ειναι η πράξη ελεύθερη. ΕΣΥ είσαι ελεύθερος να κάνεις κάποια πράξη. Η πράξη χαρακτηριζεται, τιμωρείται.
    Ακριβως αυτο γινεται και αμα κανουμε οτι θελουμε τα λεφτα μας. Τιμωρουμαστε με φορολογικη ποινη.

    Αρα δεν ειναι η πραξη ελευθερη.

    Αρα απαγορευεται να κανουμε τα λεφτα μας οτι θελουμε.

    Αρα γιατι διαφωνουμε για να διαφωνουμε και γραφουμε ανουσια πραματα επι 2 σελιδες?

    ΟΕΟ?

  4. #124
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως αυτο γινεται και αμα κανουμε οτι θελουμε τα λεφτα μας. Τιμωρουμαστε με φορολογικη ποινη.

    Αρα δεν ειναι η πραξη ελευθερη.

    Αρα απαγορευεται να κανουμε τα λεφτα μας οτι θελουμε.

    Αρα γιατι διαφωνουμε για να διαφωνουμε και γραφουμε ανουσια πραματα επι 2 σελιδες?

    ΟΕΟ?
    Πότε δεν είμασταν ελεύθεροι να τα κάνουμε ότι θέλουμε, πάντα είχαμε φόρους και διάφορα άλλα, σου λεει θα βγάλεις χρήματα θα σου πάρω αυτό το πόσο εγώ το κράτος, είσαι ΕΛΕΠ θα σου πάρω +αυτό κλπ.

    Οπότε πραγματικά ας αφήσουμε τα περι αντισυνταγματικότητας για το 30% ηλεκτρονικών αποδείξεων,

  5. #125
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε πως είμαι ελεύθερος τότε να το κάνω βρε arouti αφού σύμφωνα με αυτό:



    ...όχι απλά δεν μπορώ να το κάνω αλλά ούτε κάν να δηλώσω την πρόθεση ότι θα το κάνω δεν μπορώ;

    Αρα να συμφωνήσουμε σε αυτό;
    Γιατί μπλέκουμε τα πράγματα (γενικά μιλάω).

    Αλλο το intent to commit a violent act (αναφέρομαι στο quote), προσωπικά εχω διαφοροποιήσει 2 βασικά πράγματα.
    Το δικαίωμα της επιλογής, θεωρώ ότι ο καθένας ειναι ανα πάσα στιγμή ελεύθερος να επιλέξει, και
    Η συνέπεια της κάθε πράξης , προφανώς ανάλογη με τη πράξη.

    Από το διάλογο διαπιστώνω ότι δεν ειναι καθαρά στο κεφάλι του καθενός τα πράγματα αυτά. Μπορεί και να κάνω λάθος.
    Η ελευθερία στην επιλογή των πράξεων , ενεργειών κλπ υπάρχει πάντα. Το αν κάνουμε κάτι, ότι ειναι αυτό, εχει να κάνει με αποφάσεις που λαμβάνουμε βάση συνεπειών των πράξεων, θετικών αρνητικών κλπ.

    Ειλικρινά, θεωρώ ότι λέω βασικά πράγματα.

    Τωρα, το ότι ένας νόμος τελικα περιορίζει, έχει να κάνει ότι στη γενικότητα προφανώς η ποινή έχει σχεδιαστει αποτρεπτικά, όμως αυτό ΔΕΝ έχει να κάνει με το ότι τελικά κάποιος μπορει αν θέλει να προχωρήσει στη παρανομία.

    Αρα, γυρνώντας στην αρχη, καταλήγουμε ότι ΟΝΤΩΣ, εισαι ελεύθερος να επιλέξεις να κάνεις ότι σου γουστάρει.
    Αρκεί να εισαι προετοιμασμένος για τις συνέπειες.

    Πραγματικά Fundamentals.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  6. #126
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.815
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πότε δεν είμασταν ελεύθεροι να τα κάνουμε ότι θέλουμε
    Ημασταν ελευθεροι ομως να ξοδευουμε το χρημα μας οπως θελαμε, χωρις να υποχρεωνομαστε στο ποσο (10-30%) και με ποιο τροπο (μετρητα/ηλεκτρονικα) θα το ξοδευουμε. Αυτα ειναι τα τελευταια χρονια και ολοενα και χειροτερευουν.

  7. #127
    Εγγραφή
    06-06-2004
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί μπλέκουμε τα πράγματα (γενικά μιλάω).

    Αλλο το intent to commit a violent act (αναφέρομαι στο quote), προσωπικά εχω διαφοροποιήσει 2 βασικά πράγματα.
    Το δικαίωμα της επιλογής, θεωρώ ότι ο καθένας ειναι ανα πάσα στιγμή ελεύθερος να επιλέξει, και
    Η συνέπεια της κάθε πράξης , προφανώς ανάλογη με τη πράξη.

    Από το διάλογο διαπιστώνω ότι δεν ειναι καθαρά στο κεφάλι του καθενός τα πράγματα αυτά. Μπορεί και να κάνω λάθος.
    Η ελευθερία στην επιλογή των πράξεων , ενεργειών κλπ υπάρχει πάντα. Το αν κάνουμε κάτι, ότι ειναι αυτό, εχει να κάνει με αποφάσεις που λαμβάνουμε βάση συνεπειών των πράξεων, θετικών αρνητικών κλπ.

    Ειλικρινά, θεωρώ ότι λέω βασικά πράγματα.

    Τωρα, το ότι ένας νόμος τελικα περιορίζει, έχει να κάνει ότι στη γενικότητα προφανώς η ποινή έχει σχεδιαστει αποτρεπτικά, όμως αυτό ΔΕΝ έχει να κάνει με το ότι τελικά κάποιος μπορει αν θέλει να προχωρήσει στη παρανομία.

    Αρα, γυρνώντας στην αρχη, καταλήγουμε ότι ΟΝΤΩΣ, εισαι ελεύθερος να επιλέξεις να κάνεις ότι σου γουστάρει.
    Αρκεί να εισαι προετοιμασμένος για τις συνέπειες.

    Πραγματικά Fundamentals.
    Η ελευθερία που περιγράφεις είναι είναι απλά αδιάφορη και για αυτό και λέμε ότι παίζεις με τις λέξεις. Με το δικό σου ορισμό της ελευθερίας όλες οι χώρες είναι το ίδιο ελεύθερες. Γιατί πάντα οι άνθρωποι έχουν ελευθερία στην επιλογή των πράξεων.

    Ας πούμε σε μία χώρα μία γυναίκα απαγορεύεται να κυκλοφορήσει χωρίς μπούρκα. Το απαγορεύεται σημαίνει ότι αν κυκλοφορήσει με μπούρκα τότε θα της επιβληθεί ποινή. Φυσικά και είναι ελεύθερη να κυκλοφορήσει χωρίς μπούρκα.

    Έχει οποιοδήποτε νόημα να κάνουμε συζήτηση ως προς το αν πρέπει να φοράει μπούρκα ή όχι υποχρεωτικά με το αν υποθετικά έχει την ελευθερία επιλογής να μην φορέσει μπούρκα εφόσον είναι έτοιμη να δεχτεί τις συνέπειες;

    Σοβαρά έχεις δει πουθενά να περιγράφεται έτσι η έννοια οποιασδήποτε αρχής της ελευθερίας;

  8. #128
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Η ελευθερία που περιγράφεις είναι είναι απλά αδιάφορη και για αυτό και λέμε ότι παίζεις με τις λέξεις. Με το δικό σου ορισμό της ελευθερίας όλες οι χώρες είναι το ίδιο ελεύθερες. Γιατί πάντα οι άνθρωποι έχουν ελευθερία στην επιλογή των πράξεων.[

    Ας πούμε σε μία χώρα μία γυναίκα απαγορεύεται να κυκλοφορήσει χωρίς μπούρκα. Το απαγορεύεται σημαίνει ότι αν κυκλοφορήσει με μπούρκα τότε θα της επιβληθεί ποινή. Φυσικά και είναι ελεύθερη να κυκλοφορήσει χωρίς μπούρκα.

    Έχει οποιοδήποτε νόημα να κάνουμε συζήτηση ως προς το αν πρέπει να φοράει μπούρκα ή όχι υποχρεωτικά με το αν υποθετικά έχει την ελευθερία επιλογής να μην φορέσει μπούρκα εφόσον είναι έτοιμη να δεχτεί τις συνέπειες;

    Σοβαρά έχεις δει πουθενά να περιγράφεται έτσι η έννοια οποιασδήποτε αρχής της ελευθερίας;
    Σου αντιστρέφω λοιπόν την ερώτηση.

    Ακόμα και σε αυτό το ερώτημα σου, υπάρχει κάτι το οποιο να μην ισχύει σε αυτά που λέω;

    Στο παράδειγμα που δίνεις, μια γυναίκα μπορεί ΑΝ το επιθυμει να παραβιάσει τη Σαρία, εφόσον δεν έχει πρόβλημα για τους όποιους δικούς της λόγους να δεχτει τις συνέπειες ; Δε κρίνω το αν τι γιατι, αν ειναι λογικό. Το ερώτημα ειναι συγκεκριμένο.΄

    Αν μπορεί να προχωρήσει στην επιλογή της, ειναι ελεύθερη στη πράξη της. Αν όχι, δεν ειναι.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  9. #129
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.815
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πράγματα ειναι απλά, και μπορεί να διαφωνείς, αλλά δε σου επιτρέπω να λες ότι παίζω με τις λέξεις.

  10. #130
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αν πρόσεξες, το έσβησα γιατί όντως ηταν λάθος. *slow clapping*

    Πως το λέγαμε στο άλλο thread ; Keep walking?


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  11. #131
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.815
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Ελα βρε αρουτι λες και δε καταλαβαμε τι εγινε.

    Ηρθε ο sdikr παλι να κοντραρει για να κοντραρει με το ψευτοιδεολογημα οτι απολαμβανουμε απολυτη ελευθερια αλλα θα ...υποστουμε τις συνεπειες, εσυ τον εκανες back για να μου τη πειτε "2 προς 1" και μετα σας κανανε call out οτι αυτα ειναι "εξυπναδες" για να μη πω τιποτα χειροτερο.

    Και μετα μας πεταξες οτι δε μας επιτρεπεις να σου λεμε και οτι παιζεις με τις λεξεις.

    Νταξει, το τερματισες.

  12. #132
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Αυτή η ερμηνεία της ελευθερίας είναι παραβίαση της λογικής
    Θα ελεγα οτι ειναι λογική πλάνη

    Θέλω 100.000€ απο σένα αν δε μου τα δώσεις εισαι ελυθερος να διαλέξεις με τι θα σε σκοτώσω. Με μαχαίρι ή με πιστόλι. ή... αν δεν ειστε μαζί μας ειστε εναντίον μας κλπ.
    Παμε καλα; Τι ψευτοδιλληματα είναι αυτα; Ελευθερία είναι να εχω εγω δικαίωμα επιλογής οχι να με περιορίζεις αυστηρα στις επιλογές που αποφάσισες εσυ. Στα παραπάνω παραδείγματα θα ηθελα να επιλέξω ας πουμε να μην πεθάνω ή να μην ειμαι μαζί σου ουτε εναντίον σου αλλα ουδέτερος.

    Συνεπώς οταν μου περιορίζεις τις διαθέσιμες επιλογές μου περιορίζεις την ελευθερία.
    Το οτι με αφηνεις να διαλεξω μονο αυτο που σε βολεύει δε σημαινει οτι ειμαι ελεύθερος

  13. #133
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα βρε αρουτι λες και δε καταλαβαμε τι εγινε.

    Ηρθε ο sdikr παλι να κοντραρει για να κοντραρει με το ψευτοιδεολογημα οτι απολαμβανουμε απολυτη ελευθερια αλλα θα ...υποστουμε τις συνεπειες, εσυ τον εκανες back για να μου τη πειτε "2 προς 1" και μετα σας κανανε call out οτι αυτα ειναι "εξυπναδες" για να μη πω τιποτα χειροτερο.

    Και μετα μας πεταξες οτι δε μας επιτρεπεις να σου λεμε και οτι παιζεις με τις λεξεις.

    Νταξει, το τερματισες.
    Καλά μιλάμε το έπιασες... (από την ανάποδη).
    Συνδρομο καταδίωξης
    Πρόκειται για έμμονες ιδέες οι οποίες συνήθως αφορούν φανταστικές απειλές, φοβίες σχετικές με την υγεία και πολλές άλλες “ενοχλήσεις”. Άλλες μπορεί να είναι λογικοφανείς και πιθανές και άλλες εντελώς εξωπραγματικές. Στις ιδέες αυτές εντάσσεται και η μανία καταδίωξης, η οποία αφορά το έντονο αίσθημα ότι το άτομο βρίσκεται υπό συνεχή παρακολούθηση από “κάποιον” που επιθυμεί να το ενοχλήσει, να το επικρίνει ή να το βλάψει.
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή η ερμηνεία της ελευθερίας είναι παραβίαση της λογικής
    Θα ελεγα οτι ειναι λογική πλάνη

    Θέλω 100.000€ απο σένα αν δε μου τα δώσεις εισαι ελυθερος να διαλέξεις με τι θα σε σκοτώσω. Με μαχαίρι ή με πιστόλι. ή... αν δεν ειστε μαζί μας ειστε εναντίον μας κλπ.
    Παμε καλα; Τι ψευτοδιλληματα είναι αυτα; Ελευθερία είναι να εχω εγω δικαίωμα επιλογής οχι να με περιορίζεις αυστηρα στις επιλογές που αποφάσισες εσυ. Στα παραπάνω παραδείγματα θα ηθελα να επιλέξω ας πουμε να μην πεθάνω ή να μην ειμαι μαζί σου ουτε εναντίον σου αλλα ουδέτερος.

    Συνεπώς οταν μου περιορίζεις τις διαθέσιμες επιλογές μου περιορίζεις την ελευθερία.
    Το οτι με αφηνεις να διαλεξω μονο αυτο που σε βολεύει δε σημαινει οτι ειμαι ελεύθερος
    Λάθος.
    Θες 100,000 από μένα - υποθέτοντας πάντα ότι τα έχω :P
    Αν δεν σου τα δώσω, αν πιστευεις ότι με το να με σκοτώσεις κάτι καταφέρνεις προς, προφανώς εισαι ελεύθερος να προσπαθήσεις να με σκοτώσεις.
    Επίσης έχεις ένα σκασμό άλλων επιλογών έτσι ;
    Πχ. να μη με σκοτώσεις, να πάμε για καφέ, κλπ.

    Ολη η ιστορία έχει να κάνει με freedom of choice, action & reaction κλπ

    Αλλά έτσι και αλλιώς έχω και δουλειά αύριο οπότε καλό βράδυ.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  14. #134
    Εγγραφή
    06-06-2004
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου αντιστρέφω λοιπόν την ερώτηση.

    Ακόμα και σε αυτό το ερώτημα σου, υπάρχει κάτι το οποιο να μην ισχύει σε αυτά που λέω;

    Στο παράδειγμα που δίνεις, μια γυναίκα μπορεί ΑΝ το επιθυμει να παραβιάσει τη Σαρία, εφόσον δεν έχει πρόβλημα για τους όποιους δικούς της λόγους να δεχτει τις συνέπειες ; Δε κρίνω το αν τι γιατι, αν ειναι λογικό. Το ερώτημα ειναι συγκεκριμένο.΄

    Αν μπορεί να προχωρήσει στην επιλογή της, ειναι ελεύθερη στη πράξη της. Αν όχι, δεν ειναι.
    Ναι, δεν ισχύει αυτό που γράφεις γιατί παρουσιάζεις ότι έτσι ορίζεται η ελευθερία. Είναι μία υπεραπλούστευση της έννοιας της ελευθερίας αφού την απομονώνεις από τις συνέπειες της πράξης.

    Δεν είμαι ελεύθερος να πω ότι θέλω αν μου επιβάλλεται ποινή σε περιπτωση που πω κάτι, ακόμα και αν μπορώ αν το πω.

    Freedom of speech is the right to state one's opinions and ideas without being stopped or punished.

    Freedom of the press is a promise by a government not to punish journalists (and other people who report the news) for doing their job.[/B]

    Freedom of religion is considered by many people and most of the nations to be a fundamental human right.[2][3] In a country with a state religion, freedom of religion is generally considered to mean that the government permits religious practices of other sects besides the state religion, and does not persecute believers in other faiths

    Η συγκεκριμένη γυναίκα που λέμε δεν είναι ελεύθερη στην πράξη της, ακριβώς επειδή θα τιμωρηθεί.

  15. #135
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Freedom of speech does not prevent punishing conduct that intimidates, harasses, or threatens another person, even if words are used.
    Οπως είπα πιο πάνω.

    Αντίστοιχα και για τα υπόλοιπα υπάρχουν διευκρινήσεις μόνο που όπως είπα πρέπει να κοιμηθώ και όλας..


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Σελ. 9 από 34 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011141929 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας