Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    04-05-2010
    Ηλικία
    79
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Έχω τη μανία να γράφω τα serials σε ενότητες των 6 επεισοδίων και ως τώρα τα πήγαινα μια χαρά, χρησιμοποιώντας το VSO. Εδώ και λίγο καιρό όμως οι εγγραφές παρουσιάζουν 'πηδήματα' ή σταματήματα παρόλο που το μηχάνημα εγγραφής το άλλαξα πριν κάποιο εξάμηνο. Επειδή το VSO έχει καιρό να ανανεωθεί αναρωτιέμαι μήπως φταίει αυτό. Δισκάκια χρησιμοποιώ Verbatim. Υπάρχουν και επιτυχείς εγγραφές και το όλο θέμα μου φαίνεται ανεξήγητο. Υπάρχει ενίοτε ένα πρόβλημα 'ανεπάρκειας μνήμης' του υπολογιστή που βέβαια είναι DELL παλιός 10ετίας και, με Windows 7, που τελευταία δειχνει γενικά να ...ζορίζεται. Πλην όμως πολύ δύσκολη η αντικατάστασή του. Έχει σκληρό 1Τ και είναι φορτωμένος και με δύο εξωτερικούς από 2Τ ο καθένας. Είναι too much και φταίει αυτό; Βασικά θέλω να μάθω αν φταίει το πρόγραμμα που χρησιμοποιώ.

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Αφού τόσο καιρό το πρόγραμμα σου δούλευε λίγο δύσκολο να είναι αυτό, εκτός αν έκανες κάποια αναβάθμιση
    Συνήθως τέτοια προβλήματα σου κάνει όταν δεν προλαβαίνει ο υπολογιστής να κάνει την εγράφη (buffer overrun Κλπ)

    Δοκίμασε ξανά καθώς έχεις ανοιχτό τον task manager Να δείς χρήση cpu,mem,disk και κατά την εγγραφή αλλά και κατά την αναπαραγωγή ώστε να δεις που θα πρέπει να κοιτάξεις.

  3. #3
    Εγγραφή
    05-12-2008
    Μηνύματα
    2.854
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Not for public
    Για εγγραφες CD/DVD/BluRay Δοκιμασε το

    BurnAware Premium v12.7 [promo] - Giveaway by SharewareOnSale
    Κώδικας:
    https://sharewareonsale.com/s/burnaware-giveaway-sale
    
    https://downloads.sharewareonsale.com/files/SharewareOnSale_Giveaway_BurnAware_Premium.exe
    1 day και 23 h περιπου πριν την ληξη

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας