Σελ. 14 από 190 ΠρώτηΠρώτη ... 491213141516192434 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 196-210 από 2836
  1. #196
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βάλε κλειδάδικα, αλλά με το αστερίσκο του ρίσκου. Η αγορά από την πρωτογενή πηγή δεν εμπεριέχει κανένα ρίσκο.

    Δεν τα βγάζω από το κεφάλι μου, την έχουν πατήσει ΚΑΙ κονσολάδες:

    https://www.reddit.com/r/xboxone/com...e_to_g2a_keys/



    Κι εγώ σου βρίσκω Windows 10 Pro key με €1-2, αλλά θα μου πεις τα ίδια... ότι δεν είναι νόμιμο.

    Και στο τέλος-τέλος δεν κατάλαβα γιατί να βγάλουμε εκτός το φυσικό μέσο (όντας η πιο δημοφιλής επιλογή) για κονσόλες και τα skroutz-ο-μάγαζα. Επειδή δεν βολεύει την σύγκριση σου;

    Θα ήσουν φοβερός για στατιστικολόγος με τόσο κόψε-ράψε.

    ADSL έχει ο περισσότερος κόσμος, σιγά μην κάθονται να κατεβάζουν 40-50GB. Το δισκάκι υπάρχει και για αυτό τον λόγο και θα υπάρχει και στην επόμενη γενιά στα 100GB, ενώ στα PC ήδη θες 150-175GB downloads.


    Ενώ στο Steam κάνεις gamesharing με άτομα που δεν είναι της εμπιστοσύνης σου;


    Κι εγώ σου είπα ότι σε τιμές console games δεν είμαστε πια στο 1996, αλλά δεν σου άρεσε σαν επιχείρημα.

    Πατέντες υπάρχουν πολλές για PC, το θέμα είναι τι setup προτιμάει ο πολύς ο κόσμος για FIFA/Pro. Εσύ μπορεί να προτιμάς και να ζυμώσεις πίτσα (2-3 ώρες δουλειά) αντί να πάρεις delivery για τους φίλους σου, δεν στο απαγορεύει κανείς, απλά δεν είναι το σύνηθες στον πραγματικό κόσμο.
    Για αυτό σου είπα επίσημες τιμές του κατασκευαστή, ώστε να μην ψάχνουμε αστεράκια και άλλα σχετικα΄.

    Δεν δίνεις τον λογαριασμό σου στο φιλο σου στον steam, του δίνεις συγκεκριμένο δικαίωμα πάνω σε συγκεκριμένο παιχνίδι και όχι σε όλο τον λογαριασμό σου

    Το δικό μου pc είναι συνδεμένο και στην τηλεόραση, πατάς το win+p και είσαι έτοιμος, αν αυτό τώρα το βλέπεις ζύμωμα πίτσας και τα σχετικά υπάρχει θέμα
    Για τα χειριστήρια τα πιο ακριβά δεν διάβασα κάτι.....

  2. #197
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Να βάλω και μερικές τιμές (τις χαμηλότερες της αγοράς) για RDR2:

    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-...ompare-prices/
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-...ompare-prices/
    https://www.skroutz.gr/s/11524448/Re...-XBOX-ONE.html
    https://www.skroutz.gr/s/11524273/Re...ion-2-PS4.html

    Υπόψιν, δεν έβαλα καν τιμές μεταχειρισμένων (που είναι σίγουρα φθηνότερα) για κονσόλες...

    Πάλι δεν βλέπω να είναι ακριβότερο στην κονσόλα.

    Θέλετε και πρωτογενή digital-only πηγή κύριοι να μην ανησυχείτε για ρίσκο;

    Ορίστε:

    https://store.playstation.com/en-gr/...DEMPTION000002

    Ναι, κάθε 3 και λίγο το βάζουν σε sale. Τουλάχιστον 3-4 φορές τον χρόνο. Το PSN δεν έχει μείνει στο 2009, είμαστε στο 2019.

    Ή θα είμαστε όλοι συγχρονισμένοι στο ίδιο έτος ή όχι. Δίκαια πράγματα.

    Και ναι, στο PC θα το παίξεις σε καλύτερη απόδοση (εφόσον τα σκάσεις αδρά για hardware), αλλά σίγουρα όχι φθηνότερα για την αγορά του παιχνιδιού. Αυτό το ξεκαθαρίσαμε ελπίζω.

  3. #198
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να βάλω και μερικές τιμές (τις χαμηλότερες της αγοράς) για RDR2:

    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-...ompare-prices/
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-...ompare-prices/
    https://www.skroutz.gr/s/11524448/Re...-XBOX-ONE.html
    https://www.skroutz.gr/s/11524273/Re...ion-2-PS4.html

    Υπόψιν, δεν έβαλα καν τιμές μεταχειρισμένων (που είναι σίγουρα φθηνότερα) για κονσόλες...

    Πάλι δεν βλέπω να είναι ακριβότερο στην κονσόλα.

    Θέλετε και πρωτογενή digital-only πηγή κύριοι να μην ανησυχείτε για ρίσκο;

    Ορίστε:

    https://store.playstation.com/en-gr/...DEMPTION000002

    Ναι, κάθε 3 και λίγο το βάζουν σε sale. Τουλάχιστον 3-4 φορές τον χρόνο. Το PSN δεν έχει μείνει στο 2009, είμαστε στο 2019.

    Ή θα είμαστε όλοι συγχρονισμένοι στο ίδιο έτος ή όχι. Δίκαια πράγματα.

    Και ναι, στο PC θα το παίξεις σε καλύτερη απόδοση (εφόσον τα σκάσεις αδρά για hardware), αλλά σίγουρα όχι φθηνότερα για την αγορά του παιχνιδιού. Αυτό το ξεκαθαρίσαμε ελπίζω.
    Release date pc Nov 05, 2019
    Release Date σε κονσολές 26 Οκτωβρίου 2018.

    Βλέπεις την διαφορά ή θέλεις παραπάνω βοήθεια;

    Αντε να βοηθήσω πατάς στο skroutz εκεί που λέει εξέλιξη τιμής
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_3.jpg 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  34,5 KB 
ID: 208561

  4. #199
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Release date pc Nov 05, 2019
    Release Date σε κονσολές 26 Οκτωβρίου 2018.

    Βλέπεις την διαφορά ή θέλεις παραπάνω βοήθεια;
    1 χρόνο μετά ΚΑΙ full price ΚΑΙ broken PC port;

    Εγώ τον βλέπω τον εμπαιγμό της PCMR, εσύ δεν ξέρω τι βλέπεις... προσωπικά δεν θα έδινα πάνω από €20 για να κάνω τον beta tester.

    Φυσικά υπάρχει και ο "θείος" στα PC. Εκεί ναι, οι κονσόλες χάνουν. Στο δίνω αυτό.

    - - - Updated - - -

    Ο κονσολάς το αγόρασε €50-55 day 1, το τερμάτισε και το πούλησε €45.

    Τι λες εσύ, βγήκε χαμένος;

    Νόμιμα πράγματα.

  5. #200
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 χρόνο μετά ΚΑΙ full price ΚΑΙ broken PC port;

    Εγώ τον βλέπω τον εμπαιγμό της PCMR, εσύ δεν ξέρω τι βλέπεις... προσωπικά δεν θα έδινα πάνω από €20 για να κάνω τον beta tester.

    Φυσικά υπάρχει και ο "θείος" στα PC. Εκεί ναι, οι κονσόλες χάνουν. Στο δίνω αυτό.

    - - - Updated - - -

    Ο κονσολάς το αγόρασε €50-55 day 1, το τερμάτισε και το πούλησε €45.

    Τι λες εσύ, βγήκε χαμένος;

    Νόμιμα πράγματα.
    Τι λες ρε συ μια χαρά το έκανε η PCMR, έπρεπε κάτι να βρεθεί ώστε να μπορέσει να δικαιολογήσει την ακριβή τιμή που πληρώνει ο κονσολας, όποτε σας δώσανε 10 παιχνίδια και τώρα τα έχετε σαν joker όταν χρείαστει.

    Πραγματικά όμως μου βάζεις στην σύγκριση τιμή απο παιχνίδι που είναι στην αγορά πάνω απο χρόνο, μου βάζεις στα ατου το ότι μπορείς να το πουλήσεις μεταχειρισμένο (καθώς το έχεις πάνω απο χρόνο) και μου το συγκρίνεις με κυκλοφορία εβδομάδας;
    Αλήθεια τι σύγκριση να κάνεις για μεταχειρισμένο; πραγματικά τώρα;

  6. #201
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λες ρε συ μια χαρά το έκανε η PCMR, έπρεπε κάτι να βρεθεί ώστε να μπορέσει να δικαιολογήσει την ακριβή τιμή που πληρώνει ο κονσολας, όποτε σας δώσανε 10 παιχνίδια και τώρα τα έχετε σαν joker όταν χρείαστει.
    Αν δικαιολογείς full price 1 χρόνο μετά επειδή είναι και καλά "φρέσκο" πράμα και όλα αυτά ενώ είναι broken port, τότε είστε άξιοι της μοίρας σας, δεν πα να σας δίνουν και 10 free games τον μήνα στο EGS για να σας χρυσώσει το χάπι.

    Γαργάρα το φυσικό μέσο των κονσολών που αποτελεί πλεονέκτημα έναντι των PC;

    Μην ντρέπεσαι να το παραδεχτείς, κάποια πράγματα είναι αντικειμενικές αλήθειες (όπως και τα περί performance crown/swiss knife).

    Μπορείς βέβαια να συνεχίσεις τα mental gymnastics, ενώ ξέρεις ότι κυριαρχεί το φυσικό μέσο (ειδικά στην χώρα μας) και όσο έχουμε νοοτροπία του τύπου τι να μας πει η Ρουμανία/Βουλγαρία/Σλοβακία, δεν βλέπω προκοπή για το ψηφιακό (εκτός αν είναι τσάμπα/τιμές χώμα ή gamesharing δια 2). Πρέπει να είσαι λίγο μαζόχας να κατεβάζεις 100GB και βάλε με ADSL.

  7. #202
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δικαιολογείς full price 1 χρόνο μετά επειδή είναι και καλά "φρέσκο" πράμα και όλα αυτά ενώ είναι broken port, τότε είστε άξιοι της μοίρας σας, δεν πα να σας δίνουν και 10 free games τον μήνα στο EGS για να σας χρυσώσει το χάπι.

    Γαργάρα το φυσικό μέσο των κονσολών που αποτελεί πλεονέκτημα έναντι των PC;

    Μην ντρέπεσαι να το παραδεχτείς, κάποια πράγματα είναι αντικειμενικές αλήθειες (όπως και τα περί performance crown/swiss knife).

    Μπορείς βέβαια να συνεχίσεις τα mental gymnastics, ενώ ξέρεις ότι κυριαρχεί το φυσικό μέσο (ειδικά στην χώρα μας) και όσο έχουμε νοοτροπία του τύπου τι να μας πει η Ρουμανία/Βουλγαρία/Σλοβακία, δεν βλέπω προκοπή για το ψηφιακό (εκτός αν είναι τσάμπα/τιμές χώμα ή gamesharing δια 2). Πρέπει να είσαι λίγο μαζόχας να κατεβάζεις 100GB και βάλε με ADSL.
    Έτσι αρχίσαμε τα επι προσωπικού, είσαι πολύ προβλέψιμος

  8. #203
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι αρχίσαμε τα επι προσωπικού, είσαι πολύ προβλέψιμος
    Εγώ άρχισα τα περί Joker; Ούτε που κατάλαβα που κολλάει αυτό.

    Δέξου τελοσπάντων ότι κονσόλες και PC έχουν υπέρ και κατά. Το δισκάκι είναι υπέρ εξ' ορισμού.

    Θες να κυριαρχήσει το ψηφιακό παντού (και στις κονσόλες); Να εύχεσαι να γίνει ψωμοτύρι η 100άρα, όχι να κοροϊδεύουμε άλλες χώρες. Αλλιώς δισκάκι των 100GB μέχρι να σβήσει ο ήλιος.

    Απλά και δίκαια πράγματα.

  9. #204
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ άρχισα τα περί Joker; Ούτε που κατάλαβα που κολλάει αυτό.

    Δέξου τελοσπάντων ότι κονσόλες και PC έχουν υπέρ και κατά. Το δισκάκι είναι υπέρ εξ' ορισμού.

    Θες να κυριαρχήσει το ψηφιακό παντού (και στις κονσόλες); Να εύχεσαι να γίνει ψωμοτύρι η 100άρα, όχι να κοροϊδεύουμε άλλες χώρες. Αλλιώς δισκάκι των 100GB μέχρι να σβήσει ο ήλιος.

    Απλά και δίκαια πράγματα.
    Joker, αλλιώς μπαλαντερ, πχ μιλάμε για διαφορές τιμών στα παιχνίδια και μου λες για ενα παιχνίδι που έχει βγεί εδώ και ενα χρόνο, αυτό φυσικα έχει σαν αποτέλεσμα να το έχει τελειώσει κάποιος και να το πουλάει μεταχειρισμένο και μου κάνεις σύγκριση με ενα παιχνίδι που βγήκε εχτες και μου κάνεις και σύγκριση για το μεταχειρισμένο του που δεν υπάρχει.
    Ναι σίγουρα υπάρχουν καμιά 10αρια τέτοια παιχνίδια που κάποιοι προσπάθησαν να το κάνουν port απο την κονσολα σε pc, δεν μιλάμε για αυτά μιλάμε για τα υπόλοιπα που είναι και πιο πολλά.

    Φυσικό μέσο έχει και το pc, όπως φυσικά υπάρχουν και κονσόλες που δεν έχουν κάν φυσικό μέσο, ξέρεις xbox κλπ
    Αλλά για κάποιο λόγο μου το βάζεις σαν ατου μόνο για τις κονσόλες.


    Μετά αρχίζεις και τα προσωπικά περι μενταλ και τα υπόλοιπα για την ρουμανία, αυτό και αν το έχετε κάνει Holy grail, είσαι πολύ προβλέψιμος.

    - - - Updated - - -

    Σίγουρα η κάθε πλατφόρμα έχει τα + και τα - της, η κονσόλα έχει την ευκολία, το βάζω και παίζει στις πιο πολλές περιπτώσεις και το πληρώνω λίγο ακριβότερα και την κρατάω όσο μου το επιτρέπει η εταίρια.
    Στο Pc έχεις μεγαλύτερο κόστος στην αρχή, δεν είναι τόσο εύκολο τις πιο πολλές φορές, αλλα έχεις φθηνότερα παιχνίδια και δυνατότητα αναβαθμίσεως ώστε να συνεχίζει να παίζει νεα παιχνίδια.

    Το ποιος έχει δισκάκι πράγματι δεν είναι επιχείρημα

  10. #205
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικό μέσο έχει και το pc, όπως φυσικά υπάρχουν και κονσόλες που δεν έχουν κάν φυσικό μέσο, ξέρεις xbox κλπ
    Αλλά για κάποιο λόγο μου το βάζεις σαν ατου μόνο για τις κονσόλες.

    Το ποιος έχει δισκάκι πράγματι δεν είναι επιχείρημα
    Σοβαρά τώρα;

    Μιλάμε για επιλογές. Στην κονσόλα έχεις και την επιλογή του BD-ROM αν δεν θες digital-only. Στο PC τι έχεις με το υποχρεωτικό digital-only; Δείξε μου RDR2 PC σε φυσική μορφή, έστω και σε DVD (το GTAV είχε αν θυμάσαι).

    Είναι σαν να λέμε η Ελλάδα κατάργησε το μετρητό, ενώ η Γερμανία έχει και τα 2 και να μου λες, όχι, η Ελλάδα είναι ανώτερη επιλογή για τελείως άσχετους λόγους (ήλιο, σουβλάκι).

    Επιλογές έχει και το PC σε άλλους τομείς (graphics settings, modding). Το αρνήθηκε κανείς αυτό; Εσύ γιατί αρνείσαι δηλαδή το ατού της κονσόλας; Εφόσον πλέον είναι αποκλειστικό στην κονσόλα (γιατί παλιά δεν ήταν, εποχές προ Steam).

  11. #206
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Τρελό κόλλημα με το RDR2 βλέπω, Ας επιστρέψουμε λοιπόν στο fifa20 το όποιο φυσικά και υπάρχει και σε φυσική μορφή για Pc

  12. #207
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Γενικά το φυσικό μέσο είναι υπό διωγμό στα PC.

    Το βλέπεις και σε πολλά PC cases που δεν έχουν ούτε 5.25" θέση πλέον.

  13. #208
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά το φυσικό μέσο είναι υπό διωγμό στα PC.

    Το βλέπεις και σε πολλά PC cases που δεν έχουν ούτε 5.25" θέση πλέον.
    Το βλέπεις να μην υπάρχει και σε κάποιες εκδόσεις xbox, το ακούς και στα rumors για το ps5, πάντα όμως στο Pc αν θέλεις θα μπορείς να το προσθέσεις και φθηνά, σε περίπτωση που δεν έχει 5.25 πάντα μπορείς να το βάλεις εξωτερικό, πραγματικά δεν υπάρχει σύγκριση, ελα βρες κατί άλλο, άσε το δισκάκι δεν είναι επιχείρημα.

  14. #209
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βλέπεις να μην υπάρχει και σε κάποιες εκδόσεις xbox, το ακούς και στα rumors για το ps5, πάντα όμως στο Pc αν θέλεις θα μπορείς να το προσθέσεις και φθηνά, σε περίπτωση που δεν έχει 5.25 πάντα μπορείς να το βάλεις εξωτερικό, πραγματικά δεν υπάρχει σύγκριση, ελα βρες κατί άλλο, άσε το δισκάκι δεν είναι επιχείρημα.
    Ποιά rumors λες; Είσαι σίγουρος ότι παρακολουθείς την βιομηχανία στενά;

    https://www.wired.com/story/exclusive-playstation-5/

    "Either way, physical games for the PS5 will use 100-GB optical disks, inserted into an optical drive that doubles as a 4K Blu-ray player."

    Δεν υπάρχει rumor εδώ, μόνο confirmed info. Αν δεν ξέρεις, μπορείς να ρωτήσεις, δεν είναι ντροπή.

    Δεν θα βρω κάτι άλλο αγαπητέ, απλά θες να πηγαίνεις κόντρα στην κόντρα.

    Κάποιοι γουστάρουν να έχουν ιδιοκτησία στα πάντα (σπίτι, hardware, software), κάποιοι άλλοι στο ενοίκιο (digital, streaming) και να εξαρτώνται από άλλους. Γούστα είναι αυτά. Τι σε πειράζει εσένα αν κάποιος γουστάρει αυτονομία;

    Το FIFA 20 το έψαξα, όντως έχει πολλά DVD, αλλά θέλει code activation στο Origin (όπως όλα τα εναπομείναντα retail PC games). Προφανώς δεν παίζει μεταπώληση/δανεισμός έτσι. Στην κονσόλα το licence/DRM είναι στο δισκάκι, δεν θέλει κωδικό.

    Κάποτε έτσι ήταν και τα PC games, αυτόνομα CD-ROM/DVD-ROM με embedded DRM χωρίς online activation. Μάλλον ήσουν μικρός και δεν θυμάσαι.

  15. #210
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βλέπεις να μην υπάρχει και σε κάποιες εκδόσεις xbox, το ακούς και στα rumors για το ps5, πάντα όμως στο Pc αν θέλεις θα μπορείς να το προσθέσεις και φθηνά, σε περίπτωση που δεν έχει 5.25 πάντα μπορείς να το βάλεις εξωτερικό, πραγματικά δεν υπάρχει σύγκριση, ελα βρες κατί άλλο, άσε το δισκάκι δεν είναι επιχείρημα.
    Το ότι υπάρχουν ακόμα και σήμερα δισκάκια για pc δεν είναι επιχείρημα. Και λίγα είναι προφανώς, και δυσευρετα. Άσε που μιλάμε για dvd το οποίο ειναι μικρό σε χωρητικότητα για τα σύγχρονα παιχνίδια και πολύ αργό. Το dvd έχει πεθάνει εδω και μια δεκαετία τουλάχιστον.

    δεν χρειάζεται να κάνουμε debate και για τα αυτονόητα. Προφανώς ειναι καλύτερο να εχεις την επιλογη και για physical και για digital και να επιλέγεις οτι σε βολεύει.

    εμένα το δισκάκι μπορεί να μη με βολεύει γιατί εχει κάποια αρνητικά, αλλα βλέπω πως τα θετικά του είναι και πιο πιο πολλα και πιο σημαντικά. Αν έχω την επιλογή και για physical και για digital ειναι win win.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος netlag : 12-11-19 στις 07:43.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

Σελ. 14 από 190 ΠρώτηΠρώτη ... 491213141516192434 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας