Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    26-10-2019
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη έστειλα τα χαρτιά για νέα γραμμή στην Νόβα
    Μετά από 25 μέρες και την ολοκλήρωση του βρόγχου οι τεχνικοί σας ήρθα ( το ραντεβού κλείστηκε τουλάχιστον μια βδομάδα μετά)
    Λογο κολληματων ήρθαν 3 φορές. Την Τρίτη φορά είδαν ότι θεωρητικά έχει κάνει λάθος ο ΟΤΕ στην γραμμή ( ότι έβαλε το βρόγχο αλλού) και δηλώθηκε βλάβη. Ο ΟΤΕ δεν βρίσκει βλάβη και μου λέτε ότι πρέπει να γίνει συνδιαστικο ραντεβού. Σε επικοινωνία με τον ΟΤΕ μετά από καταγγελία στην εεττ μου είπαν ότι το τρέξανε και ότι ακύρωσε το ραντεβού ο τεχνικός της Νόβα. Τέλος πάντων το αποτέλεσμα είναι να είμαι 2 μήνες χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο, να μην μπορώ να διαβάσω για το μεταπτυχιακό δεν υπάρχει καμία ενημέρωση όσο και αν προσπαθώ στα τηλέφωνα να βρω άκρη μου λένε υπομονή. Ζήτησα να ακυρωθεί το συμβόλαιο να πάω στον οτε εφόσον δεν έχω υπηρεσίες και ζητάνε ρητρα. Εγώ απλά θέλω να λύσω το πρόβλημα μου είναι ανεπίτρεπτο να είμαι 2 μήνες χωρίς ίντερνετ παιδιά και να με γράφετε. Το θέμα έπρεπε να τρέχει με προτεραιότητα είναι υπερβολικά πολύς καιρός. Πρέπει να μου δώσουν καταλυτική ημερομηνία που θα λυθει το πρόβλημα!

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Ionas1992,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε pm με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Γεωργία, Nova Support

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας