Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    26-10-2019
    Ηλικία
    20
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Ειμαι συνδρομητης vodafone 2 χρονια και ποτε δεν ειχα γρηγορο internet.Εχω vodafone double play 24 και δεν εχω κατεβασει με πανω απο 1.Τηλεφονωντας στην vodafone μετα απο πολυ προσπαθεια ηρθε τεχνικος κ απλα ειπε οτι εχουμε προβλημα και οτι δεν παει πανω απο 4 λογω γραμμων.Οταν τον ρώτησα τι να κανω μου ειπε να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών του οτε.Μολις το εκανα μου απαντησαν (με μια εβδομάδα καθυστερηση)οτι οι γραμμες πρέπει να φτιαχτουν απο Vodafone και οχι απο αυτους.Το αφησα εκει το θεμα αλλα πλεων περναω αρκετες ωρες στην εξυπηρέτηση πελατών της Vodafone ζητωντας το φυσιολογικο δηλαδη τους ορους του συμβολαιου αλλα απλα μου κανουν reset το router λεγοντας οτι κανουν μια ρυθμιση για να ειναι πιο σταθερη η γραμμη και εγω ρωταω γνωριζοντας οτι ειμαι αναγκασμενος για ενα χρονο ακομη να μεινω στη Vodafone τι να κανω μπας και φτασει εστω 5 η 10 mbps τωρα εχω 0.6

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Ολες οι συνδέσεις είναι με τον όρο εως, δεν λέει πουθενά οτι θα έχεις καθαρά 24,
    Δεν μπορείς να κάνεις κάτι, μπορούσες να κάνεις στην αρχή της σύνδεσης, τώρα μετά απο έναν χρόνο όχι

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας