Σελ. 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 158

Θέμα: Στρατός

  1. #16
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρείς ότι γύρω σου όλα είναι ίσα και αυτό είναι το στραβό; Εγώ βλέπω κάθε μέρα δεκάδες καταναγκαστικα πράγματα που γίνονται εις βάρος μου. Και μη ρωτήσεις ποια. Απλά θα σου πω πως είμαι ιδιωτικός υπάλληλος και θα εξάγεις συμπεράσματα.
    Πολλά θεωρώ γύρω μου ότι είναι στραβά. Και ο καταναγκαστικός στρατός ένα από αυτά.

    Και δεν μπαίνω καν στην συζήτηση για το τι γίνεται όταν σε φυλακίζουν για 9 μήνες. Γιατί τότε, η όλη ιστορία γίνεται ακόμα χειρότερη
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  2. #17
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Στο μόνο που συμφωνώ με τους διαμαρτυρομένους είναι η αργοπορημένη θητεία. Στα 18 και τέλος. Να φύγει από πάνω σου και μετά να έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου να αποτύχεις ελεύθερα. Μην ψάχνεις να βρεις δικαιολογίες των οπισθίων ότι τάχα μου σου έκοψε την καριέρα στη NASA ο ελληνικός στρατός.

    Ε και με τους 10-20 που θα πάνε στο Harvard κάτι θα γίνει στην εξαίρεση.

    Επίσης όσοι διαμαρτυρονται. Στο Ισραήλ νομίζω πως είναι υποχρεωτική η θητεία στα 18. Αυτοί μετά τι κάνουν; Δε συνεχίζουν τη ζωή τους κανονικά; Δεν σπουδάζουν; Αλλά μήπως εκεί φροντίζει το σιωνιστικο λόμπι και εδώ μας κυνηγάει η νέα τάξη πραγμάτων;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά θεωρώ γύρω μου ότι είναι στραβά. Και ο καταναγκαστικός στρατός ένα από αυτά.

    Και δεν μπαίνω καν στην συζήτηση για το τι γίνεται όταν σε φυλακίζουν για 9 μήνες. Γιατί τότε, η όλη ιστορία γίνεται ακόμα χειρότερη
    Εγώ πάντως έκανα διακοπές 11 μήνες. Κυριολεκτικά. Βλέπεις είμαι προσκόπος από την 2α δημοτικου και τώρα είμαι 38. Οπότε κάνε τους υπολογισμούς σου. Έχω ζήσει πράγματα σαν έφηβος που στο στρατό τα έβλεπα και γελούσα. Έχω κάνει απίστευτες κουβέντες με αξιωματικούς για τέτοια πράγματα. Το μόνο που δεν έχω ζήσει είναι άσκηση. Και αυτό διότι εκείνη τη χρονιά που ήμουν άλλαξαν ημερομηνία και έγινε αφού έφυγα.

    Για εμένα ο στρατός είναι απλά μια παρένθεση. Γύρω μας υπάρχουν τόσα στραβά που ο στρατός απλά δε θα έπρεπε να σε απασχολεί διότι είναι 9 μήνες και τέλος. Τα άλλα τα στραβά θα τα έχεις σε όλη σου τη ζωή. Τι να το κάνω εγώ τώρα αν καταργηθεί αλλά συνεχίζει το κράτος να είναι δυσκίνητο και να με ταλαιπωρεί;

  3. #18
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Αφού τα γράφεις από μόνο σου ότι ο στρατός είναι ένα ανούσιο τίποτα, τι περιμένεις να σου απαντήσω. Συμφωνούμε

    Όποιος θέλει να κάνει διακοπές ή το θεωρεί ΤΙΜΗ(με κεφαλαία όπως το έγραψε κάποιος από πάνω) ας πάει. Εγώ δεν ήθελα την φυλακή αυτή. Μου την επέβαλαν.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #19
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου την επέβαλαν.
    Και στους υπόλοιπους δε μας αρέσουν κάποια πράγματα αλλά όπως σου απάντησαν και παραπάνω πρέπει να τα τηρούμε. Ούτε σε εμένα αρέσουν πχ πολλοί παραλογοι φόροι η να υπάρχουν υπάλληλοι 2 ταχυτήτων με επίσημη νομοθεσία αλλά τους δέχομαι έστω με κρύα καρδιά. Προσπαθώ όσο μπορώ να το αλλάξω με την ψήφο μου αλλά στην καμία δεν υποστηρίζω την επιβολή που λες.

  5. #20
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού τα γράφεις από μόνο σου ότι ο στρατός είναι ένα ανούσιο τίποτα, τι περιμένεις να σου απαντήσω. Συμφωνούμε

    Όποιος θέλει να κάνει διακοπές ή το θεωρεί ΤΙΜΗ(με κεφαλαία όπως το έγραψε κάποιος από πάνω) ας πάει. Εγώ δεν ήθελα την φυλακή αυτή. Μου την επέβαλαν.
    Μπορείς να μην πάς, αλλά μετά μην ζητάς και τα δικαιώματα

    Αλλά όχι εμείς θέλουμε μόνο δικαιώματα, κάτω η εξουσία και τους έχω γραμμένους τους νόμους σας μέχρι να με πιάσετε που μετά ζητάω εφαρμογή των νόμων και των δικαιωμάτων μου.......

  6. #21
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και στους υπόλοιπους δε μας αρέσουν κάποια πράγματα αλλά όπως σου απάντησαν και παραπάνω πρέπει να τα τηρούμε. Ούτε σε εμένα αρέσουν πχ πολλοί παραλογοι φόροι η να υπάρχουν υπάλληλοι 2 ταχυτήτων με επίσημη νομοθεσία αλλά τους δέχομαι έστω με κρύα καρδιά. Προσπαθώ όσο μπορώ να το αλλάξω με την ψήφο μου αλλά στην καμία δεν υποστηρίζω την επιβολή που λες.
    Τι φόρους και ρούχα και ζώνη ασφαλείας μου γράφετε. Σε λίγο θα μου πείτε και ότι η γη γυρίζει. Αυτό είναι το θέμα? Να μου παραθέσετε πράγματα τα οποία ισχύουν στη ζωή μας?

    Έγραψα ότι ο στρατός είναι καταναγκαστικός και "τρελαθήκατε"

    - - - Updated - - -

    Απάντησα σε αυτό.

    Να γλυτωσεις απο το να υπηρετησεις την πατριδα σου? Αυτο ειναι ΤΙΜΗ σου. οχι καταναγκαστικο εργο. Τι να πω....
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #22
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι φόρους και ρούχα και ζώνη ασφαλείας μου γράφετε. Σε λίγο θα μου πείτε και ότι η γη γυρίζει. Αυτό είναι το θέμα? Να μου παραθέσετε πράγματα τα οποία ισχύουν στη ζωή μας?

    Έγραψα ότι ο στρατός είναι καταναγκαστικός και "τρελαθήκατε"

    - - - Updated - - -

    Απάντησα σε αυτό.
    Και σου απαντάω πάλι.

    Θεωρείς ΕΣΥ καταναγκαστικό το στρατό, ΕΓΩ τον θεωρώ αναγκαίο για την ασφάλεια της χώρας μας.

    Θεωρείς ΕΣΥ φυσιολογικούς τους φόρους, ΕΓΩ θεωρώ παράλογο να δουλεύω για να ζει ο ΧΨΩ από τα επιδόματα.

    Μία σου και μία μου. Κόψε επιδόματα από διάφορες "ευπαθείς" ομάδες και δώστα στους ΕΠΟΠ. Απλά πράγματα.

  8. #23
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σου απαντάω πάλι.

    Θεωρείς ΕΣΥ καταναγκαστικό το στρατό, ΕΓΩ τον θεωρώ αναγκαίο για την ασφάλεια της χώρας μας.

    Θεωρείς ΕΣΥ φυσιολογικούς τους φόρους, ΕΓΩ θεωρώ παράλογο να δουλεύω για να ζει ο ΧΨΩ από τα επιδόματα.

    Μία σου και μία μου. Κόψε επιδόματα από διάφορες "ευπαθείς" ομάδες και δώστα στους ΕΠΟΠ. Απλά πράγματα.
    Καταναγκαστικός είναι και δεν αλλάζει αυτό. Το αν εσύ τον θεωρείς αναγκαίο, ή το θεωρείς καλή ιδέα για διακοπές ή αν ο άλλος το θεωρεί ΤΙΜΗ δεν έχει καμία σημασία. Από τη στιγμή που δεν μπορείς να πεις, ευχαριστώ δεν είναι ΤΙΜΗ μου ή ευχαριστώ προτιμώ άλλου είδους διακοπές τότε είναι καταναγκαστικός.

    Νομίζω ότι η διαφωνία μας είναι ταξική, πολιτική, φιλοσοφική ή ότι προτιμάς.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  9. #24
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταναγκαστικός είναι και δεν αλλάζει αυτό. Το αν εσύ τον θεωρείς αναγκαίο, ή το θεωρείς καλή ιδέα για διακοπές ή αν ο άλλος το θεωρεί ΤΙΜΗ δεν έχει καμία σημασία. Από τη στιγμή που δεν μπορείς να πεις, ευχαριστώ δεν είναι ΤΙΜΗ μου ή ευχαριστώ προτιμώ άλλου είδους διακοπές τότε είναι καταναγκαστικός.

    Νομίζω ότι η διαφωνία μας είναι ταξική, πολιτική, φιλοσοφική ή ότι προτιμάς.
    Μπορείς να πεις όχι δεν πληρώνω φόρους;

    Οχι είναι υποχρέωση του κράτους που ζείς, αν δεν σου αρέσει το κράτος που ζεις δεν σε αναγκάζει κάποιος να μείνεις σε αυτό το κράτος

  10. #25
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι η διαφωνία μας είναι ταξική, πολιτική, φιλοσοφική ή ότι προτιμάς.
    Αν θες απαντάς. Τι κακό σου έκανε στη ζωή σου; Έχασες κάποια ευκαιρία; Σου στέρησε κάτι;

    Σε ρωτάω ειλικρινά διότι βλέπω πως έχεις τις κλασικές "αριστερίζουσες" απόψεις της χώρας μας. Και όπως γράφεις για τον καταναγκασμό μάλλον πήγες κανονικά όπως όλοι μας και απλά γκρινιάζεις. Το γράφω ωμά διότι δε νομίζω να είχες επιλογή για το εξωτερικό και να πήγες φαντάρος πρώτα. Παρακολουθώ τα θέματα του εξωτερικού και βλέπω πολλά παιδιά που δεν έχουν πάει αλλά μένουν μόνιμα έξω. Αλλά αυτούς δε τους νοιάζει πλέον καθώς έχουν κάνει την επιλογή τους. Από τα λίγα εδώ γραφόμενά σου μου δίνεις την αντίθετη άποψη.

  11. #26
    Εγγραφή
    28-09-2012
    Μηνύματα
    860
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Forthnet
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταναγκαστικός είναι και δεν αλλάζει αυτό. Το αν εσύ τον θεωρείς αναγκαίο, ή το θεωρείς καλή ιδέα για διακοπές ή αν ο άλλος το θεωρεί ΤΙΜΗ δεν έχει καμία σημασία. Από τη στιγμή που δεν μπορείς να πεις, ευχαριστώ δεν είναι ΤΙΜΗ μου ή ευχαριστώ προτιμώ άλλου είδους διακοπές τότε είναι καταναγκαστικός.

    Νομίζω ότι η διαφωνία μας είναι ταξική, πολιτική, φιλοσοφική ή ότι προτιμάς.
    Ο λόγος που δεν μπορείς να πεις "ευχαριστώ δεν θέλω να υπηρετήσω", είναι ο ίδιος που δε μπορείς να πείς σε μια γειτονική χώρα που θα αποφασίσει να σου κάνει ντου "ευχαριστώ αλλά δεν θέλω να μετέχω σε πόλεμο".
    Είναι ακριβώς ο ίδιος λόγος που δεν μπορείς να πείς "ευχαριστώ αλλά εγώ δεν θέλω να μετέχω στα δημόσια βάρη." Κάποτε η φορολογία ήταν προαιρετική. Μάντεψε γιατί έγινε υποχρεωτική.

    Το άθροισμα υποχρεώσεων-δικαιωμάτων είναι (ή τουλάχιστον θα έπρεπε να είναι) μηδενικό. Αν εγώ δεν αναλάβω την υποχρέωσή μου κάποιος άλλος θα χάσει το δικαίωμα του, ή θα επωμισθεί την δική μου υποχρέωση.

    Ωραία θα ήταν να μην είχαμε όλες αυτές τις επιβολές(ποιός δεν θα το ήθελε), αλλά δυστυχώς ζούμε στην πραγματικότητα (όπου αυτό που θέλουμε δεν συγκλίνει πάντα με αυτό που ισχύει), και όχι σε ουτοπία.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος HackFreak : 02-11-19 στις 17:01.
    None of our beliefs are quite true; all have at least a penumbra of vagueness and error.
    Bertrand Russell

  12. #27
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά θεωρώ γύρω μου ότι είναι στραβά. Και ο καταναγκαστικός στρατός ένα από αυτά.

    Και δεν μπαίνω καν στην συζήτηση για το τι γίνεται όταν σε φυλακίζουν για 9 μήνες. Γιατί τότε, η όλη ιστορία γίνεται ακόμα χειρότερη
    Ε ναι, γιατί πρέπει να έχουμε μόνο δικαιώματα και μηδέν υποχρεώσεις. Κάτι σαν το money grow on trees να καταλάβεις.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  13. #28
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες απαντάς. Τι κακό σου έκανε στη ζωή σου; Έχασες κάποια ευκαιρία; Σου στέρησε κάτι;
    Τι καλό σου έκανε, εσένα, ο στρατός ?
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  14. #29
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HackFreak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία θα ήταν να μην είχαμε όλες αυτές τις επιβολές(ποιός δεν θα το ήθελε), αλλά δυστυχώς ζούμε στην πραγματικότητα (όπου αυτό που θέλουμε δεν συγκλίνει πάντα με αυτό που ισχύει), και όχι σε ουτοπία.
    Ξέρεις και τα ζώα που ζουν σε αγέλες έχουν την ίδια συμπεριφορά με εμάς. Άλλα κυνηγάνε, άλλα προσέχουν το κοπάδι, άλλα προσέχουν τα μικρά. Όποιο ζώο δεν ενσωματωθεί αργά ή γρήγορα θα εκτοπιστεί από την αγέλη και φυσικά θα πεθάνει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι καλό σου έκανε, εσένα, ο στρατός ?
    Έγραψα και πιο πάνω. 11 μήνες διακοπές. Οι τελευταίες που έκανα στη ζωή μου. Και δυστυχώς μέχρι να κληρονομήσω τον Bill Gates η τελευταία ξέγνοιαστη περίοδος της ζωής μου. Ανησυχούσαν άλλοι για μένα. Εγώ το μόνο που έπρεπε να κάνω ήταν να είμαι γυαλισμένος, ξυρισμένος και ξύπνιος στην ώρα μου. Για όλα τα άλλα ανησυχούσαν οι μόνιμοι.

    Απλά πράγματα. Τώρα ακούω το σκατό από τους πελάτες που στο 99% των περιπτώσεων ΔΕΝ έχουν δίκιο, ακούω το σκατό από το αφεντικό (ΟΚ πολύ σπάνια διότι έχουμε καλή ομάδα), Κάθε πρώτη του μήνα πρέπει να πληρώσω ένα σωρό υποχρεώσεις και στις 10 του μήνα πρέπει να αρχίσω τη δίαιτα γιατί η τράπεζα βγάζει μούτζα στην ερώτηση υπολοίπου.

  15. #30
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έγραψα και πιο πάνω. 11 μήνες διακοπές. Οι τελευταίες που έκανα στη ζωή μου. Και δυστυχώς μέχρι να κληρονομήσω τον Bill Gates η τελευταία ξέγνοιαστη περίοδος της ζωής μου. Ανησυχούσαν άλλοι για μένα. Εγώ το μόνο που έπρεπε να κάνω ήταν να είμαι γυαλισμένος, ξυρισμένος και ξύπνιος στην ώρα μου. Για όλα τα άλλα ανησυχούσαν οι μόνιμοι.

    Απλά πράγματα. Τώρα ακούω το σκατό από τους πελάτες που στο 99% των περιπτώσεων ΔΕΝ έχουν δίκιο, ακούω το σκατό από το αφεντικό (ΟΚ πολύ σπάνια διότι έχουμε καλή ομάδα), Κάθε πρώτη του μήνα πρέπει να πληρώσω ένα σωρό υποχρεώσεις και στις 10 του μήνα πρέπει να αρχίσω τη δίαιτα γιατί η τράπεζα βγάζει μούτζα στην ερώτηση υπολοίπου.
    Για να μην γράφω παραδείγματα ψάξε να δείς τι συμβαίνει στα θέρετρα των αξιωματικών, ψάξε να μάθεις τι συμβαίνει σε απομακρυσμένες μονάδες κλπκλπ...Αλλά νταξ αν έμαθες να ξυπνάς απο τις 7, να στρώνεις το κρεβάτι σου και να ξυρίζεσαι κόντρα κάθε πρωϊ, πως να το πω, είναι αξιοθαύμαστο και σε έκανε υπευθυνο άτομο.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

Σελ. 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. διακοπη αναβολης επ αοριστου στρατος;
    Από sotiris456 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-19, 17:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας