Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    12-07-2002
    Περιοχή
    Greece
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    644
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 13,9(dB)
    ΝΕΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ στα 230

    Δίνεται ο αφυγραντήρας του τίτλου, αγορασμένος πριν λίγες μέρες απο Πλαίσιο.

    Να πω πως ο αφυγραντήρας είναι άψογος εννοείται (λίγων ημερών είναι!), είναι αρκετά "αθόρυβος" (σε σχέση με τους άλλους πάντα) για αφυγραντήρας, ΤΡΟΜΕΡΑ δυνατός και με τεράστιο κάδο 5,3 λίτρα!! έχει δε και καθαριστή αέρα με extra φίλτρο άνθρακα (δεν το έχω τοποθετήσει! είναι κλεισμένο στην συσκευασία του) αλλά και ιονιστή! Στα plus και ότι εμφανισιακά είναι πολύ όμορφος.

    Έχει τρομερά μικρή κατανάλωση (μικρότερη και απο αρκετούς 16ριδες στην ουσία, μόλις 290w max κατανάλωση!) και έχει διπλό συμπιεστή panasonic μέσα, γιαυτό και οι κριτικές που τον εκθειάζουν.

    Αν δείτε τις κριτικές για τον συγκεκριμένο, θα δείτε πως είναι ένας άριστος αφυγραντήρας.

    Εδώ παραπάνω: https://www.skroutz.gr/s/16133326/Ju...Perla-25L.html

    Είναι για χώρους ως και 130τμ

    Ο λόγος πώλησης είναι πως στην ουσία εμείς είμαστε κλεισμένοι σε έναν χώρο οπότε ένας τόσο δυνατός αφυγραντήρας για 15 και 20 τετραγωνικά χώρο δεν έχει ουσιαστικό νόημα. Είναι σαν να έχω ένα 24ρι AC σε ένα δωματιάκι κλειστό. Στην ουσία για μικρό πήγαινα απλά τον πέτυχα τον συγκεκριμένο σε προσφορά ημέρας και με κάποια επιστροφή και είπα γιατί όχι.

    Λόγω δύναμης τραβάει την υγρασία στο λεπτό αλλά καθώς αυτή τη στιγμή μου χάρισε ο πεθερός τον δικό του μικρότερο αφυγραντήρα που για τον μικρό χώρο που τον θέλω μου κάνει (έστω και αν είναι πιο θορυβώδης εκείνος δυστυχώς) αλλά και υπάρχει άμεση ανάγκη χρημάτων για θέματα υγείας, αποφάσισα να τον δώσω.

    Καινούριος έχει στα 299, είναι όπως είπα λίγων ημερών (19/10 αγορά), έχει χρησιμοποιηθεί μόλις 2 φορές αφού μου έδωσαν άλλον μικρότερο και θέλησα να τον αφήσω σε κατάσταση καινούριου για να τον δώσω, το φίλτρο άνθρακα σφραγισμένο και το κουτί του με τα χαρτιά του υπάρχει κανονικά.

    Δίνεται στα 230 και θεωρώ πως 70 κάτω για 2 βδομάδες προϊόν αχρησιμοποίητο στην ουσία είναι μια χαρά!

    Παραλαβή κατά προτίμηση απο τον χώρο μου στην Νίκαια ώστε να τον δείτε και να τον πάρετε.

    Εννοείται δεν γίνεται αποστολή εκτός Αθηνών λόγω όγκου

    - - - Updated - - -

    Όπως γράφω και στο αποπάνω ποστ, νέα και τελική τιμή στα 230!!! επαναλαμβάνω είναι 2 εβδομάδων σχεδόν και τον δίνω άψογο 70 ευρώ κάτω!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Craven : 08-11-19 στις 14:44.
    Σας αρέσει η rock μουσική? Absolute Rock στην διεύθυνση http://www.absolute-rock.com

  2. #2
    Εγγραφή
    12-07-2002
    Περιοχή
    Greece
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    644
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 13,9(dB)
    Έφυγε
    Σας αρέσει η rock μουσική? Absolute Rock στην διεύθυνση http://www.absolute-rock.com

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας