Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 16
  1. #1
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    358
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Αν μπορούμε να το βρούμε θα με βοηθούσατε.

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Το ζητάς να το αγοράσεις απο τον κατασκευαστή

    http://www.pytha.gr/

  3. #3
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    358
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    και οχι μονο!

  4. #4
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stathopon Εμφάνιση μηνυμάτων
    και οχι μονο!
    Έχεις pm

    - - - Updated - - -

    Υ.Γ. Sharing is caring
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  5. #5
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις pm

    - - - Updated - - -

    Υ.Γ. Sharing is caring
    Αυτό δεν είναι sharing, sharing είναι όταν δίνεις κάτι που είναι δικό σου, λέω να μοιραστώ το σπίτι σου και το αμάξι σου γιατί είμαι και εγώ του caring, συμφωνείς;

  6. #6
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    358
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Γενικά όταν θέλεις ενα πρόγραμμα για να το δοκιμάσεις , μπορείς να το κατεβάσεις, το θέμα ειναι αν υπάρχει σε κάποιο torrent.

  7. #7
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stathopon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά όταν θέλεις ενα πρόγραμμα για να το δοκιμάσεις , μπορείς να το κατεβάσεις, το θέμα ειναι αν υπάρχει σε κάποιο torrent.
    Οχι δεν μπορείς, εκτός αν το παρέχει ο κατασκευαστής.
    Torrent Κλπ δεν θα βρείς εδώ.

  8. #8
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό δεν είναι sharing, sharing είναι όταν δίνεις κάτι που είναι δικό σου, λέω να μοιραστώ το σπίτι σου και το αμάξι σου γιατί είμαι και εγώ του caring, συμφωνείς;
    Με αυτά που λες θυμικά το σποτάκι του χόλιγουντ που χρησιμοποιούν στα dvd.


    - - - Updated - - -

    Η πληροφορία πρέπει να είναι ΔΩΡΕΑΝ, απο τη στιγμή που βγήκε το copyright ο κόσμος πάει κατα διαόλου
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  9. #9
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αυτά που λες θυμικά το σποτάκι του χόλιγουντ που χρησιμοποιούν στα dvd.


    - - - Updated - - -

    Η πληροφορία πρέπει να είναι ΔΩΡΕΑΝ, απο τη στιγμή που βγήκε το copyright ο κόσμος πάει κατα διαόλου
    Κλασικά εικονογραφημένα, δεν απάντησες όμως, να μοιραστώ το σπίτι σου ή το αμάξι σου;

  10. #10
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλασικά εικονογραφημένα, δεν απάντησες όμως, να μοιραστώ το σπίτι σου ή το αμάξι σου;
    Να σου απαντήσω, όχι,όμως...
    Έλεος το έχετε κάνει καραμέλα αυτό το πράγμα, συγκρίνεις δύο πράγματα ανόμοια.
    Όταν εκδοτικοί οίκοι εκμεταλλεύονται πατόκορφα νέους φοιτητές που γράφουν βιβλία και δεν τους πληρώνουν ή τους δίνουν ελάχιστα αυτό είναι ωραίο; Το ίδιο γίνεται και με τους προγραμματιστές οι οποίοι είναι απλοί στρατιώτες σε μια επιχείρηση με λογισμικό/πρόγραμμα.
    Ξέρω τέτοιες περιπτώσεις στο περιβάλλον μου.
    Επειδή δεν ζούμε σε ένα κόσμο αγγελικά πλασμένο ότι δίνεις σε αυτή τη ζωή παίρνεις.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  11. #11
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Οπότε είσαι και εσύ της άποψής, να μοιραζόμαστε τα πάντα, αλλά όχι τα δικά σου.
    Το ελεος πραγματικά πρέπει να το πεις για τον εαυτό σου, δικαιολογείς την κλεψιά γιατί κλέβουν και οι άλλοι και φτάνει να μην κλέψουν εσένα

  12. #12
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε είσαι και εσύ της άποψής, να μοιραζόμαστε τα πάντα, αλλά όχι τα δικά σου.
    Το ελεος πραγματικά πρέπει να το πεις για τον εαυτό σου, δικαιολογείς την κλεψιά γιατί κλέβουν και οι άλλοι και φτάνει να μην κλέψουν εσένα
    Αν τα λεφτά πήγαιναν στους δημιουργούς τότε θα συμφωνούσα μαζί σου, έλα όμως που δεν πάνε και τα τσεπώνουν κάποιοι έξυπνοι πχ εκδοτικοί οίκοι κτλ
    εν αγνοία μου μπορεί να έπεσα και εγώ θύμα πειρατείας χωρίς να το έχω καταλάβει.
    Το λέω αυτό γιατί μου είχε ανατεθεί ένα πρότζεκτ στο σχολείο το οποίο έφερα εις πέρας ποιος μου λέει ότι δεν το χρησιμοποίησαν στην αγορά εργασίας;

    Σε αυτό δεν βλέπω να απαντάς το κάνεις γαργάρα τέσπα ότι είχα να πω το είπα. Δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικά πλασμένο shit happens αυτοί που εκμεταλλεύονται τους εργαζόμενους τους καλά να πάθουν απο την πειρατεία.

    - - - Updated - - -

    Άλλωστε μην ξεχνάς ότι η microsoft στο παρελθόν την πειρατεία τη χρησιμοποιείσαι ως ένα είδος ανορθόδοξου μάρκετινγκ για να εξαπλωθεί το λειτουργικό της.
    Άλλο τώρα αν την καταπολεμάει

    - - - Updated - - -

    Άσε που είναι για μένα η καλύτερη διαφήμιση να αφήσεις σκόπιμα μια παλιά έκδοση του προγράμματος.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  13. #13
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    358
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παιδιά, σίγουρα δεν υπάρχει ως torrent , αλλο τόσο σίγουρος είμαι πως εχουμε διαπράξει και μεις το έγκλημα μας κατεβάζοντας ταινιες και προγραμμα,
    δείτε λίγο το office αν ειναι αγορασμένο,

    οπότε εφόσον δεν υπάρχει η λύση του...πειρατικού, η μόνη λύση είναι η αγορά, !
    προφανως και δεν θα γίνουν κλέφτες αλλά με βοηθήσατε να εξηγήσω καλύτερα τον χ πελάτη για να καταλάβει το αυτονόητο, ότι πρέπει να το αγοράσει..

  14. #14
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stathopon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, σίγουρα δεν υπάρχει ως torrent , αλλο τόσο σίγουρος είμαι πως εχουμε διαπράξει και μεις το έγκλημα μας κατεβάζοντας ταινιες και προγραμμα,
    δείτε λίγο το office αν ειναι αγορασμένο,

    οπότε εφόσον δεν υπάρχει η λύση του...πειρατικού, η μόνη λύση είναι η αγορά, !
    προφανως και δεν θα γίνουν κλέφτες αλλά με βοηθήσατε να εξηγήσω καλύτερα τον χ πελάτη για να καταλάβει το αυτονόητο, ότι πρέπει να το αγοράσει..
    Αν είσαι ελεύθερος επαγγελματίας δεν έχεις άλλη επιλογή απο το να το αγοράσεις, αλλιώς θα πέσει καρφωτή απο ανταγωνιστές
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  15. #15
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν τα λεφτά πήγαιναν στους δημιουργούς τότε θα συμφωνούσα μαζί σου, έλα όμως που δεν πάνε και τα τσεπώνουν κάποιοι έξυπνοι πχ εκδοτικοί οίκοι κτλ
    εν αγνοία μου μπορεί να έπεσα και εγώ θύμα πειρατείας χωρίς να το έχω καταλάβει.
    Το λέω αυτό γιατί μου είχε ανατεθεί ένα πρότζεκτ στο σχολείο το οποίο έφερα εις πέρας ποιος μου λέει ότι δεν το χρησιμοποίησαν στην αγορά εργασίας;

    Σε αυτό δεν βλέπω να απαντάς το κάνεις γαργάρα τέσπα ότι είχα να πω το είπα. Δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικά πλασμένο shit happens αυτοί που εκμεταλλεύονται τους εργαζόμενους τους καλά να πάθουν απο την πειρατεία.

    - - - Updated - - -

    Άλλωστε μην ξεχνάς ότι η microsoft στο παρελθόν την πειρατεία τη χρησιμοποιείσαι ως ένα είδος ανορθόδοξου μάρκετινγκ για να εξαπλωθεί το λειτουργικό της.
    Άλλο τώρα αν την καταπολεμάει

    - - - Updated - - -

    Άσε που είναι για μένα η καλύτερη διαφήμιση να αφήσεις σκόπιμα μια παλιά έκδοση του προγράμματος.
    Για όλα έχουμε μια δικαιολογία, δεν κάνω κάτι γάργαρα σου λέω οτι δικαιολογείς την κλεψιά γιατί και κάποιοι άλλοι κλέβουν, φτάνει να μην κλέψουν εσένα

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας