Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    12-11-2019
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Θα ήθελα τη βοήθειά σας γιατί το paypal θα με τρελάνει! Χτες, προσπάθησα να μεταφέρω χρήματα από τον paypal λογαριασμό μου στο συνδεδεμένο τραπεζικό μου λογαριασμό και μου εμφανίστηκε το παρακάτω μήνυμα: 'Unfortunately, the amount is exceeding the transfer limit at this time. Enter a smaller amount.' Παρόλα αυτά δε με αφήνει να μεταφέρω ούτε 10 ευρώ! Και είναι γελοίο γιατί τον προηγούμενο μήνα μετέφερα 800 ευρώ χωρίς κανένα πρόβλημα! Προσπαθώ να επικοινωνήσω μέσω email με το customer service αλλά τίποτα... Μήπως το έχει πάθει και κάποιος άλλος αυτό? Και αν ναι πως στο καλό το έλυσε? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  2. #2
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα τη βοήθειά σας γιατί το paypal θα με τρελάνει! Χτες, προσπάθησα να μεταφέρω χρήματα από τον paypal λογαριασμό μου στο συνδεδεμένο τραπεζικό μου λογαριασμό και μου εμφανίστηκε το παρακάτω μήνυμα: 'Unfortunately, the amount is exceeding the transfer limit at this time. Enter a smaller amount.' Παρόλα αυτά δε με αφήνει να μεταφέρω ούτε 10 ευρώ! Και είναι γελοίο γιατί τον προηγούμενο μήνα μετέφερα 800 ευρώ χωρίς κανένα πρόβλημα! Προσπαθώ να επικοινωνήσω μέσω email με το customer service αλλά τίποτα... Μήπως το έχει πάθει και κάποιος άλλος αυτό? Και αν ναι πως στο καλό το έλυσε? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    Πόσα χρήματα μετεφερες το τελευταίο έτος στο λογαριασμό σου από το Paypal?

  3. #3
    Εγγραφή
    12-11-2019
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Γύρω στα 800 ευρώ

  4. #4
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γύρω στα 800 ευρώ
    Εχεις περάσει κάρτα ή τραπεζικό λογαριασμό στο Paypal?

  5. #5
    Εγγραφή
    12-11-2019
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ευτυχώς λύθηκε το θέμα! Είχα συνδεδεμένο μόνο το τραπεζικό λογαριασμό και έπρεπε να συνδέσω και τη χρεωστική μου κάρτα για να αρθεί το όριο συναλλαγών! Το έκανα και τώρα όλα καλά! Spartak σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου!

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας