Σελ. 537 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 517527532535536537538539542547557 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.041-8.055 από 8953
  1. #8041
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.009
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tότε μπορείς να καταλάβεις τις απεγνωσμένες προσπάθειες να πουλήσει.

    Έχει φάει και την κρυάδα από το The Independent IT-Security Institute, οπότε πετάει το κουφό:
    Πάρτε με καλέ κύριε και βάλτε με να τρέχω κι' εγώ μαζί με τα άλλα για να τα βοηθάω να πιάνουν τις "μοντέρνες μολύνσεις" γιατί μόνα τους δεν μπορούν.

    Ναι ακριβώς αυτό γίνεται.

    Γιατί δεν αφήνεις εμάς που έχουμε και τα δύο να έχουμε γνώμη, αφού έχουμε δει ιδίοις όμμασι τι γίνεται και επιμένεις ανεβάζοντας το τι λέει η κάθε εταιρεία; Δηλαδή τι περίμενες να σου πει η Kaspersky; Ναι παιδιά βάλτε ότι θέλετε και ανοίξτε πόρτα στα προϊόντα των ανταγωνιστών;

    Το Malwarebytes με έχει σώσει αλλά έχει σώσει και πολλά συστήματα γνωστών και φίλων, από πλείστα κακά.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  2. #8042
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Εμεις - οι εστω και ημιμαθεις - ξεχασαμε το βασικοτερο
    ΚΑΝΕΝΑ anti- * δεν μπορει να καλυψει τα παντα, εαν ο καθε λωλοστεφανης μπαινει όπου να' ναι και κατεβαζει ο,τι του φανει!
    Επισης τα free απλα εχουν λιγο πιο περιορισμενες δυνατοτητες και καλυτερα να αποφευγονται σε κοινοχρηστα μηχανηματα...
    Παλιοι καλοι ΟΔΗΓΟΙ - HOW TOs

    ΝΑΙ ΞΕΡΩ τα links που εβαλα ηταν τελειως ενδεικτικα απο εταιριαρες και οποιος ψαξει λιγο παραπανω μεσω google ή εστω wiki, θα βρει απειρες πηγες σχετικης ενημερωσης
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manoulamou : 09-03-21 στις 10:24.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  3. #8043
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ακριβώς αυτό γίνεται.

    Γιατί δεν αφήνεις εμάς που έχουμε και τα δύο να έχουμε γνώμη, αφού έχουμε δει ιδίοις όμμασι τι γίνεται και επιμένεις ανεβάζοντας το τι λέει η κάθε εταιρεία; Δηλαδή τι περίμενες να σου πει η Kaspersky; Ναι παιδιά βάλτε ότι θέλετε και ανοίξτε πόρτα στα προϊόντα των ανταγωνιστών;

    Το Malwarebytes με έχει σώσει αλλά έχει σώσει και πολλά συστήματα γνωστών και φίλων, από πλείστα κακά.
    Nα ξεκινήσουμε από το "αν εσένα σου αρέσει, εμάς μας περισσεύει, ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις".

    Από κει και πέρα, αν πιστεύεις ότι όλες οι άλλες μεγάλες εταιρίες δεν ξέρουν τι τους γίνεται και περιμένουν το Malwarebytes να τους μάθει τρόπους καταπολέμησης των Malwares, απλά θα πω ΟΚ με ένα απλό μειδίαμα.

    Οι εταιρίες που θα είχαν αμφιβολία για την αποτελεσματικότητα θα πρότειναν και κάτι επιπλέον και δεν θα σου έλεγαν να το βγάλεις και δεν είναι μόνο η Kaspesrsky.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  70,3 KB 
ID: 225410 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  3.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  70,3 KB 
ID: 225411

    Kι' εγώ επίσης από εμπειρία τα λέω εδώ και δεκαετίες με μόνο το Kaspersky σε real time και αν κάποια στιγμή δεις που μπαίνω και τι κατεβάζω απλά θα ζητήσεις αναβολή από την ζωή.
    Το έχω ξαναπεί ότι έχω υπολογιστές για δοκιμές και τεστάρω καθημερινά το Kaspersky σε ότι μου κατέβει στο κεφάλι, μόλις την πατήσω θα είστε οι πρώτοι που θα το μάθετε γιατί έχω αποσύρει τις μετοχές μου από την εταιρία.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συγκεκριμένο λινκ το KIS 21 έχει την ίδια ακριβώς βαθμολογία με το Avast Antivirus free. Αυτό σημαίνει ότι είναι το ίδιο ακριβώς πράγμα, εντοπίζει τα ίδια πράγματα με την ίδια επιτυχία και εν τέλη προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες ως προς την προστασία?
    Όσα στην συγκεκριμένη δοκιμή έχουν πάρει την ίδια βαθμολογία στην προστασία, γιατί έχει κι' άλλες κατηγορίες, σημαίνει ότι είχαν την ίδια αποτελεσματικότητα.

    Να ξεκαθαρίσουμε κάτι σχετικά με τα Free ΑV και τα επί πληρωμή, γιατί έχουν δημιουργηθεί διάφορες παρεξηγήσεις.
    H Free και η επί πληρωμή έκδοση της κάθε εταιρίας έχουν την ίδια ακριβώς μηχανή. Οι διαφορές τους δεν είναι στην δυνατότητα ανίχνευσης και αποτροπής μόλυνσης αλλά στις επιπλέον δυνατότητες παραμετροποίησης του προγράμματος.
    Επίσης η κάθε εταιρία ανάλογα και με την επί πληρωμή έκδοση θα βάλει και τα ανάλογα εxtra πράγματα που δεν τα έχει στην Free.
    Kαμία εταιρία δεν θα διακινδυνεύσει το όνομα της και να φτιάξει μια Free έκδοση που εννοείται ότι προορίζεται και για δοκιμές, η οποία θα είναι κατώτερη στην ανίχνευση και αποτροπή από την επί πληρωμή, απλή λογική είναι.
    Αν τώρα η Free έκδοση δεν έχει τόσες ρυθμίσεις ή επιπλέον συστήματα ώστε να μπορείς να την φτάσεις στην ανώτερη βαθμίδα δεν φταίει η εταιρία, μπορείς να πας στην επί πληρωμή και να έχεις μια πλήρη σουίτα, από την νοοτροπία σου εξαρτάται(δεν βάζω το θέμα κόστους, γιατί το θεωρώ γελοίο).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από villasg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xρήσιμη πληροφορία , εγω για αυτο το λογο ( εχω lifetime malwarebytes ) αλλαξα το KIS ( μετα απο 8 χρονια χρησης ) σε bitdefender .
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Bitdefender.jpg 
Εμφανίσεις:  30 
Μέγεθος:  83,4 KB 
ID: 225416

    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  4. #8044
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @Sweet
    Επειδή έχεις το KIS ξέρεις με ποιόν τρόπο μπορώ να ΑΠΟΕΠΙΛΕΞΩ και να ΜΗΝ πραγματοποιεί οποιοδήποτε σκανάρισμα ή οτιδήποτε τέλος πάντων στα USB που μπαίνουν στο PC???
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  5. #8045
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Στην καινούργια έκδοση
    Σάρωση >>> Σάρωση αφαιρούμενων μονάδων δίσκου >>> ρυθμίσεις(γρανάζι) >>> Ανενεργό >>> Aποθήκευση.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  6. #8046
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.009
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nα ξεκινήσουμε από το "αν εσένα σου αρέσει, εμάς μας περισσεύει, ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις".


    Ναι αυτό ακριβώς και δι υμάς!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  7. #8047
    Εγγραφή
    21-11-2011
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.696
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109.998/10.999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    17(dB) / 3.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μιας και το θυμηθηκα τωρα και με "ταλαιπωρει" καιρο, πώς μπορει να φυγει αυτο εδω ? -->
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Untitled.png  

    ΝΕΟ PC! :yahoo:

    CoolerMaster Mastercase H500P Mesh White || ASRock X570 Steel Legend || Ryzen 5600X || G.Skill Ripjaws V F4-4000C16D-16GVK || EVGA GeForce GTX960 4GB FTW Gaming ACX 2.0+
    Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW || Kingston HyperX SSD SH103S3B/120G || WD WD4003FZEX - 4TB || WD WD4002FΥΥZ - 4TB || EVGA SuperNOVA 550 G2 (220-G2-0550-Y1) || Dell UltraSharp U2414H ||
    Dell Alienware AW3420DW

  8. #8048
    Εγγραφή
    04-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Αγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    763
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99000/11998
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedPort Plus 2
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για πολύ καιρό χρησιμοποιούσα το Comodo Internet Security χωρίς προβλήματα.
    Τον τελευταίο καιρό όμως παρατήρησα σημαντική επιβάρυνση στο performance του laptop (i5 με Windows 10-20H2) και καθυστερήσεις που υπεύθυνο ήταν το Comodo
    Ειδικά το disk utilization ήταν στο θεό με αποτέλεσμα να σέρνεται το laptop μέχρι αηδίας
    Το ξήλωσα σήμερα και έμεινα μόνο με τον defender για δοκιμή. Από πλευράς performance το laptop ανάσανε
    Από πλευράς προστασίας θα δούμε
    Οχι άλλο κάρβουνο ...

  9. #8049
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18
    To comodo ηταν παντα υπαιτιο για bad performance. Καποιες φορες το σουλουπωνανε λιγο και για λιγο χρονικο διαστημα, αλλα κατα το πλειστον σε επιβραδυνε αρκετα.
    Άλλα Ντάλλα....

  10. #8050
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπερα , σε 10 ημερες μου ληγει η δωρεαν 30 ημερες του eset internet security , να αγορασω αδεια απο την Ελλαδα; ή να παρω καποια keys απο site του εξωτερικου; βλεπω οτι η προσφορα με 3 κλειδια πληρωνοντας για 2 κλειδια 41 ευρω μου φαινεται αρκετα ακριβη.
    Ενω στην scroutz βλεπω οτι εχει με 25,90 ευρω , και σε ενα αλλο https://buy-keys.com/product/eset-in...4aAvJ5EALw_wcB
    . Ποιο ειναι πιο αξιοπιστο; .
    Επισης εβγαλαν στο youtube πριν 3 ημερες ενα κλειδι δειτε εδω https://www.youtube.com/watch?v=5aYYc2SMsYw
    και εβγαλαν λεει σημερα δωρεαν κλειδια δειτε εδω https://www.youtube.com/watch?v=RlT5AoNjwYA , δεν μπορω να τα πιστεψω οτι θα λειτουργουνε τα συγκεκριμενα κλειδια.
    Βλεπω στο public οτι υπαρχει το eset internet security και λεει 1 αδεια +1 δωρο . δειτε εδω https://www.public.gr/product/comput...prod5410021pp/ τι ειναι το δωρο; δεν εχω καταλαβει; μια ακομα αδεια; ή κατι αλλο; .

  11. #8051
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.780
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα , σε 10 ημερες μου ληγει η δωρεαν 30 ημερες του eset internet security , να αγορασω αδεια απο την Ελλαδα;........

    το μόνο που μπορώ να σου πω σχετικά με τα κλειδιά από youtube και άλλες τοποθεσίες, είναι ότι η εσετ εντοπίζει αν το κλειδεί έχει μπει σε έναν ή 40 υπολογιστές και αυτόματα το μαυρίζει. έτσι σταματάει να σου δουλεύει. έχω διαβάσει άπειρα ποστ στο φόρουμ τους που ρωτάνε γιατί σταμάτησε να δουλεύει ενώ το πλήρωσα. ο σέρβερ βλέπει ότι έχει καταχραστεί και το μπλοκάρει.

    θα σου πρότεινα από ελλάδα για να έχεις και την αντίστοιχη υποστήριξη κιόλας αν χρειαστεί. το δώρο είναι μια επιπλέον άδεια.

  12. #8052
    Εγγραφή
    13-11-2011
    Περιοχή
    Χολαργός
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24000 / 4500
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα , σε 10 ημερες μου ληγει η δωρεαν 30 ημερες του eset internet security , να αγορασω αδεια απο την Ελλαδα; ή να παρω καποια keys απο site του εξωτερικου; βλεπω οτι η προσφορα με 3 κλειδια
    Γιατί δεν πας απευθείας στο site τους; Αν βάλεις για 2 ή 3 χρόνια οι τιμές είναι πολύ καλύτερα (60€ 1 άδεια για 3 χρόνια, 85€ 3 άδειες για 3 χρόνια).

    Δεν ξέρω αν γίνεται και στην ESET, αλλά στην Bitdefender μπορείς να παίξεις και με τα store (χώρες) ώστε να δεις ποιό έχει την καλύτερη τιμή / προσφορά εκείνη τη στιγμή. Το support είναι global, άσχετα από που αγόρασες την άδεια.

  13. #8053
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.780
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsakosGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δεν πας απευθείας στο site τους; Αν βάλεις για 2 ή 3 χρόνια οι τιμές είναι πολύ καλύτερα (60€ 1 άδεια για 3 χρόνια, 85€ 3 άδειες για 3 χρόνια).

    Δεν ξέρω αν γίνεται και στην ESET, αλλά στην Bitdefender μπορείς να παίξεις και με τα store (χώρες) ώστε να δεις ποιό έχει την καλύτερη τιμή / προσφορά εκείνη τη στιγμή. Το support είναι global, άσχετα από που αγόρασες την άδεια.
    κάποιες φορές που διάλεξα να πάει το μήνυμά μου στο τμήμα υποστήριξης της αγγλίας, μου απάντησαν έλληνες από το ελληνικό γραφείο. μάλλον ψάχνει από που αγοράστηκε η άδεια και σε συνδυασμό με την IP και το στέλνει στο σωστό μέρος και όχι που διαλέγουμε εμείς.
    ακόμα και όταν έστειλα για βελτίωση κάποιου χαρακτηριστικού και το προόρισα για την Σλοβακία, πάλι μου απάντησαν από ελλάδα.

  14. #8054
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsakosGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δεν πας απευθείας στο site τους; Αν βάλεις για 2 ή 3 χρόνια οι τιμές είναι πολύ καλύτερα (60€ 1 άδεια για 3 χρόνια, 85€ 3 άδειες για 3 χρόνια).

    Δεν ξέρω αν γίνεται και στην ESET, αλλά στην Bitdefender μπορείς να παίξεις και με τα store (χώρες) ώστε να δεις ποιό έχει την καλύτερη τιμή / προσφορά εκείνη τη στιγμή. Το support είναι global, άσχετα από που αγόρασες την άδεια.
    θελω για 1 υπολογιστη κυριως και δεν ηθελα να δωσω τοσο πολλα χρηματα 60 ευρω μου φαινονται πολλα.
    Επισης θελω eset διοτι χρησιμοποιω την επιπλεον ασφαλεια για αγορες στο ιντερνετ με καρτα και την χρηση του ebanking , επειδη τον προηγουμενο μηνα μου ειχανε υποκλεψει τα στοιχεια της χρωστικης μου καρτας για αυτο κυριως το θελω να το βαλω, αν υπηρχε κατι πιο οικονομικο θα το συζητουσα αλλα στο απλο antiviruis του eset δεν υπαρχει αυτη η ασφαλεια << ESET Προστασία τραπεζικών πληρωμών >> . Μου ειπανε οτι και το kaspersky το εχει αυτο αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια.

  15. #8055
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ειπανε οτι και το kaspersky το εχει αυτο αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια.
    Από ποιον??
    Tι διαφορετικό έχει η συγκεκριμένη λειτουργία από του Kaspersky??

    Για να βάζουμε και τα πράγματα στην σωστή τους θέση,
    Οι συναλλαγές θα πρέπει να γίνονται με Live CD και τίποτε άλλο, μπήκες έκανες την συναλλαγή, βγήκες και σβήστηκαν όλα.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

Σελ. 537 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 517527532535536537538539542547557 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ SIEMENS ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ
    Από conne στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-07, 16:18
  2. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-04, 09:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας