Σελ. 457 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 437447452455456457458459462467477 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.841-6.855 από 8953
  1. #6841
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποιο λόγο δεν σου αρέσει το Comodo? Εχω μείνει ευχαριστημένος. και το έχω σε 2 συστήματα.
    δεν έχω κάτι με το comodo απλά είπα να πάω σε panda για ένα 6μηνο
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  2. #6842
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    [QUOTE=johnmegarythmos;6114418]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων


    παντως και για μία ακόμα χρονιά, το Bitdefender αναδεικνύεται ως το κορυφαίο Antivirus στις δοκιμές των ανεξαρτήτων εργαστηρίων, για όλα τα λειτουργικά συστήματα δειτε εδω https://www.pcsteps.gr/493-%cf%84%ce..._title%5D%5D#i
    Για την ακρίβεια ισοβάθμησε με άλλα και μάλιστα δωρεάν, το σπρώχνουν λίγο εκεί στο pcsteps...

  3. #6843
    Εγγραφή
    29-06-2009
    Μηνύματα
    401
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skel Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστώ
    πάω για το panda
    Κακώς. Όντας χρόνιος χρήστης του Panda, σου προτείνω το Comodo Internet Security.

    Καλά και τα Bitdefender, AVG, Avast (AVG+Avast είναι ουσιαστικά η ίδια μηχανή) αλλά προσωπικά που κατεβάζω συνέχεια, μου δημιούργησαν πολλά πολλά προβλήματα με false positives. Μετά από ένα πρόβλημα που μου εμφανίστηκε πρόσφατα με το Comodo, κράτησα μόνο το Firewall του και εγκατέστησα ξεχωριστό antivirus. Δοκίμασα και τα τρια το τελευταίο μήνα αλλά δυστυχώς σε αρκετές περιπτώσεις μου μπλόκαραν καθαρά αρχεία και δεν μου επέτρεπαν να τα κάνω restore και εξαίρεση (δεν δούλευε η επιλογή). Επέστρεψα στο Comodo και βρήκα την υγειά μου.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Για την ακρίβεια ισοβάθμησε με άλλα και μάλιστα δωρεάν, το σπρώχνουν λίγο εκεί στο pcsteps...
    Το AVG είναι μακράν καλύτερο του Bitdefender και θα ήταν το καλύτερο antivirus αν είχε λιγότερα false positives και η επιλογή "restore & add to exceptions" δούλευε πάντα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SpaceMarine13 : 25-03-17 στις 16:45.
    Ryzen 5 5600G 3.9Ghz, GIGABYTE GEFORCE 1050 Ti 4GB, ASRock B450M PRO 4 R2.0, G.Skill Ripjaws V 16GB 3200mhz, XFX XT 80 Plus Bronze 600W

  4. #6844
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Question
    Μια ερώτηση προς χρήστες λογισμικού του Ευγένιου:

    Αναβάθμισα πρόσφατα (με καθυστέρηση ετών!) το Kaspersky Anti-Virus από την έκδοση 15.0.2.361g (KAV 2015) στην 17.0.0.611d.
    Με εξαίρεση κάποια καθυστέρηση στο manual scan μεμονωμένων αρχείων (μέσω δεξιού click -> Scan for viruses), δεν διαπιστώνω κάποια αξιοσημείωτη διαφορά στις επιδόσεις.
    Οι αλλαγές αφορούν κυρίως στο interface («εκμοντερνίστηκε» ελαφρώς). Φαντάζομαι ανανεώθηκε και η engine.
    Υπάρχει λόγος διατήρησης παλαιότερων offline (~180 MB έκαστο) installers; Στις λίγες μέρες που δουλεύω το KAV2017, δεν νομίζω πως θα χρειαστεί ποτέ να κάνω roll-back.
    Εσείς φυλάτε τα setup executables προηγούμενων εκδόσεων;
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  5. #6845
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για ποιο λόγο να κρατήσεις τα παλιότερα;; ίσα-ίσα που άργησες κιόλας υπερβολικά να περάσεις την καινούργια έκδοση, υποτίθεται ότι ειδικά στο AV πάντα κοιτάζουμε να έχουμε τις τελευταίες εκδόσεις.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  6. #6846
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει λόγος διατήρησης παλαιότερων offline (~180 MB έκαστο) installers;
    Όχι, κανένας.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  7. #6847
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Arrow
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποιο λόγο να κρατήσεις τα παλιότερα; Ίσα-ίσα που άργησες κιόλας υπερβολικά να περάσεις την καινούργια έκδοση, υποτίθεται ότι ειδικά στο AV πάντα κοιτάζουμε να έχουμε τις τελευταίες εκδόσεις.
    Σε αντίστοιχα upgrades κατά το παρελθόν χάνονταν τα settings (ειδικά τα "Threat & exclusions" -> Exclusions, Trusted applications* κ.λπ.) με αποτέλεσμα να απαιτείται εκ νέου configuration.
    Κι όλα αυτά ενώ είχα κρατήσει το σχετικό cfg αρχείο!
    Ίσως να έφταιγε το γεγονός πως έκανα full uninstall προτού εγκαταστήσω την νεότερη έκδοση· αυτή τη φορά απλώς έκανα double click στο setup χωρίς να απεγκαταστήσω κάτι χειροκίνητα ή να επέμβω.
    Η διαδικασία κύλισε απολύτως ομαλά: Αφαιρέθηκε o "Kaspersky Anti-Virus 15.0.0" φάκελος απ' το C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab χωρίς να χαθεί καμία από τις παραμετροποιήσεις

    *Παρότι ο Ευγένιος κατά κανόνα αριστεύει στην κατηγορία "False positives", αραιά και που προκύπτουν ανορθογραφίες. Ουδείς τέλειος.
    π.χ. Πολύ πρόσφατα αναγνώρισε -εσφαλμένα- ως ιό κακόβουλο λογισμικό το Kodi v17.1, το οποίο και διέγραψε [Αιτιολογία: not-a-virus:PDM:RiskTool.Win32.DelShad.rab].
    Μόλις το googleαρα και διαπιστώνω πως υπάρχει ξεχωριστό νήμα (αφορά παλαιότερη beta version πάντως).

    Κάτι ανάλογο συμβαίνει -και μάλιστα συστηματικά μιας που το λάθος επαναλαμβάνεται- με το JDownloader 2.
    Επεμβαίνει, σβήνοντας το "jdownloader 2.exe" εξαιτίας κάποιου pattern (σε περιπτώσεις όπου επιχειρείται download ενός αρχείου με το ίδιο όνομα παραπάνω από μία φορά).
    Το χειρότερο ήταν πως δεν επέτρεπε την διατήρηση του παρότι ζητούσα εξαίρεση. Με το επόμενο restart, είχε φάει πόδι!
    Ε, τελικά το πρόσθεσα στα Trusted Applications και ξεμπέρδεψα διά παντός.
    Κοιτώντας τα exclusions, βλέπω πως έχω συμπεριλάβει και το Ace Stream Media v3.0.5 [not-a-virus:AdWare.Win32.Agent.guew]

    Κάτι τελευταίο:
    Απενεργοποίησα το Kaspersky Secure Connection 1.0 χωρίς να το πολυσκεφτώ. Περί VPN υπηρεσίας δεν πρόκειται;
    Ε, έχω ακόμα διαθέσιμα 40τόσα GB από προσφορά *κανονικού* VPN provider.
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  8. #6848
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αντίστοιχα upgrades κατά το παρελθόν χάνονταν τα settings (ειδικά τα "Threat & exclusions" -> Exclusions, Trusted applications* κ.λπ.) με αποτέλεσμα να απαιτείται εκ νέου configuration.
    Κι όλα αυτά ενώ είχα κρατήσει το σχετικό cfg αρχείο!
    Ίσως να έφταιγε το γεγονός πως έκανα full uninstall προτού εγκαταστήσω την νεότερη έκδοση· αυτή τη φορά απλώς έκανα double click στο setup χωρίς να απεγκαταστήσω κάτι χειροκίνητα ή να επέμβω.
    Η διαδικασία κύλισε απολύτως ομαλά: Αφαιρέθηκε o "Kaspersky Anti-Virus 15.0.0" φάκελος απ' το C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab χωρίς να χαθεί καμία από τις παραμετροποιήσεις

    *Παρότι ο Ευγένιος κατά κανόνα αριστεύει στην κατηγορία "False positives", αραιά και που προκύπτουν ανορθογραφίες. Ουδείς τέλειος.
    π.χ. Πολύ πρόσφατα αναγνώρισε -εσφαλμένα- ως ιό κακόβουλο λογισμικό το Kodi v17.1, το οποίο και διέγραψε [Αιτιολογία: not-a-virus:PDM:RiskTool.Win32.DelShad.rab].
    Μόλις το googleαρα και διαπιστώνω πως υπάρχει ξεχωριστό νήμα (αφορά παλαιότερη beta version πάντως).

    Κάτι ανάλογο συμβαίνει -και μάλιστα συστηματικά μιας που το λάθος επαναλαμβάνεται- με το JDownloader 2.
    Επεμβαίνει, σβήνοντας το "jdownloader 2.exe" εξαιτίας κάποιου pattern (σε περιπτώσεις όπου επιχειρείται download ενός αρχείου με το ίδιο όνομα παραπάνω από μία φορά).
    Το χειρότερο ήταν πως δεν επέτρεπε την διατήρηση του παρότι ζητούσα εξαίρεση. Με το επόμενο restart, είχε φάει πόδι!
    Ε, τελικά το πρόσθεσα στα Trusted Applications και ξεμπέρδεψα διά παντός.
    Κοιτώντας τα exclusions, βλέπω πως έχω συμπεριλάβει και το Ace Stream Media v3.0.5 [not-a-virus:AdWare.Win32.Agent.guew]

    Κάτι τελευταίο:
    Απενεργοποίησα το Kaspersky Secure Connection 1.0 χωρίς να το πολυσκεφτώ. Περί VPN υπηρεσίας δεν πρόκειται;
    Ε, έχω ακόμα διαθέσιμα 40τόσα GB από προσφορά *κανονικού* VPN provider.
    Μια άλλη περίπτωση με εγκατάσταση προγράμματος.
    Eγκαθιστώ σε όλους τους υπολογιστές μου το ImgBurn χρόνια, σε κάποια πρόσφατη εγκατάσταση διαπίστωσα ότι μου έβγαζε προειδοποίηση το KIS ενώ παλιότερα δεν γινόταν αυτό. Στην σελίδα του Download πατούσα συνέχεια από συνήθεια στο "Mirror 1 - Provided by Digital Digest" και ενώ παλιότερα μου το έβγαζε εντάξει τώρα έβγαζε προειδοποίηση. Το βάζω από περιέργεια στο VirusTotal και βγάζει 24 προειδοποιήσεις. Πατάω μετά στο "Mirror 7 - Provided by ImgBurn" και γίνεται εγκατάσταση χωρίς κανένα πρόβλημα ή ειδοποίηση. Στο VirusTotal βγάζει μόνο 3 προειδοποιήσεις.

    Δοκίμασα το Kodi, ούτε στην σάρωση μου έβγαλε κάποια προειδοποίηση και έγινε η εγκατάσταση κανονικά, το ίδιο και με τον JDownloader, κανένα πρόβλημα.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  JDownloader-Kodi.jpg 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  171,8 KB 
ID: 181882

    - - - Updated - - -

    Nα προσθέσω ότι η ρύθμιση του KIS είναι σε όλα "Υψηλό(μέγιστη προστασία σε επικίνδυνα περιβάλλοντα)".
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #6849
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Post
    Αυτό με το ImgBurn συνέβη και σε εμένα. Blockάρισμα & διαγραφή στα καλά καθούμενα!
    Και είναι πολύ περίεργο αν λάβουμε υπ' όψιν πως το εν λόγω πρόγραμμα παραμένει στην ίδια έκδοση εδώ και σχεδόν 3 χρόνια! Τι Διάολο ανίχνευσε μετά από τόσο καιρό;
    [Μήπως ο Installer ήταν bundled με σαβούρες; Τίποτα toolbars; Νομίζω πως έχει ατονήσει το φαινόμενο]

    Επιστρέφοντας στο ζήτημα του JDownloader 2, να επισημάνω πως το false positive δεν αφορά το setup αρχείο αλλά το executable που τρέχει αφότου εγκατασταθεί (και αυτό υπό ορισμένες προϋποθέσεις)
    Δες το παρακάτω screenshot και θα καταλάβεις:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  JDownloader 2 executable + Kaspersky Anti-Virus.png 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  36,3 KB 
ID: 181890

    Τελευταία ερώτηση:
    Από που προμηθεύτηκες License;
    Υπάρχει εκείνη η προσφορά στο Insomnia για αυθεντική άδεια 5 users σε ιδιαίτερα χαμηλή τιμή. Τυπικά ισχύει μόνο για τους πελάτες της τράπεζας Barcley, θα πρέπει μάλιστα να δηλώσεις και διεύθυνση κατοικίας εντός του Η.Β. αν δεν απατώμαι.
    Τα παιδιά εκεί επιβεβαιώνουν πως δουλεύει. Πρόσφατα σημειώθηκε και κύμα ανανεώσεων.
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  10. #6850
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό με το ImgBurn συνέβη και σε εμένα. Blockάρισμα & διαγραφή στα καλά καθούμενα!
    Και είναι πολύ περίεργο αν λάβουμε υπ' όψιν πως το εν λόγω πρόγραμμα παραμένει στην ίδια έκδοση εδώ και σχεδόν 3 χρόνια! Τι Διάολο ανίχνευσε μετά από τόσο καιρό;
    [Μήπως ο Installer ήταν bundled με σαβούρες; Τίποτα toolbars; Νομίζω πως έχει ατονήσει το φαινόμενο]

    Επιστρέφοντας στο ζήτημα του JDownloader 2, να επισημάνω πως το false positive δεν αφορά το setup αρχείο αλλά το executable που τρέχει αφότου εγκατασταθεί (και αυτό υπό ορισμένες προϋποθέσεις)
    Δες το παρακάτω screenshot και θα καταλάβεις:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  JDownloader 2 executable + Kaspersky Anti-Virus.png 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  36,3 KB 
ID: 181890

    Τελευταία ερώτηση:
    Από που προμηθεύτηκες License;
    Υπάρχει εκείνη η προσφορά στο Insomnia για αυθεντική άδεια 5 users σε ιδιαίτερα χαμηλή τιμή. Τυπικά ισχύει μόνο για τους πελάτες της τράπεζας Barcley, θα πρέπει μάλιστα να δηλώσεις και διεύθυνση κατοικίας εντός του Η.Β. αν δεν απατώμαι.
    Τα παιδιά εκεί επιβεβαιώνουν πως δουλεύει. Πρόσφατα σημειώθηκε και κύμα ανανεώσεων.
    Για το ImgBurn εξηγώ αναλυτικά τι έχει συμβεί, είναι θέμα Server και δημιουργείται το πρόβλημα.

    Άδειες παίρνω από εδώ γιατί συνήθως έχουν χαμηλές τιμές (για 3 και 5 άδειες μιλάμε).
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #6851
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το ImgBurn εξηγώ αναλυτικά τι έχει συμβεί, είναι θέμα Server και δημιουργείται το πρόβλημα.
    Ναι, δεν αμφιβάλλω. Αλλά δεν είναι μόνο θέμα server.
    Εγώ διατηρώ ένα φάκελο με τις πιο πρόσφατες εκδόσεις installers προγραμμάτων που έχω εγκατεστημένα (τον έχω shared στο τοπικό δίκτυο για ενημερώσεις των άλλων υπολογιστών).
    Ένα απλό access στον subfolder όπου ήταν αποθηκευμένο το setup.exe του ImgBurn, ήταν αρκετό για το διαγράψει το Kaspersky.
    Κατά πάσα πιθανότητα είχε κρατήσει το checksum του αρχείου (ή το “signature” τέλος πάντων) στην database.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άδειες παίρνω από εδώγιατί συνήθως έχουν χαμηλές τιμές (για 3 και 5 άδειες μιλάμε).
    Η *προσφορά* (ή τέχνασμα που ακροβατεί στα όρια της νομιμότητας αν θέλεις) της Barcleys είναι πολύ πιο συμφέρουσα. Και από την στιγμή που η εγκυρότητα των activation codes επιβεβαιώνεται από όλους όσοι το προμηθεύτηκαν, θα την προτιμήσω.
    Το μόνο που με απασχολεί είναι αν ο κωδικός ενεργοποίησης μπορεί να χρησιμοποιηθεί στα -ελαφρύτερα- KAV & KIS.
    Κανονικά αφορά στο Total Security το οποίο θεωρώ υπερφορτωμένο. Έθεσα το ίδιο ερώτημα στο Insomnia χωρίς ακόμα να έχω λάβει απάντηση.
    Η λογική λέει πως μια άδεια για το KAV δεν πρόκειται να γίνει δεκτή για ενεργοποίηση ακριβότερων «πακέτων» όπως τα KIS & KTS. Αναρωτιέμαι αν ισχύει το ίδιο και για το αντίστροφο.

    Τέλος να αναφέρω κάποια μικροπροβληματάκια που συνάντησα και σχετίζονται με τον Chromium (όχι Chrome) v57.0.2987.133 64-bit:
    Κατά διαστήματα αναδύονται pop-ups του KAV που μου ζητούν να αφήσω ή τερματίσω encrypted connections που «δεν πληρούν τις προδιαγραφές» του Ευγένιου, βλ. κάτωθι screenshot.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  KAV2017 - Cannot guarantee authenticity of the domain to which encrypted connection is establish.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  15,2 KB 
ID: 181957

    Να τα αγνοήσω; Κατά 99% είναι αποτέλεσμα των αυστηρών (;) Network Settings:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  KAV2017 - Network Settings.png 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  61,9 KB 
ID: 181958
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  12. #6852
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ImgBurn
    Από το "Provided by Digital Digest" δημιουργείται πρόβλημα, από το "Provided by ImgBurn" κανένα πρόβλημα, στο "Digital Digest" λοιπόν θα έχουν χώσει μέσα στο "exe" μπόλικο πράγμα που φαίνεται άλλωστε και στο VirusTotal, άρα αποκλειστικά θέμα των Servers που διαθέτουν την εφαρμογή είναι.

    Τέτοια παράθυρα μου βγάζει και μένα μερικές φορές σε ιστοσελίδες, αλλά έχω κι' εγώ την ρύθμιση στο τέρμα, προσωπικά πατάω να συνεχιστεί αλλά φυσικά δεν το προτείνω να το κάνεις κι' εσύ, η ασφάλεια είναι προσωπική επιλογή του καθενός.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  13. #6853
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Καλησπερα,ψαχνω av για σταθερο με 3gb ram με windows 10.Θα ηθελα να ειναι πολυ ελαφρυ και απλο στην χρηση και free,ευχαριστω

  14. #6854
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  15. #6855
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    ευχαριστω θα το δοκιμασω

Σελ. 457 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 437447452455456457458459462467477 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ SIEMENS ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ
    Από conne στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-07, 16:18
  2. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-04, 09:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας