Σελ. 438 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 418428433436437438439440443448458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.556-6.570 από 8953
  1. #6556
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5499
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    14(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Υπάρχει καμία προσφορά για Webroot?

  2. #6557
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    https://www.webroot.com/us/en/home

    39 δολλάρια για 3 συσκευές. Αγόρασε το από US, γιατί είναι φτηνότερα έτσι (~36€), αν σε πάει στην σελίδα του UK βγαίνει 38 λίρες που είναι ~41€.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #6558
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από africa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει καμία προσφορά για Webroot?
    Αν δεν έχεις πρόβλημα με αγορά από e-bay στα 22.50€ για 5 PC
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  4. #6559
    Εγγραφή
    10-12-2007
    Περιοχή
    Οταν το μάθω θα σας το πώ
    Μηνύματα
    560
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2395 - 27132 kbps
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Router
    ZXDSL 931VII over ISDN
    SNR / Attn
    11.1(dB) / 0/0(dB)
    Αγοράζω από φίλο που αγοράζει από ΚΑΣΠΕΡΣΚΥ χοντρική και πληρώνω 30 ευρώ για μια άδεια για 3 μηχανήματα.ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
    Δεν ξέρω εσυ πόσα πληρώνεις αλλά οσο με αφορα δεν τον αλλαζω.
    Καλημέρα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jmakro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ενδιαφερεστε για kaspersky εγω ψωνιζω χρονια απο εδω μαζι με αλλους φιλους και μας βγαινει πολυ φθηνα!!
    http://www.ebay.com/itm/251805288283...%3AMEBIDX%3AIT

    http://www.ebay.com/itm/251805330667...%3AMEBIDX%3AIT

    http://www.ebay.com/itm/261746402035...%3AMEBIDX%3AIT

    http://www.ebay.com/itm/262298280583...%3AMEBIDX%3AIT

    http://www.ebay.com/itm/261624299047...%3AMEBIDX%3AIT
    Αγοράζω από φίλο που αγοράζει από ΚΑΣΠΕΡΣΚΥ χοντρική και πληρώνω 30 ευρώ για μια άδεια για 3 μηχανήματα.ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
    Δεν ξέρω εσυ πόσα πληρώνεις αλλά οσο με αφορα δεν τον αλλαζω.
    Καλημέρα.

  5. #6560
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adolf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγοράζω από φίλο που αγοράζει από ΚΑΣΠΕΡΣΚΥ χοντρική και πληρώνω 30 ευρώ για μια άδεια για 3 μηχανήματα.ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
    Δεν ξέρω εσυ πόσα πληρώνεις αλλά οσο με αφορα δεν τον αλλαζω.
    Καλημέρα.

    - - - Updated - - -



    Αγοράζω από φίλο που αγοράζει από ΚΑΣΠΕΡΣΚΥ χοντρική και πληρώνω 30 ευρώ για μια άδεια για 3 μηχανήματα.ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
    Δεν ξέρω εσυ πόσα πληρώνεις αλλά οσο με αφορα δεν τον αλλαζω.
    Καλημέρα.
    σου λεει οτι στο ebay , αγοραζει το ιδιο προιον αδεια για 3 μηχανηματα , για εναν χρονο , στα 18 ευρω. οποτε , αυτο που ισχυριζεσαι αν ειναι για εναν χρονο , δεν μοιαζει να σε συμφερει .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #6561
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adolf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγοράζω από φίλο που αγοράζει από ΚΑΣΠΕΡΣΚΥ χοντρική και πληρώνω 30 ευρώ για μια άδεια για 3 μηχανήματα.ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
    Δεν ξέρω εσυ πόσα πληρώνεις αλλά οσο με αφορα δεν τον αλλαζω.
    Καλημέρα.
    10€ το PC. Παρήγγειλε φίλος από E-Bay στα 15€ για 5 PC
    Αν το ψάξεις στο E-Bay συμφέρει. Αν και είμαι ικανοποιημένος με το MSE.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  7. #6562
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Μαλακωντα Ευβοιας & Πλ. Αμερικης - Πατησια
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.951
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    ZXHN H108N V2.3
    SNR / Attn
    11.3(dB) / 36,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγω χρησιμοποιώ τα τελευταία 6 χρόνια ( μαζι με φιλους ) αυτον εδω
    https://www.aliexpress.com/store/pro...369430413.html
    Prima pensa, poi parla, perché parole poco pensate portano pena

  8. #6563
    Εγγραφή
    10-12-2007
    Περιοχή
    Οταν το μάθω θα σας το πώ
    Μηνύματα
    560
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    2395 - 27132 kbps
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Router
    ZXDSL 931VII over ISDN
    SNR / Attn
    11.1(dB) / 0/0(dB)
    ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ.
    Μπορεί εσεις να πληρώνετε λιγώτερα τελικά.
    Αλλα εχω βρει την ησυχία μου από εκει που αγοράζω.
    Όταν αποφασίσω να αλλάξω antivirus τότε θα αλλάξω και προμηθευτή.
    Χαιρετώ

  9. #6564
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Γεια σας ρε παλικαρια! Μετα απο καιρο βρήκα την ευκαιρια να μοιραστω μαζι σας ενα συμβαν που ετυχε στο pc μιας φιλης. Της εστειλε ενα link μια ξαδερφη της και μολις το ανοιξε, τσουουουουπ, παρε τον ιο......Απο εκεινη τη στιγμη αρχισε ο υπλογιστης της να στελνει μηνυματα σε ολους τους γνωστους και φιλους.Επειδη δεν ειχα τη δυνατοτητα να δω τον ασθενη απο κοντα (λογω του οτι εχω αδεια και ειμαι εκτος) προσπαθησαμε να λυσουμε το προβλημα εξ αποστασεως.Της ειχα εγκαταστησει το MSE και το Malwarebytes Anti-Malware.Επειδη κι εγω δεν ειμαι κανενας γνωστης, της ειπα να κανει μια ερευνα με αυτα τα δυο μπας και εντοπισουν τιποτα, αλλα δυστυχως τιποτα...Τελικα (για να μη σας πριζω) αναγκαστηκε να το παει σε ενα τεχνικο.Το ερώτημά μου ειναι τι άλλο μπορουμε να κανουμε σε τετοιες περιπτωσεις?Πιστευω οτι (οπως εχει χιλιο-ειπωθει) εφταιγε εκεινη που ανοιξε το λινκ.Ο χρήστης ειναι πρωτα απο ολα το καλυτερο antivirus.Βεβαια οπως μου ειπε,με αυτη της τη ξαδερφη στελνουν πολλες φορες λινκ.Επισης ηθελα να ρωτησω, το spybot search and destroy ειναι εξισου καλο με το Malwarebytes.Στον δικο μου υπολογιστη εχω τη pro εκδοση μαζι με το MSE.Τιποτε αλλο.Κατι προγραμματα οπως το sandboxie και το winpatrol (που ειχαν αναφερθει σε πιο παλιεες συζητησεις),αξιζουν?Για τραπεζικες συναλλαγες διαβασα οτι το Linux Live CD ή USB ειναι απο τις καλυτερες λυσεις.Επειδη ομως μεχρι τωρα δε το χρησιμοποιουσα,με εχουν ζωσει λιγο τα φιδια,αλλα απο οτι εχω δει δεν εχει γινει μεχρι στιγμης καμια αναλληψη απο τριτους...Σας ευχαριστω για το χρονο σας!

  10. #6565
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MITSOSCHIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας ρε παλικαρια! Μετα απο καιρο βρήκα την ευκαιρια να μοιραστω μαζι σας ενα συμβαν που ετυχε στο pc μιας φιλης. Της εστειλε ενα link μια ξαδερφη της και μολις το ανοιξε, τσουουουουπ, παρε τον ιο......Απο εκεινη τη στιγμη αρχισε ο υπλογιστης της να στελνει μηνυματα σε ολους τους γνωστους και φιλους.Επειδη δεν ειχα τη δυνατοτητα να δω τον ασθενη απο κοντα (λογω του οτι εχω αδεια και ειμαι εκτος) προσπαθησαμε να λυσουμε το προβλημα εξ αποστασεως.Της ειχα εγκαταστησει το MSE και το Malwarebytes Anti-Malware.Επειδη κι εγω δεν ειμαι κανενας γνωστης, της ειπα να κανει μια ερευνα με αυτα τα δυο μπας και εντοπισουν τιποτα, αλλα δυστυχως τιποτα...Τελικα (για να μη σας πριζω) αναγκαστηκε να το παει σε ενα τεχνικο.Το ερώτημά μου ειναι τι άλλο μπορουμε να κανουμε σε τετοιες περιπτωσεις?Πιστευω οτι (οπως εχει χιλιο-ειπωθει) εφταιγε εκεινη που ανοιξε το λινκ.Ο χρήστης ειναι πρωτα απο ολα το καλυτερο antivirus.Βεβαια οπως μου ειπε,με αυτη της τη ξαδερφη στελνουν πολλες φορες λινκ.Επισης ηθελα να ρωτησω, το spybot search and destroy ειναι εξισου καλο με το Malwarebytes.Στον δικο μου υπολογιστη εχω τη pro εκδοση μαζι με το MSE.Τιποτε αλλο.Κατι προγραμματα οπως το sandboxie και το winpatrol (που ειχαν αναφερθει σε πιο παλιεες συζητησεις),αξιζουν?Για τραπεζικες συναλλαγες διαβασα οτι το Linux Live CD ή USB ειναι απο τις καλυτερες λυσεις.Επειδη ομως μεχρι τωρα δε το χρησιμοποιουσα,με εχουν ζωσει λιγο τα φιδια,αλλα απο οτι εχω δει δεν εχει γινει μεχρι στιγμης καμια αναλληψη απο τριτους...Σας ευχαριστω για το χρονο σας!
    Προσωπικά επειδή είμαι συνειδητά ο χειρότερος χρήστης χρησιμοποιώ κάποιο ΑV (Kaspersky Internet Security) για να με γλυτώνει από τα "τσουουουουπ".
    Παίζει ρόλο πρώτα το AV και μετά φυσικά βασικό ρόλο παίζουν οι ρυθμίσεις που κάνεις, προσωπικά έχω επιλέξει το μέγιστο επίπεδο. Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1.jpg 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  40,9 KB 
ID: 174536
    Μου αργεί λίγο το σύστημα γιατί ψάχνει και το παραμικρό αλλά δεν γίνεται αλλιώς, κάτι χάνεις κάτι κερδίζεις.
    Τα τελευταία 15 χρόνια που το έχω μόνιμα δεν είχα καμία δυσάρεστη έκπληξη. Έχω τα σημαντικά αρχεία μου κρυπτογραφημένα, Ιmage του συστήματος, Backup καθημερινό και δεν προσέχω τίποτα, γιατί το θεωρώ εντελώς ψυχοφθόρο να κάθομαι να τρώω τα νύχια μου τι θα ανοίξω και που θα μπω.
    Είναι μια εντελώς προσωπική άποψη περί ελευθερίας που φυσικά δεν μπορώ και να την συστήσω σε κάποιον, καθένας εφαρμόζει δικές του τακτικές στο θέμα της ασφάλειας, οπότε απλά γράφουμε τις προσωπικές μας εμπειρίες και απόψεις.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #6566
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πιστευεις οτι αν ειχε καποιο ΑV σα το (Kaspersky Internet Security) θα τη προστατευε μολις πατουσε πανω στο λινκ?Ρωταω,επειδη κι εγω εχω πολυ λιγες γνωσεις επι του θεματος.

  12. #6567
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MITSOSCHIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστευεις οτι αν ειχε καποιο ΑV σα το (Kaspersky Internet Security) θα τη προστατευε μολις πατουσε πανω στο λινκ?Ρωταω,επειδη κι εγω εχω πολυ λιγες γνωσεις επι του θεματος.
    Για να σου απαντήσω με ένα ναι ή ένα όχι σ' αυτό που με ρωτάς θα πρέπει να μου στείλεις το Link για να το ανοίξω ο ίδιος.
    Τώρα πέρα από αυτό, επειδή όπως σου είπα είμαι το παράδειγμα προς αποφυγήν και δεν έχω πάθει τίποτα όλα αυτά τα χρόνια και ας μπαίνω και ανοίγω ότι βρω μπροστά μου, έχω εμπιστοσύνη στο συγκεκριμένο ΑV χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει ότι δεν είμαι και πάντα προετοιμασμένος για το χειρότερο.
    Επίσης επειδή έχω συγγενείς και φίλους οι οποίοι από άγνοια είναι οι χειρότεροι χρήστες, βάζω και σ' αυτούς το ίδιο με τις ίδιες ρυθμίσεις χωρίς μέχρι τώρα να έχει παρουσιαστεί το οτιδήποτε και σ' αυτούς.
    Ιοί και μολύνσεις υπάρχουν πλέον και στα ποιο αθώα Site ή σε ένα εξωτερικό μέσο που θα συνδέσεις στον υπολογιστή σου, κλειστή πάντα η αυτόματη εκτέλεση και το ΑV να έχει υπενθύμιση για σάρωση. Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2.jpg 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  74,1 KB 
ID: 174540

    Προετοιμασμένοι για το χειρότερο και θωρακισμένοι όσο το δυνατόν καλύτερα.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  13. #6568
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Δυστυχως δε το εχω το λινκ.Ναι εχεις δικαιο σε ολα αυτα που εγραψες.Χρησιμοποιεις αγορασμενη εκδοση,σωστα (οχι κατι free)?

  14. #6569
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MITSOSCHIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχως δε το εχω το λινκ.Ναι εχεις δικαιο σε ολα αυτα που εγραψες.Χρησιμοποιεις αγορασμενη εκδοση,σωστα (οχι κατι free)?
    Δεν έχει free το Kaspersky, μόνο TRIAL, πάντως αν έβρισκες το Link θα είχε ενδιαφέρον να το τσεκάρουμε.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  15. #6570
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    521
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Nαι αν το ειχα θα ηταν ενδιαφερον.Θα το ψαξω παντως ρωτωντας τη φιλη μου (αν τις ειπε ο τεχνικος τιποτα),μηπως και το βρουμε.Οχι τιποτε αλλο,αλλα να μαθουν και τα υπολοιπα παιδια εδω τι ειναι αυτο το λινκ.

Σελ. 438 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 418428433436437438439440443448458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ SIEMENS ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ
    Από conne στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-07, 16:18
  2. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-04, 09:53

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας