Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 36
  1. #16
    Εγγραφή
    21-10-2019
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Path Level
    Interleaved
    εδω και 1 μηνα - βασει οσων εχουν προσφερει σε εμενα, σε γνωστους μου και οσα εχω διαβασει σε φορουμ - μαλλον εχει πεσει γενικη οδηγια προς τους πωλητες

    ακολουθουν μαλλον συγκεριμενη πολιτικη. μαλλον δυσκολα θα πετυχεις αυτα που προσεφεραν πριν 2 μηνες

  2. #17
    Εγγραφή
    18-11-2019
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eng Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω και 1 μηνα - βασει οσων εχουν προσφερει σε εμενα, σε γνωστους μου και οσα εχω διαβασει σε φορουμ - μαλλον εχει πεσει γενικη οδηγια προς τους πωλητες

    ακολουθουν μαλλον συγκεριμενη πολιτικη. μαλλον δυσκολα θα πετυχεις αυτα που προσεφεραν πριν 2 μηνες
    Δεν ξέρω τι πρόσφεραν πριν 2 μήνες...και η αλήθεια είναι ότι δεν προσπαθώ να πετύχω κάτι, απλά θεωρώ άδικο όταν η μοναδική λύση σε ένα πρόβλημα (που δεν ευθύνομαι κιόλας) είναι η αναβάθμιση γραμμής, να πρέπει να τα πληρώσω όλα εγώ και να δεσμευτώ και 24 μήνες από πάνω!
    Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να το δεχτώ, για μένα είναι σχεδόν προσβολή αυτή η .... προσφορά!

  3. #18
    Εγγραφή
    21-10-2019
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Path Level
    Interleaved
    βασει οσων εχουν προσφερει σε εμενα
    δεν εισαι ο μονος. φαινεται να ειναι γενικη τακτικη.

  4. #19
    Εγγραφή
    18-11-2019
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    οκ, τότε φαντάζομαι θα είναι γενική και η αποχώρηση των συνδρομητών!

    Εγώ τουλάχιστον δεν σκοπεύω να μείνω!

  5. #20
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    159
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H267N
    SNR / Attn
    14(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε μου όντως δεν είσαι ο μόνος. Κι εγώ είμαι πελάτης τους από το 2010.
    Είχα 2double play έως 24mbps και συγχρόνιζα στα 8mbps, ποτέ περισσότερο, ποτέ λιγότερο, και το συμβόλαιό μου είχε λήξει χρόνια τώρα, πήγαινα όπου ήθελα...
    Πριν δυο εβδομάδες (14/11) έκανα νεα σύνδεση, 2play με σταθερά και 100άρα. Πληρώνω 30€. Αν ήθελα και κινητά πήγαινε στα 35€ (δεν μου χρειάζονται, έχω το κινητό). Σε επικοινωνία που είχα με εκπροσώπους κλπ., δεν μου πρόσφεραν κάτι καλύτερο, πλήρωσα 25€ τέλος ενεργοποίησης και 20€ το ρούτερ. Ίσως δεν το κυνήγησα αρκετά; Τι να πω..
    Πάντως γνωρίζω ότι η forthnet έχει πολλά οικονομικά προβλήματα σαν εταιρεία, οπότε, μην περιμένεις να σου φερθούν επαγγελματικά (όπως π.χ. θα σου φερόταν ένας επαγγελματίας άλλου κλάδου, του οποίου είσαι τακτικός πελάτης).

  6. #21
    Εγγραφή
    18-11-2019
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου, οι περιπτώσεις μας διαφέρουν λίγο αλλά πράγματι υπάρχει ένα κοινό :

    Ουσιαστικά δεν μας έκαναν κάποια προσφορά, απλά μας ενημέρωσαν για τις τιμές τους και αν θέλουμε δεχόμαστε.

  7. #22
    Εγγραφή
    22-11-2014
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Forthnet - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ilkork92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου όντως δεν είσαι ο μόνος. Κι εγώ είμαι πελάτης τους από το 2010.
    Είχα 2double play έως 24mbps και συγχρόνιζα στα 8mbps, ποτέ περισσότερο, ποτέ λιγότερο, και το συμβόλαιό μου είχε λήξει χρόνια τώρα, πήγαινα όπου ήθελα...
    Πριν δυο εβδομάδες (14/11) έκανα νεα σύνδεση, 2play με σταθερά και 100άρα. Πληρώνω 30€. Αν ήθελα και κινητά πήγαινε στα 35€ (δεν μου χρειάζονται, έχω το κινητό). Σε επικοινωνία που είχα με εκπροσώπους κλπ., δεν μου πρόσφεραν κάτι καλύτερο, πλήρωσα 25€ τέλος ενεργοποίησης και 20€ το ρούτερ. Ίσως δεν το κυνήγησα αρκετά; Τι να πω..
    Πάντως γνωρίζω ότι η forthnet έχει πολλά οικονομικά προβλήματα σαν εταιρεία, οπότε, μην περιμένεις να σου φερθούν επαγγελματικά (όπως π.χ. θα σου φερόταν ένας επαγγελματίας άλλου κλάδου, του οποίου είσαι τακτικός πελάτης).


    το εχω πει και αλλού, Κάνουμε 50αρα που ειναι δωρεάν το router και γραμμή και μετά από 15 μέρες πάμε 100αρα και πληρώνουμε μόνο ενεργοποίηση.Αυτό το κόλπο μου το πρότεινε η ίδια η εκπρόσωπος της Nova. Βέβαια και σαφώς δεν πήγα 100αρα... για μένα δεν ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  νοβ.png 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  40,5 KB 
ID: 209173

  8. #23
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    Ταχύτητα
    160/49
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Huawei 535 Cat.7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mordillo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας!

    Εδώ και αρκετό καιρό αντιμετωπίζω προβλήματα με τη γραμμή μου, έχω συνέχεια αποσυνδέσεις, θόρυβο στο τηλέφωνο και η ταχύτητα που κάποτε ήταν κοντά στα 17Mbps πλέον σπάνια πλησιάζει τα 8-10Mbps τις καλές μέρες, ενώ στις άσχημες μέρες δεν έχω internet ή συγχρονίζει σε 3-4Mbps.


    Σας ευχαριστώ που αφιερώσατε το χρόνο σας για να διαβάσετε την περίπτωση μου.
    Παρόμοιο πρόβλημα με σένα αγαπητε. Τα τελευταια 2 χρονια οταν εβρεχε, επεφτε το ιντερνετ απο 17-18 στα 7-11, πολυ θορυβο στην γραμμη... και εννιοτε εχανα τελειως επικοινωνια. Γινανε πολλα τηλέφωνα ολα αυτα τα χρόνια. Λυση δε δοθηκε και απο οτι καταλαβα δεν επροκειτο να δοθει.

    Ηξερα οτι ειχα πιθανοτητες να γλυτωσω απο το πρόβλημα, αλλαζοντας υπηρεσια... δλδ αιτηση για VDSL. Μετακομιζοντας σε αλλο χαλκο-καμπινα.

    Στο πρωτο τηλεφωνο για 50αρι που ζήτησα μου (με ατελειωτα αστικα και 2 ωρες κινητης) μου έδωσε μια ακυρη τιμη στα ~31 ευρώ (+10 πάνω απο οτι ημουν). Ξυδιαστικα και της ειπα ακυρο. Πηγα πηρα προσφορες απο κανα 2-3 παροχους που ουσιαστικα μου εδωσαν παραπλησιες τιμες. Εκει στραβωσα και λεω δεν γινεται εμενα τον 15+ χρονια πελάτη να μου δινουν στοκ τιμές καταλογου που μου δινουν και οι αλλοι παροχοι. Ξαναπηρα τηλεφωνο οπου και ειπαν πως θα ενημερωσουν το τμημα πωλησεων να με παρει πισω την επομενη. Ετσι και εγινε. Μου κάνει προσφορα στα 28,5 για 50αρι/ατελειωτα κινητα-σταθερα. Του λέω, κάντο κάτω απο 28 (και 27,5 να μου δινε θα το κλεινα) να το κλεισουμε. Μου δινει τελικη 24 ευρω τον μηνα... (+20 μοντεμ +25 ενεργοποιηση). Το κλεισα χωρις πολλα πολλα. Δε με αρεσε η ενεργοποιηση και το μοντεμ... αλλα ειμαι long term πελάτης, η τιμη που μου δώσανε ηταν πολυ καλη... στα κομματια να πανε τα 45 ευρω εφαπαξ.

    7 μερες μετα μου ενεργοποιησαν το 50αρι, που κλειδωνει στα 44 και η γραμμη ειναι πεντακαθαρη και δεν καταλαβαινει απο βροχες και λοιπα.

    Παζαρεψε το. Πριξε τους.

  9. #24
    Εγγραφή
    18-11-2019
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makisst2002 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το εχω πει και αλλού, Κάνουμε 50αρα που ειναι δωρεάν το router και γραμμή και μετά από 15 μέρες πάμε 100αρα και πληρώνουμε μόνο ενεργοποίηση.Αυτό το κόλπο μου το πρότεινε η ίδια η εκπρόσωπος της Nova. Βέβαια και σαφώς δεν πήγα 100αρα... για μένα δεν ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  νοβ.png 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  40,5 KB 
ID: 209173
    Εγώ δεν εχω αντίρρηση φίλε μου να την κάνω 50αρα...αυτοί μου λένε οτι δεν έχουν 50αρα στην περιοχή μου..Μόνο 100αρα λέει..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheAccountant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρόμοιο πρόβλημα με σένα αγαπητε. Τα τελευταια 2 χρονια οταν εβρεχε, επεφτε το ιντερνετ απο 17-18 στα 7-11, πολυ θορυβο στην γραμμη... και εννιοτε εχανα τελειως επικοινωνια. Γινανε πολλα τηλέφωνα ολα αυτα τα χρόνια. Λυση δε δοθηκε και απο οτι καταλαβα δεν επροκειτο να δοθει.

    Ηξερα οτι ειχα πιθανοτητες να γλυτωσω απο το πρόβλημα, αλλαζοντας υπηρεσια... δλδ αιτηση για VDSL. Μετακομιζοντας σε αλλο χαλκο-καμπινα.

    Στο πρωτο τηλεφωνο για 50αρι που ζήτησα μου (με ατελειωτα αστικα και 2 ωρες κινητης) μου έδωσε μια ακυρη τιμη στα ~31 ευρώ (+10 πάνω απο οτι ημουν). Ξυδιαστικα και της ειπα ακυρο. Πηγα πηρα προσφορες απο κανα 2-3 παροχους που ουσιαστικα μου εδωσαν παραπλησιες τιμες. Εκει στραβωσα και λεω δεν γινεται εμενα τον 15+ χρονια πελάτη να μου δινουν στοκ τιμές καταλογου που μου δινουν και οι αλλοι παροχοι. Ξαναπηρα τηλεφωνο οπου και ειπαν πως θα ενημερωσουν το τμημα πωλησεων να με παρει πισω την επομενη. Ετσι και εγινε. Μου κάνει προσφορα στα 28,5 για 50αρι/ατελειωτα κινητα-σταθερα. Του λέω, κάντο κάτω απο 28 (και 27,5 να μου δινε θα το κλεινα) να το κλεισουμε. Μου δινει τελικη 24 ευρω τον μηνα... (+20 μοντεμ +25 ενεργοποιηση). Το κλεισα χωρις πολλα πολλα. Δε με αρεσε η ενεργοποιηση και το μοντεμ... αλλα ειμαι long term πελάτης, η τιμη που μου δώσανε ηταν πολυ καλη... στα κομματια να πανε τα 45 ευρω εφαπαξ.

    7 μερες μετα μου ενεργοποιησαν το 50αρι, που κλειδωνει στα 44 και η γραμμη ειναι πεντακαθαρη και δεν καταλαβαινει απο βροχες και λοιπα.

    Παζαρεψε το. Πριξε τους.
    Εγώ να τους πρίξω αλλά δεν τους βρίσκω κιόλας! Θα με πάρουν λένε....Ακόμα τους περιμένω!

  10. #25
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    159
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H267N
    SNR / Attn
    14(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makisst2002 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το εχω πει και αλλού, Κάνουμε 50αρα που ειναι δωρεάν το router και γραμμή και μετά από 15 μέρες πάμε 100αρα και πληρώνουμε μόνο ενεργοποίηση.Αυτό το κόλπο μου το πρότεινε η ίδια η εκπρόσωπος της Nova. Βέβαια και σαφώς δεν πήγα 100αρα... για μένα δεν ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!
    Εντάξει, δεν θα μας σώσουν τα 20€ κόστος του ρούτερ... Αν έχεις κιόλας ένα για VDSL2, υποθέτω μπορείς να τους πεις ότι δεν θες το δικό τους.
    Κάτι σαν το παρακάτω θα μας "έσωνε":

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheAccountant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο πρωτο τηλεφωνο για 50αρι που ζήτησα μου (με ατελειωτα αστικα και 2 ωρες κινητης) μου έδωσε μια ακυρη τιμη στα ~31 ευρώ (+10 πάνω απο οτι ημουν). Ξυδιαστικα και της ειπα ακυρο. Πηγα πηρα προσφορες απο κανα 2-3 παροχους που ουσιαστικα μου εδωσαν παραπλησιες τιμες. Εκει στραβωσα και λεω δεν γινεται εμενα τον 15+ χρονια πελάτη να μου δινουν στοκ τιμές καταλογου που μου δινουν και οι αλλοι παροχοι. Ξαναπηρα τηλεφωνο οπου και ειπαν πως θα ενημερωσουν το τμημα πωλησεων να με παρει πισω την επομενη. Ετσι και εγινε. Μου κάνει προσφορα στα 28,5 για 50αρι/ατελειωτα κινητα-σταθερα. Του λέω, κάντο κάτω απο 28 (και 27,5 να μου δινε θα το κλεινα) να το κλεισουμε. Μου δινει τελικη 24 ευρω τον μηνα... (+20 μοντεμ +25 ενεργοποιηση). Το κλεισα χωρις πολλα πολλα. Δε με αρεσε η ενεργοποιηση και το μοντεμ... αλλα ειμαι long term πελάτης, η τιμη που μου δώσανε ηταν πολυ καλη... στα κομματια να πανε τα 45 ευρω εφαπαξ.

    7 μερες μετα μου ενεργοποιησαν το 50αρι, που κλειδωνει στα 44 και η γραμμη ειναι πεντακαθαρη και δεν καταλαβαινει απο βροχες και λοιπα.

    Παζαρεψε το. Πριξε τους.
    Δηλαδή, αν σου κόψουν 5-6€ το μήνα, είναι ένα ποσό των 350€+ για τα επόμενα 5 χρόνια. Το θέμα είναι να ασχοληθείς, υποθέτω (πως το λέει, "διεκδίκησε!")...
    Και δεν ξέρω που το διάβασα (ή αν πε πήραν τηλ. και δεν θυμάμαι), υπάρχουν κι επίσημοι εξωτερικοί συνεργάτες που ασχολούνται με προσφορές. Εκεί να έχει τέτοιο περιθώριο (να σου κόψει 5-6€ το μήνα);

  11. #26
    Εγγραφή
    18-11-2019
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Status Update :
    Σήμερα κατάφερα και μίλησα με μια πραγματικά εξαιρετική υπάλληλο στο τμήμα προσφορών της Nova.
    Η κοπέλα είχε διάθεση να εξυπηρετήσει, ήταν ευγενέστατη και μου έδωσε μια επιτέλους συμφέρουσα προσφορά και μάλιστα για γραμμή 50Mbps που όλοι οι προηγούμενοι μου λέγανε οτι δεν υπάρχει για την περιοχή μου!

    Δυστυχώς (ή ευτυχώς) λίγο πριν κλείσει η συμφωνία, μου ζήτησε να περιμένω λίγο στη γραμμή γιατί κάτι ήθελε να ρωτήσει στο τεχνικό τμήμα. Όταν επέστρεψε με ενημέρωσε ότι είναι τέτοια η φύση του προβλήματος στη γραμμή μου, που τελικά και να αναβαθμίσουμε σε Fiber δεν πρόκειται να λυθεί το πρόβλημα, μάλιστα επειδή η υπηρεσία είναι VOIP ειναι πιθανό να είναι χειρότερη η κατάσταση από την τωρινή!

    Κάλεσα το τεχνικό τμήμα της NOVA και προσπάθησα να πάρω περισσότερες πληροφορίες για τη φύση του προβλήματος και ο τύπος εκεί μου είπε ότι μάλλον πρόκειται για χαλασμένο ζεύγος καλωδίων από τον ΟΤΕ αλλά δεν έχει λέει να τους δώσει άλλο!

    Και τώρα τι κάνω εγώ; Και στον ΟΤΕ να πάω, θα έχει άλλο ζεύγος ή θα μου δώσει το ίδιο και θα έχουμε τα ίδια προβλήματα!; Τρέχα γύρευε..έχω μπλέξει χειρότερα απ'οτι νόμιζα!

  12. #27
    Εγγραφή
    21-10-2019
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Path Level
    Interleaved
    πιθανον να εχει. ισως να διαφερουν τα διαθεσιμα προς ιδιοχρηση με τα αντιστοιχα προς ενοικιαση.

  13. #28
    Εγγραφή
    18-11-2019
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eng Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιθανον να εχει. ισως να διαφερουν τα διαθεσιμα προς ιδιοχρηση με τα αντιστοιχα προς ενοικιαση.
    Θα μπορούσε άραγε να με διαβεβαιώσει κάποιος από την cosmote ότι έχουν άλλο ζεύγος; Μάλλον χλωμό ε!;

  14. #29
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Η Nova δεν έχει καμία δικαιοδοσία στο χάλκινο δίκτυο και από την στιγμή που έχει αρνητική απάντηση για επισκευή του καλωδίου από τον ΟΤΕ, σηκώνει τα χέρια ψηλά.

    Διαβεβαίωση από τον ΟΤΕ δεν πρόκειται να πάρεις ποτέ εκ των προτέρων. Και αυτό διότι πρέπει να γίνει επί τόπου έλεγχος για να βρεθεί αν υπάρχει ελεύθερο ζεύγος, χωρίς πρόβλημα και να μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την δικιά σου σύνδεση.
    Όπως καταλαβαίνεις, από την στιγμή που δεν είσαι πελάτης του, δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνει. Πρώτα θα γίνεις πελάτης του και μετά θα ασχοληθεί με το πρόβλημα, χωρίς αυτό να εξασφαλίζει αποκατάσταση της βλάβης.

  15. #30
    Εγγραφή
    18-11-2019
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Nova δεν έχει καμία δικαιοδοσία στο χάλκινο δίκτυο και από την στιγμή που έχει αρνητική απάντηση για επισκευή του καλωδίου από τον ΟΤΕ, σηκώνει τα χέρια ψηλά.

    Διαβεβαίωση από τον ΟΤΕ δεν πρόκειται να πάρεις ποτέ εκ των προτέρων. Και αυτό διότι πρέπει να γίνει επί τόπου έλεγχος για να βρεθεί αν υπάρχει ελεύθερο ζεύγος, χωρίς πρόβλημα και να μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την δικιά σου σύνδεση.
    Όπως καταλαβαίνεις, από την στιγμή που δεν είσαι πελάτης του, δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνει. Πρώτα θα γίνεις πελάτης του και μετά θα ασχοληθεί με το πρόβλημα, χωρίς αυτό να εξασφαλίζει αποκατάσταση της βλάβης.
    Αυτό ακριβώς είναι και το πρόβλημα μου... κανείς δεν μπορεί να μου εξασφαλίσει την αποκατάσταση της βλάβης!

    Θα πρέπει να αλλάξω πάροχο, να ενεργοποιηθεί η γραμμή, να διαπιστωθεί ξανά το πρόβλημα, να κυνηγάω πάλι τεχνικούς και εξυπηρέτηση πελατών και στο τέλος μπορεί να μη φτιάχνεται ούτε κι από αυτούς!

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας