Σελ. 11 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 182
  1. #151
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τωρα το προβλημα σου, οπως εχεις διαπιστωσει και συ, ειναι οτι η χωρα δεν εχει τοσες θεσεις σχετικες με το αντικειμενο. Οπότε πας εξω.
    έχει αρκετούτσικες. και παραπλήσιες. και ξέρω εκ των έσω ότι στα διοικητικά οι τράπεζες προσλαμβάνουν. (χωρίς να το ανακοινώνουν).. εγώ θα πήγαινα και σε άλλο κλάδο, αλλά δεν νομίζω πως θα μου έδινε καμιά εταιρία την ευκαιρία με τόσους άνεργους με πιο σχετικά βιογραφικά. οπότε ναι..απτο νέο έτος θα στέλνω μόνο για έξω.

  2. #152
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.167
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από justmyself Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε εγώ γύριζα. Είχα και πάνω από χρόνο να έρθω πολλές φορές.. αλλά ήθελα να βοηθήσω με ένα θέμα υγείας. Και δεν θα ήθελα να έλεγα μεγαλώνοντας ότι θα μπορούσα να είχα βοηθήσει..αλλά δεν το τόλμησα. Κ με πονάει, και ο γονιός που έχασα, και το ότι δεν βρήκα κάτι για να βοηθάω τον άλλο γονιό. Και πλεόν ναι, δεν έχω πια λόγο να συνεχίσω να προσπαθώ εδώ. Οπότε με το νέο έτος θα προσπαθήσω να φύγω.
    Κάθε επιτυχία σου εύχομαι. Αντικειμενικά θα είσαι καλύτερα έξω, και αν μπορείς πάρε τον γονιό (συλληπητήρια γι αυτόν που έχασες) μαζί σου. Η μάνα μου όποτε μας έρχεται είτε UK είτε UAE, γίνεται άλλος άνθρωπος επειδή χαλαρώνει.

  3. #153
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάθε επιτυχία σου εύχομαι. Αντικειμενικά θα είσαι καλύτερα έξω, και αν μπορείς πάρε τον γονιό (συλληπητήρια γι αυτόν που έχασες) μαζί σου. Η μάνα μου όποτε μας έρχεται είτε UK είτε UAE, γίνεται άλλος άνθρωπος επειδή χαλαρώνει.
    ευχαριστώ

  4. #154
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δε θέλω να σε προσβάλω αλλά το βιογραφικό είναι επιεικώς μέτριο. Για παράδειγμα, δεν αναφέρεις αν γνωρίζεις excel.

    Spoiler:
    Sorry δεν άντεξα...

    Καλή επιτυχία εύχομαι!

  5. #155
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psyxakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θέλω να σε προσβάλω αλλά το βιογραφικό είναι επιεικώς μέτριο. Για παράδειγμα, δεν αναφέρεις αν γνωρίζεις excel.

    Spoiler:
    Sorry δεν άντεξα...

    Καλή επιτυχία εύχομαι!
    με έχει στιγματίσει αυτό το εξέλ

  6. #156
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psyxakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θέλω να σε προσβάλω αλλά το βιογραφικό είναι επιεικώς μέτριο. Για παράδειγμα, δεν αναφέρεις αν γνωρίζεις excel.

    Spoiler:
    Sorry δεν άντεξα...

    Καλή επιτυχία εύχομαι!
    Αυτό πρέπει να πάει στα skills που λέγαμε πριν
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  7. #157
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    844
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από justmyself Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπως έτσι είναι το βιογραφικό μου. Μία σελίδα. Χωρίς χρώματα, απλό. Τα παρακάτω στέλνω στις 90% των θέσεων που ζητάνε αγγλόφωνο βιογραφικό. (δεν βαζω και το ελληνικό από κάτω γιατί θα πιάσει ολη την οθόνη το ποστ μου.....)


    ΄Ονομα
    Διεύθυνση + μειλ

    Profile: μπλα μπλα για εμπειρία, γλώσσες κτλ.

    Experience
    04/2016 - 04/2019
    Director M&A
    Responsibilities:
    • Established operation strategy in a team for improving sales
    • Coached and managed other consultants and actively participated in the performance review process
    • Created work plans, pricing estimates, and risk assessments for prospects
    • Developed detailed financial models and valuation analysis for potential transactions and leading research, develop models and valuation scenarios
    • Assessed operational and technology investment strategies and compare respective operating models and organizational structures against leading practices and industry benchmarks

    03/2014 – 04/2016
    Quantitative Portfolio Manager
    Responsibilities:
    • Worked with clients in a problem-solving environment utilizing existing tools or in some cases, developing new tools
    • Performed asset and derivative valuations using various valuation tools & methods
    • Reviewed model results and provides model insights
    • Hired, supervised, and coached quantitative analysts
    • Performed Portfolio Management and Reporting with private equity analysis, portfolio management attribution, and performance calculations
    • Defined, implemented and maintained portfolio asset allocation levels to meet the client’s investment objectives using strategic and active asset allocation targets

    01/2012 - 02/2014
    Senior Investment Analyst
    Responsibilities:
    • Established operation strategy in a team for improving sales
    • Developed loan terms and agreements based on identifiable risks and conceptualized mitigants
    • Priced loans based on predicted returns and value added to the Prudential portfolio
    • Collected quarterly bond information for all fixed income mutual funds under firm advisement
    • Assisted traditional research team with manager searches, fund review write-ups, and other ad hoc requests
    • Prepared various trade files and maintained records for Asset Servicer
    • Supervised meeting materials for third party and performed required investigations.
    • Evaluated client valuation records and maintained accuracy of information
    • Analyzed client investment objectives and ensured achievement through investment

    04/2011 - 11/2011
    Investment Analyst
    Responsibilities:
    • Managed investment platforms with different insurance products with cash value of more than $ 80M
    • Processed and reviewed daily performance of investment products offered by the company
    • Giving response to clients by providing detail investment recommendations supported by market data
    • Attended investor conferences and seminars to generate new investment ideas

    03/2010 – 12/2010
    Data Analyst
    Responsibilities:
    • Composed Java program for interfacing with Oracle database
    • Organized quarterly projection data gathered by senior analysts in an orderly way for executive management
    • Reported bi-monthly data analysis findings to upper management to use in making organizational decisions

    Education

    MSc Data Science
    MΒΑ
    MSc Business Analytics
    Certificate in Financial Modelling
    BA Public Administration
    BA English Literature

    Skills
    ...
    Δεν έχω να πω κάτι, εγώ ίσως αν ήμουν στην θέση σου θα κοιτούσα να μειώσω αυτά που γράφω στο τι έκανα σε κάθε εταιρεία, αλλά εφόσον το βιογραφικό βγαίνει μια σελίδα δεν υπάρχει θέμα, είναι περισσότερο προσωπικό γούστο στο πως θέλει να φαίνεται το βιογραφικό του καθενός. Λυπάμαι για τις καταστάσεις που περιγράφεις πως αντιμετώπισες στην Ελλάδα, δυστυχώς τα ίδια και χειρότερα έχουν ακουστεί από πολλούς εργαζόμενους υποψήφιους και μη, η σαπίλα είναι δεδομένη, θα βρεις σίγουρα μια εργασία που να σου αξίζει μισθολογικά και όχι μόνο στο εξωτερικό.

  8. #158
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω να πω κάτι, εγώ ίσως αν ήμουν στην θέση σου θα κοιτούσα να μειώσω αυτά που γράφω στο τι έκανα σε κάθε εταιρεία, αλλά εφόσον το βιογραφικό βγαίνει μια σελίδα δεν υπάρχει θέμα, είναι περισσότερο προσωπικό γούστο στο πως θέλει να φαίνεται το βιογραφικό του καθενός. Λυπάμαι για τις καταστάσεις που περιγράφεις πως αντιμετώπισες στην Ελλάδα, δυστυχώς τα ίδια και χειρότερα έχουν ακουστεί από πολλούς εργαζόμενους υποψήφιους και μη, η σαπίλα είναι δεδομένη, θα βρεις σίγουρα μια εργασία που να σου αξίζει μισθολογικά και όχι μόνο στο εξωτερικό.
    Μιλώντας για αυτά που γράφει στην κάθε εταιρεία, παρατήρησα εξαρχής ότι τα περισσότερα μπουλετάκια (ειδικά στις 3 πρώτες δουλειές... Data Analyst, Investment Analyst, Senior Investment Analyst) είναι copy/paste από CV templates αλλά είδα πως δεν το σχολίασε κανείς. Υποθέτω ότι είναι σύνηθες κάτι τέτοιο αφού λίγο πολύ οι αρμοδιότητες κάθε θέσης είναι συγκεκριμένες, σωστά; Λογικά υπάρχει και CV generator που διαλέγεις με checkmarks και σου κάνει build το βιογραφικό; Δίνουν σημασία άραγε αν είναι generated το βιογραφικό και παίζει να προτιμούν ένα πιο.... hand-made CV; Ουσία βέβαια πρέπει να έχει ότι ισχύουν όλα αυτά που περιέχει ένα βιογραφικό και όχι αν τα έγραψες μόνος σου ή με generator.

    Ενδεικτικές πηγές των *Analyst bullets:
    https://www.myperfectresume.com/how-...yst-cv-example
    https://www.coolfreecv.com/doc/coolf...e_icons_02.doc
    https://www.bestsampleresume.com/sam...st-resume.html
    https://www.greatsampleresume.com/re...nt-manager-cv/
    https://www.jobhero.com/resume-sampl...tment-analyst/
    https://online.resumehelp.com/+resum...ervice+3376894
    https://za.linkedin.com/in/tatendamutasa/de
    https://gh.linkedin.com/in/jeremiah-owusu-buabeng

    ΥΓ. Ο ψυχαναγκαστικός της γειτονιάς σας... στην διάθεσή σας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος psyxakias : 17-12-19 στις 00:39.

  9. #159
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    ε φυσικά όλοι έχουμε τα ίδια γραμμένα λολ. από κάθε εταιρία ανταλλάσσαμε βιογραφικά για να δούμε τί γράφουμε. και για να βγαίνουν και τα δικά μας με τα keywords.

  10. #160
    Εγγραφή
    11-09-2018
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Μπορεί κάπου να μου διέφυγε το πόσο καιρό ψάχνεις πάντως εμένα τα πιο πολλά μηνύματα που διάβασα που φαίνονται υπερβολικά απαισιόδοξα όσο χάλια και να είναι η αγορά εργασίας σήμερα. Και εγώ εξωτερικό είμαι αλλα απο άτομα του κύκλου μου που ήθελαν να επαναπατριστούν είδα ότι όλο και κάτι βρήκαν πίσω στην Ελλάδα. Και δεν μιλάω για 500-600-700 αλλά για 1000 και 1000+ σε κάποιες περιπτώσεις. Όμως αυτό δεν έγινε απο τη μία μέρα στην άλλη ( οι γνωστοί μου δουλεύαν εξωτερικό και ταυτοχρόνως έψαχναν για δουλειά πίσω για κανα χρόνο..). Εγώ σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που σου είπαν να ξαναφυγεις θα έλεγα να συνεχίσεις να το παλεύεις για Ελλάδα ενω δικτυώνεσαι. Θα μου πεις και πόσο να δικτυωθείς όντας άνεργη αλλα θα έλεγα κάνε ότι καλύτερο μπορείς. Έχεις ένα πολύ καλό βιογραφικό σε εναν δυνατό κλάδο (μεταξυ μας μιλαμε για finance & data και όχι για εναν κλάδο που δεν τον ξερει ουτε η μανα του..). Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες να βάλεις φωτογραφία μιας και αυτά τα βιογραφικά τράβανε το μάτι περισσότερο (καλώς η κακώς, δεν είναι τωρα η στιγμή να το συζητήσουμε). Με παραξενεύει που δεν είχες κανένα τηλέφωνο απο big4 μιας και διάφορες θέσεις τους βγαίνουν στο κοινό και δεν μπαίνουν πάντα βυσματίες. Όπως και να έχει συγχαρητήρια για το βιογραφικό που έχεις χτίσει αυτα τα χρόνια και σου εύχομαι ότι καλύτερο. Σε προτρέπω να επιμείνεις και κάτι θα βρεθεί.

    Υ.Γ. Το 1200αρι που ψάχνεις το θεωρώ ρεαλιστικό αλλά και λογικό απο μεριάς σου. Πόσο μάλλον όταν θα πρέπει να νοικιάσεις.

  11. #161
    Εγγραφή
    29-03-2004
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαιρετικό βιογραφικό που προφανώς τρομάζει όποιον το δει στην Ελλάδα.
    Προτείνω να κάνεις βαλίτσες.
    Το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα και εγώ. Ακόμα και αν σε πάρουν κάπου κατά λάθος γιατί το αφεντικό έχει παρόμοια βιώματα με σένα, θα σε πολεμήσουν (κάποιοι, ας πούμε..) οι συνάδελφοι. Ετοίμασε βαλίτσες και καλή τύχη

  12. #162
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    844
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kimimaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί κάπου να μου διέφυγε το πόσο καιρό ψάχνεις πάντως εμένα τα πιο πολλά μηνύματα που διάβασα που φαίνονται υπερβολικά απαισιόδοξα όσο χάλια και να είναι η αγορά εργασίας σήμερα. Και εγώ εξωτερικό είμαι αλλα απο άτομα του κύκλου μου που ήθελαν να επαναπατριστούν είδα ότι όλο και κάτι βρήκαν πίσω στην Ελλάδα. Και δεν μιλάω για 500-600-700 αλλά για 1000 και 1000+ σε κάποιες περιπτώσεις. Όμως αυτό δεν έγινε απο τη μία μέρα στην άλλη ( οι γνωστοί μου δουλεύαν εξωτερικό και ταυτοχρόνως έψαχναν για δουλειά πίσω για κανα χρόνο..). Εγώ σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που σου είπαν να ξαναφυγεις θα έλεγα να συνεχίσεις να το παλεύεις για Ελλάδα ενω δικτυώνεσαι. Θα μου πεις και πόσο να δικτυωθείς όντας άνεργη αλλα θα έλεγα κάνε ότι καλύτερο μπορείς. Έχεις ένα πολύ καλό βιογραφικό σε εναν δυνατό κλάδο (μεταξυ μας μιλαμε για finance & data και όχι για εναν κλάδο που δεν τον ξερει ουτε η μανα του..). Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες να βάλεις φωτογραφία μιας και αυτά τα βιογραφικά τράβανε το μάτι περισσότερο (καλώς η κακώς, δεν είναι τωρα η στιγμή να το συζητήσουμε). Με παραξενεύει που δεν είχες κανένα τηλέφωνο απο big4 μιας και διάφορες θέσεις τους βγαίνουν στο κοινό και δεν μπαίνουν πάντα βυσματίες. Όπως και να έχει συγχαρητήρια για το βιογραφικό που έχεις χτίσει αυτα τα χρόνια και σου εύχομαι ότι καλύτερο. Σε προτρέπω να επιμείνεις και κάτι θα βρεθεί.

    Υ.Γ. Το 1200αρι που ψάχνεις το θεωρώ ρεαλιστικό αλλά και λογικό απο μεριάς σου. Πόσο μάλλον όταν θα πρέπει να νοικιάσεις.
    Αν πρέπει να ψάχνεις για εργασία 1 έτος για να βρεις κάτι, αυτό μόνο και μόνο θα αποτελούσε παράγοντα για εμένα να μην επιστρέψω στην Ελλάδα. Φαντάσου μετά για τον x, y λόγο να χάσεις την δουλειά σου εδλω και να θέλεις πάλι 1 έτος για να ξαναβρείς κάτι.

  13. #163
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kimimaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί κάπου να μου διέφυγε το πόσο καιρό ψάχνεις πάντως εμένα τα πιο πολλά μηνύματα που διάβασα που φαίνονται υπερβολικά απαισιόδοξα όσο χάλια και να είναι η αγορά εργασίας σήμερα. Και εγώ εξωτερικό είμαι αλλα απο άτομα του κύκλου μου που ήθελαν να επαναπατριστούν είδα ότι όλο και κάτι βρήκαν πίσω στην Ελλάδα. Και δεν μιλάω για 500-600-700 αλλά για 1000 και 1000+ σε κάποιες περιπτώσεις. Όμως αυτό δεν έγινε απο τη μία μέρα στην άλλη ( οι γνωστοί μου δουλεύαν εξωτερικό και ταυτοχρόνως έψαχναν για δουλειά πίσω για κανα χρόνο..). Εγώ σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που σου είπαν να ξαναφυγεις θα έλεγα να συνεχίσεις να το παλεύεις για Ελλάδα ενω δικτυώνεσαι. Θα μου πεις και πόσο να δικτυωθείς όντας άνεργη αλλα θα έλεγα κάνε ότι καλύτερο μπορείς. Έχεις ένα πολύ καλό βιογραφικό σε εναν δυνατό κλάδο (μεταξυ μας μιλαμε για finance & data και όχι για εναν κλάδο που δεν τον ξερει ουτε η μανα του..). Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες να βάλεις φωτογραφία μιας και αυτά τα βιογραφικά τράβανε το μάτι περισσότερο (καλώς η κακώς, δεν είναι τωρα η στιγμή να το συζητήσουμε). Με παραξενεύει που δεν είχες κανένα τηλέφωνο απο big4 μιας και διάφορες θέσεις τους βγαίνουν στο κοινό και δεν μπαίνουν πάντα βυσματίες. Όπως και να έχει συγχαρητήρια για το βιογραφικό που έχεις χτίσει αυτα τα χρόνια και σου εύχομαι ότι καλύτερο. Σε προτρέπω να επιμείνεις και κάτι θα βρεθεί.

    Υ.Γ. Το 1200αρι που ψάχνεις το θεωρώ ρεαλιστικό αλλά και λογικό απο μεριάς σου. Πόσο μάλλον όταν θα πρέπει να νοικιάσεις.
    Κοντεύω ένα χρόνο που ψάχνω. Είχα τηλέφωνο,. Αλλά με κάλεσαν για πρακτική μαζί με τους φοιτητές τους δευτεροετείς. Κυριολεκτικά πήγα στα γραφεία τους να κάνω τεστ μαζί με φοιτητές οι οποίοι γελούσαν και αυτοί για το ότι ήμουν εκεί για πρακτική.
    Και η άλλη ήθελε να κατέβω Αθήνα με 650ε ως assistant (αν έμενα αθήνα ίσως το σκεφτόμουν, αλλά δεν έχω σπίτι αθήνα και να νοικιάσω με 650ε θα ήταν δύσκολο. δεν τους ένοιαξε ότι είχα εμπειρία συναφή και αν μου δίνανε έστω 1000ε ως senior consultant θα το σκεφτόμουν). θα το δώσω μέχρι καλοκαίρι και θα φύγω μετά

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πρέπει να ψάχνεις για εργασία 1 έτος για να βρεις κάτι, αυτό μόνο και μόνο θα αποτελούσε παράγοντα για εμένα να μην επιστρέψω στην Ελλάδα. Φαντάσου μετά για τον x, y λόγο να χάσεις την δουλειά σου εδλω και να θέλεις πάλι 1 έτος για να ξαναβρείς κάτι.
    Ναι και μένα με φοβίζει αυτό. Γιατί πλέον έχω στείλει και παντού, και αφού βλέπω ότι δεν συγκινούνται τώρα, γιατί να συγκινηθούν σε κανα χρόνο? που θα είμαι και μεγαλύτερη και θα φρικάρουν ακόμα περισσότερο με το ότι πρέπει να γίνω μάνα? χαχα
    Τώρα κοντεύω τον ένα χρόνο που ψάχνω. Θα περάσει ο χειμώνας και μετά θα ψάχνω μόνο για έξω. Απλά νιώθω άσχημα μωρέ..δεν ήθελα να ξαναφύγω, αλλά έφτασα σε dead end.

    Είναι σαν να είσαι ερωτευμένος με κάποιον/α και να προσπαθήσεις χρόνια να τον κάνεις να σε κοιτάξει αλλά όλο σε φτύνει. Αυτή είναι η σχέση μου την Ελλάδα.

  14. #164
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η κατάσταση της Ελλάδας τα τελευταία χρόνια. εδώ νομίζω ταιριάζει πιο πολύ
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  15. #165
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    αυτη η συγκριση xaris2335 εχει νοημα για το 1999 - 2002 , γιατι αν κανεις μια δικαιη συγκριση του 1979 με το 1999 θα δεις ακομη μεγαλυτερες διακυμανσεις .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

Σελ. 11 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας