Σελ. 4 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 182
  1. #46
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειλικρινά κάπου τα δραματοποιείς τα πράγματα πιστεύω.
    όταν έχεις 5 πτυχία, έχεις δώσει όλες τις οικονομίες των γονιών σου για σπουδές, και δεν βρίσκεις καμία δουλεια, και συνέχεια ρωτάνε για εγκυμοσύνη, και ούτε CFO δεν μπορούν να βοηθήσουν...πες μου πώς είναι δραματοποίηση αυτό. είναι η αλήθεια μου απλά. για πιο λόγο να παίξω δράμα εδω? ψάχνω να δουλέψω σε σίριαλ? συμβουλές ζητάω και οφείλω να πώ τα πράγματα όπως τα βιώνω για να πάρω όσο καλύτερες συμβουλές μπορώ από τους υπόλοιπους.
    αν δεν είσαι γυναίκα άνω των 30, είναι δύσκολο να κατανοήσεις και μάλλον να δεχτείς τον φαλοκρατισμό εδώ. και να προσθέσω ότι και σύμβουλοι καριέρας μου είπαν πως δεν πρόκειται να βρώ δουλειά ελλάδα γιατί απλά εδώ προτιμούν παιδιά με ελληνική προυπηρεσία, και απο αθήνα, και πιο μικρούς σε ηλικία, και άντρες κυρίως για τις θέσεις που είχα έξω και θα μπορούσα να κάνω εδώ. και τα ίδια τα στελέχη μου είπαν ευθέως ότι έχω και απαίτηση να βρω δουλειά ενώ είμαι σε ηλικία για γάμο και παιδιά. και οι φίλοι μου τα ίδια βιώνουν και τα ίδια ξέρουν. δεν είμαι μια βδομάδα εδώ. μιλάμε για 1000 βιογραφικα, και συζητήσεις με άπειρο κόσμο και άπειρα career days, τηλέφωνα κτλ κτλ
    και θα είχα και δικαίωμα να τα δραματοποιήσω αν γούσταρα. γιατί είναι δραματική η κατάσταση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος justmyself : 08-12-19 στις 16:01.

  2. #47
    Εγγραφή
    07-08-2019
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    357
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16740 /1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedport Plus 002
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 25.0(dB)
    Τετάρτη σελίδα ...

    Και κανένας δεν έχει μιλήσει για το πως θα ενεργοποιηθεί ως Ελεύθερος επαγγελματίας.

    Τα πτυχία υποδηλώνουν θεωρητική κατάρτιση, που άκριτα κάποιοι λαμβάνουν εφόσον πληρώνουν χιλιάδες ευρώ σε ιδιωτικά εκπαιδευτικά ιδρύματα.

    Το εμπόριο που σημαίνει μεταπώληση από βρακιά Κίνας, δεν είναι λύση μακροχρόνιας ευημερίας.

    Σήμερα την ανάπτυξη πρέπει να την κλέψεις, είναι μια μικρή πίτα που την απολαμβάνουν κάποιοι Βόριο-Ευρωπαίοι βάζοντας εμπόδια και αποκλεισμούς σε χώρες όπως η Ελλάδα ώστε να μην αναπτυχθεί η Ελληνική βιομηχανία.
    Οι αγρότες παράγουν πρώτη ποιότητα Τεύτλα για ζάχαρη, και αυτοί που εσείς ψηφίζετε κλείνουν και ξεπουλάν τα εργοστάσια ζάχαρης προς όφελος όσων εισάγουν και ξένων συμφερόντων.

    Πρώτα θα συστρατευθούν οι Έλληνες κάτω από τα εθνικά ιδανικά, εκλέγοντας Εθνικών Συμφερόντων Κυβέρνηση και μετά θα βρουν δουλειά.
    Σε όσες ευκαιρίες είχαν μέχρι σήμερα τα έκαναν Σκ@τ@ ξεπουλώντας την πανάκριβη ψήφο στα γραφεία των βουλευτών ανθελληνικών κομμάτων.
    Και δεν μας έφταναν όλα αυτά, έχουμε και του συνταξιούχους που ξεπούλησαν την εθνική συνείδηση διότι πήραν καρέκλα στο δημόσιο με πλήρη αναξιοκρατία.
    Τώρα ψηφίζουν με στόχευση να περισώσουν τις τρύπιες δεκάρες του Ευρό, και δεν δίνουν δεκάρα για την τύχη της νεολαίας και της χώρας.

    Εσκεμμένα και περίτεχνα τίναξαν στον αέρα την ρευστότητα που θα μπορούσαν να παρέχουν οι τράπεζες για την συντήρηση και ανάπτυξη του επιχειρεί στην Ελλάδα.

    Τα περισσότερα μηνύματα μου θυμίζουν κλάματα για μια κούπα γάλα που έσπασε και το γάλα χύθηκε, υπαιτιότητας τον ανθελλήνων που ψηφίζει ο λαός αλλά και της δικής τους προσωπικής αδιαφορίας για θέματα διοίκησης της χώρας και λήψεις αποφάσεων και σχεδιασμό σε θέματα οικονομίας , γεωστρατηγικής, καθώς και συμμετοχή και εκδηλώσεις αντίδρασης στου δρόμους.

    Δεν υπάρχουν κορόιδα που θα αφιερώσουν προσωπικό χρόνο να αλλάξουν την κατρακύλα και να αγωνιστούν, ώστε οι άνεργοι του καναπέ να γίνουν εργαζόμενοι με παχυλούς μισθούς, που θα τους ξοδεύονται σε καπουτσίνο και κρουασάν, και σε αγορές στα Media-Markt , Practiker , LIDL και άλλους ξενόφερτους νταβατζήδες.

    Και εγώ που διατηρώ τέτοιες απόψεις είμαι λέει Φασίστας και πρέπει λέει να με τσακίσουν οι εντεκάχρονοι αναρχικοί.
    Όταν θα γίνουν τριάντα χρονών θα γίνουν και εκείνοι άνεργοι φασίστες , θύματα μια ξενόφερτης υποκουλτούρας, που είναι πληρωμένη από τα ανθελληνικά κέντρα της Ευρώπης.

  3. #48
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    ήμουν και εγώ εδω!!

    Κλασικά για όλα φταίνε οι ξένοι!

  4. #49
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από justmyself Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν έχεις 5 πτυχία, έχεις δώσει όλες τις οικονομίες των γονιών σου για σπουδές, και δεν βρίσκεις καμία δουλεια, και συνέχεια ρωτάνε για εγκυμοσύνη, και ούτε CFO δεν μπορούν να βοηθήσουν...πες μου πώς είναι δραματοποίηση αυτό. είναι η αλήθεια μου απλά. για πιο λόγο να παίξω δράμα εδω? ψάχνω να δουλέψω σε σίριαλ? συμβουλές ζητάω και οφείλω να πώ τα πράγματα όπως τα βιώνω για να πάρω όσο καλύτερες συμβουλές μπορώ από τους υπόλοιπους.
    αν δεν είσαι γυναίκα άνω των 30, είναι δύσκολο να κατανοήσεις και μάλλον να δεχτείς τον φαλοκρατισμό εδώ. και να προσθέσω ότι και σύμβουλοι καριέρας μου είπαν πως δεν πρόκειται να βρώ δουλειά ελλάδα γιατί απλά εδώ προτιμούν παιδιά με ελληνική προυπηρεσία, και απο αθήνα, και πιο μικρούς σε ηλικία, και άντρες κυρίως για τις θέσεις που είχα έξω και θα μπορούσα να κάνω εδώ. και τα ίδια τα στελέχη μου είπαν ευθέως ότι έχω και απαίτηση να βρω δουλειά ενώ είμαι σε ηλικία για γάμο και παιδιά. και οι φίλοι μου τα ίδια βιώνουν και τα ίδια ξέρουν. δεν είμαι μια βδομάδα εδώ. μιλάμε για 1000 βιογραφικα, και συζητήσεις με άπειρο κόσμο και άπειρα career days, τηλέφωνα κτλ κτλ
    και θα είχα και δικαίωμα να τα δραματοποιήσω αν γούσταρα. γιατί είναι δραματική η κατάσταση.
    Ομολογώ οτι όταν δουλεύεις σε πολυεθνική με αρκετές συνάδελφους σε διευθυντικές θέσεις ειναι γυναίκες δεν καταλαβαίνω αυτό που βιώνεις.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  5. #50
    Εγγραφή
    07-08-2019
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    357
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16740 /1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedport Plus 002
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 25.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ήμουν και εγώ εδω!!

    Κλασικά για όλα φταίνε οι ξένοι!
    Υπάρχει και η θετική πλευρά, όλοι είμαστε πολύτιμοι στους ξένους εάν είμαστε γκαρσόνια.

  6. #51
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ήμουν και εγώ εδω!!

    Κλασικά για όλα φταίνε οι ξένοι!
    Όχι απλά φταίνε. Εδώ συμμάχησαν όλοι οι βοριο Ευρωπαίοι - έκαναν ειδικές συναντήσεις - για να φάνε τους Έλληνες.

    Δηλαδή από το πρωί που ξυπνάνε ρε παιδί μου δεν έχουν άλλο θέμα να ασχοληθούν, παρά μόνο πως θα κατατροπώσουν τους Έλληνες που όταν εμείς είχαμε 4G αυτοί έκαναν σήματα καπνού ασουμε.

  7. #52
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ήμουν και εγώ εδω!!

    Κλασικά για όλα φταίνε οι ξένοι!
    ναι φταίνε και οι ξένοι και τα δικά τους τα τσιράκια που παίρνουν εντολές απο τους ξένους.
    Γιατί νομίζεις ότι επισκέπτονται Αγγλία Γαλλία και Αμερική για ταξίδι αναψυχής.
    Το είπα και θα το ξαναπώ ο μεγαλύτερος και πιο ύπουλος εχθρός είναι ο εσωτερικός γιατί δεν είναι εύκολα αναγνωρίσιμος
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  8. #53
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι φταίνε και οι ξένοι και τα δικά τους τα τσιράκια που παίρνουν εντολές απο τους ξένους.
    Γιατί νομίζεις ότι επισκέπτονται Αγγλία Γαλλία και Αμερική για ταξίδι αναψυχής.
    Το είπα και θα το ξαναπώ ο μεγαλύτερος και πιο ύπουλος εχθρός είναι ο εσωτερικός γιατί δεν είναι εύκολα αναγνωρίσιμος
    Είναι πιο εσωτερικός απο ότι νομίζεις

  9. #54
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομολογώ οτι όταν δουλεύεις σε πολυεθνική με αρκετές συνάδελφους σε διευθυντικές θέσεις ειναι γυναίκες δεν καταλαβαίνω αυτό που βιώνεις.
    τί να σου πώ. τότε φταίει το ότι δεν είμαι από αθήνα. ή το ότι δεν έχω μέσο απλά.
    αλλά δεν έχω κανένα λόγο να κάθομαι να λέω ψέματα για το πώς βιώνω την αναζήτηση εργασίας.

  10. #55
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από justmyself Εμφάνιση μηνυμάτων
    τί να σου πώ. τότε φταίει το ότι δεν είμαι από αθήνα. ή το ότι δεν έχω μέσο απλά.
    αλλά δεν έχω κανένα λόγο να κάθομαι να λέω ψέματα για το πώς βιώνω την αναζήτηση εργασίας.
    εννοείτε ότι στην επαρχία τα πράγματα είναι χειρότερα απο ότι στην Αθήνα.
    Και εδώ είναι που πρέπει να γίνει αυτό που λέμε αποκέντρωση.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  11. #56
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοείτε ότι στην επαρχία τα πράγματα είναι χειρότερα απο ότι στην Αθήνα.
    Και εδώ είναι που πρέπει να γίνει αυτό που λέμε αποκέντρωση.
    φυσικά και θα κατέβαινα αθήνα για δουλειά, αλλά όταν έχουν χιλιάδες υποψηφίους από αθήνα,δεν έχουν κανένα λόγο να προτιμήσουν κάποιον από άλλη πόλη που ξέρουν ότι προφανώς θα χρειαστεί παραπάνω χρήματα γιατι δεν έχει σπίτι εκεί. ακόμα και να η προυπηρεσία είναι καλύτερη. δεν έχω βέβαια την πόλη στο βιογραφικό αλλά κανα 2 φορές που με πήραν τηλ από αθήνα και θέλανε συνέντευξη την επομένη και τους είπα πως δεν προλάβαινα δεν ξαναπήραν. και φυσικά προτιμώνται και τα βιογραφικά φίλων/συγγενών κτλ. εδώ στην πόλη μου με είχαν φωνάξει σε μία πολυεθνική για συνέντευξη. αλλά ήταν για άτομα χωρίς προυπηρεσία. αν ήταν άλλος κλάδος φυσικά και θα πήγαινα. αλλά ήταν για τον ίδιο κλάδο που κάνω εδώ και 8 χρόνια. και αισθάνθηκα πολύ άβολα. ήμουν ανάμεσα σε φοιτητές, δεν ξέρω γιατί με κάλεσαν για τόσο junior θέση και η αλήθεια είναι ότι με πείραξε πολύ.
    (ξαναλέω για να μην κράζουν...ήταν ο ίδιος κλάδος προυπηρεσίας μου)

  12. #57
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από justmyself Εμφάνιση μηνυμάτων
    φυσικά και θα κατέβαινα αθήνα για δουλειά, αλλά όταν έχουν χιλιάδες υποψηφίους από αθήνα,δεν έχουν κανένα λόγο να προτιμήσουν κάποιον από άλλη πόλη που ξέρουν ότι προφανώς θα χρειαστεί παραπάνω χρήματα γιατι δεν έχει σπίτι εκεί. ακόμα και να η προυπηρεσία είναι καλύτερη. δεν έχω βέβαια την πόλη στο βιογραφικό αλλά κανα 2 φορές που με πήραν τηλ από αθήνα και θέλανε συνέντευξη την επομένη και τους είπα πως δεν προλάβαινα δεν ξαναπήραν. και φυσικά προτιμώνται και τα βιογραφικά φίλων/συγγενών κτλ. εδώ στην πόλη μου με είχαν φωνάξει σε μία πολυεθνική για συνέντευξη. αλλά ήταν για άτομα χωρίς προυπηρεσία. αν ήταν άλλος κλάδος φυσικά και θα πήγαινα. αλλά ήταν για τον ίδιο κλάδο που κάνω εδώ και 8 χρόνια. και αισθάνθηκα πολύ άβολα. ήμουν ανάμεσα σε φοιτητές, δεν ξέρω γιατί με κάλεσαν για τόσο junior θέση και η αλήθεια είναι ότι με πείραξε πολύ.
    (ξαναλέω για να μην κράζουν...ήταν ο ίδιος κλάδος προυπηρεσίας μου)
    Σε κάθε περίπτωση και σαν φιλική συμβουλή, αν κάνεις το ίδιο πράγμα με τον ίδιο τρόπο, μη περιμένεις διαφορετικό αποτέλεσμα.
    Κοινώς σκέψου πως μπορείς να αλλάξεις κάτι.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  13. #58
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    οι πιο ανεπτυγμένες χώρες όσον αφορά τα Venture Capital.

    1 USA
    2 UK

    Έτσι έρχεται η ανάπτυξη
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xaris2335 : 09-12-19 στις 13:49.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  14. #59
    Εγγραφή
    21-11-2019
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε κάθε περίπτωση και σαν φιλική συμβουλή, αν κάνεις το ίδιο πράγμα με τον ίδιο τρόπο, μη περιμένεις διαφορετικό αποτέλεσμα.
    Κοινώς σκέψου πως μπορείς να αλλάξεις κάτι.
    νομίζεις τόσο καιρό δεν έχω κάνει σχεδόν τα πάντα? έχω αλλάξει βιογραφικό, έχω πάρει συμβουλές από ειδικούς σε βιογραφικά, από εταιρίες hr, από τη σχολή μου, έδωσα το βιογραφικό σε φίλους, σε διευθυντές, το φτιάχνω ανάλογα με τη θέση, έχω πάει σε μέρες καριέρες που μιλάς με εταιρίες, έχω βρει βίσματα, έχω στείλει σε ολους τους κλάδους από θέσεις πρακτικής ως πιο μεγάλες. σε άσχετους κλάδους, σε αυτούς που ξέρω, σε όλες τις πόλεις τις ελλάδος, οαεδ, σε μόνιμες δουλειές και σε εποχιακές. έχω πάει επιτόπου να δώσω βιογραφικό, έχω πάρει τηλ στη ψύχρα, έχω στείλει στην ψύχρα μειλ και μηνύματα σe social media. έχω πάει σε σεμινάρια, και για να γνωρίσω κόσμο και για να μάθω νέα skills.
    πες μου τί άλλο μπορεί να κάνει κάποιος. θέλω να το ακούσω.

  15. #60
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.012
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kiriakos_ITTSB_EU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τετάρτη σελίδα ...

    Και κανένας δεν έχει μιλήσει για το πως θα ενεργοποιηθεί ως Ελεύθερος επαγγελματίας.
    μα το είπα με VC & BA ντάαα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από justmyself Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομίζεις τόσο καιρό δεν έχω κάνει σχεδόν τα πάντα? έχω αλλάξει βιογραφικό, έχω πάρει συμβουλές από ειδικούς σε βιογραφικά, από εταιρίες hr, από τη σχολή μου, έδωσα το βιογραφικό σε φίλους, σε διευθυντές, το φτιάχνω ανάλογα με τη θέση, έχω πάει σε μέρες καριέρες που μιλάς με εταιρίες, έχω βρει βίσματα, έχω στείλει σε ολους τους κλάδους από θέσεις πρακτικής ως πιο μεγάλες. σε άσχετους κλάδους, σε αυτούς που ξέρω, σε όλες τις πόλεις τις ελλάδος, οαεδ, σε μόνιμες δουλειές και σε εποχιακές. έχω πάει επιτόπου να δώσω βιογραφικό, έχω πάρει τηλ στη ψύχρα, έχω στείλει στην ψύχρα μειλ και μηνύματα σe social media. έχω πάει σε σεμινάρια, και για να γνωρίσω κόσμο και για να μάθω νέα skills.
    πες μου τί άλλο μπορεί να κάνει κάποιος. θέλω να το ακούσω.
    κάνε κάτι δικό σου, η κρίση γεννά ευκαιρίες με τέτοια εμειρία που διαθέτεις σε σένα θα είναι πιο εύκολο απο έναν αρχάριο
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

Σελ. 4 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας