Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    24-11-2019
    Περιοχή
    Πέραμα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα και καλή Κυριακή σε όλους.σας ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή στην παρεα σας.θα ήθελα την βοήθεια σας αν είναι εφικτό. Τοποθέτησα ένα τηλεφωνικό κέντρο στου κολλητού μου το μαγαζί είναι το md 206 της tele γιατί ήθελε μια οικονομική λύση για να μιλάει με εσωτερικά τηλέφωνα αλλά και να περνάει κλήσεις σε αλλο γραφείο.συνολο υπάρχουν 4 τηλέφωνα. Το πρόβλημα είναι ότι καθυστερεί πολύ να δώσει γραμμη το κέντρο η τις μισές φορές δεν δίνει καθόλου.γνωριζεται κατι;ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  2. #2
    Εγγραφή
    15-10-2006
    Μηνύματα
    2.002
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Αυτός, από τον οποίον το αγόρασες, τί σου είπε ?

  3. #3
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Λαμπρος Αν. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και καλή Κυριακή σε όλους.σας ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή στην παρεα σας.θα ήθελα την βοήθεια σας αν είναι εφικτό. Τοποθέτησα ένα τηλεφωνικό κέντρο στου κολλητού μου το μαγαζί είναι το md 206 της tele γιατί ήθελε μια οικονομική λύση για να μιλάει με εσωτερικά τηλέφωνα αλλά και να περνάει κλήσεις σε αλλο γραφείο.συνολο υπάρχουν 4 τηλέφωνα. Το πρόβλημα είναι ότι καθυστερεί πολύ να δώσει γραμμη το κέντρο η τις μισές φορές δεν δίνει καθόλου.γνωριζεται κατι;ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Κάντε μια δοκιμή κατα την μεταφορά μετά την πληκτρολόγηση του εσωτερικού να πατήσετε και το κουμπάκι #

  4. #4
    Εγγραφή
    24-11-2019
    Περιοχή
    Πέραμα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλημέρα και ευχαριστώ για τις απαντήσεις.το λάθος βρέθηκε είχα ενεργοποιήσει και τις 2 εισόδους οπότε το κέντρο μου έδινε γραμμη εναλλάξ μια στο line1 και μια στο line2 ενώ χρησιμοποιω μόνο μια γραμμη.οποτε τώρα είναι εντάξει.ευχαριστω πολύ και πάλι.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας