Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    20-08-2019
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Router
    Zte h267n
    Path Level
    Interleaved
    Exclamation
    Στης 6/11/19 καταχωρηθηκε το αιτημα μετακομισεις της γραμμης μου μεσα στο συστημα,χθες στης 26/11/19 με πηραν τηλεφωνο απο το 13831 οτι ακομα ο ΟΤΕ δεν τους εχει δωσει αριθμο βρογχου για να γινει και η ενεργοποιηση της γραμμης μου στον καινουργιο σπιτι.
    Πραγματικα εχουν παρελθει οι μεχρι 15 μερες που χρειαζεται η μεταφορα της γραμμης,την αλλη βδομαδα θα κλεισω μηνα απο την μερα που καταχωρηθηκε το αιτημα.
    + οτι εχει εκδοθει λογαριασμος να πληρωσω για υπηρεσιες που δεν εχω και δεν εχει γινει και πιστωση απο τον προηγουμενο λογαριασμο που που καθε μηνα προπληρωνουμε για τον μηνα που θα ερθει.
    Προηγουμενος λογαριασμος πληρωσα για υπηρεσιες μεχρι της 16/11/19 και αντι να μου πιστωθουν οι 10 μερες που ειμαι χωρις υπηρεσιες μου ζητατε να πληρώσω για υπηρεσιες που δεν εχω μεχρι της 17/12/19.
    Επισης σταματηστε να λετε οτι ο ΟΤΕ δεν σας δινει τα στοιχεια,γιατι εδω που ειμαι η vodafone εχει κανει ολο το εργο για της vdsl γραμμες και αυτη ειναι η υπεύθυνη για τα dslam,ο οτε μου ειπε οτι δεν εχει καμια απολύτως δικαιοδοσία πανω σε ξενα dslam.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.345
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Darcdrake,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε pm με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να εξυπηρετήσουμε;

    Γεωργία, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας