Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    15-09-2005
    Περιοχή
    looney land
    Μηνύματα
    365
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Προς πώληση 2x Sapphire Nitro+ Radeon RX570 4G DDR5. Αγορασμένες πρώτο χέρι 01/12/2018 από το Πλαίσιο, με συνολικά 3 χρόνια εγγύηση, άρα 2 χρόνια παρά 2 μέρες ακόμα. Υπάρχουν κανονικά κουτιά, manuals, χαρτάκια, cds και φυσικά απόδειξη με serials κτλ στο όνομα μου (θα κρατήσω την original και θα σας δώσω φωτοτυπία, είναι και οι δυο στην ίδια απόδειξη). Η κατάστασή τους είναι το λιγότερο τέλεια, αλλά ας δούμε την καθεμιά ξεχωριστά.

    Η πρώτη είναι από το σύστημα μου, έχει χρησιμοποιηθεί λιγότερο από ένα χρόνο, και η πιο βαριά δουλειά που έχει κάνει είναι μισή ώρα ARMA 3, και casual Hearthstone και netflix στην TV. Όποιος νομίζει οτι υπερβάλλω μπορώ να δώσω το steam μου να δεί οτι λόγω έλλειψης χρόνου και γενικών συνθηκών έχω να παίξω σοβαρό παιχνίδι > 1,5 χρόνο. Η συγκεκριμένη φαίνεται στις φωτογραφίες. Αν δείτε τα ανεμιστηράκια δεν έχουν καν λίγη σκόνη.

    Η δεύτερη είναι από το σύστημα του αδερφού μου, που δουλεύει σεζόν 7-8 μήνες επαρχία (και αφήνει το pc του εδώ). Γύρισε πριν 3 βδομάδες και τότε την ξεσφράγισα και του την έβαλα. Κοινώς η κάρτα ήταν ακόμα σφραγισμένη μέχρι πριν 3 βδομάδες, και έχει παίξει σε pc λιγότερο από μήνα. Είναι σαν να παίρνετε εντελώς καινούρια κάρτα. Δεν απεικονίζεται γιατί θα πάω αύριο-μεθαύριο να την πάρω. Οπτική κατάσταση σαν την δικιά μου -11 μήνες χρήσης.

    Ο λόγος πώλησης είναι αναβάθμιση. Μην μου πείτε τι αναβαθμίζεις αφού δεν παίζετε, το παν είναι να έχεις την επιλογή όταν θελήσεις να παίξεις

    Τιμές: Για την δικιά μου €110, για του αδερφού μου €120. Αν τις πάρει κάποιος και τις δύο, τις παίρνει στα €220.

    Βρίσκομαι Αθήνα, βόρεια προάστια. Αν είστε σχετικά κοντά μπορώ να έρθω να τις ελέγξετε στον χώρο σας. Προτιμώ συνάντηση χέρι χέρι μιας και δεν εμπιστεύομαι ιδιαίτερα gpu στα ΕΛΤΑ. Αν κάποιος θέλει ντε και καλά αποστολή, οκ μπορώ, αλλά θα στείλω αφού μου κάνει κατάθεση πρώτα. Ακολουθούν links για pics στο spoiler.

    Ευχαριστώ.


  2. #2
    Εγγραφή
    15-09-2005
    Περιοχή
    looney land
    Μηνύματα
    365
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Νέες τιμές: Για την δικιά μου €100, για του αδερφού μου €110. Αν τις πάρει κάποιος και τις δύο, τις παίρνει στα €200.

  3. #3
    Εγγραφή
    15-09-2005
    Περιοχή
    looney land
    Μηνύματα
    365
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Η δική μου κάρτα έφυγε σε άλλο forum. Παραμένει προς πώληση η κάρτα του αδερφού μου στα €110.

  4. #4
    Εγγραφή
    15-09-2005
    Περιοχή
    looney land
    Μηνύματα
    365
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Έφυγε και η δεύτερη σε άλλο forum. Παρακαλώ να κλείσει η αγγελία.

    Καλά Χριστούγεννα.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας