Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    20-12-2006
    Μηνύματα
    1.356
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Ενώ είχα nova vdsl50 και ήμουν μια χαρά είπα να μεταβώ κι εγώ σε vdsl100 και ενώ τις πρώτες μέρες δεν είχα κάποιο πρόβλημα σήμερα είχα 2 αποσυνδέσεις στο άσχετο.

    Και ενώ έκανα δουλειά με πέταξε έξω από το ίντερνετ.

    Πήρα τηλέφωνο το nova support(13731) και μου είπαν το πανκουλο τα άτομα ότι μέχρι 3 αποσυνδέσεις την μέρα(Ναι καλά ακούσατε την μέρα) δεν θεωρούνται πρόβλημα.

    Είναι σοβαροί????

    Είναι δυνατόν να το λένε κιόλας αυτό?
    Και γιατί όταν τους είπα ότι θέλω να μεταβώ σε vdsl100 δεν μου είπαν ότι οι 3 αποσυνδέσεις την ημέρα είναι φυσιολογικό και δεν θεωρούνται καν πρόβλημα δεν μου το είπαν?????

    Τι μπορώ να κάνω τώρα από τη μεριά μου αν δω ότι το συγκεκριμένο θέμα με τις αποσυνδέσεις συνεχίζεται γιατί για εμένα προσωπικά έστω και μια αποσύνδεση την ημέρα δεν είναι φυσιολογικό.

    Τα λεφτά όμως που κοστίζει η υπηρεσία τους θέλουν να τα παίρνουν στην ώρα τους.
    Αν τους πω εγώ αυτό το μήνα δεν θα σας πληρώσω αλλά θα σας πληρώσω τον επόμενο τσινανε.

    Θέλω να καταλήξω στο ότι όπως η κάθε εταιρία έχει απαιτήσεις από τους πελάτες της έτσι και οι πελάτες της έχουν απαιτήσεις από αυτήν.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.345
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα fits79

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, για να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Λιάνα, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας