Εμφάνιση 1-15 από 15
  1. #1
    Εγγραφή
    08-12-2019
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Question
    Καλησπέρα σε όλους. Από τον Σεπτέμβρη αντιμετωπίζω πολλές αποσυνδεσεις μαζεύοντας πολλά crc errors. Ο πάροχος μου είναι cosmote και έχω vdsl 50. Γενικά είναι στην Cosmote 4 έτη και το τελευταίο έτος με vdsl. Πριν το Σεπτέμβρη δεν είχα κανένα θέμα. Έχουν έρθει οι τεχνικοί πολλές φορές, επιδιόρθωνουν κάτι φτιάχνει για 3 μέρες και μετά πάλι το ίδιο. Η τελευταία λύση που μου έδωσαν είναι downgrade σε 30mbs αλλά και πάλι αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα. Οι αποσυνδεσεις που εχω είναι συνήθως πρωί στις 11 μετά μεσημέρι και μετά ξανά βράδυ στις 9 και στις 11 πάλι. Και το Σαββατοκύριακο έχω συνεχώς αποσυνδεσεις μέχρι το μεσημέρι της Κυριακής είναι τελείως κουλό και δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Έχω παρατηρήσει ότι αν αφαιρέσω το G.Vector απο τις ρυθμίσεις του ρουτερ τα crc θα μαζευτούν πιο αργά οπότε και η αποσύνδεση θα έρθει πιο αργά.

  2. #2
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vlasis__ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. Από τον Σεπτέμβρη αντιμετωπίζω πολλές αποσυνδεσεις μαζεύοντας πολλά crc errors. Ο πάροχος μου είναι cosmote και έχω vdsl 50. Γενικά είναι στην Cosmote 4 έτη και το τελευταίο έτος με vdsl. Πριν το Σεπτέμβρη δεν είχα κανένα θέμα. Έχουν έρθει οι τεχνικοί πολλές φορές, επιδιόρθωνουν κάτι φτιάχνει για 3 μέρες και μετά πάλι το ίδιο. Η τελευταία λύση που μου έδωσαν είναι downgrade σε 30mbs αλλά και πάλι αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα. Οι αποσυνδεσεις που εχω είναι συνήθως πρωί στις 11 μετά μεσημέρι και μετά ξανά βράδυ στις 9 και στις 11 πάλι. Και το Σαββατοκύριακο έχω συνεχώς αποσυνδεσεις μέχρι το μεσημέρι της Κυριακής είναι τελείως κουλό και δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Έχω παρατηρήσει ότι αν αφαιρέσω το G.Vector απο τις ρυθμίσεις του ρουτερ τα crc θα μαζευτούν πιο αργά οπότε και η αποσύνδεση θα έρθει πιο αργά.
    Από την στιγμή που λες ότι δήλωσες βλάβη και μετά που περνάνε οι τεχνικοί φτιάχνει για ένα διάστημα... πάει να πει ότι το πρόβλημα είναι στην μεριά τους.
    Προσωπικά θα συνέχιζα να δηλώνω βλάβη.
    Καλό θα ήταν να τους ρωτήσεις και τι βρήκαν μετά την αποκατάστασή της.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  3. #3
    Εγγραφή
    08-12-2019
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Δηλώνω συνεχώς βλάβη από τις 28/9 τους το λέω ότι φτιάχνει και μου λένε δεν μπορούν να δουν που υπάρχει πρόβλημα. Την μια φορά μου είπαν άλλαξαν ζευγάρι στην πόρτα της κολώνας, μετά κάτι έκαναν στην πιλοτη μ στα καλώδια που πανε στην κολώνα. Το θέμα είναι ότι έχω να κάνω με 2 τεχνικά συνεργεία, είμαι Κοσμοτε αλλά την οπτική ίνα η Κοσμοτε την επινοικιαζει από Vodafone. Πλέον μου είπαν ότι θα το δηλώσουν ανέφικτο. Και τώρα προσπαθώ να βγάλω άκρη μόνος μ. Πραγματικά είναι τρελό αυτό που γίνεται και έτσι ξαφνικά.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την στιγμή που λες ότι δήλωσες βλάβη και μετά που περνάνε οι τεχνικοί φτιάχνει για ένα διάστημα... πάει να πει ότι το πρόβλημα είναι στην μεριά τους.
    Προσωπικά θα συνέχιζα να δηλώνω βλάβη.
    Καλό θα ήταν να τους ρωτήσεις και τι βρήκαν μετά την αποκατάστασή της.

    Δηλώνω συνεχώς βλάβη από τις 28/9 τους το λέω ότι φτιάχνει και μου λένε δεν μπορούν να δουν που υπάρχει πρόβλημα. Την μια φορά μου είπαν άλλαξαν ζευγάρι στην πόρτα της κολώνας, μετά κάτι έκαναν στην πιλοτη μ στα καλώδια που πανε στην κολώνα. Το θέμα είναι ότι έχω να κάνω με 2 τεχνικά συνεργεία, είμαι Κοσμοτε αλλά την οπτική ίνα η Κοσμοτε την επινοικιαζει από Vodafone. Πλέον μου είπαν ότι θα το δηλώσουν ανέφικτο. Και τώρα προσπαθώ να βγάλω άκρη μόνος μ. Πραγματικά είναι τρελό αυτό που γίνεται και έτσι ξαφνικά

  4. #4
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.975
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    και το επομενο που θα σου πουν ειναι οτι φταιει η εσωτερικη σου καλωδιωση
    θα σε παρουν απο την cosmote at your service
    να στην αλλαξουν
    και σε μενα τα ιδια εκαναν ηδη εχει πεσει καταγγελια στην εεττ

  5. #5
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rexdimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και το επομενο που θα σου πουν ειναι οτι φταιει η εσωτερικη σου καλωδιωση
    θα σε παρουν απο την cosmote at your service
    να στην αλλαξουν
    και σε μενα τα ιδια εκαναν ηδη εχει πεσει καταγγελια στην εεττ
    Αυτό θα το είχαν βρει εύκολα.
    Αφού λέει ότι το διορθώνουν και χαλάει πάλι, δεν μπορούν να τον πούνε ότι φταίει κάτι από μεριά του.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  6. #6
    Εγγραφή
    08-12-2019
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό θα το είχαν βρει εύκολα.
    Αφού λέει ότι το διορθώνουν και χαλάει πάλι, δεν μπορούν να τον πούνε ότι φταίει κάτι από μεριά του.
    Ναι σωστά. Έλεγξαν τις μπριζες μ και το καλώδιο που φτάνει στο κουτί και είπαν είναι μια χαρά. Κάτω συγχρονίζω στα 110mbs και στην τηλεφωνική μ μπριζα 105mbs,οπότε δεν μου έριξαν κανένα φταίξιμο. Αλλά μου είπαν ότι δεν βρίσκουν που υπάρχει βλάβη. Τι να πω έχω σκάσει που δεν μπορώ να βρω την λύση, και όταν παίζω online είναι πολύ εκνευριστικό. Σκέφτομαι αν γυρίσω σε adsl μήπως λυθεί το θέμα με αποσυνδεσεις και crc αλλά θα χάσω σε ταυτότητα..Αν έχετε κάποια γνώμη ή πρόταση που μπορώ να βρω την λύση ευπρόσδεκτη παιδιά και ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

  7. #7
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.012
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Φίλε Vlasis, το πρόβλημα με τις αποσυνδέσεις που αντιμετωπίζεις μοιάζει πολύ με το πρόβλημα που αντιμετώπισα εγώ στις αρχές του καλοκαιριού, και χρειάστηκαν περίπου δύο μήνες για να λυθεί. Κι εγώ είχα πολλαπλές αποσυνδέσεις τις πρωινές ώρες και ακόμα περισσότερες στο διάστημα 9 έως 11 το βράδυ, αρκετές φορές οι αποσυνδέσεις ξεκινούσαν ακριβώς στις 11 το βράδυ!

    Για να μη σε κουράζω με λεπτομέρειες, στη δική μου περίπτωση ήταν "χτυπημένη" η πόρτα της καμπίνας στην οποία ήμουν συνδεδεμένος. Για να λυθεί το πρόβλημα χρειάστηκε να έρθουν δύο τεχνικοί της Cosmote, ο πρώτος ήταν στον κατανεμητή της πολυκατοικίας κάνοντας μετρήσεις, και ο δεύτερος ήταν στην καμπίνα ακολουθώντας τις οδηγίες που του έδινε ο πρώτος τεχνικός. Με το που μου άλλαξαν πόρτα στην καμπίνα, το attainable download εκτοξεύτηκε από τα 80Mbps στα 110Mbps και το Line Attenuation κατέβηκε από τα 7-8db στα 5db. Από εκείνη τη στιγμή δεν αντιμετώπισα ξανά πρόβλημα.

    Αν τυχόν αντιμετωπίζεις κι εσύ το ίδιο πρόβλημα θα είναι σχετικά δύσκολο για να λυθεί, καθώς θα πρέπει να έρθει ένας τεχνικός της Cosmote στον κατανεμητή σου και ένας δεύτερος τεχνικός της Vodafone να πάει στην καμπίνα σου και να ακολουθεί τις οδηγίες του τεχνικού της Cosmote. Πιάσε το αβγό και κούρεψέ το δηλαδή, εγώ σου εύχομαι πάντως το καλύτερο και να βρεις τη λύση όσο γίνεται γρηγορότερα.

    Εγώ τραβούσα κυριολεκτικά τα μαλλιά μου επί δύο μήνες με αυτό το πρόβλημα, στην πιο ακραία περίπτωση ξεκίνησα να δω μία ταινία με διάρκεια μιάμιση ώρα στο netflix στις 12.30 το βράδυ και την τελείωσα στις 4 τα ξημερώματα, περίπου 25 αποσυνδέσεις έγιναν στην διάρκεια της ταινίας!

  8. #8
    Εγγραφή
    08-12-2019
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Vlasis, το πρόβλημα με τις αποσυνδέσεις που αντιμετωπίζεις μοιάζει πολύ με το πρόβλημα που αντιμετώπισα εγώ στις αρχές του καλοκαιριού, και χρειάστηκαν περίπου δύο μήνες για να λυθεί. Κι εγώ είχα πολλαπλές αποσυνδέσεις τις πρωινές ώρες και ακόμα περισσότερες στο διάστημα 9 έως 11 το βράδυ, αρκετές φορές οι αποσυνδέσεις ξεκινούσαν ακριβώς στις 11 το βράδυ!

    Για να μη σε κουράζω με λεπτομέρειες, στη δική μου περίπτωση ήταν "χτυπημένη" η πόρτα της καμπίνας στην οποία ήμουν συνδεδεμένος. Για να λυθεί το πρόβλημα χρειάστηκε να έρθουν δύο τεχνικοί της Cosmote, ο πρώτος ήταν στον κατανεμητή της πολυκατοικίας κάνοντας μετρήσεις, και ο δεύτερος ήταν στην καμπίνα ακολουθώντας τις οδηγίες που του έδινε ο πρώτος τεχνικός. Με το που μου άλλαξαν πόρτα στην καμπίνα, το attainable download εκτοξεύτηκε από τα 80Mbps στα 110Mbps και το Line Attenuation κατέβηκε από τα 7-8db στα 5db. Από εκείνη τη στιγμή δεν αντιμετώπισα ξανά πρόβλημα.

    Αν τυχόν αντιμετωπίζεις κι εσύ το ίδιο πρόβλημα θα είναι σχετικά δύσκολο για να λυθεί, καθώς θα πρέπει να έρθει ένας τεχνικός της Cosmote στον κατανεμητή σου και ένας δεύτερος τεχνικός της Vodafone να πάει στην καμπίνα σου και να ακολουθεί τις οδηγίες του τεχνικού της Cosmote. Πιάσε το αβγό και κούρεψέ το δηλαδή, εγώ σου εύχομαι πάντως το καλύτερο και να βρεις τη λύση όσο γίνεται γρηγορότερα.

    Εγώ τραβούσα κυριολεκτικά τα μαλλιά μου επί δύο μήνες με αυτό το πρόβλημα, στην πιο ακραία περίπτωση ξεκίνησα να δω μία ταινία με διάρκεια μιάμιση ώρα στο netflix στις 12.30 το βράδυ και την τελείωσα στις 4 τα ξημερώματα, περίπου 25 αποσυνδέσεις έγιναν στην διάρκεια της ταινίας!
    Καλησπέρα. Δεν φαντάζεσαι πόσο εκνευριστικό είναι. Θα το αναφέρω αυτό που μου λες στο τεχνικό να δω μήπως μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο με συνεργασία των 2 τεχνικών και ο Θεός βοηθός! Ευχαριστώ πολύ πάντως.

  9. #9
    Εγγραφή
    08-12-2019
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Καλησπέρα στο φορουμ. Τα προβλήματα συνεχίζουν με κάποιες αλλαγές.. άλλαξα πάροχο και από Κοσμοτε πήγα Βονταφον μιας και στην περιοχή που μένω (Αχαρνές) το δίκτυο οπτικών ινών ανήκει στην συγκεκριμένη. Εξακολουθώ να μαζεύω πολλά crc errors συσυγκεκριμένες χρονικές στιγμές της ημέρας. Προχώρησα σε καινούρια εγκατάσταση τηλεφωνικής γραμμής μα το πρόβλημα δεν επιβλήθηκε. Το μόνο που αξίζει να σημειώσω πως από την στιγμή που αλλαξα πάροχο δεν έχω τόσες πολλές αποσυνδεσεις αλλα είναι ακόμα πολύ ενοχλητικό γιατί εξακολουθεί να είναι σε καθημερινή βάση πρόβλημα. Πραγματικά δεν μπορώ να βρω λύση με τπτ. Έρχονται οι τεχνικοί βάζουν πάνω το μηχάνημα για 7 λεπτά δεν βλέπουν κανένα crc και μου λένε δεν βλέπουμε πρόβλημα και τους επισημαίνω ότι τα crc μαζεύονται κατά χιλιάδες μεσημέρι και βράδυ. Αν μπορείτε να βοηθήσετε θα ήμουν υπόχρεος. Ευχαριστώ

  10. #10
    Εγγραφή
    20-04-2012
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    363
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Speedport Plus
    Φίλε, ετσι όπως τα γράφεις και για συγκεκριμένες ώρες, κάτι επηρεάζει την γραμμή εκείνη τη στιγμή.
    Από ασανσέρ, θερμοσίφωνας, γεννήτρια, συναγερμός, κάποιο μηχάνημα γείτονα που ξεκινάει αυτές τις ώρες.
    Δυστυχώς θέλει ψάξιμο από την πλευρά σου πλέον σε αυτά που σου γράφω μιας μιας από πλευράς παρόχων (αφού αλλαξες κιόλας) δε φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα.

    Μήπως υπάρχει καμία βιοτεχνία κτλ κοντά σου με βαρέα μηχανήματα;
    Οι παρεμβολές Δυστυχώς σε τέτοιες περιπτώσεις είναι η αιτία του προβλήματος.

    Και σημαντικότερο είναι ότι πήγες σε πάροχο που του ανήκει και η καμπίνα.

  11. #11
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    694
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vlasis__ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στο φορουμ. Τα προβλήματα συνεχίζουν με κάποιες αλλαγές.. άλλαξα πάροχο και από Κοσμοτε πήγα Βονταφον μιας και στην περιοχή που μένω (Αχαρνές) το δίκτυο οπτικών ινών ανήκει στην συγκεκριμένη. Εξακολουθώ να μαζεύω πολλά crc errors συσυγκεκριμένες χρονικές στιγμές της ημέρας. Προχώρησα σε καινούρια εγκατάσταση τηλεφωνικής γραμμής μα το πρόβλημα δεν επιβλήθηκε. Το μόνο που αξίζει να σημειώσω πως από την στιγμή που αλλαξα πάροχο δεν έχω τόσες πολλές αποσυνδεσεις αλλα είναι ακόμα πολύ ενοχλητικό γιατί εξακολουθεί να είναι σε καθημερινή βάση πρόβλημα. Πραγματικά δεν μπορώ να βρω λύση με τπτ. Έρχονται οι τεχνικοί βάζουν πάνω το μηχάνημα για 7 λεπτά δεν βλέπουν κανένα crc και μου λένε δεν βλέπουμε πρόβλημα και τους επισημαίνω ότι τα crc μαζεύονται κατά χιλιάδες μεσημέρι και βράδυ. Αν μπορείτε να βοηθήσετε θα ήμουν υπόχρεος. Ευχαριστώ
    μήπως ανάβει καμιά λάμπα φθορισμού έκει κοντά?

  12. #12
    Εγγραφή
    08-12-2019
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Η καμπίνα είναι στα 100 μέτρα και δίπλα έχει μόνο σπίτια και απέναντι σχολεία..πραγματικά είναι κουραστικό μάλλον ξανά σε adsl με βλέπω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από m1john Εμφάνιση μηνυμάτων
    μήπως ανάβει καμιά λάμπα φθορισμού έκει κοντά?
    Από όσο έχω κοιτάξει Όχι τπτ τέτοιο...

  13. #13
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Εγώ είχα σχεδόν ενα μήνα αποσύνδεση περίπου συγκεκριμένη ώρα. Έπαιρνα τηλέφωνο στον ΟΤΕ και οι τηλεφωνήτριες μου έλεγαν οτι να ναι. Μόνο τον ανάδρομο Ερμή δεν κατηγόρησαν. Τελικά μίλησα απευθείας με εναν τεχνικό που μου είπε οτι είναι γνωστό πρόβλημα στην τροφοδοσία της καμπίνας και προσπαθούν να το λύσουν. Πράγματι μερικές μέρες αργότερα λύθηκε.
    Οπότε ρώτησε και άλλους στο κτίριο σου ή δίπλα που να συνδέονται στην ίδια καμπίνα μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα εκεί.

  14. #14
    Εγγραφή
    08-12-2019
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aiolos.01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είχα σχεδόν ενα μήνα αποσύνδεση περίπου συγκεκριμένη ώρα. Έπαιρνα τηλέφωνο στον ΟΤΕ και οι τηλεφωνήτριες μου έλεγαν οτι να ναι. Μόνο τον ανάδρομο Ερμή δεν κατηγόρησαν. Τελικά μίλησα απευθείας με εναν τεχνικό που μου είπε οτι είναι γνωστό πρόβλημα στην τροφοδοσία της καμπίνας και προσπαθούν να το λύσουν. Πράγματι μερικές μέρες αργότερα λύθηκε.
    Οπότε ρώτησε και άλλους στο κτίριο σου ή δίπλα που να συνδέονται στην ίδια καμπίνα μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα εκεί.
    Με πήραν πριν λίγο μου λένε δεν βλέπουν τπτ κανένα πρόβλημα από το αστικό κέντρο αλλά βλέπουν στο ρούτερ τα σφάλματα και τις αποσυνδεσεις και θα κανονίσουν συνδυαστικο ραντεβού με τεχνικούς του ΟΤΕ για να δουν την καλωδίωση μέχρι την καμπνινα. Δεν βλέπω να βγαίνει καμία άκρη και γενικά βλέπω ότι υπάρχει αυτό το πρόβλημα στην οπτική ίνα όποτε άντε βρες την λύση..

  15. #15
    Εγγραφή
    15-12-2007
    Περιοχή
    ΧΑΝΙΑ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.407
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
    Router
    AVM FRITZBOX 7590
    SNR / Attn
    16(dB) / 12.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γνωστός μου ειχε παρόμοιο πρόβλημα στο Βόλο για μηνες. Cosmote 100αρι απο καμπινα vodafone. Τηλέφωνα άπειρα τεχνικοί πηγαινοερχονταν και των δυο εταιρειών έφτιαχνε για λιγο μετα παλι τα ιδια μιλαμε για ενα χρόνο αυτη η κατασταση.
    Με το που έκανε καταγγελία στην ΕΕΤΤ για το θεμα του ξαφνικά φτιάχτηκαν ολα δια μαγειας και εδω και 4 μηνες δεν εχει πάθει το παραμικρό.
    CASE:Phanteks Evolv X/PSU:Super-Flower leadex Titanium 1000W /CPU: i7-10700K/CPU COOLER:Κraken Z63/MOBO: Gigabyte Aurus Z490 master/RAM:G skill trident Z 32Gb DDR4-4000/GPU:EVGA FTW3 ULTRA 3080Ti/SSD:M.2:Samsung 970 evo plus 1Tb/UPS:CYBERPOWER CP1500EPFCLCD 1500VA/900W/MONITOR: ASUS PG279Q.

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας