Σελ. 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 103
  1. #76
    Εγγραφή
    05-07-2009
    Περιοχή
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    930
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    105000/10996
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Meteomaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι παιζει και εμφανιστηκαν τα καναλια του σινεμα πακετου στο entry? Εχω προσβαση σε Cinema 1/2/3 και Series ενω ειμαι στο entry με τα 8 ευρω τον μηνα. Ειναι κατι προσωρινο λογω της καταστασης/μενουμε σπιτι κτλ;
    Ναι είναι δωρεάν μέχρι 30/4.

  2. #77
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Meteomaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι παιζει και εμφανιστηκαν τα καναλια του σινεμα πακετου στο entry? Εχω προσβαση σε Cinema 1/2/3 και Series ενω ειμαι στο entry με τα 8 ευρω τον μηνα. Ειναι κατι προσωρινο λογω της καταστασης/μενουμε σπιτι κτλ;
    Εξαιτίας της κατάστασης.

  3. #78
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.741
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Meteomaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι παιζει και εμφανιστηκαν τα καναλια του σινεμα πακετου στο entry? Εχω προσβαση σε Cinema 1/2/3 και Series ενω ειμαι στο entry με τα 8 ευρω τον μηνα. Ειναι κατι προσωρινο λογω της καταστασης/μενουμε σπιτι κτλ;
    Νομίζω πολλές μέρες ήταν ανοιχτο, μάλλον δεν το πήρες χαμπάρι.

  4. #79
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:
    Διαθέσιμη και για «έξυπνες» τηλεοράσεις της Sony είναι η εφαρμογή της νέας streaming υπηρεσίας της COSMOTE TV. Όσοι διαθέτουν μοντέλα τηλεοράσεων Sony με λειτουργικό σύστημα Android TV 8.0 -δηλαδή μοντέλα με χρονολογία κατασκευής από το 2016 και μετά- ή νεότερο, μπορούν να εγκαταστήσουν την εφαρμογή, μέσω του Google Play Store στην τηλεόρασή τους, αποκτώντας πρόσβαση στις δυνατότητες της νέας COSMOTE TV.

  5. #80
    Εγγραφή
    03-02-2013
    Περιοχή
    Κατερινη
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    465
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    220000/21998
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Smart3
    SNR / Attn
    17.3(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα, με κάλεσαν και εμένα από το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και Μ είπαν ότι με επιπλέον 1ευροπουλο μπορώ να έχω το entry pack.Με εκπρόσωπο που επικοινώνησα όσον αφορά το Netflix μου είπε δεν γίνεται η εγκατάσταση του.(και για αυτό το λόγο θα έβαζα την υπηρεσία) Όντως δεν υποστηρίζει το Netflix? Ούτε κάποιος τρόπος υπάρχει? Ευχαριστώ

  6. #81
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν υπάρχει τρόπος.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  7. #82
    Εγγραφή
    21-11-2011
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.688
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109.998/10.999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    17(dB) / 3.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Προχθες 27/04 με πηραν τηλεφωνο απο το 13888 για αυτην την "προσφορα". Η υπαλληλος μου λεει τσαμπα (δεν ειπε δωρεαν) και εννοουσε +1€ χρεωση στον λογαριασμο. Το προχωραει μονη της χωρις να φερω αντιρρηση και μαλιστα της λεω να περιμενει και αυτη συνεχιζε. Τελικα καποια στιγμη της λεω οτι ΟΚ θελω να το βαλω αλλα αν δεν ηθελα? Και μου λεει οτι απλα θα το σταματουσε. Εγω φυσικα και ηθελα αλλα το προχωρησε λες και θεωρουσε δεδομενο οτι σε οποιον και να το πει, θα θελει. Τελοσπαντων δεχτηκα, το ηθελα ετσι κι αλλιως με +1€, και θα μου στειλει στις 05/05 τον εξοπλισμο. Αυτη ελεγε, μιλουσε μιλουσε, μιλουσε ακαταπαυστα κι οταν τελειωσε την ρωταω: "Υπαρχουν καποια καναλια δωρεαν τωρα με την κατασταση που επικρατει?" Μου απανταει οχι αυτοστιγμιαιως! Επειδη το ειδα εδω μεσα το ρωτησα. Μεσα απο το chat ρωταω γιατι απετυχε και λεει οτι θα με καλεσουν. Με καλουν χτες 29/04 και μου λενε οτι θα προχωρησει κανονικα η προσθηκη της υπηρεσιας. Στις 05/05 που θα ερθει ο εξοπλισμος, ελπιζω να εχει ενεργοποιηθει. Μεχρι σημερα δεν εχει ενεργοποιηθει η υπηρεσια και μεσα στο MyCosmote γραφει οτι απετυχε. Τωρα αυτο το κανουν επιτηδες για να μην δω τα εξτρα καναλια εστω και δυο μερες ή οντως απετυχε?
    ΝΕΟ PC! :yahoo:

    CoolerMaster Mastercase H500P Mesh White || ASRock X570 Steel Legend || Ryzen 5600X || G.Skill Ripjaws V F4-4000C16D-16GVK || EVGA GeForce GTX960 4GB FTW Gaming ACX 2.0+
    Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW || Kingston HyperX SSD SH103S3B/120G || WD WD4003FZEX - 4TB || WD WD4002FΥΥZ - 4TB || EVGA SuperNOVA 550 G2 (220-G2-0550-Y1) || Dell UltraSharp U2414H ||
    Dell Alienware AW3420DW

  8. #83
    Εγγραφή
    10-09-2017
    Περιοχή
    Νεάπολη
    Μηνύματα
    575
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    cosmote
    Router
    Fritz box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    σε λίγο τελειώνει το ful pack μέσω δορυφόρου,αξίζει να αλλάξω σε OTT και θα μπορώ να βλέπω σε δυο tv ταυτόχρονα μιας και τώρα έχω multi room .

  9. #84
    Εγγραφή
    07-03-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    514
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Δεν εχει multiroom το ΟΤΤ απο οτι καταλαβαινω, τουλαχιστον η COSMOTE δε σου δινει δευτερο αποκωδικοποιητη σε αυτη την φαση. Χρειαζεσαι ειτε τηλεοραση με Android TV ειτε ενα box οπως το Xiami Mi Box S που μου προτεινε ενας συμφορουμιτης προσφατα για να παιξει ταυτοχρονα σε δευτερη τηλεοραση...


  10. #85
    Εγγραφή
    10-09-2017
    Περιοχή
    Νεάπολη
    Μηνύματα
    575
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    cosmote
    Router
    Fritz box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    αν αγοράσω δηλαδή ένα Xiami Mi Box S θα βλέπω και 2η tV υπάρχει οδηγός εγκατάσταση για το app?

  11. #86
    Εγγραφή
    07-03-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    514
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Δε το εχω δοκιμασει ακομα, επειδη και εγω σε αναλογη φαση ειμαι, φανταζομαι παντως πας Play Store > Cosmote OTT app > login με τους κωδικους που θα παρεις.


  12. #87
    Εγγραφή
    03-07-2017
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα . Προσωπικα εχω cosmote tv ευρυζωνικο. Ξερουμε κλασικα οτι στα αθλητικα πχ υπαρχει παντα μια καθυστερηση 8-10 δευτερολεπτων την οποια την κλεβεις μονο αν εισαι στο γηπεδο κλασικα.. δεν μας απασχολει. Το ott ομως εχει επιπλεον καθυστερηση ? μεγαλυτερη απο ευρυζωνικο ? Αν γνωριζει καποιος και μπορει να μου απαντησει τον ευχαριστω πολυ . Ειμαι ενας απο τους κομπλεξικους που δεν θελω να μαι πισω χρονικα

  13. #88
    Εγγραφή
    30-09-2008
    Περιοχή
    Χαριλάου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE Fiber
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritzbox 5530 Fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mio0t21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα . Προσωπικα εχω cosmote tv ευρυζωνικο. Ξερουμε κλασικα οτι στα αθλητικα πχ υπαρχει παντα μια καθυστερηση 8-10 δευτερολεπτων την οποια την κλεβεις μονο αν εισαι στο γηπεδο κλασικα.. δεν μας απασχολει. Το ott ομως εχει επιπλεον καθυστερηση ? μεγαλυτερη απο ευρυζωνικο ? Αν γνωριζει καποιος και μπορει να μου απαντησει τον ευχαριστω πολυ . Ειμαι ενας απο τους κομπλεξικους που δεν θελω να μαι πισω χρονικα
    Η ίδια ακριβώς καθυστέρηση είναι και εκεί. 8-9 δευτερόλεπτα είναι και το ΟΤΤ, ακόμα και το 4Κ κανάλι.

  14. #89
    Εγγραφή
    03-07-2017
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimitris_80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ίδια ακριβώς καθυστέρηση είναι και εκεί. 8-9 δευτερόλεπτα είναι και το ΟΤΤ, ακόμα και το 4Κ κανάλι.
    Σε ευχαριστω πολυ !

  15. #90
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    548
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Θα κοπει διαβασα το on demand στους συνδρομητες του δορυφορικου συντομα για να παρουν το ΟΤΤ? ξερει κανεις κατι και ποτε θα γινει?

Σελ. 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας