Σελ. 39 από 57 ΠρώτηΠρώτη ... 19293437383940414449 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 571-585 από 853
  1. #571
    Εγγραφή
    15-10-2006
    Μηνύματα
    2.002
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από prionia Εμφάνιση μηνυμάτων
    50 αρα vodafone .Πριν το tweak max ειχε κοντα στα 92
    Συνημμένο Αρχείο 227131
    Το max είναι το προφίλ που σε έχει ο πάροχος. Δεν αλλάζει με το tweak.
    Πριν το tweak, το snrm πόσο ήταν ?

  2. #572
    Εγγραφή
    06-10-2006
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    113
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Κανονικα με 0 τιμες ειναι ετσι...
    max που γραφω πιο πανω εννοώ το "Attainable throughput"

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2.jpg 
Εμφανίσεις:  87 
Μέγεθος:  71,3 KB 
ID: 227159

    - - - Updated - - -

  3. #573
    Εγγραφή
    20-10-2003
    Περιοχή
    Πεύκη - Αττικής
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4997/49999
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.5(dB) / 3.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πριν το tweak η γραμμή ήταν κάπου στα 75-80, μετά το tweak ανέβηκε στα 110 down 11 up.
    Δυστυχώς το ξεκίνησα χωρίς ιδιαίτερη σκέψη και δεν κράτησα καθόλου τα στατιστικά πριν κάνω την επέμβαση στο Fritz.

    Δεν έχω παράπονο, δεν αντιμετωπίζω προβλήματα με την σύνδεση και δείχνει να δουλεύει στο full.

    Επειδή με προβληματίζουν όμως τα errors που βλέπω αν θέλει κάποιος και έχει την ευγενή καλοσύνη να ρίξει μια ματιά και να πει την γνώμη του θα το εκτιμούσα...

    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSL#01.PNG 
Εμφανίσεις:  47 
Μέγεθος:  24,9 KB 
ID: 227193
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSL#02.PNG 
Εμφανίσεις:  43 
Μέγεθος:  14,5 KB 
ID: 227194
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSL#03.PNG 
Εμφανίσεις:  15 
Μέγεθος:  4,9 KB 
ID: 227195

  4. #574
    Εγγραφή
    19-12-2019
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    95
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    1(dB) / 20(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckbond Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν το tweak η γραμμή ήταν κάπου στα 75-80, μετά το tweak ανέβηκε στα 110 down 11 up.
    Δυστυχώς το ξεκίνησα χωρίς ιδιαίτερη σκέψη και δεν κράτησα καθόλου τα στατιστικά πριν κάνω την επέμβαση στο Fritz.

    Δεν έχω παράπονο, δεν αντιμετωπίζω προβλήματα με την σύνδεση και δείχνει να δουλεύει στο full.

    Επειδή με προβληματίζουν όμως τα errors που βλέπω αν θέλει κάποιος και έχει την ευγενή καλοσύνη να ρίξει μια ματιά και να πει την γνώμη του θα το εκτιμούσα...

    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSL#01.PNG 
Εμφανίσεις:  47 
Μέγεθος:  24,9 KB 
ID: 227193
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSL#02.PNG 
Εμφανίσεις:  43 
Μέγεθος:  14,5 KB 
ID: 227194
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSL#03.PNG 
Εμφανίσεις:  15 
Μέγεθος:  4,9 KB 
ID: 227195
    Τα errors αυτά είναι διορθωμένα! Αν και αρκετά αν δεν δημιουργούν πρόβλημα στη σταθερότητα της γραμμής, είσαι οκ!
    Οπότε άφησε το όπως είναι.

  5. #575
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.521
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Αμα φτιαξεις και το line branching θα πας ακομα καλύτερα. Σε αυτη την αποσταση με το tweak εισαι χαμηλα

  6. #576
    Εγγραφή
    20-10-2003
    Περιοχή
    Πεύκη - Αττικής
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4997/49999
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.5(dB) / 3.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @midkin Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.

    @netblues Δεν έχω ιδέα πως να το φτιάξω το "Line Branching", αυτή την στιγμή είμαι 110/10 σε σύνδεση 100/10, πόσο παραπάνω να πάω...???

    Edit

    έκανα ένα search και αν κατάλαβα καλά αναφέρεται σε κάποια διακλάδωση που υπάρχει στην τηλεφωνική πρίζα, γνωρίζω ότι έχω συνδέσει το router στην κεντρική του σπιτιού και ότι πηγαίνει και σε ένα άλλο δωμάτιο.
    Θα ανοίξω την πρίζα να αποσυνδέσω την διακλάδωση προς το άλλο δωμάτιο...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ckbond : 30-04-21 στις 09:51.

  7. #577
    Εγγραφή
    06-10-2006
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    113
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckbond Εμφάνιση μηνυμάτων
    @midkin Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.

    @netblues Δεν έχω ιδέα πως να το φτιάξω το "Line Branching", αυτή την στιγμή είμαι 110/10 σε σύνδεση 100/10, πόσο παραπάνω να πάω...???

    Edit

    έκανα ένα search και αν κατάλαβα καλά αναφέρεται σε κάποια διακλάδωση που υπάρχει στην τηλεφωνική πρίζα, γνωρίζω ότι έχω συνδέσει το router στην κεντρική του σπιτιού και ότι πηγαίνει και σε ένα άλλο δωμάτιο.
    Θα ανοίξω την πρίζα να αποσυνδέσω την διακλάδωση προς το άλλο δωμάτιο...
    ...αν υπαρχει δυνατοτητα,το καλωδιο που ερχετε απο κολόνα(πρωτη πριζα) βαλε το κατευθείαν πανω στο ρουτερ και το τηλεφωνο πανω στο ρουτερ ειτε dect ειτε μεσω καλοδιου στην rj11 του ρουτερ.Πριζες σπιτιου εκτος....ετσι το εχω εγω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος prionia : 01-05-21 στις 01:29.

  8. #578
    Εγγραφή
    30-10-2020
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παιδιά τελικά εμένα το θέμα των αποσυνδέσεων φαίνεται να λύθηκε οριστικά. Έψαχνα line branching, σωστή δικτύωση, καλώδια, τοίχους, συναγερμούς, τεστάριζα ipv 4, ipv 6, έβαζα και έβγαζα το tweak, έπαιζα με τις τιμές, άλλαζα τα καλώδια συνδέσεων του ρούτερ, κοιτούσα διαρκώς για θόρυβο στη γραμμή, crc σφάλματα, αν έχω υψηλό snr και χαμηλό attenuation, ρώταγα εδώ , ρώταγα αριστερά και δεξιά, έκανα επανεκκινήσεις, τεστ speed , έφερα τεχνικό στο σπίτι, έλεγξε τα πάντα, κάναμε δοκιμές επί δοκιμών, μέχρι που διαπίστωσα ότι ΟΛΑ τα είχα σωστά και παρόλαυτα είχα μιά με τρεις αποσυνδέσεις την ημέρα.
    Τελικά το πήρα απόφαση και είπα οκ....ας έχω.......δεν θα πεθάνω κιόλας....απλώς θα ξέρω ότι αυτές τις φορές την ημέρα θα υπάρχουν αποσυνδέσεις και το μόνο που έχω να κάνω είναι να τις συνηθίσω.
    Λοιπόν από τις 15/04/2021 δεν είχα ούτε μία αποσύνδεση. Ούτε μία! Και ναι, έχω και εγώ το γνωστό πρόβλημα ''line branching'' που ανεφέρεται στο fritz, πλην όμως σε εμένα φαίνεται πως δεν επηρέασε σε τίποτα ούτε τη σταθερότητα του δικτύου ούτε την ταχύτητα.
    Επομένως που κατέληξα ; Στον Πάροχο! Δεν είμαι ούτε γνώστης, ούτε τεχνικός ούτε τίποτα. Αυτό όμως που μπορώ να σας πω με σιγουριά είναι πως αν εσείς από τη πλευρά σας έχετε ελέγξει τα βασικά και είστε οκ τότε 99,999999% ευθύνεται ο πάροχος.
    Διότι δεν γίνεται από το κάθε μέρα αποσυνδέσεις να πας στο καθόλου αποσυνδέσεις χωρίς να έχεις πειράξει το παραμικρό εσύ! Άρα κάτι διόρθωσε ο πάροχος που πιθανόν το είχε ''ως πρόβλημα'' και δεν στο έλεγε για να μην τον τρέχεις στην επιτροπή τηλεπικοινωνιών.
    Συνοψίζω! Ακούστε τους σοφούς εδώ μέσα που ευτυχώς για εμάς, είναι και αρκετοί και ικανότατοι, κάντε ότι σας λένε, ανάλογα με το πρόβλημα που τους περιγράφετε, και αν δεν βρείτε λύση τότε το να στραφείτε στον πάροχο είναι μονόδρομος!
    Φυσικά μην περιμένετε ποτέ να σας πει ο πάροχος ''έχουμε πρόβλημα''. Αυτό δεν το κάνει κανένας πάροχος. Εκτός αν κάτω από το σπίτι σας ή στη γειτονιά σας σκάβουν και κάνουν έργα, οπότε στη περίπτωση αυτή είναι μάταιο και ανώφελο να το κρύψουν, και μόνο τότε θα σας πούνε ότι ''υπάρχει τεχνικό πρόβλημα στη περιόχη σας''. Συνεπώς θα πρέπει μόνοι σας και ΜΟΝΟ αν είστε σίγουροι ότι δεν προέρχεται από εσάς το πρόβλημα, να ζητήσετε ευθύνες από τον πάροχο για τυχόν αποσυνδέσεις ή πεσμένες ταχύτητες (κάτω από το 20%) η αδυναμία σύνδεσης κ.ο.κ.

    Κλείνοντας αφήνω και ένα λινκ που ίσως βοηθήσει κάποιους (είναι περισσότερο για αρχάριους) του φίλου μου ''Dimitrology''στο κανάλι που είμαι συνδρομητής.

    https://www.youtube.com/watch?v=DKQGAa7DRkU

    (Ελπίζω να επιτρέπεται το λινκ από τους κανόνες του φόρουμ, αν όχι ζητάω συγνώμη και παρακαλώ τον admin να το αφαιρέσει)

    Να έχουμε αύριο ένα ηχηρό ''Χριστός Ανέστη!'', Το τονίζω... ΑΥΡΙΟ, και όχι σήμερα που θέλουν να μας επιβάλλουν.

  9. #579
    Εγγραφή
    09-05-2018
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 550 / ↑ 55
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FRITZ!Box 7590 ONT: Nokia
    " 50 αρα vodafone .Πριν το tweak max ειχε κοντα στα 92"

    @ prionia,

    Τι τιμες εβαλες στο tweak??? (-100, -80,-20 etc..)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TT_01 : 12-05-21 στις 16:12.

  10. #580
    Εγγραφή
    10-02-2020
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93000/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritzbox-7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athanathan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά τελικά εμένα το θέμα των αποσυνδέσεων φαίνεται να λύθηκε οριστικά. Έψαχνα line branching, σωστή δικτύωση, καλώδια, τοίχους, συναγερμούς, τεστάριζα ipv 4, ipv 6, έβαζα και έβγαζα το tweak, έπαιζα με τις τιμές, άλλαζα τα καλώδια συνδέσεων του ρούτερ, κοιτούσα διαρκώς για θόρυβο στη γραμμή, crc σφάλματα, αν έχω υψηλό snr και χαμηλό attenuation, ρώταγα εδώ , ρώταγα αριστερά και δεξιά, έκανα επανεκκινήσεις, τεστ speed , έφερα τεχνικό στο σπίτι, έλεγξε τα πάντα, κάναμε δοκιμές επί δοκιμών, μέχρι που διαπίστωσα ότι ΟΛΑ τα είχα σωστά και παρόλαυτα είχα μιά με τρεις αποσυνδέσεις την ημέρα.
    Τελικά το πήρα απόφαση και είπα οκ....ας έχω.......δεν θα πεθάνω κιόλας....απλώς θα ξέρω ότι αυτές τις φορές την ημέρα θα υπάρχουν αποσυνδέσεις και το μόνο που έχω να κάνω είναι να τις συνηθίσω.
    Λοιπόν από τις 15/04/2021 δεν είχα ούτε μία αποσύνδεση. Ούτε μία! Και ναι, έχω και εγώ το γνωστό πρόβλημα ''line branching'' που ανεφέρεται στο fritz, πλην όμως σε εμένα φαίνεται πως δεν επηρέασε σε τίποτα ούτε τη σταθερότητα του δικτύου ούτε την ταχύτητα.
    Επομένως που κατέληξα ; Στον Πάροχο! Δεν είμαι ούτε γνώστης, ούτε τεχνικός ούτε τίποτα. Αυτό όμως που μπορώ να σας πω με σιγουριά είναι πως αν εσείς από τη πλευρά σας έχετε ελέγξει τα βασικά και είστε οκ τότε 99,999999% ευθύνεται ο πάροχος.
    Διότι δεν γίνεται από το κάθε μέρα αποσυνδέσεις να πας στο καθόλου αποσυνδέσεις χωρίς να έχεις πειράξει το παραμικρό εσύ! Άρα κάτι διόρθωσε ο πάροχος που πιθανόν το είχε ''ως πρόβλημα'' και δεν στο έλεγε για να μην τον τρέχεις στην επιτροπή τηλεπικοινωνιών.
    Συνοψίζω! Ακούστε τους σοφούς εδώ μέσα που ευτυχώς για εμάς, είναι και αρκετοί και ικανότατοι, κάντε ότι σας λένε, ανάλογα με το πρόβλημα που τους περιγράφετε, και αν δεν βρείτε λύση τότε το να στραφείτε στον πάροχο είναι μονόδρομος!
    Φυσικά μην περιμένετε ποτέ να σας πει ο πάροχος ''έχουμε πρόβλημα''. Αυτό δεν το κάνει κανένας πάροχος. Εκτός αν κάτω από το σπίτι σας ή στη γειτονιά σας σκάβουν και κάνουν έργα, οπότε στη περίπτωση αυτή είναι μάταιο και ανώφελο να το κρύψουν, και μόνο τότε θα σας πούνε ότι ''υπάρχει τεχνικό πρόβλημα στη περιόχη σας''. Συνεπώς θα πρέπει μόνοι σας και ΜΟΝΟ αν είστε σίγουροι ότι δεν προέρχεται από εσάς το πρόβλημα, να ζητήσετε ευθύνες από τον πάροχο για τυχόν αποσυνδέσεις ή πεσμένες ταχύτητες (κάτω από το 20%) η αδυναμία σύνδεσης κ.ο.κ.

    Κλείνοντας αφήνω και ένα λινκ που ίσως βοηθήσει κάποιους (είναι περισσότερο για αρχάριους) του φίλου μου ''Dimitrology''στο κανάλι που είμαι συνδρομητής.

    https://www.youtube.com/watch?v=DKQGAa7DRkU

    (Ελπίζω να επιτρέπεται το λινκ από τους κανόνες του φόρουμ, αν όχι ζητάω συγνώμη και παρακαλώ τον admin να το αφαιρέσει)

    Να έχουμε αύριο ένα ηχηρό ''Χριστός Ανέστη!'', Το τονίζω... ΑΥΡΙΟ, και όχι σήμερα που θέλουν να μας επιβάλλουν.
    Εννοεείται ότι φταίει ο πάροχος.
    Σε εμένα ήρθε τεχνικός μετά από 3η φορά που δήλωσα βλάβη και από τον κατανεμητή μέχρι το καφάο που είναι στα 20 μέτρα είχε ταχύτητα 97Mbps.
    To fritzbox επιμένει δε ότι υπάρχει 6 μέτρα διακλάδωση που ρίχνει την ταχύτητα κατά 17Mbps.
    Τώρα ας πούμε έχω κλειδώσει στα 90mpbs.
    Απόσταση fritzbox από καφάο 67 μέτρα.

  11. #581
    Εγγραφή
    08-04-2020
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    149
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219.998/19.999
    ISP
    ΟΤΕ
    Router
    Fritzbox 7530
    SNR / Attn
    19(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ρε παιδες αν κ εχω 50αρα ακομα απο οτε που πιανει κανονικα 55/5 το εκανα να δω τι κ ποσο θα μου δωσει. Πριν να κανω κατι ειχα
    snr 14
    max attainable 70
    Μετα το tweak
    snr 14
    max atainable 86
    Μια χαρα λοιπον αφου ανεβηκα ας πουμε 16mbps
    Αφου ομως ανεβηκα δεν επρεπε να πεσει το snr ?
    Οπως βλεπω εδω εσας παει 6 ακομα κ 3 το εχω δει. Εμενα πως μου εδωσε 16mbps παραπανω αφου δεν επεσε καθολου το snr
    Line atenuation και πριν κ μετα εχω 17 κ αποσταση απο καφαο μου δειχνει το fritzboz 450 m
    Για πειτε ;

  12. #582
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.645
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malias4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδες αν κ εχω 50αρα ακομα απο οτε που πιανει κανονικα 55/5 το εκανα να δω τι κ ποσο θα μου δωσει. Πριν να κανω κατι ειχα
    snr 14
    max attainable 70
    Μετα το tweak
    snr 14
    max atainable 86
    Μια χαρα λοιπον αφου ανεβηκα ας πουμε 16mbps
    Αφου ομως ανεβηκα δεν επρεπε να πεσει το snr ?
    Οπως βλεπω εδω εσας παει 6 ακομα κ 3 το εχω δει. Εμενα πως μου εδωσε 16mbps παραπανω αφου δεν επεσε καθολου το snr
    Line atenuation και πριν κ μετα εχω 17 κ αποσταση απο καφαο μου δειχνει το fritzboz 450 m
    Για πειτε ;
    Αφού κλειδώνει η γραμμή σου τέρμα, θεωρεί πως δεν χρειάζεται να προσπαθήσει να στο κατεβάσει. Δε μπορείς να βασιστεί α στο θεωρητικό attainable. Έχει τύχει να δω τιμή πιο κάτω απ ότι στο actual rate.

  13. #583
    Εγγραφή
    08-04-2020
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    149
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219.998/19.999
    ISP
    ΟΤΕ
    Router
    Fritzbox 7530
    SNR / Attn
    19(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού κλειδώνει η γραμμή σου τέρμα, θεωρεί πως δεν χρειάζεται να προσπαθήσει να στο κατεβάσει. Δε μπορείς να βασιστεί α στο θεωρητικό attainable. Έχει τύχει να δω τιμή πιο κάτω απ ότι στο actual rate.
    Ευχαριστω για την απαντηση.Εγω το κανα που αν βαλω σε λιγο καιρο την100αρα να δω τι θα πιανω. Οποτε αν πχ βαλω την 100αρα vdsl τοτε θα ριξει κ το snr ?

  14. #584
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.645
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malias4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω για την απαντηση.Εγω το κανα που αν βαλω σε λιγο καιρο την100αρα να δω τι θα πιανω. Οποτε αν πχ βαλω την 100αρα vdsl τοτε θα ριξει κ το snr ?
    Ναι διότι δεν θα μπορείς να την τερματίζεις τη γραμμή. Αν συγχρονίζεις χαμηλά τότε θα στο ρίξει μέχρι και στις τιμές 2-3 για να συγχρονίσει όσο παραπάνω γίνεται.

  15. #585
    Εγγραφή
    08-04-2020
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    149
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219.998/19.999
    ISP
    ΟΤΕ
    Router
    Fritzbox 7530
    SNR / Attn
    19(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι διότι δεν θα μπορείς να την τερματίζεις τη γραμμή. Αν συγχρονίζεις χαμηλά τότε θα στο ρίξει μέχρι και στις τιμές 2-3 για να συγχρονίσει όσο παραπάνω γίνεται.
    Αρα τσαμπα το εκανα αφου δεν μπορω να δω ποσο χαμηλα θα το εριχνε το snr για να τα πιασει αυτα τα 86mbps κ ποσα error θα μου δινει κ αποσυνδεσεις .
    Οποτε να βαλω το παλιο backup πριν να περασω το tweak η να το αφησω ετσι; Δεν μου κανει καμμια ζημια τωρα ε ασταθειες κτλ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος malias4 : 22-05-21 στις 19:28.

Σελ. 39 από 57 ΠρώτηΠρώτη ... 19293437383940414449 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας