Σελ. 108 από 248 ΠρώτηΠρώτη ... 8898103106107108109110113118128 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.606-1.620 από 3709
  1. #1606
    Εγγραφή
    28-02-2006
    Μηνύματα
    1.161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν γνώμες γι' αυτό;

    https://www.imdb.com/title/tt5651844/
    Δεν έχω δει τη συγκεκριμένη, πάντως προσωπικά δεν θα επένδυα χρόνο σε cancelled shows.
    NetBSD Rocks!
    http://www.netbsd.org

  2. #1607
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.101
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η 3η σεζόν ομως ξεκίνησε πολύ στραβά. Σοβάρεψε και μου φαίνεται σαν εντελώς άλλη σειρά χωρίς τον Dev.
    Δυστυχώς κάτι πήγε πολύ στραβά στην 3η.
    Πολύ κακή σεζόν και σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με τις 2 προηγούμενες.

    Ο Αζίζ δε μου είναι πολύ συμπαθής και εάν έχεις χρόνο δες και το Parks and Recreations.
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  3. #1608
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akilleas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς κάτι πήγε πολύ στραβά στην 3η.
    Πολύ κακή σεζόν και σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με τις 2 προηγούμενες.

    Ο Αζίζ δε μου είναι πολύ συμπαθής και εάν έχεις χρόνο δες και το Parks and Recreations.
    Οκει δεν θα προχωρήσω. Γιατί εντάξει ούτε για background δεν παλευοταν.

    Αν βγεί 4η μου λες

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akilleas Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ο Αζίζ δε μου είναι πολύ συμπαθής και εάν έχεις χρόνο δες και το Parks and Recreations.
    Είδα το πρώτο. Μου φάνηκε μια πολύ κακή επανάληψη του the office με ακριβώς τον ίδιο φαντασμένο χαρακτήρα σε πρωταγωνίστρια όμως.

    Το the office μου είχε κακοφανει απίστευτα πολύ. Βέβαια, το συνέχισα λόγω τζερτζελου και κατέληξα να το δω όλο. Δεν ξέρω αν θέλω να επαναλάβω. Αλλάζει καθόλου;

  4. #1609
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mare of Easttown - Έχει ήδη κάνει σούσουρο στο εξωτερικό με θετικότατες κριτικές.

    Μία whodunnit μίνι-σειρά που εντάξει δεν ανακαλύπτει τον τροχό: Μία μικρή πόλη, εγκλήματα, ηρωίδα στη μέση, μυστικά στη φόρα κλπ.

    Όμως, η Γουίνσλετ με μία τερατώδη και σχεδόν τρομακτική σε ταλέντο και εύρος / βάθος ηθοποιΐα την ανεβάζει τρελά - εντάξει η γυναίκα απλά δεν παίζεται

    Επίσης, η δουλειά που έχει γίνει σε χαρακτήρες είναι τέτοια που αν και το whodunnit ως μοτίβο είναι κάπως τετριμένο προσωπικά με έχει κολλήσει άγρια - κακώς που έβαλα το πρώτο επεισόδιο στις 11μμ χθες και ξενύχτησα βλέποντας και το δεύτερο μονοκοπανιά.

    Συνίσταται ανεπιφύλακτα, μάλιστα έγινε ο κακός χαμός ΗΠΑ επειδή αρκετοί θεατές βρέθηκαν χωρίς πρόσβαση στο τελευταίο επεισόδιο για κάποιες ώρες παραπάνω και έπεσε γερό κράξιμο Επίτηδες δεν αναφέρομαι καθόλου στην ιστορία και θα κόψω τα πόδια σε όποιον το κάνει χωρίς διπλά spoiler tags
    Την είδαμε δύο δύο επεισόδια. Συμφωνώ για την απίθανη ερμηνεία της Γουίνσλετ αλλά είναι και μια πολύ καλή απεικόνιση χαρακτήρων, σχέσεων και της ίδιας της ζωής των πιο αδύνατων οικονομικά αστών σε μια μικρή αμερικάνικη κάτι σαν πόλη

  5. #1610
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό


    Ελπίζω σε κάποιο βαθμό darkιλας. Από τις σκηνές, φαίνεται να έχει μεταφέρει αυτούσια την παλιά σειρά, σε action rpg gaming setup.

  6. #1611
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Πολύ κακό το ότι δεν κράτησαν το original cult & classic 80s theme.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  7. #1612
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mare of Easttown - Έχει ήδη κάνει σούσουρο στο εξωτερικό με θετικότατες κριτικές.

    Μία whodunnit μίνι-σειρά που εντάξει δεν ανακαλύπτει τον τροχό: Μία μικρή πόλη, εγκλήματα, ηρωίδα στη μέση, μυστικά στη φόρα κλπ.

    Όμως, η Γουίνσλετ με μία τερατώδη και σχεδόν τρομακτική σε ταλέντο και εύρος / βάθος ηθοποιΐα την ανεβάζει τρελά - εντάξει η γυναίκα απλά δεν παίζεται

    Επίσης, η δουλειά που έχει γίνει σε χαρακτήρες είναι τέτοια που αν και το whodunnit ως μοτίβο είναι κάπως τετριμένο προσωπικά με έχει κολλήσει άγρια - κακώς που έβαλα το πρώτο επεισόδιο στις 11μμ χθες και ξενύχτησα βλέποντας και το δεύτερο μονοκοπανιά.

    Συνίσταται ανεπιφύλακτα, μάλιστα έγινε ο κακός χαμός ΗΠΑ επειδή αρκετοί θεατές βρέθηκαν χωρίς πρόσβαση στο τελευταίο επεισόδιο για κάποιες ώρες παραπάνω και έπεσε γερό κράξιμο Επίτηδες δεν αναφέρομαι καθόλου στην ιστορία και θα κόψω τα πόδια σε όποιον το κάνει χωρίς διπλά spoiler tags
    Το είδα κι εγώ. Καλοφτιαγμένο και συμφωνώ η Winslet δείχνει το περίσσιο ταλέντο της.

    Στο whodunnit κομμάτι θα μπορούσαν να τα πάνε καλύτερα. Οι ανατροπές πρέπει να χρησιμοποιούνται με φειδώ κατά την ταπεινή μου γνώμη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Ελπίζω σε κάποιο βαθμό darkιλας. Από τις σκηνές, φαίνεται να έχει μεταφέρει αυτούσια την παλιά σειρά, σε action rpg gaming setup.
    Εγώ είχα δει με την άκρη του ματιού μου την ανάλογη επανέκδοση της Sheera (μη ρωτάτε πώς και γιατί ) και δεν είμαι αισιόδοξος.

    Σε εκείνο μόνο το πλακωτό δεν αρχίσανε


  8. #1613
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ κακό το ότι δεν κράτησαν το original cult & classic 80s theme.
    Έχουν περάσει 40 χρόνια. Εγώ θα περιμένα και περισσότερες αλλαγές. Πως θα το δει ένα παιδί ή νεαρός από αυτή την χιλιετία;

    Γιαυτό κάπου διαφωνώ με την ανακύκλωση. Δεν γίνεται να μένεις κολλημένος στο παρελθόν και από την άλλη είναι δύσκολο να προσαρμόσεις κάποια πράγματα. Πιστεύω η μόνη σειρά που έχει πετύχει να συνδυάσει την 80λα και το παρών με πολύ ευχάριστο και διασκεδαστικό τρόπο είναι το Cobra Kay.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είχα δει με την άκρη του ματιού μου την ανάλογη επανέκδοση της Sheera (μη ρωτάτε πώς και γιατί ) και δεν είμαι αισιόδοξος.

    Σε εκείνο μόνο το πλακωτό δεν αρχίσανε
    Δεν έχω τρελές προσδοκίες.

  9. #1614
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Αθήνα/Αγ.Δημήτριος
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Όντας φαν των κατασκοπευτικών και σχεδόν έτοιμος να ξαναδώ το Homeland από την αρχή, ανακάλυψα πρόσφατα το Le Bureau des Légendes και ενθουσιάστηκα. Αγνοήστε το εντελώς βαρετό plot summary (και το ότι μιλάνε γαλλικά σχεδόν συνέχεια ), είναι εξαιρετική σειρά γενικώς και must watch σαν spy thriller.

  10. #1615
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mezger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντας φαν των κατασκοπευτικών και σχεδόν έτοιμος να ξαναδώ το Homeland από την αρχή, ανακάλυψα πρόσφατα το Le Bureau des Légendes και ενθουσιάστηκα. Αγνοήστε το εντελώς βαρετό plot summary (και το ότι μιλάνε γαλλικά σχεδόν συνέχεια ), είναι εξαιρετική σειρά γενικώς και must watch σαν spy thriller.
    ρίξε μια ματιά και προς Ισραήλ μεριά! (fauda, the spy)

  11. #1616
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από XTCgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρίξε μια ματιά και προς Ισραήλ μεριά! (fauda, the spy)
    και τα δυο είναι εξαιρετικά!

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  12. #1617
    Ειδα τα δυο πρωτα επεισοδια απο το Mythic Quest: Ravens Banquet.
    Ειναι μια μεγαλη εταιρεια που φτιαχνει και εξελισσει ενα MMORPG και δειχνει, ως κωμικη σειρα που ειναι, τη δυναμικη της ομαδας. Αν μη τι αλλο ενδιαφερον, αλλα παρολο που ειναι ενδιαφερον concept δεν με ξετρελλαναν τα δυο πρωτα επεισοδια, οχι οτι δεν βλεπεται ομως.
    Θα συνεχισω να το βλεπω ειναι στη δευτερη season τωρα και μπορει να γινει και καλυτερο.
    Spoiler:
    Χαχα 14 χρονο αγορι με ενα εκατομυριο followers στο twitch or something και να κρεμεται η εταιρεια απο το στομα του

  13. #1618
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Ξεκίνησε ο 5ος κύκλος του Rick and Morty στο Netflix. Ένα επεισόδιο κάθε βδομάδα. Στις 28/6 μάλλον το επόμενο (2ο).

    https://www.imdb.com/title/tt2861424...ref_=tt_ov_epl

  14. #1619
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.621
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησε ο 5ος κύκλος του Rick and Morty στο Netflix. Ένα επεισόδιο κάθε βδομάδα. Στις 28/6 μάλλον το επόμενο (2ο).

    https://www.imdb.com/title/tt2861424...ref_=tt_ov_epl
    επιτελους !

    σε ενα προσφατο σποτακι διαφημισης της νεας σεζον , ειχα προσεξει , οτι ειχε κατι το λιγοτερο σε πνευμα και κατι το περισσοτερο σε action . ελπιζω να μην εχει αλλαξει κατι .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  15. #1620
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.375
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από XTCgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρίξε μια ματιά και προς Ισραήλ μεριά! (fauda, the spy)
    τσεκαρετε και tehran με γυρισματα στην ελλαδα (και στην 2η σεζον..)

    https://www.huffingtonpost.gr/entry/...b0da66c2d9f246

Σελ. 108 από 248 ΠρώτηΠρώτη ... 8898103106107108109110113118128 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας