Σελ. 29 από 248 ΠρώτηΠρώτη ... 919242728293031343949 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 421-435 από 3709
  1. #421
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλώς ή κακώς, ναρκισσιστικές συμπεριφορές και mindsets επιβραβεύονται από την κοινωνία και δεν λείπουν σχεδόν από κανέναν GOAT σε οποιοδήποτε άθλημα (Jordan, Maradona, Muhammad Ali, Ayrton Senna κλπ.), πολιτικό ή celebrity γενικότερα.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  2. #422
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Είχα αφήσει μερικά επεισόδια του Arthdal Chronicles, μια χαρά σειρά. Πότε έχουμε 2η σαιζόν?
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #423
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.723
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σημαίνει σκατός;
    Ο άνθρωπος για να συνεχίσει για τόσα χρόνια να είναι στην κορυφή έπρεπε να έχει ένα συγκεκριμένο τρόπο σκέψης. Θα μπορούσε να είναι πολύ χειρότερος από την επιτυχία. Φαντάσου τον Ροντμαν με το ταλέντο του MJ. Κάθε μέρα με ναρκωτικά, γυναίκες και ποτά θα ήταν.
    Ο MJ δεν έκρυβε ότι πήγαινε σε καζίνο, ούτε ότι του άρεσε ο τζόγος. Ούτε ακούστηκε να κλέβει εφορίες κλπ που κάνουν σημερινά πρότυπα.
    Ήθελε να σπάει ρεκόρ και να είναι πάντα πρώτος. Για αυτό ήταν πάντα ανταγωνιστικός και πάντα έφερνε και την ομάδα στα μέτρα του. Αλλά έδειχνε ότι καιγόταν να είναι και η ομάδα δυνατή, όχι μόνο αυτός.

    Αυτά με την εφορία άσχετα τελείως. Μιλάμε για 30 χρόνια πίσω και για Αμερική, άλλος πλανήτης
    VAMOS ARIS

  4. #424
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Πάει και το The Good Place. Αδιάφορο στην αρχή που θέλει λίγο επιμονή γιατί τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται. Γενικά έχει ωραία ιδέα και την εξερευνά αρκετά εξονυχιστικά με πολλές διαφορετικές πτυχές αλλά δυστυχώς κρατησε πολύ και κατάντησε βαρετό. Προσωπικά, είχα την ελπίδα ότι

    Spoiler:
    Ο michael θα ήταν τελικά αυτό που βασανιζόταν αλλά όταν η Ελενορ πήρε τα ηνία ήταν σίγουρο πια ότι δεν πήγαινε για άλλες ανατροπές και είχε πορεία ουδέτερου happy end.


    All and all, καλό για 1-2 επεισοδάκια με το πρωινό ή το φαγητό γενικά μέχρι να ξυπνήσουμε. Όταν ήταν ενδιαφέρον (μέχρι τον 2ο) έβλεπα και κανένα μέσα στην μέρα και πριν κοιμηθώ. Βολικό τελικά αυτό το wako.

  5. #425
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Binge το Orphan Black και είμαι ήδη 2η σεζόν.

    Ελαφριά κλασσική Καναδιά, αλλά ένοχη απόλαυση.

    Ο αδερφός της Σάρα, ο Φίλιξ ο χαρωπός, μεγάλη απόλαυση η χρυσή μου! Τρελαίνομαι με την πάρτη του. Τονε ζαχαρώνει τον Παυλάκη της Σάρας όπως γλυκοκοιτάω εγω τα μισόκιλα Καπρις στις cheat days. (Ωραίος ο Παυλάκης, κορμί, πως είμαι εγω; Το αντίθετο!).

    Και μετά έχουμε αυτή την Αγγέλα ντι Αγγέλις την σεξουαλικιά στριφνή μπατσίνα με τη γαμψή μύτη που της λέει ο επικός Φιλιξάρας "Πρέπει να βρεις άντρα" και να μαι εγω με ενα βαθυ πιάτο ρεβύθια στο χέρι να βλέπω τη σκηνή και να λέω "Πες τα αγόρι μου. Θα έκανα εγω το ψυχικό, αλλά δε θελω να με πιάσει ο ρουθουνάτος γάντζος του Μαυρογένη πειρατή!"

    (πρέπει πραγματικά να αναθεωρήσω τα γούστα μου, το ξέρω, παύω)
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  6. #426
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Δεν ήταν κακό το pilot του snowpiercer.



    ΥΓ: Συνεχίζει να έχει καταπληκτικά φρύδια.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μετά έχουμε αυτή την Αγγέλα ντι Αγγέλις την σεξουαλικιά στριφνή μπατσίνα με τη γαμψή μύτη που της λέει ο επικός Φιλιξάρας "Πρέπει να βρεις άντρα" και να μαι εγω με ενα βαθυ πιάτο ρεβύθια στο χέρι να βλέπω τη σκηνή και να λέω "Πες τα αγόρι μου. Θα έκανα εγω το ψυχικό, αλλά δε θελω να με πιάσει ο ρουθουνάτος γάντζος του Μαυρογένη πειρατή!"
    Την Beth εννοεί;



    ΥΓ: Εμένα πειράζει που μ' άρεσε η Cosima (με τη φίλη της);
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  7. #427
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ήταν κακό το pilot του snowpiercer.
    Συμφωνώ. Το είδα ευχάριστα.
    Μακάρι να συνεχίσει έτσι.
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  8. #428
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Noooooooooo θα γίνει recast πριν τελειώσει η σαιζόν μια κάποια σειρά Batwoman, που είμαι σίγουρος πως την έχουμε δει όλοι

    Είχα δοκιμάσει να δω τον πιλότο τι πάνε και γυρίζουνε.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  9. #429
    Εγγραφή
    10-06-2015
    Μηνύματα
    309
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ: Συνεχίζει να έχει καταπληκτικά φρύδια.
    Συνεχίζει να έχει καταπληκτικά φρύδια, μάτια, πρόσωπο, κεφάλι, κορμί, τα πάντα...
    Αυτή η θεά στην οποία εικάζω ότι αναφέρεσαι.
    ΚΙΡΙΚΙΡΙΚΙΡΙΚΙΡΙ

  10. #430
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Noooooooooo θα γίνει recast πριν τελειώσει η σαιζόν μια κάποια σειρά Batwoman, που είμαι σίγουρος πως την έχουμε δει όλοι

    Είχα δοκιμάσει να δω τον πιλότο τι πάνε και γυρίζουνε.
    Λες και το casting ήταν το μοναδικό και μεγαλύτερο πρόβλημα της σειράς...

    Filming the first season on Batwoman also left Rose with some injuries that may have influenced her decision to go. In September 2019, the actor had to have emergency surgery following a stunt. She wrote on Instagram: "To everyone asking about my new Pez dispenser scar on my neck... A couple of months ago I was told I needed an emergency surgery or I was risking becoming paralyzed. I had herniated two discs doing stunts, and they were close to severing my spinal chord. I was in chronic pain and yet couldn't feel my arms."
    https://www.newsweek.com/batwoman-wh...eaving-1505313
    That sucks. Περαστικά της.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Erebos : 20-05-20 στις 15:42.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  11. #431
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την Beth εννοεί;



    ΥΓ: Εμένα πειράζει που μ' άρεσε η Cosima (με τη φίλη της);
    Αυτηνα δω την αυταρχικιά στο μελαχρινό της εννοώ που έκανε τη ντετέκτιβ με τον Άρτ όσο ψάχνανε τα περί της Μπεθ. Αθάνατο 42χρονο.

    Η Κοσίμα με τα ραστάκια της ήτανε και πολύ cute όντως αν και η Γαλλιδάρα η Ντελφίν που χαιδολογιόντουσαν γλυκά γλυκά πρέπει να ταν ντούκι κορμί σαν ορκ από το Wow με ξανθιά περούκα, ψιλοαγγούρω μπροστά στην κοντούλα την Κοσίμα.

    Still, κι εμένα μ αρεσαν αυτές!
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  12. #432
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.444
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτηνα δω την αυταρχικιά στο μελαχρινό της εννοώ που έκανε τη ντετέκτιβ με τον Άρτ όσο ψάχνανε τα περί της Μπεθ. Αθάνατο 42χρονο.

    Η Κοσίμα με τα ραστάκια της ήτανε και πολύ cute όντως αν και η Γαλλιδάρα η Ντελφίν που χαιδολογιόντουσαν γλυκά γλυκά πρέπει να ταν ντούκι κορμί σαν ορκ από το Wow με ξανθιά περούκα, ψιλοαγγούρω μπροστά στην κοντούλα την Κοσίμα.

    Still, κι εμένα μ αρεσαν αυτές!
    Μερακλής από τους λίγους
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #433
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Into the night καλή ιδέα φαίνεται αλλά πολύ κακή παραγωγή και πολύ κακό όνομα στην Netflix που έχει βάλει το όνομα της. Ένα επεισόδιο είδα.
    Εντάξει δεν περιμένω αληθοφάνεια αλλά αυτά που λένε σχετικά με τα αεροπορικά είναι άθλια. Ζούμε σε μια εποχή που λόγω youtube κάποια βασικά τα ξέρει και η γιαγιά μου. Επίσης, ξεκινάει με πολλά βασικά λάθη όσον αφορά το αεροδρόμιο των Βρυξελών λες και δεν έχουν πατήσει το πόδι τους εκεί και είναι και Βελγική παραγωγή. Το αεδροδρόμιο δεν έχει κίνηση την νύχτα γιατί υπάρχουν πολλά νομικά προβλήματα. Επίσης, το απέξω και το μέσα στο checkin δεν έχουν καμιά σχέση αλλά δεν ξέρω κάποιος που έχει βρεθεί συχνά μπορεί να το επιβεβαιώσει.

    Δεν ξέρω γιατί το έφτιαξαν.

  14. #434
    Εγγραφή
    11-09-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    458
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Έχει δει κανείς το inhuman resources με τον Cantona? Για θρίλερ μοιάζει έτσι όπως είδα το τρέιλερ.

  15. #435
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Το Last Dance απλά δεν υπάρχει. Η συνδρομή πάει σε καλή μεριά. Ελπίζω να συνεχίσουμε στον ίδιο ρυθμό (με τον αστερίσκο του covid) και η συνδρομή δεν πρόκειται να κοπεί ποτέ.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Σελ. 29 από 248 ΠρώτηΠρώτη ... 919242728293031343949 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας