Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Καλημέρα,

    Στις 6-12-19 πήγα στο κατάστημα της Wind και έκανα ένα νέο συμβόλαιο 50αρα και σταθερο (νεα γραμμη). Πήρα εχτές στην τηλεφωνικη εξυπηρετηση πελατων της Wind για να δω ποτε θα γίνει επιτελους η συνδεση καθως περασε σχεδον ενας μηνας. Μου ειπαν οτι δεν βρισκουν αιτηση, ουτε συμβολαιο με το αφμ και ουτε καν με το ονοματεπωνυμο.
    Λογικα προκειται για αμελεια του πωλητη καθως στο τηλεφωνο οταν ρωτησα αν μπορω να ακυρωσω την αιτηση και να την κανω τηλεφωνικα μου ειπαν οτι ειναι δυνατο αλλα καλο θα ηταν να μην το κανω.
    Προσπαθησα να μιλησω με ΕΕΤΤ για να δω τι μπορω να κανω και ποια ειναι τα δικαιωματα μου αλλα δεν το σηκωνουν και ετσι βρισκομαι εδω να ζηταω την βοηθεια σας.

    Τελος θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι λογικο το γεγονος οτι εβαλαν την μανα μ να υπογραψει 10 φορες διχως να τις εχουν δειξει το συμβολαιο και εφοσον εβαλε τις υπογραφες της το εκτυπωσαν. Πως γινεται να εχω συμβολαιο στα χερια μ και να μην εγινε ποτε η αποστολη του?

    Αν μπορειτε να βοηθησετε οσο πιο δυνατον γρηγορα καθως σκοπευω να παω απο εκει σε λιγες ωρες.

    Ευχαριστω πολυ

  2. #2
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109023/11255
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    η καταγγελία στην ΕΕΤΤ γίνεται ηλεκτρονικά στην σελίδα της. Να ξανα στειλουν την αιτηση στην wind ας το σκανάρουν από το δικό σου συμβόλαιο και σε 2-3 μέρες πάρε τηλέφωνο να τσεκάρεις αν έχουν την αίτηση .
    Μην υπογράψει η μάνα σου τίποτα πάλι φτάνει μια φορά . Αν και στο κατάστημα σίγουρα έχουν την αίτηση με την ημερομηνία που υπέγραψε ….. τώρα αν θες να αποχωρήσεις από την Wind αποχώρησε αν δεν βρίσκεται η αίτηση.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας