Χαιρετώ την παρέα.Λιγη ώρα πριν προσπάθησα να κάνω ανάκτηση του κωδικού μου στο facebook μέσω sms στον αριθμό του τηλεφώνου μου.Με το που πατάω να σταλθεί sms ο εξαψηφιος κωδικός έρχεται ταυτόχρονα μήνυμα απ' τοfacebook και μήνυμα από έναν άγνωστο αριθμό (6988537622). Τέλος πάντων πληκτρολογώ τον εξαψηφιο του φβ και όλα κομπλέ.Επειδη με τρώει η περιέργεια πληκτρολογώ τον παραπάνω άγνωστο αριθμό στην αναζήτηση και μου βγάζει ότι ανήκει σε κάποιον Mohamad Kouja. Έπειτα ξανακάνω ανάκτηση κωδικού πάλι μέσω sms για να δω αν αποστολέας είναι το φβ η πάλι κάποιος άγνωστος αριθμός.Μου στέλνει παρά μόνο το φβ.Λεω όπα κάτι γίνεται εδώ.Ξανακανω την ίδια διαδικασία (ανάκτηση κωδικού μέσω sms κλπ) και μου στέλνει (όχι το φβ)αλλά ενας άγνωστος αριθμός(6988538506) μήνυμα με έναν εξαψηφιο κωδικό.Τον πληκτρολογώ και όλα κομπλέ.Ο αριθμός αυτός ήταν διαφορετικος από τον παραπάνω αλλά ανήκε πάλι στον Mohamad Kuja.Ξερει κανείς τι παίζει? Γιατί παραξενεύτηκα που την πρώτη φορά αποστολέας ήταν το φβ και την δεύτερη ένας άγνωστος αριθμός με την παραπάνω επωνυμία.

- - - Updated - - -

Παράλειψη: Καλώντας τους δύο παραπάνω αριθμούς , χτυπούσε το τηλ παρά μόνο 3 φορές και μετά η κλήση λάμβανε τέλος(οι αριθμοί ξεκινούν κανονικά με +30).

- - - Updated - - -

Παράλειψη 2η και σημαντικότερη:Έκανα ανάκτηση μέσω sms λόγω του ότι είχα ξεχάσει τον κωδικό και κάθε τόσο και λιγάκι κάνω την καθιερωμένη αλλαγή.

- - - Updated - - -

Παράλειψη 3η:Ως τοποθεσία του αριθμού που μου έστειλε τον κωδικό βγάζει Αθήνα μέσω της αναζήτησης στο Google.