Εμφάνιση 1-3 από 3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλησπέρα σε όλους!!Δεν θα κουράσω το θέμα έχει απαντηθεί προ πολλού το ξερω..Γίνεται να υποβάλλω αίτηση υπαναχώρησης όταν το συμβόλαιο γίνεται τηλεφωνικά όμως με τον νέο τρόπο που καταχωρείται μια αίτηση βάζοντας υπογραφή σε download αρχείο μέσα στο κινητό και αποστολή, όπως έγινε στην περίπτωσή μου με την cosmote;; Εφόσον δεν έγινε αίτηση σε κατάστημα, ισχύει το ίδιο για αυτη την περίπτωση γνωρίζει κάποιος;;
    επίσης δεν τους έχω δώσει ακόμη τον αριθμό βρόγχου που μου ζητήσανε, θα με πάρουν ξανά την Δευτέρα..
    Η προσφορά που μου κάνανε είναι φοβερή, αλλά δυστυχώς διαπίστωσα κατόπιν πως το υφιστάμενο πράγραμμα στην vodafone λήγει σε 4 μήνες ενώ ήμουν σίγουρος για το αντίθετο..Συμβόλαιο δεν έχω στο αρχείο μου όμως, ούτε στο προφίλ μου στο my vodafone λογαριασμό μου υπάρχει ανεβασμένο..Σας ευχαριστω!!

Περιοχή
    Θεσσαλλλλονίκη
    Downloads
    39
    Uploads
    14
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    120000/120000
    ISP
    HCN - OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    asus,vigor
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν έχεις βάλει υπογραφή τότε έχει ξεκινήσει η διαδικασία, έχεις 14 ημέρες απο την υπογραφή για να ζητήσεις ακύρωση φορητότητας απο τον νέο πάροχο.
    How to get to /dev/null quick
    Πατήστε
    2. είσαι με χρώμα
    3. είσαι πνεύμα αντιλογίας
    4. είσαι εργαζόμενος στην "χ" εταιρία
    Αλλιώς περιμένετε να συνδεθεί η κλήση σας

Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχεις βάλει υπογραφή τότε έχει ξεκινήσει η διαδικασία, έχεις 14 ημέρες απο την υπογραφή για να ζητήσεις ακύρωση φορητότητας απο τον νέο πάροχο.
    Σ ευχαριστώ! Αυτό ήθελα να μάθω αν μπορώ να ζητήσω ακύρωση φορητότητας, αρα και γι αυτό μου είπε ο υπάλληλος της cosmote πως θα ολοκληρωθεί σε 14 μέρες η φορητότητα..Θα μιλήσω και με vodafone να δω αν υπάρχει συμβόλαιο αλλά λογικά θα μου πούνε να πληρώσω τέλος πρόωρης διακοπής στο τέλος..

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία