Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-34 από 34
  1. #31
    Εγγραφή
    12-09-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.429
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    11(dB) / 25.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπομονή τώρα θα αλλάξουν πολλά που ήρθε η Amazon Web Services στην ελλάδα και υποστηρίζει το Amazon Prime Video η Vodafone TV
    Έτσι...Τώρα που το έφερε κάποιος και προσθέτει επί της ουσίας την Ελλάδα στον χάρτη της εταιρείας όσον αφορά το συγκεκριμένο προϊόν λογικά θα υπάρξει και "υποστήριξη" του προϊόντος από την Amazon για τους καινούργιους πελάτες.
    Και το Netflix αν θυμάμαι καλά δεν είχε στην αρχή υπότιτλους...
    https://365meres.wordpress.com/

    Σκέφτομαι άρα υπάρχω.Ή μήπως...σκέφτομαι πως υπάρχω ενώ... (???) Όπως και να 'χει, σκέφτομαι !!


  2. #32
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παντως θα κρατούσα μικρο καλαθι για το θεμα του hbo max. Δε νομιζω οταν θα λανσάρουν τη δικη τους υπηρεσια πως θα συνεχίσουν να τη δινουν δωρεαν χωρις επιπλεον χρεωση. Πιο πολυ σαν κινηση εντυπωσιασμού μου κανει μεχρι να λανσάρουν την υπηρεσια στην Ελλαδα, και ισως, μια πρόχειρη σκέψη, να εχουν ηδη ετοιμες μεταφρασμένες και τις σειρες τους!
    εγώ δεν κρατάω μικρό καλάθι όλα αυτά που γίνονται και που θα γίνουν τα γνωρίζω/ξέρω (έχω την πληροφόρηση μου)

  3. #33
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.256
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ δεν κρατάω μικρό καλάθι όλα αυτά που γίνονται και που θα γίνουν τα γνωρίζω/ξέρω (έχω την πληροφόρηση μου)
    Τί θα είναι το HBO Max; Σε τί θα διαφέρει από το "απλό" που λανσαρίστηκε τώρα;

    Θα απαιτείται ο εξοπλισμός (αποκοδικοποιητής) vodafone; Θα έχει άλλη εφαρμογή για το HBO (πχ. σαν το HBO Go); Θα δέχεται chromecasting (γιατί νομίζω πως το vodafone tv app δεν το επιτρέπει);

    Δε θέλω άλλο εξοπλισμό, θέλω μόνο μια "καθαρή" υπηρεσία HBO και θα την πληρώσω ευχαρίστως.

  4. #34
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zeronero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τί θα είναι το HBO Max; Σε τί θα διαφέρει από το "απλό" που λανσαρίστηκε τώρα;

    Θα απαιτείται ο εξοπλισμός (αποκοδικοποιητής) vodafone; Θα έχει άλλη εφαρμογή για το HBO (πχ. σαν το HBO Go); Θα δέχεται chromecasting (γιατί νομίζω πως το vodafone tv app δεν το επιτρέπει);

    Δε θέλω άλλο εξοπλισμό, θέλω μόνο μια "καθαρή" υπηρεσία HBO και θα την πληρώσω ευχαρίστως.
    μαζί σου και εγώ θα την πλήρωνα...

    δες εδώ σχετικά για το HBO Max https://flix.gr/news/hbo-max-announcement.html

    ο σκοπός όλων αυτών των υπηρεσιών το Online Streaming όπως κάνει το NETFLIX ως πλατφόρμα

    αντίστοιχα θέλει να το κάνει η HBO (HBO Max) και η Disney+

    επειδή όμως θα υποστηρίξουν το Over The Top (Android Box) πιθανόν να μας βολεύει καλύτερα το σκηνικό

    βέβαια το εύλογο ερώτημα είναι ότι όλα αυτά απαιτούν συνδρομή

    η θα έχουμε σε όλα (όπως οι Αμερικάνοι/Ευρωπαίοι με τους μισθούς που παίρνουν δεν έχουν ανάγκη) σε σχέση με εμάς

    η θα κάνουμε επιλογή...

    θα δείξει έχουμε ακόμα μέλλον...

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας