Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    04-02-2020
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Οικια
    Γεια σας.θα τα γράψω όσο πιο συνοπτικά μπορώ για να μην γίνω κουραστικός.αιτηση για 100vdsl 29/11/2019.Εως 12/01/2020 τίποτα-(παρόλο που η απεργία ξεκίνησε 20/12/2019)- .Από 12/01/2020 έως και χθες 4 "επισκέψεις" από τεχνικό ΟΤΕ και άλλες 5 από τεχνικό combotech. Συνεχώς περιμένω τους τεχνικούς να μου λένε ότι δεν έχει δώσει τα σωστά όρια ο ΟΤΕ. Απαράδεκτοι. Εγώ δεν υπέγραψα στον οτε για να μου τον παρουσιάζουν σαν προβλημα. Εγώ στην νόβα υπέγραψα -δυστυχως!!!- Το αποτέλεσμα να μην έχω υπηρεσίες σε καινούργια ενεργοποίηση,η οποία δεν έχει ενεργοποιηθεί εδώ και δύο μήνες,να έχω χάσει 8 μεροκάματα να περιμένω τους τεχνικούς και να με κοροϊδεύουν. Μια άλλαξαν ζεύγος λέει... και τις άλλες 3;;;κοροϊδία .. περίμενα τον τεχνικό του ΟΤΕ (1-3 μέρες λέει) 4 μερες περίμενα εγώ για να με ενημερώσουν ότι τελικά θα έρθει η combotech (σε επιπλέον δύο μέρες) και όχι ο οτε, για να φωτογραφίσει την κάθετη καλωδίωση όπως και εγινε. Μετά άλλες τρεις μέρες για "ραντεβού" του ΟΤΕ και "άρση της βλάβης".τέλος χθες επίσκεψη από combotech στην οποία βεβαίως δεν ήταν σωστά τα όρια. Απαράδεκτοι . Και όχι μόνο που δεν έχω υπηρεσία ,αλλά και που δεν με αφήνουν να φύγω ατελώς ,εφόσων δεν μπορούν να μου παρέχουν υπηρεσίες.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα kostas.gi

    Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, για να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Λιάνα, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας