Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    καλησπέρα. έχω ένα dvd vcr rigter recorder της LG. οι δίσκοι που έχω διαβάζονται και γράφονται και στο μηχάνημα και στον υπολογιστή. πριν μερικές ημέρες ό,τι dvd γράψω στο μηχάνημα, ενώ διαβάζεται από αυτό, δεν διαβάζεται στον υπολογιστή με την ένδειξη κενός δίσκος. τί μπορεί να φταίει; σκέφτηκα μήπως μειώθηκε η ένταση του λέιζερ κατά την εγγραφή.

  2. #2
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giannis60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα. έχω ένα dvd vcr rigter recorder της LG. οι δίσκοι που έχω διαβάζονται και γράφονται και στο μηχάνημα και στον υπολογιστή. πριν μερικές ημέρες ό,τι dvd γράψω στο μηχάνημα, ενώ διαβάζεται από αυτό, δεν διαβάζεται στον υπολογιστή με την ένδειξη κενός δίσκος. τί μπορεί να φταίει; σκέφτηκα μήπως μειώθηκε η ένταση του λέιζερ κατά την εγγραφή.
    Παρόμοιο πρόβλημα είχε τύχει και σε μένα παλιότερα, αλλά αυτό οφειλόταν στο δισκάκι (ήταν μάρκα με έκαψες). Θα σου πρότινα να χρησιμοποιείς δισκάκια verbatim και τα καις σε όσο το δυνατόν χαμηλότερη ταχύτητα. Στην αρχή και εγώ που τα έκαιγα σε 16Χ είχαν προβλήματα σε κάποια επιτραπέζια player, αλλά όχι σε recorder. Με 4Χ δεν μου έχει τύχει κάτι

  3. #3
    ευχαριστώ. θα το κάνω και βλέπουμε

    - - - Updated - - -

    μείωσα την ταχύτητα εγγραφής και πάτησα...ολοκλήρωση εγγραφής. το πανάσχετο εγώ δεν το είχα κάνει πρίν. το βίντεο παίζει παντού. Πολύ ευχαριστώ.

  4. #4
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giannis60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστώ. θα το κάνω και βλέπουμε



    μείωσα την ταχύτητα εγγραφής και πάτησα...ολοκλήρωση εγγραφής. το πανάσχετο εγώ δεν το είχα κάνει πρίν. το βίντεο παίζει παντού. Πολύ ευχαριστώ.

    Πωπώ... Έχω τόσα χρόνια να δουλέψω με επιτραπέζιο DVD recorder που το είχα ξεχάσει αυτό Σημασία έχει ότι λύθηκε το πρόβλημα σου.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας