Πωλείται λευκό Xiaomi Redmi 5A σε αρκετά καλή εξωτερική κατάσταση (έχει κάποια ελάχιστα σημαδάκια χρήσης όπως φαίνεται και στην φώτο αλλά πραγματικά τίποτα το ιδιαίτερο! ίσα ίσα το κινητό θεωρώ πως για την ηλικία του είναι σε ιδιαίτερα καλή κατάσταση)


Το κινητό είναι σε άψογη λειτουργική κατάσταση με εξαίρεση την πίσω κάμερα που τραβάει θολά (τραβάει μεν αλλά όχι καθαρά ανα σημεία. Η μπροστινή είναι άψογη). Το πρόβλημα είναι στο module της κάμερας, (το τζαμάκι της είναι μια χαρά) το οποίο module απ όσο είδα το βρίσκετε απο aliexpress με 5-6 ευρώ και αλλάζει πανεύκολα (η κατασκευή δεν είναι unibody, απ όσο έχω δει, ξεκουμπώνει η πλάτη πανεύκολα από κάποιον που ξέρει).


Γιαυτό τον λόγο και επειδή ο συγγενής που είχε το κινητό έχει πάρει άλλο και δεν έχω κανένα σκοπό να παραγγείλω module να το φτιάξω αφού θα το δώσω έτσι κιαλλιώς, δίνεται στην ουσία τζάμπα στα 35 ευρώ για να φεύγει Ή στα 30 χωρίς φορτιστή (μιας και θα με βγάλετε απ τον κόπο να τρέχω να τον φέρω μιας και ξέχασε να μου τον φέρει..).


Να τονίσω πως υπάρχει κανονικά το κουτί του κτλ!


Για όποιον δεν τον νοιάζει η πίσω κάμερα, το κινητό είναι ότι πρέπει, για όποιον τον νοιάζει, όπως θα δείτε εδώ το Module είναι ιδιαίτερα φτηνό. Άψογο για δεύτερο κινητό, για gps, στρατό, παιδιά κτλ αλλιώς για κανονικότατο κινητό εφόσον αλλαχτεί η κάμερα.


https://www.aliexpress.com/wholesale...psort=1&page=1


Η τιμή είναι ΜΗ διαπραγματεύσιμη (μιλάμε για 30 ευρώ χωρίς φορτιστή, μην καν μπει κάποιος στον κόπο να στείλει), για συνάντηση και ΜΟΝΟ για χέρι με χέρι κατά προτίμηση σε Νίκαια ή στην Καλλιθέα. ΔΕΝ γίνεται αποστολή λόγω έλλειψης χρόνου οπότε παρακαλώ σεβαστείτε το..

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20200216_171555-2.jpg 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  42,1 KB 
ID: 211739Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20200216_171616-2.jpg 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  87,1 KB 
ID: 211740