Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-18 από 18
  1. #16
    Εγγραφή
    01-03-2009
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    343
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    τώρα κάτι μου εείπαν για 4-5 εργάσιμες για έλεγχο και δεν μου άρεσε αυτό. Υποψιάζομαι και εγω οτι ήταν ανοικτό προιόν. επίσης μόλις τα παράγγειλα μετα απο 1 ημέρα έγγραφε οτι αναμένεται νέα παραλαβή στις 20 Φεβρουαρίου και ενώ έτρεχε το crazy της εβδομάδας, και μετά απο λίγες ημέρες έγραψε οτι είναι εξαντλημένο που λογικά δεν θα το ξαναφέρουν. επίσης στο γυαλιστερό χαρτόνι του έξω στο κουτί σε 2 μικρές περιοχες λείπει το έγχρωμο χαρτόνι, σαν να είχαν κολλήσει παλιότερα εκει ταινία και ξεκολώντας την να ξεκόλλησε και χαρτόνι. και σε άλλο σημείο έχει σημάδι απο κόλλα παλιάς ταινίας. Δεν έπρεπε να το παραλάβω.

  2. #17
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.756
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzitzikas2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα κάτι μου εείπαν για 4-5 εργάσιμες για έλεγχο και δεν μου άρεσε αυτό. Υποψιάζομαι και εγω οτι ήταν ανοικτό προιόν. επίσης μόλις τα παράγγειλα μετα απο 1 ημέρα έγγραφε οτι αναμένεται νέα παραλαβή στις 20 Φεβρουαρίου και ενώ έτρεχε το crazy της εβδομάδας, και μετά απο λίγες ημέρες έγραψε οτι είναι εξαντλημένο που λογικά δεν θα το ξαναφέρουν. επίσης στο γυαλιστερό χαρτόνι του έξω στο κουτί σε 2 μικρές περιοχες λείπει το έγχρωμο χαρτόνι, σαν να είχαν κολλήσει παλιότερα εκει ταινία και ξεκολώντας την να ξεκόλλησε και χαρτόνι. και σε άλλο σημείο έχει σημάδι απο κόλλα παλιάς ταινίας. Δεν έπρεπε να το παραλάβω.
    Υπομονη και ευχομαι να ξεμπερδεψεις γρηγορα με αυτους εκει.

    Αν το πας απο εκει.... να παρεις χαρτι για την παραλαβη .

    Και οσο μπορεις να πας πιο γρηγορα. DOA αλλα αυτοι θα ψαξουν τροπο να στο βγαλουν εκτος.
    The gr81 .

  3. #18
    Εγγραφή
    01-03-2009
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    343
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ρώτησα και την ίδια την εταιρία κατασκευής του και μου γράφει κάτι παλαβά :

    Can you read Information on consumption on your PC power supply ?
    Do you use an APFC power supply ?
    Please note, the backup time is very short in case of full load.
    ενώ του έχω γράψει οτι με συνδεδεμένο στην πρίζα το ups δεν ανοίγει ούτε το pc ούτε καν η οθόνη μόνη της πανω.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας