Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-19 από 19
  1. #16
    Εγγραφή
    03-12-2007
    Περιοχή
    Thundera
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Router
    TP-LINK TD-W9977
    Το ότι ενώ του κάνω κάποια τεστ με διάφορα προγράμματα (βγαίνουν ΟΚ προς το παρόν) ακούγεται ο γνωστός ήχος που έκαναν παλιά οι σκληροί (όχι συνέχεια) είναι λογικό ή έχω θέμα;
    CASE: Corsair Carbide Spec-03 LED | PSU: Seasonic Prime Ultra 650 Gold | CPU: i7-4790K | COOLER: CorsairHydro Series H60 | MB: Asus Maximus VII Ranger | RAM: 32GB DDR3 2400Mhz [F3-2400C11Q-32GXM] | GPU: ASUS GTX 1070 Dual 8GB DDR5 256Bit | SSD: Samsung 860 EVO 1TB

  2. #17
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DNA180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι ενώ του κάνω κάποια τεστ με διάφορα προγράμματα (βγαίνουν ΟΚ προς το παρόν) ακούγεται ο γνωστός ήχος που έκαναν παλιά οι σκληροί (όχι συνέχεια) είναι λογικό ή έχω θέμα;
    το χρατς χρατς; αυτό είναι φυσιολογικο, αν ακούς κάτι σαν κλικ κλικ τότε όχι

  3. #18
    Εγγραφή
    03-12-2007
    Περιοχή
    Thundera
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Router
    TP-LINK TD-W9977
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    το χρατς χρατς; αυτό είναι φυσιολογικο, αν ακούς κάτι σαν κλικ κλικ τότε όχι
    Ναι και "χρατς χρατς" μπορείς να το πεις και "κρκρκρκρ", κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Όχι "κλικ κλικ" δεν κάνει, ευτυχώς!!!

    Τι θα με συμβουλεύατε να κάνω για να είμαι 100% σίγουρος, ότι αυτή τη στιγμή τουλάχιστον ο δίσκος είναι ΟΚ; Ποια τεστ, από ποια προγράμματα και με ποια σειρά;
    CASE: Corsair Carbide Spec-03 LED | PSU: Seasonic Prime Ultra 650 Gold | CPU: i7-4790K | COOLER: CorsairHydro Series H60 | MB: Asus Maximus VII Ranger | RAM: 32GB DDR3 2400Mhz [F3-2400C11Q-32GXM] | GPU: ASUS GTX 1070 Dual 8GB DDR5 256Bit | SSD: Samsung 860 EVO 1TB

  4. #19
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DNA180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και "χρατς χρατς" μπορείς να το πεις και "κρκρκρκρ", κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Όχι "κλικ κλικ" δεν κάνει, ευτυχώς!!!

    Τι θα με συμβουλεύατε να κάνω για να είμαι 100% σίγουρος, ότι αυτή τη στιγμή τουλάχιστον ο δίσκος είναι ΟΚ; Ποια τεστ, από ποια προγράμματα και με ποια σειρά;
    Δεν έχει κάτι άλλο να κάνεις, όπως είπες έβαλες προγράμματα και σου βγάλανε οκ, έγω λέω να αρχίσεις να του κάνεις χρήση για αυτό που τον πήρες

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας