Σελ. 11 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 916
  1. #151
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Καλησπέρα, ακόμα στα γνωστά σημεία είναι, δεν έχουν κλείσει το αυλάκι επί της Χρυσοπόλεως, έχει τοποθετηθεί καλώδιο σε ορισμένα σημεία (Επταπυργίου με Χρυσοπόλεως γωνία). Έβαλαν και ενδείξεις για εργασία τις επόμενες ημέρες (30/3 έως 5/4) επί της Πριγκηποννήσων με Βαφειοχωρίου και Επταπυργίου. Έχει αρκετά παρκαρισμένα αυτοκίνητα (λογικό), ελπίζω να μην τους δυσκολέψουν.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_20200330_190540.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  733,2 KB 
ID: 213186Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_20200330_190722.jpg 
Εμφανίσεις:  18 
Μέγεθος:  457,2 KB 
ID: 213187[ATTACH=CONFIG]213188
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20200330_190543.jpg  


  2. #152
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.752
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλημέρα!

    Για να δούμε πως θα πάνε οι εργασίες τώρα..

  3. #153
    Εγγραφή
    14-06-2019
    Ηλικία
    24
    Μηνύματα
    197
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Πλεον Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Εχουμε ενημερωση απο το Facebook της ΙΝΑΛΑΝ

    "Καλημέρα σας, αποφασίσαμε να ξεχάσουμε λίγο τα περί COVID-19, και να σας πούμε τα νέα μας, αφού μας ρωτάτε καθημερινά για την επέκταση μας!

    Προχωραμε καθημερινά όχι με τους ρυθμούς που θα θέλαμε να προχωρήσουμε, όμως προχωράμε με ευθύνη προς τους συμπολίτες μας, εφαρμόζοντας τα απαραίτητα μέτρα πρόληψης και υγιεινής. Όπως γνωρίζετε, έχει ξεκινήσει η επέκταση του κορμού μας προς την περιοχή Γκυζη-Αμπελοκηποι ( μπορείτε πάντα να συμβουλευτείτε τους χάρτες κάλυψης δικτύου στην ιστοσελίδα μας).
    Τα τόσο αναμενόμενα νέα είναι ότι προχωροντας σιγα, ετοιμάζουμε τις βάσεις του κορμου και έχουμε ήδη περάσει από τη Λεωφόρο Τσαλδάρη, και μέσω της οδού Ορειβασιου και Μαρμαρά, κατεβήκαμε την Χρυσοπωλεως έως την Πριγκηπονήσων (μέσω Επταπυργίου). Όσοι βρίσκεστε στην αναφερόμενη περιοχή, ήρθε η ώρα να συμπληρώσετε τη φόρμα ενδιαφέροντος, ώστε να ενημερωθείτε άμεσα για την ενεργοποίηση του κορμού, οπότε αυτός είναι ετοιμος."

  4. #154
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sermakk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουμε ενημερωση απο το Facebook της ΙΝΑΛΑΝ

    "Καλημέρα σας, αποφασίσαμε να ξεχάσουμε λίγο τα περί COVID-19, και να σας πούμε τα νέα μας, αφού μας ρωτάτε καθημερινά για την επέκταση μας!

    Προχωραμε καθημερινά όχι με τους ρυθμούς που θα θέλαμε να προχωρήσουμε, όμως προχωράμε με ευθύνη προς τους συμπολίτες μας, εφαρμόζοντας τα απαραίτητα μέτρα πρόληψης και υγιεινής. Όπως γνωρίζετε, έχει ξεκινήσει η επέκταση του κορμού μας προς την περιοχή Γκυζη-Αμπελοκηποι ( μπορείτε πάντα να συμβουλευτείτε τους χάρτες κάλυψης δικτύου στην ιστοσελίδα μας).
    Τα τόσο αναμενόμενα νέα είναι ότι προχωροντας σιγα, ετοιμάζουμε τις βάσεις του κορμου και έχουμε ήδη περάσει από τη Λεωφόρο Τσαλδάρη, και μέσω της οδού Ορειβασιου και Μαρμαρά, κατεβήκαμε την Χρυσοπωλεως έως την Πριγκηπονήσων (μέσω Επταπυργίου). Όσοι βρίσκεστε στην αναφερόμενη περιοχή, ήρθε η ώρα να συμπληρώσετε τη φόρμα ενδιαφέροντος, ώστε να ενημερωθείτε άμεσα για την ενεργοποίηση του κορμού, οπότε αυτός είναι ετοιμος."
    Άντε να δούμε. Μακάρι να μην καθυστερήσουν και προς την πλατεία Γκύζη, που πέρα από σπίτια έχει μαγαζιά, επαγγελματικούς χώρους, καφετέριες κλπ

  5. #155
    Εγγραφή
    14-06-2019
    Ηλικία
    24
    Μηνύματα
    197
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Πλεον Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Πιστευω θα συνειδητοποιησουν οτι υπαρχουν πολυ ενδιαφερομενοι γυρω απο την πλατεια.Μου φαινεται λιγο χαζο να κανεις επεκταση στο γκυζη και να μην βαλεις αρχικο στοχο την πλατεια.

  6. #156
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.752
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το καλύτερο για την Inalan είναι να βρίσκει δρόμους που δεν παρκάρουν στην μία πλευρά!

    https://www.facebook.com/inalan.gr/p...30937727045321

  7. #157
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Καλησπέρα σε όλους. Σκάβουν επί της Αμφείας (με κατεύθυνση προς τα πάνω, προς Μπαταριά δηλαδή). Θα σας ενημερώσω (δεν γνωρίζω ακόμα) αν από την Πριγκηποννήσων πέρασαν απέναντι Αγλαόφωντος και μετά είτε από Αγίου Στυλιανού είτε από Μεγαλουπόλεως έφτασαν Αμφείας. Τα σημεία αυτά δεν τα έχουν σκάψει οι λοιποί πάροχοι.

  8. #158
    Εγγραφή
    05-08-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    145
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Καλησπέρα σε όλους σας
    επαληθεύω τον φίλο Mike80 από Πριγκιποννήσων περάσαν Αγλαοφωντος μετά Μεγαλουπόλεως και από εκεί Μπαταρίας.
    Ρώτησα το συνεργείο και μου είπαν ότι θα πάνε προς Κηφισίας,Θεωρώ σε ευθεία γραμμή.
    Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι έβαλαν κορδέλες σήμερα για αυριανά έργα δεν νομίζω να βγάλει κάνεις τα οχήματα του τόσο γρήγορα αυτές τις μέρες λόγω συνθηκών.
    Κρίμα για εμάς που μένουμε πολύ κοντά στις Αγλαοφώντος και Μεγαλουπόλεως (Λοκρίδος εγώ συγκεκριμένα) που δεν περνάνε από εμάς και πάνε κατευθείαν προς Κηφισίας.

    - - - Updated - - -

    Δεν ξέρω αν έχει δει κάνεις από εσάς αυτές τις μέρες κανένα συνεργείο της Vodafone ή έχουν σταματήσει με πρόφαση την κατάσταση όποτε πάνε και για άλλη παράταση!!!

  9. #159
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stefanos_89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους σας
    επαληθεύω τον φίλο Mike80 από Πριγκιποννήσων περάσαν Αγλαοφωντος μετά Μεγαλουπόλεως και από εκεί Μπαταρίας.
    Ρώτησα το συνεργείο και μου είπαν ότι θα πάνε προς Κηφισίας,Θεωρώ σε ευθεία γραμμή.
    Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι έβαλαν κορδέλες σήμερα για αυριανά έργα δεν νομίζω να βγάλει κάνεις τα οχήματα του τόσο γρήγορα αυτές τις μέρες λόγω συνθηκών.
    Κρίμα για εμάς που μένουμε πολύ κοντά στις Αγλαοφώντος και Μεγαλουπόλεως (Λοκρίδος εγώ συγκεκριμένα) που δεν περνάνε από εμάς και πάνε κατευθείαν προς Κηφισίας.

    - - - Updated - - -

    Δεν ξέρω αν έχει δει κάνεις από εσάς αυτές τις μέρες κανένα συνεργείο της Vodafone ή έχουν σταματήσει με πρόφαση την κατάσταση όποτε πάνε και για άλλη παράταση!!!

  10. #160
    Εγγραφή
    22-02-2020
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ξέρουμε αν αυτές οι γραμμές που έχουν περάσει ως τώρα ανήκουν στον κεντρικό κορμό;

  11. #161
    Εγγραφή
    29-01-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    620
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    18461/1020
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
    Router
    tg585 v8
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εμενα τα εργα επι της αμφειας ειναι ακριβως κατω απο το μπαλκονι μου..ξερει κανεις ποσο καιρο μετα τα εργα θα δωσουν γραμμες??

  12. #162
    Εγγραφή
    05-08-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    145
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tolis13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα τα εργα επι της αμφειας ειναι ακριβως κατω απο το μπαλκονι μου..ξερει κανεις ποσο καιρο μετα τα εργα θα δωσουν γραμμες??
    πάρε ένα τηλ στην inalan αύριο να ρωτήσεις και για εκδήλωση ενδιαφέροντος αν δεν έχεις κάνει είδη

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrtree Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρουμε αν αυτές οι γραμμές που έχουν περάσει ως τώρα ανήκουν στον κεντρικό κορμό;
    Απο οτι μου ειπαν τα παιδια του συνεργειου Ναι ειναι κεντρικος κορμος και μετα θα πανε σε ολους τους δρομους γυρω γυρω!!!

  13. #163
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tolis13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα τα εργα επι της αμφειας ειναι ακριβως κατω απο το μπαλκονι μου..ξερει κανεις ποσο καιρο μετα τα εργα θα δωσουν γραμμες??
    Συνήθως δεν αργούν πολύ απ' οσο ακούω. 1 - 2 μήνες περίπου, καμιά φορα και νωρίτερα. Αλλά τώρα που υπολειτουργουν κανείς δεν μπορεί να πει με βεβαιότητα. Οταν με το καλό συνδεθείτε, ενημερώστε μας για να έχουμε και οι υπόλοιποι εικόνα του χρόνου.

  14. #164
    Εγγραφή
    05-08-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    145
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Μάλλον έκαναν ζημιά στην inalan με το αγωγό την ευδαπ!!!
    Έκτακτη διακοπή νερού λέει στην περιοχή Γκύζη στην Αγλαοφωντος!!!
    Σήμερα ήταν προγραμματισμενο να σκάψουν εκεί!!!
    Δν έχω δει τπτ απλά λέω τι πιστεύω ότι έγινε!!

  15. #165
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stefanos_89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον έκαναν ζημιά στην inalan με το αγωγό την ευδαπ!!!
    Έκτακτη διακοπή νερού λέει στην περιοχή Γκύζη στην Αγλαοφωντος!!!
    Σήμερα ήταν προγραμματισμενο να σκάψουν εκεί!!!
    Δν έχω δει τπτ απλά λέω τι πιστεύω ότι έγινε!!
    Δεν είναι ασυνήθιστες αυτού του είδους οι ζημιές δυστυχώς (αν όντως οφείλεται στην εταιρεία και όχι σε κάτι άλλο). Σε δρόμους με ανηφόρες είναι ακόμα πιο πιθανές. Στην Χρυσοπόλεως που περάσανε υπήρξε και εκεί θέμα και το λύσανε με την ΕΥΔΑΠ όσο πιο άμεσα γινόταν.

Σελ. 11 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας