Σελ. 34 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 1424293233343536394454 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 496-510 από 916
  1. #496
    Εγγραφή
    03-02-2011
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    @left1983

    Τέλη Απριλίου πρέπει να είχα πάρει για να δηλώσω ενδιαφέρον , να δοκιμάσω ξανά ?

  2. #497
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.015
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Πάντως, από την Inalan θα πρέπει να προσέξουν το θέμα της ενημέρωσης του χάρτη και πώς ακριβώς εμφανίζεται στην επίσημη ιστοσελίδα της εταιρείας. Αυτή τη στιγμή εμφανίζεται και ένα νέο τμήμα στον Ασπρόπυργο, αποκομμένο εντελώς από το υπόλοιπο δίκτυο! Και σαν να μην έφτανε αυτό, το μισό από αυτό το τμήμα εμφανίζεται μέσα στην θάλασσα (!!!), λες και μιλάμε για τεμάχιο ΑΟΖ...


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Inalan_new_2.jpg 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  1,74 MB 
ID: 216647

  3. #498
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.395
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Μέχρι και τα ψάρια inalan θα βάλουν ή κανένα υποβρύχιο. Ποιος ξέρει;

  4. #499
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.684
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Απ' ότι κατάλαβα αυτό είναι το προηγούμενο κόκκινο τμήμα που είχαν Γκύζη-Αμπελόκηποι..

    Το μετακίνησαν για να φτιάξουν τα νέα τμήματα..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  5. #500
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Atallos Εμφάνιση μηνυμάτων
    @left1983

    Τέλη Απριλίου πρέπει να είχα πάρει για να δηλώσω ενδιαφέρον , να δοκιμάσω ξανά ?
    Εάν δεν είσαι πάνω στον κεντρικό κορμό (δεν καλύπτουν όλη την Φθιώτιδος) σίγουρα θα είσαι πολύ κοντά, δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

  6. #501
    Εγγραφή
    03-02-2011
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Είμαι μέσα στο μπλε , Φθιώτιδος κ Ριανκούρ γωνία . Αν έχω καταλάβει καλά ειμαι στον κεντρικό κορμό. Αλλά νομίζω ότι καλύπτεται όλη η Φθιώτιδος γενικά

  7. #502
    Εγγραφή
    14-12-2019
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200+/200+
    ISP
    Inalan FTTH + NOVA 3play
    Router
    HUAWEI EG8141A5
    Καλησπερα @atallos ναι δεν εχεις να χασεις τπτ!Αλλα ειναι λιγο περιεργο που πηραν εμενα πρωτα που εκανα αιτηση πολυ πιο μετα απο σενα συν οτι και πιο πισω να εισαι απο την Μεγαλου σπηλαιου παλι κοντα εισαι!Ο κεντρικος αγωγος ειναι πανω στον ιδιο δρομο!

    - - - Updated - - -

    γραφαμε μαζι και τωρα το ειδα οτι εισαι κατω απο την Πανορμου αλλα και παλι το ιδιο πραγμα ειναι,διπλα εισαι.Εκτος αν επειδη ακολουθουν την διαδρομη απο Γκυζη και ερχονται και ειμαι πιο πριν απο σενα.Μονο αυτο σκεφτομαι...

  8. #503
    Εγγραφή
    03-02-2011
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ναι κι εγώ αυτό σκέφτηκα , μήπως ξεκινήσουν τις συνδέσεις από Γκύζη και το πάνε σταδιακά .

  9. #504
    Εγγραφή
    27-05-2020
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παιδια μολις ειδα τον χαρτι και μπηκα κατευθειαν να δω τα μυνηματα εδω. Απ'οτι καταλαβα εμεις στο γκυζη θα εχουμε καποια καθυστερηση ισως 2-3 μηνες σωστα; Απλα απορω με την ιναλαν διοτι μολις με πηραν τηλ αρχες μαιου μου ειπαν οτι θα ειμαι απο τους πρωτους που θα συνδεθουν ( δελλαπορτα ) αλλα τελικα μαλλον αλλαξαν γνωμη. Ηταν αλλο ενα παιδι απο Δελλαπορτα εδω, μηπως τους πηρε κανα τηλ? εγω θα παρω δευτερα!

  10. #505
    Εγγραφή
    14-06-2019
    Ηλικία
    24
    Μηνύματα
    197
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Πλεον Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MADraxalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια μολις ειδα τον χαρτι και μπηκα κατευθειαν να δω τα μυνηματα εδω. Απ'οτι καταλαβα εμεις στο γκυζη θα εχουμε καποια καθυστερηση ισως 2-3 μηνες σωστα; Απλα απορω με την ιναλαν διοτι μολις με πηραν τηλ αρχες μαιου μου ειπαν οτι θα ειμαι απο τους πρωτους που θα συνδεθουν ( δελλαπορτα ) αλλα τελικα μαλλον αλλαξαν γνωμη. Ηταν αλλο ενα παιδι απο Δελλαπορτα εδω, μηπως τους πηρε κανα τηλ? εγω θα παρω δευτερα!
    Παιδιά επειδή κάθισα και το σκέφτηκα. Παίζει απλά επειδή είναι μεγάλη περιοχή να ενεργοποιβσουν αυτό το σημείο του κορμού για ένα μήνα ξέρω γω και μετά με βάση που θα γίνουν και οι συνδέσεις να επεκταθουν στην περιοχή. Επειδή και εμένα στις πολύ αρχές μου είχαν πει ότι θα είμαι από τους πρώτους (λιακαταιων) δεν νομίζω να πάμε τόσο πίσω. Καθυστέρηση 1 μήνα ξέρω γω πιστεύω θα έχουμε να λειτουργήσει σωστά ο κορμός τους και μετά να κάνουν νέες συνδέσεις

    - - - Updated - - -

    Αλλά γενικά ναι πάρτε κανα τηλ να μάθουμε κάτι στάνταρ γιατί εγώ τη γνώμη μου λέω

  11. #506
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MADraxalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια μολις ειδα τον χαρτι και μπηκα κατευθειαν να δω τα μυνηματα εδω. Απ'οτι καταλαβα εμεις στο γκυζη θα εχουμε καποια καθυστερηση ισως 2-3 μηνες σωστα; Απλα απορω με την ιναλαν διοτι μολις με πηραν τηλ αρχες μαιου μου ειπαν οτι θα ειμαι απο τους πρωτους που θα συνδεθουν ( δελλαπορτα ) αλλα τελικα μαλλον αλλαξαν γνωμη. Ηταν αλλο ενα παιδι απο Δελλαπορτα εδω, μηπως τους πηρε κανα τηλ? εγω θα παρω δευτερα!
    Καλησπέρα φίλε μου, εγώ είμαι αυτός (αν και νομίζω υπάρχει και άλλος ενδιαφερόμενος από Δελλαπόρτα). Αν θες δες τα post μου παραπάνω και αυτά που λένε και τα παιδιά.

    Ναι πήρα τηλέφωνο, μου έχουν πει ότι είμαστε στο πλάνο αλλά άγνωστο πότε θα συνδεθούμε. Σίγουρα όχι άμεσα αφού δεν είμαστε πάνω ή κοντά στον κεντρικό κορμό. Αν ισχύει αυτό που λένε ότι κινούνται με βάση τις αιτήσεις, τότε έχουμε πιθανότητες γιατί έχω διαπιστώσει ότι είμαστε κάμποσοι από τις γειτονιές μας αλλά και με βάση αυτά που μας έχουν πει μέχρι τώρα οι ίδιοι για τις γειτονιές μας. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να αλλάξει βέβαια.

  12. #507
    Εγγραφή
    27-05-2020
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mike80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα φίλε μου, εγώ είμαι αυτός (αν και νομίζω υπάρχει και άλλος ενδιαφερόμενος από Δελλαπόρτα). Αν θες δες τα post μου παραπάνω και αυτά που λένε και τα παιδιά.

    Ναι πήρα τηλέφωνο, μου έχουν πει ότι είμαστε στο πλάνο αλλά άγνωστο πότε θα συνδεθούμε. Σίγουρα όχι άμεσα αφού δεν είμαστε πάνω ή κοντά στον κεντρικό κορμό. Αν ισχύει αυτό που λένε ότι κινούνται με βάση τις αιτήσεις, τότε έχουμε πιθανότητες γιατί έχω διαπιστώσει ότι είμαστε κάμποσοι από τις γειτονιές μας αλλά και με βάση αυτά που μας έχουν πει μέχρι τώρα οι ίδιοι για τις γειτονιές μας. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να αλλάξει βέβαια.
    Καταλαβα αδερφε! ισως αν αρχισουμε τα τηλ ολοι οι δελλαπορτιανοι να μας βαρεθουν και να ερθουν!

  13. #508
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MADraxalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβα αδερφε! ισως αν αρχισουμε τα τηλ ολοι οι δελλαπορτιανοι να μας βαρεθουν και να ερθουν!
    Επιβάλλεται! Αν θες ενημέρωσε και εδώ όταν επικοινωνήσεις

  14. #509
    Εγγραφή
    24-08-2006
    Μηνύματα
    68
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως, από την Inalan θα πρέπει να προσέξουν το θέμα της ενημέρωσης του χάρτη και πώς ακριβώς εμφανίζεται στην επίσημη ιστοσελίδα της εταιρείας. Αυτή τη στιγμή εμφανίζεται και ένα νέο τμήμα στον Ασπρόπυργο, αποκομμένο εντελώς από το υπόλοιπο δίκτυο! Και σαν να μην έφτανε αυτό, το μισό από αυτό το τμήμα εμφανίζεται μέσα στην θάλασσα (!!!), λες και μιλάμε για τεμάχιο ΑΟΖ...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Inalan_new_2.jpg 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  1,74 MB 
ID: 216647
    μπορεί να έχουν χρησιμοποιήσει την υφιστάμενη όδευση που συνδέει το διυλιστήριο με το αεροδρόμιο οπότε θα μπορουν να εξυπηρετήσουν μόνο τον ασπρόπυργο χωρίς τις ενδιάμεσες περιοχές ως την μεταμόρφωση

  15. #510
    Εγγραφή
    27-05-2020
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mike80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιβάλλεται! Αν θες ενημέρωσε και εδώ όταν επικοινωνήσεις
    Ναι εννοείτε ό,τι νέα έχω θα ενημερώσω.

Σελ. 34 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 1424293233343536394454 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας