Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    24-04-2011
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Καλημέρα σε όλους. Μένω σε μια περιοχή που μέχρι προχθές το βράδυ δεν υπήρχε διαθεσιμοτητα vdsl. Κι αυτό διότι πλέον στο site της Vodafone που ήταν και υπεύθυνη για το έργο εγκατάστασης των καμπινών έχω διαθεσιμότητα. Το πρόβλημα μου ξεκινάει γιατί πριν από 13 μέρες ανανέωσα σε κατάστημα της nova την υπάρχουσα σύνδεση μου 3ple play για ένα χρόνο. Στο site της nova δε βγάζει διαθεσιμότητα vdsl. Μου είπαν από την εξυπηρέτηση να περιμένω να βγάλουν κι αυτοί διαθεσιμότητα. Όταν είσαι όμως 10 χρόνια με 3.5 mbit δε νομίζω ότι μπορώ να περιμένω ούτε λεπτό αν και πότε θα υπάρχει διαθεσιμότητα στη nova. Υπάρχει τρόπος να γλιτώσω τα 105 ευρώ που μου ζητάνε για τέλος διακοπής της υπηρεσίας τηλεφωνίας; Θα παραμείνω συνδρομητής μόνο στην τηλεόραση.

  2. #2
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.799
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Απλα περιμενεις. Η χονδικη μεταπωληση vdsl απο καμπινες δινεται σχετικα γρηγορα αν ο παροχος (nova) σκοπευει να καλυψει τη συγκεκριμενη καμπινα.
    Αν οπως λες δεν μπορεις να περιμενεις ουτε λεπτο, παζαρεψε τη μεταφορα σου στη vodafone χωρις τελος ενεργοποιησης, και πες πως το πληρωσες.
    Στο τελος το ιδιο θα σου βγει.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας