Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 50
  1. #31
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άντε πάλι τα ίδια, βρε δεν μας ενδιαφέρει αφού δεν μπορείς να δώσεις πληροφορίες, κράτα τα για τον εαυτό σου.
    Ελεος

    Εδώ μιλάμε για την διαβούλευση, αυτή τελείωσε
    γνωρίζω πολύ καλά ότι μιλάμε για την διαβούλευση η οποία τελείωσε

    ειπώθηκαν πολλά χρήσιμα πράγματα

    ελπίζω να υλοποιήσει αυτά που πρέπει η ΕΕΤΤ

    ότι βήματα έκανα ενάντια των εταιρειών ΥΠΠ και των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας τα έχω αναφέρει με λεπτομέρειες και με αποδείξεις στο ανάλογο θέμα

    όταν με το καλό βγει η τελική απόφαση του/των δικαστηρίου/ιων επίσης θα ανακοινωθεί στο ανάλογο θέμα.

    οι ενέργειες που έγιναν για να φτάσω στις νομικές ενέργειες και στα δικαστήρια επίσης έχουν ειπωθεί στο ανάλογο θέμα

    είναι ίδιες ενέργειες με τις ομαδικές κινήσεις που έκαναν άλλοι ανώνυμοι και επώνυμοι.

    ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω τέτοιο θυμό/μίσος για εμένα προσωπικά σου έχω κάνει κάτι?

    για τι πράγμα να σου δώσω πληροφορίες για τις νομικές ενέργειες...μπορείς να πας στο αρμόδιο δικαστήριο αθηνών να βρεις ότι πληροφορία θες αν έχεις φίλο/η δικηγόρο ακόμα καλύτερα μπορεί να βρει τα πάντα

    για όλες τις νομικές ενέργειες που έχουν γίνει ενάντια των εταιρειών ΥΠΠ - εταιρειών κινητής τηλεφωνίας - κτλ (ατομικές/ομαδικές) δεν είναι καμία κρυφή πληροφορία
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 25-02-20 στις 23:34.

  2. #32
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορείς να πας στο αρμόδιο δικαστήριο αθηνών να βρεις ότι πληροφορία θες αν έχεις φίλο/η δικηγόρο ακόμα καλύτερα μπορεί να βρει τα πάντα για όλες τις νομικές ενέργειες που έχουν γίνει ενάντια των εταιρειών ΥΠΠ - εταιρειών κινητής τηλεφωνίας - κτλ (ατομικές/ομαδικές) δεν είναι καμία κρυφή πληροφορία
    Απαγορεύεται, οι δικαστικές εκκρεμότητες τρίτων είναι ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα.

  3. #33
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    γνωρίζω πολύ καλά ότι μιλάμε για την διαβούλευση η οποία τελείωσε

    ειπώθηκαν πολλά χρήσιμα πράγματα

    ελπίζω να υλοποιήσει αυτά που πρέπει η ΕΕΤΤ

    ότι βήματα έκανα ενάντια των εταιρειών ΥΠΠ και των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας τα έχω αναφέρει με λεπτομέρειες και με αποδείξεις στο ανάλογο θέμα

    όταν με το καλό βγει η τελική απόφαση του/των δικαστηρίου/ιων επίσης θα ανακοινωθεί στο ανάλογο θέμα.

    οι ενέργειες που έγιναν για να φτάσω στις νομικές ενέργειες και στα δικαστήρια επίσης έχουν ειπωθεί στο ανάλογο θέμα

    είναι ίδιες ενέργειες με τις ομαδικές κινήσεις που έκαναν άλλοι ανώνυμοι και επώνυμοι.

    ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το μένος σου - τον θυμό σου - την οργή σου - το μίσος σου για εμένα προσωπικά σου έχω κάνει κάτι?

    για τι πράγμα να σου δώσω πληροφορίες για τις νομικές ενέργειες...μπορείς να πας στο αρμόδιο δικαστήριο αθηνών να βρεις ότι πληροφορία θες αν έχεις φίλο/η δικηγόρο ακόμα καλύτερα μπορεί να βρει τα πάντα

    για όλες τις νομικές ενέργειες που έχουν γίνει ενάντια των εταιρειών ΥΠΠ - εταιρειών κινητής τηλεφωνίας - κτλ (ατομικές/ομαδικές) δεν είναι καμία κρυφή πληροφορία
    Το έχεις γράψει εσύ αυτό;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων

    Όχι δεν γράφω λεπτομέρειες

    Θα γράψω όταν εκδοθούν αποφάσεις και δοθούν πρόστιμα αυτό μπορεί να γίνει αργά μπορεί και γρήγορα

    Όπως είπα απαιτεί ικανό αριθμό καταγγελιών , στοιχεία , κτλ.
    Τι ρωτάω τώρα!

    Δεν έχω κάτι μαζί σου περα απο το ανέκδοτο με τον κυνηγό

  4. #34
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχεις γράψει εσύ αυτό;



    Τι ρωτάω τώρα!

    Δεν έχω κάτι μαζί σου περα απο το ανέκδοτο με τον κυνηγό
    μάλλον χρειάζεσαι βοήθεια για να με καταλαβαίνεις καλύτερα

    δεν σου φταίω εγώ αν δεν με καταλαβαίνεις

    απλά ελληνικά μιλάω

    ότι καταγγελίες ή άλλου είδους ενέργειες έκαναν άλλοι ατομικά ή ομαδικά

    ακριβώς τα ίδια βήματα έκανα και εγώ

    και σου θυμίζω επίσης στο συγκεκριμένο θέμα ήμουν ένας από αυτούς που έλεγαν ποια είναι τα συγκεκριμένα βήματα/ένεργειες που πρέπει να κάνει κάποιος που γίνει αποδέκτης γραπτών μηνυμάτων με χρέωση

    ότι αφορά τις δικές μου καταγγελίες προς τις αρμόδιες αρχές που αφορούν τις εταιρείες ΥΠΠ και τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας προς το παρών έχουν πάρει αριθμό πρωτοκόλλου καμία απάντηση δεν έχει δοθεί από τις αρμόδιες αρχές ή από τις εταιρείες ΥΠΠ ή τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας αν δοθεί γραπτή απάντηση θα ανακοινωθεί στο ανάλογο θέμα.

    (θυμίζω ανάλογα των αριθμό των εταιρειών ΥΠΠ και των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας δέχτηκαν ανάλογο αριθμό καταγγελιών η ΕΕΤΤ , ΑΡΧΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ , ΣΥΝΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ.)

    η μόνη επικοινωνία (φυσικά δεν την είχαν κοινοποιήσει στις αρμόδιες αρχές αλλά εγώ το έκανα) που είχα από τις εταιρείες ΥΠΠ (δεν αναφέρω επωνυμία) ήταν ότι μου επέστρεφαν τα χρήματα που μου είχαν πάρει αλλά παράλληλα ήθελαν να αποσύρω καταγγελίες προς τις αρμόδιες αρχές ή αν έχω προβεί σε νομικές ενέργειες να τις σταματήσω πράγμα που δεν έπραξα φυσικά.

    ότι αφορά τις νομικές ενέργειες που έχω κάνει κατά των εταιρειών ΥΠΠ και των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας όταν βγουν οι τελικές αποφάσεις θα ανακοινωθούν στο ανάλογο θέμα

    (θυμίζω ότι έχω κάνει καταγγελία στην ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ εκτός των νομικών ενεργειών προς τα αρμόδια δικαστήρια αθηνών.)

    δεν έχω κάτι άλλο να σου πω

  5. #35
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Οτι έγραψε στο #30, αφού δεν μπορείς να δώσεις παραπάνω info, άστο.
    Θα χαρούμε να δούμε τις πληροφορίες στο σωστό νήμα όταν μπορέσεις, εδώ μιλάμε για την διαβούλευση που τελείωσε

  6. #36
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαγορεύεται, οι δικαστικές εκκρεμότητες τρίτων είναι ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα.
    για να το λες έτσι θα είναι δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι έγραψε στο #30, αφού δεν μπορείς να δώσεις παραπάνω info, άστο.
    Θα χαρούμε να δούμε τις πληροφορίες στο σωστό νήμα όταν μπορέσεις, εδώ μιλάμε για την διαβούλευση που τελείωσε
    η διαβούλευση τελείωσε

    να δούμε τι θα εφαρμόσει η ΕΕΤΤ είναι το ζητούμενο

    γιατί στην διαβούλευση ειπώθηκαν πάρα πολλά σωστά πράγματα (που είχαν ειπωθεί και εδώ πέρα) και άλλα που δεν ειπώθηκαν.

  7. #37
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Aλλο ένα παραμύθι.

    Αν ήθελε η ΕΕΤΤ μπορούσε να κόψει κώλους.
    Δεν θέλει γιατί το καρτελ θα χάσει πολλά λεφτά.

    Η ΕΕΤΤ προώθησε τα 5ψήφια σε βάρος των 090 για να εξαγνιστούν.
    Ξέρετε πόσο είναι το κόστος απόκτησης 5ψήφιου και τα ετήσια τέλη ?

    Αντίθετα η ΕΕΤΤ ουδέποτε προσπάθησε να ενεργοποιήσει το ΕΣΑ (Εθνικό Σχέδιο Αριθμοδότησης) για αριθμούς χαμηλής χρέωσης 800,801,806,812,825.

    Τι να βγάλεις από χαμηλές χρεώσεις ? Δεν τα θέλουν οι πάροχοι.

    ΥΓ
    Εκείνος ο Χρηστίδης τι κάνει ? Εχει κανένας νέα του ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  8. #38
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aλλο ένα παραμύθι.

    Αν ήθελε η ΕΕΤΤ μπορούσε να κόψει κώλους.
    Δεν θέλει γιατί το καρτελ θα χάσει πολλά λεφτά.

    Η ΕΕΤΤ προώθησε τα 5ψήφια σε βάρος των 090 για να εξαγνιστούν.
    Ξέρετε πόσο είναι το κόστος απόκτησης 5ψήφιου και τα ετήσια τέλη ?

    Αντίθετα η ΕΕΤΤ ουδέποτε προσπάθησε να ενεργοποιήσει το ΕΣΑ (Εθνικό Σχέδιο Αριθμοδότησης) για αριθμούς χαμηλής χρέωσης 800,801,806,812,825.

    Τι να βγάλεις από χαμηλές χρεώσεις ? Δεν τα θέλουν οι πάροχοι.

    ΥΓ
    Εκείνος ο Χρηστίδης τι κάνει ? Εχει κανένας νέα του ?
    που τα θυμήθηκες όλα αυτά...

  9. #39
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    που τα θυμήθηκες όλα αυτά...
    Δεν είναι παλιά

    Ακόμα ισχύουν

    Φρέσκια διαβούλευση κάνανε

    Και η ζωή συνεχίζεται..

    ΥΓ
    Εκείνα τα 801 που εξαφανίστηκαν?

    Αστική χρέωση για τον καλούντα, δεν μπορούσες να καλέσεις από κινητό.
    Ούτε οι τράπεζες που πήραν 801 κατάφεραν να επιβληθούν στο καρτέλ και στην ΕΕΤΤ
    Επρεπε να διαφημίζουν δύο νούμερα
    Ενα 801 αν καλούσες από σταθερό
    Και ένα 210 αν καλούσες από κινητό.

    Το σαμποτάρισαν, τελείωσε, game over
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 26-02-20 στις 02:10.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #40
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Αν θέλουν α προστατέψουν πραγματικά τον κόσμο θα έπρεπε να υπάρχει εκ των προτέρων φραγή. Αν θες κάτι την βγάζεις για το συγκεκριμένο νούμερο. Με τηλέφωνο στον πάροχο και οχι PIN, SMS κλπ. Καταγραφή της συνομιλίας για να υπάρχουν αποδεικτικά.

  11. #41
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Γιατί να πας σε σκληρή ρύθμιση όταν πιστεύεις πως θα λύσεις το πρόβλημα με μια μικρή αλλαγή;

  12. #42
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.218
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Φανταζομαι για το ιδιο λογο που ο κατα συρροην κλεφτης παει φυλακη και δε τιμωρειται με απλη επιπληξη.
    Προφαφως για να αλλαξει το πλαισιο η ΕΕΤΤ θεωρησε οτι οι 1000 καταγγελιες έχουν βαση, εκρινε πρακτικα ενοχους τους παροχους υπηρεσιας.


  13. #43
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Καμία σχέση. Από την αύξηση των καταγγελιών φαινόταν ότι υπήρχε κενό, έκλεισε το συγκεκριμένο κενό. Τα δικαστικά αφορούν τις περιπτώσεις που έχει ανακοινώσει πρόστιμα.
    Η ΕΕΤΤ εκεί που πρέπει να κατακριθεί είναι στο ότι άργησε πολύ να πάρει μέτρα.

  14. #44
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.218
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμία σχέση. Από την αύξηση των καταγγελιών φαινόταν ότι υπήρχε κενό, έκλεισε το συγκεκριμένο κενό. Τα δικαστικά αφορούν τις περιπτώσεις που έχει ανακοινώσει πρόστιμα.
    Παιζουμε με τις λεξεις, υπηρχε κενο που το κανανε τι? το εκμεταλευοντουσαν με αποτελεσμα τη κλοπη. Τους δικασε και τους εκρινε ενοχους και η αποφαση της ηταν να αλλαξει το πλαισιο, απλα του εκλεισε τη τρυπα που μπορουσαν να εκμεταλευτουν. Εαν δεν εκρινε οτι το κενο υπαρχει και ηταν εκμεταλευσιμο τοτε δε θα εκρινε οτι οι καταγγελιες ειχαν βαση.
    Μην αρχισουμε να λεμε οτι ο panoc εβαλε το κινητο του emeliss σε μια σελιδα και μετα πηρε το pin απο το κινητου του δευτερου για να το καταχωρισει και να του κανει ζημια γιατι θα κυνηγαμε μαγισες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ΕΕΤΤ εκεί που πρέπει να κατακριθεί είναι στο ότι άργησε πολύ να πάρει μέτρα.
    Αυτο ολοι το κατακρινουν σε καθε περιπτωση.


  15. #45
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμία σχέση. Από την αύξηση των καταγγελιών φαινόταν ότι υπήρχε κενό, έκλεισε το συγκεκριμένο κενό. Τα δικαστικά αφορούν τις περιπτώσεις που έχει ανακοινώσει πρόστιμα.
    Η ΕΕΤΤ εκεί που πρέπει να κατακριθεί είναι στο ότι άργησε πολύ να πάρει μέτρα.
    Εδώ γελάμε

    Πρωτό-μετρα (κάτι σαν τα πρωτόζωα), ημίμετρα , μέτρα.

    Παίρνεις μέτρα να λύσεις ένα πρόβλημα, αν δεν το λύνεις είναι ημίμετρα ή όπως θες ονόμασέ τα

    Money makes the world goes round

    https://www.youtube.com/watch?v=PIAXG_QcQNU

    Υπάρχει και αυτή η εκδοχή για τα money
    https://www.youtube.com/watch?v=-0kcet4aPpQ
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας