Σελ. 2225 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 22052215222022232224222522262227223022352245 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 33.361-33.375 από 51068
  1. #33361
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιος πρέπει να βγάζει λεφτά από αυτό, δεν εξηγείται αλλιώς να υπάρχει ακόμα και τώρα ενώ πρακτικά δεν υπάρχουν έλεγχοι...
    Μπααα...κάποιος σωστά είχε γράψει πριν καιρό ότι "1.000 νεκροί χωρίς μέτρα είναι έγκλημα, 10.000 με μέτρα είναι απλά η πραγματικότητα" (κάπως έτσι).

    Μέτρα για να λένε ότι τα πήραν και ότι δεν τα εφαρμόσαμε, μέτρα για να λέμε ότι μας ζόρισαν και να λένε ότι ήταν απαραίτητα.

    Από την 1η στιγμή ήμουν στρατιώτης στο κομμάτι SMS και σε πολλά ανούσια άλλα, πλέον αν και όποτε το θυμηθώ.

    Να πω, πάντως, ότι Σάββατο που πήγα σε 3 διαφορετικά μαγαζιά τα τηρουσαν τα μέτρα υποδειγματικά οι άνθρωποι (για τους πελάτες κρατάω επιφυλάξεις), σε σημείο που να χτυπάς το κεφάλι σου για την τόση ηλιθιότητα που επικράτησε στα προηγούμενα ανοίγματα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΠΟΡΙΑ ετεροχρονισμενη:
    Χτες φορεσα μια ΜΑΥΡΗ ΜΑΣΚΑ, αλλά δεν ειμαι απολυτα σιγουρη εαν την χρησιμοποιησα σωστα, γιατι ηταν σχεδον ιδια και στις δυο εξωτερικες επιφανειες. Στις γαλαζιες ειναι εμφανες καθως η μια πού πρεπει να ειναι σε επαφη με το δερμα, ειναι η πιο ανοιχτοχρωμη...
    ΕΑΝ καποιος ξερει - τις συγκεκριμενες με σιγουρια - ας μου περιγραψει πώς να ξεχωριζω το μεσα - εξω!
    Πλαστικά Θράκης PLF.20 Χειρουργικές Μάσκες Τύπου ΙΙ κατά EN 14683 Μαύρες
    Συνημμένο Αρχείο 226844
    Θεωρητικά, οι κολλήσεις για τα λάστιχα είναι στην έξω πλευρά.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  2. #33362
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.059
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΠΟΡΙΑ ετεροχρονισμενη:
    Χτες φορεσα μια ΜΑΥΡΗ ΜΑΣΚΑ, αλλά δεν ειμαι απολυτα σιγουρη εαν την χρησιμοποιησα σωστα, γιατι ηταν σχεδον ιδια και στις δυο εξωτερικες επιφανειες. Στις γαλαζιες ειναι εμφανες καθως η μια πού πρεπει να ειναι σε επαφη με το δερμα, ειναι η πιο ανοιχτοχρωμη...
    ΕΑΝ καποιος ξερει - τις συγκεκριμενες με σιγουρια - ας μου περιγραψει πώς να ξεχωριζω το μεσα - εξω!
    Πλαστικά Θράκης PLF.20 Χειρουργικές Μάσκες Τύπου ΙΙ κατά EN 14683 Μαύρες
    Συνημμένο Αρχείο 226844


    Εφόσον η μάσκα σου είναι χειρουργική, όταν τη φορέσεις, οι πτυχές ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ και ξεκινώντας από πάνω προς
    τα κάτω, πρέπει να κλείνουν (ΟΙ ΠΤΥΧΕΣ) από ΠΑΝΩ προς τα ΚΑΤΩ.

    Με άλλα λόγια, με βάση τη φωτογραφία που έβαλες, η κάτω ΑΡΙΣΤΕΡΑ φωτογραφία της μάσκας είναι η μεριά που ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zardoz : 20-04-21 στις 13:35.
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

  3. #33363
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.454
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Και τώρα, σοβαρά, η "λύση" για το Μ. Σάββατο είναι να γίνει η Ανάσταση στις 10μμ; Γιατί ρε παιδιά, έβγαινε ο Ρέμος μετά το Χριστός Ανέστη παλιότερα και φοβούνται μπας και γίνει στους ναούς ο συνωστισμός μεταμεσονύκτια επειδή ελεώ Ανάστασης παρτάρουμε με Φέϊμους και γαρύφαλλα κάτω από τον πολυέλαιο με τον παππά να ρίχνει ζεϊμπεκιές στο "Τι Ήμουνα";

    Masturbation goes cloud και πλέον ούτε ο ΣΚΑΙ δεν φαίνεται να μπορεί να το ξελασπώσει - εκτός και αν όντως βγάλει ρεπορτάζ για το παραπάνω γεγονός

    - - - Updated - - -

    Όχι τίποτε άλλο αλλά τόσα χρόνια που εγώ όπως και όλοι μετά το Χριστός Ανέστη την έκανα σπίτι για μασαμπούκα έχανα τέτοια σκηνικά
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #33364
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τώρα, σοβαρά, η "λύση" για το Μ. Σάββατο είναι να γίνει η Ανάσταση στις 10μμ; Γιατί ρε παιδιά, έβγαινε ο Ρέμος μετά το Χριστός Ανέστη παλιότερα και φοβούνται μπας και γίνει στους ναούς ο συνωστισμός μεταμεσονύκτια επειδή ελεώ Ανάστασης παρτάρουμε με Φέϊμους και γαρύφαλλα κάτω από τον πολυέλαιο με τον παππά να ρίχνει ζεϊμπεκιές στο "Τι Ήμουνα";

    Masturbation goes cloud και πλέον ούτε ο ΣΚΑΙ δεν φαίνεται να μπορεί να το ξελασπώσει - εκτός και αν όντως βγάλει ρεπορτάζ για το παραπάνω γεγονός

    - - - Updated - - -

    Όχι τίποτε άλλο αλλά τόσα χρόνια που εγώ όπως και όλοι μετά το Χριστός Ανέστη την έκανα σπίτι για μασαμπούκα έχανα τέτοια σκηνικά
    Δύο είναι τα "κέρδη" από αυτή τη γελοιοτητα.

    Οτι η εκκλησία έκανε και καλά πίσω. Και ότι αυτή η ξεφτίλα της στρατιωτικής απαγόρευσης επειδή το βράδυ κολλάει, είχε και έχει αξία.

    Αμετανόητοι.

  5. #33365
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zardoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον η μάσκα σου είναι χειρουργική, όταν τη φορέσεις, οι πτυχές ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ και ξεκινώντας από πάνω προς τα κάτω, πρέπει να κλείνουν (ΟΙ ΠΤΥΧΕΣ) από ΠΑΝΩ προς τα ΚΑΤΩ. Με άλλα λόγια, με βάση τη φωτογραφία που έβαλες, η κάτω ΑΡΙΣΤΕΡΑ φωτογραφία της μάσκας είναι η μεριά που ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρητικά, οι κολλήσεις για τα λάστιχα είναι στην έξω πλευρά.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ θερμα και τους δυο σας!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  6. #33366
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΠΟΡΙΑ ετεροχρονισμενη:
    Χτες φορεσα μια ΜΑΥΡΗ ΜΑΣΚΑ, αλλά δεν ειμαι απολυτα σιγουρη εαν την χρησιμοποιησα σωστα, γιατι ηταν σχεδον ιδια και στις δυο εξωτερικες επιφανειες. Στις γαλαζιες ειναι εμφανες καθως η μια πού πρεπει να ειναι σε επαφη με το δερμα, ειναι η πιο ανοιχτοχρωμη...
    ΕΑΝ καποιος ξερει - τις συγκεκριμενες με σιγουρια - ας μου περιγραψει πώς να ξεχωριζω το μεσα - εξω!
    Πλαστικά Θράκης PLF.20 Χειρουργικές Μάσκες Τύπου ΙΙ κατά EN 14683 Μαύρες
    Συνημμένο Αρχείο 226844
    Το ραμμένο είναι από μέσα. Εκεί που βλέπεις τα λάστιχα

    - - - Updated - - -

    Με πόσα χρόνια μόνιμη συνταγογραφηση κορτικοστεροιδων εισπνεομενων και με δύο βρογχιτιδες το χρόνο και διαγνώσεις για άσθμα δεν είμαι ευπαθης ομάδα. Απλά αυτό που για τους άλλους είναι κρύωμα για μένα είναι βήχας για μήνες. Έλεος. Έκανα ένσταση αλλά δεν πήρα επιβεβαίωση ότι την είδαν
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  7. #33367
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.454
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πόσα χρόνια μόνιμη συνταγογραφηση κορτικοστεροιδων εισπνεομενων και με δύο βρογχιτιδες το χρόνο και διαγνώσεις για άσθμα δεν είμαι ευπαθης ομάδα. Απλά αυτό που για τους άλλους είναι κρύωμα για μένα είναι βήχας για μήνες. Έλεος. Έκανα ένσταση αλλά δεν πήρα επιβεβαίωση ότι την είδαν
    Έχεις απόλυτο δίκιο και πρέπει να το κυνηγήσεις. Είναι τραγική κωμωδία να επικαλούνται όλοι την αρχή της πρόληψης (precautionary principle) γύρω από όλα σχετικά με την πανδημία και για ακόμα και δυνητικά ευπαθέστατες περιπτώσεις να ασκείται αυστηρότητα στη χορήγηση εμβολίων. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι πάσχοντες με άσθμα δεν βρίσκονται στις πρώτες κατηγορίες
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  8. #33368
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Θεωρητικα κι εγω επρεπε να ημουν αμεσως μετα τους μεταμοσχευμενους και καρκινοπαθεις σε θεραπεια, με ολα αυτα που με τρεχουν κατι δεκαετιες αλλά μπααα... "Ευτυχως" ανοιξε η πλατφορμα για 65 - 69! Πλην ομως σημερα που το αποφασισα να κλεισω ραντεβου, το https://emvolio.gov.gr/ δεν δουλευει για ωρες!!!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  9. #33369
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αργησες και τους τελειωσαν τα καλα Ουτε και εμενα και προφανώς δεν εχω πιάσει κανα γιατρο να το κανονισουμε γιατι σου λενε θα μας απορρίψει το συστημα . Δε σε βαζουν ευπαθη ομαδα αμα εχεις βαρυ ασθμα οι εγκληματιες .....

  10. #33370
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρητικα κι εγω επρεπε να ημουν αμεσως μετα τους μεταμοσχευμενους και καρκινοπαθεις σε θεραπεια, με ολα αυτα που με τρεχουν κατι δεκαετιες αλλά μπααα... "Ευτυχως" ανοιξε η πλατφορμα για 65 - 69! Πλην ομως σημερα που το αποφασισα να κλεισω ραντεβου, το https://emvolio.gov.gr/ δεν δουλευει για ωρες!!!
    Σε ποιο σημείο σου βγάζει σφάλμα γιατί εγώ κανονικά μπήκα τώρα
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #33371
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις απόλυτο δίκιο και πρέπει να το κυνηγήσεις. Είναι τραγική κωμωδία να επικαλούνται όλοι την αρχή της πρόληψης (precautionary principle) γύρω από όλα σχετικά με την πανδημία και για ακόμα και δυνητικά ευπαθέστατες περιπτώσεις να ασκείται αυστηρότητα στη χορήγηση εμβολίων. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι πάσχοντες με άσθμα δεν βρίσκονται στις πρώτες κατηγορίες
    Μα ανήκω σε κατηγορία ενδιαμέσου κινδύνου. Και τώρα άνοιξε η κατηγορία μου. Αλλά δεν μπορώ να κλεισω

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρητικα κι εγω επρεπε να ημουν αμεσως μετα τους μεταμοσχευμενους και καρκινοπαθεις σε θεραπεια, με ολα αυτα που με τρεχουν κατι δεκαετιες αλλά μπααα... "Ευτυχως" ανοιξε η πλατφορμα για 65 - 69! Πλην ομως σημερα που το αποφασισα να κλεισω ραντεβου, το https://emvolio.gov.gr/ δεν δουλευει για ωρες!!!
    Εγώ έχω μπει ένα σωρό φορές από το πρωί. Κάνε ένα ρεσετ το ρουτερ σου και μπρε από πριβε παράθυρο
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  12. #33372
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρητικα κι εγω επρεπε να ημουν αμεσως μετα τους μεταμοσχευμενους και καρκινοπαθεις σε θεραπεια, με ολα αυτα που με τρεχουν κατι δεκαετιες αλλά μπααα... "Ευτυχως" ανοιξε η πλατφορμα για 65 - 69! Πλην ομως σημερα που το αποφασισα να κλεισω ραντεβου, το https://emvolio.gov.gr/ δεν δουλευει για ωρες!!!
    Μόλις τώρα δοκίμασα και ανοίγει, η καλύτερα μπαίνει στην πρώτη σελίδα που ζητάει κωδικούς

  13. #33373
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i

    Να ειστε καλα: εκανα CCleaner, επανεκκινηση του laptop και τελος εκανα reset το router και Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ
    οχι μονον μπηκα αλλά βρηκα καποια διαθεσιμα ΡΑΝΤΕΒΟΥ ακομη και για αυριο, σχεδον διπλα μου στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
    Εκλεισα Παρασκευη 23 Απριλιου στις 12, τσεκαρισα τη λιστα αναμονης και επαναληπτικο στις 12 Ιουλιου.
    Ηρθαν και στο καπακι τα 2 sms επιβεβαιωσης στο κινητο!

    Ποιας εταιριας λετε να ειναι το εμβολιο?
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  14. #33374
    Εγγραφή
    30-10-2018
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    AstraZeneca

  15. #33375
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Αυτο το διαστημα αναμεσα στις δυο δοσεις εμβολιασμου ειναι πολυ μεγαλο ή εμενα μου φαινεται ετσι;
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

Σελ. 2225 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 22052215222022232224222522262227223022352245 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας