Σελ. 401 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 381391396399400401402403406411421 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.001-6.015 από 51068
  1. #6001
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμμ υπάρχει περίπτωση να μην έχουν προλάβει να "μαγειρευτούν" στα εργαστήρια ? Ίσως ο manos να έχει καλύτερη εικόνα από μέσα.
    Δεν νομίζω (εννοείται δεν είμαι απόλυτος).

    Πρόσεξε:

    Στις ενημερώσεις, λέει πόσα τεστ έχουν γίνει "μέχρι σήμερα". Ούτε πόσα από μέρα σε μέρα (αυτό το κάνουμε εμείς, εγώ, μπακαλίστικα), ούτε τίποτα. Ο αριθμός των θετικών που ανακοινώνεται, μπορεί όντως να μην είναι από μέρα σε μέρα (επειδή κάποια παρτίδα τεστ πήγε στο χ και κάποια στο ψ εργαστήριο που έβγαλαν αποτελέσματα σε διαφορετικό χρόνο...δες και το γράφημα που παρέθεσα, ουσιαστικά αυτό λέει στη λεζάντα και τις σημειώσεις του), αλλά είναι ο αριθμός επί αυτών των τεστ, αυτών που έγιναν (οκ, άλλο "έγινε λήψη δειγμάτων για τεστ" κι άλλο "έγινε/ολοκληρώθηκε τεστ"? ναι, μπορεί).

    Η πτώση στον αριθμό (4000-1500-1500-740) είναι τεράστια και είναι "εκεί". Δες το κι αλλιώς, από το συνολικό αριθμό που τόσο καιρό έχουν γίνει/ανακοινωθεί.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  2. #6002
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.525
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    P.G. Papanikolaou

    Μα γιατί παραξενευτήκατε που είπα "μπράβο" στον ΠΘ που αυτοπροσώπως παρέδωσε σήμερα στο "Σωτηρία" μάσκες ΥΑΠ (προφανώς προς αντικατάσταση της σκάρτης παρτίδας που λέγαμε) και που συνεχάρη τους εκεί γιατρούς (που ο κ. Κοντοζαμάνης αποκαλούσε "ψεύτες" και "αδαείς") ;
    Δεν έπρεπε ;
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  3. #6003
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.676
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Δεν μαγειρεύεται τίποτε, αν ήταν διαφορετικά θα υπήρχε άλλη εικόνα και στον ιδιωτικό τομέα που εκτελεί τεστ με δικά του έξοδα.
    Αυτό που μπορώ να σας πω με σιγουριά είναι πως ο ΕΟΔΥ είναι κυριολεκτικά μπάχαλο στην διαχείρηση, αφού θετικά τεστ στον ιδιωτικό τομέα, μετά από δική μας ενημέρωση, ασχολείται 2-3 μετά είτε για ιχνηλάτηση είτε για οδηγίες.
    Τον πρώτο καιρό ήμασταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ οργισμένοι που έπρεπε να μιλάμε με ΜΗ-ιατρούς στο τηλέφωνο για πιθανά κρούσματα και να ακούμε από τον ΕΟΔΥ άρες μάρες κουκουνάρες.
    Σας μιλάω για τον καιρό που τα τεστ είχαν έρθει μόνο στα κέντρα αναφοράς και θέλαμε να παραπέμψουμε. Νταλικέρηδες με συμπτώματα με γύρο όλης της Ευρώπης που κοιμόταν τότε...
    Αυτό που έμαθα είναι πως ετοιμάζονται για κάποιο πρωτόκολλο ανοσιόχαρτου με συνδιασμό PCR IgG. Στα ΙgG τώρα στοκάρουν. Στα PCR μαζεύουν ακόμη αλλά είναι σε επάρκεια. Το πρόβλημα είναι το capacity των μηχανημάτων είναι μικρό, δεν έχουμε τους φούρνους, είμαστε ένα κλικ πιο πίσω οπότε προσανατολίζονται σε broad IgG rapid αρχικά στην ύπαιθρο και όταν βρεθεί ανοσία και μηδενική ιχνηλάτηση να ανοίγουν τα μέτρα ανά περιοχή με συνεχή έλεγχο δειγματοληπτικό θερμομέτρησης και PCR μέχρι αποκλεισμού και της τελευταίας εστίας. Θεσσαλονίκη Αθήνα δεν έχω ιδέα πως θέλουν να το πάνε.
    Τα σχολεία ξεχάστε το. Είναι το πρώτο και καλύτερο μέτρο. Φανταστείτε τους ιούς από όλα τα σπίτια να μοιράζονται μεταξύ τους στο σχολείο και να επιστρέφουν πίσω στα σπίτια εις δεκαπλούν.
    Αν κάτι μας έσωσε είναι το κλείσιμο των σχολείων. Πόνταραν στον τουρισμό. Αν το ελέγξουμε ίσως αναιμικά να έχουμε έναν κάποιο τουρισμό.
    Η κατάσταση σε πραγματικό αριθμό κρουσμάτων δεν έχω ιδέα πως πάει, γιατί τα μοντέλα τους τα έχασα στο 1000αρικο...
    Σαν σχόλιο μπορώ να πω ότι οι ΜΕΘ κρατάνε ακόμη παρά την παρακμή μας σαν σύστημα υγείας.
    Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε broad tests PCR αλλά πέρα από $$$ είναι πόλεμος υλικών και αντιδραστηρίων.. Δυστυχώς σαν χώρα δεν παράγουμε ΤΙΠΟΤΕ.
    Κόστος τεστ rapid για επαγγελματίες υγείας είναι 6ευρώ/kit ενώ PCR 45ευρώ ίσως και πιο κάτω όσο η Κίνα ανεβάζει ρυθμούς στο τι μας στέλνει. Οι τιμές μεταφράζονται στην επαρχία που είμαι σε 20 rapid, 100 PCR. Αυτά σήμερα.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  4. #6004
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μαγειρεύεται τίποτε, αν ήταν διαφορετικά θα υπήρχε άλλη εικόνα και στον ιδιωτικό τομέα που εκτελεί τεστ με δικά του έξοδα.
    Αυτό που μπορώ να σας πω με σιγουριά είναι πως ο ΕΟΔΥ είναι κυριολεκτικά μπάχαλο στην διαχείρηση, αφού θετικά τεστ στον ιδιωτικό τομέα, μετά από δική μας ενημέρωση, ασχολείται 2-3 μετά είτε για ιχνηλάτηση είτε για οδηγίες.
    Τον πρώτο καιρό ήμασταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ οργισμένοι που έπρεπε να μιλάμε με ΜΗ-ιατρούς στο τηλέφωνο για πιθανά κρούσματα και να ακούμε από τον ΕΟΔΥ άρες μάρες κουκουνάρες.
    Σας μιλάω για τον καιρό που τα τεστ είχαν έρθει μόνο στα κέντρα αναφοράς και θέλαμε να παραπέμψουμε. Νταλικέρηδες με συμπτώματα με γύρο όλης της Ευρώπης που κοιμόταν τότε...
    Αυτό που έμαθα είναι πως ετοιμάζονται για κάποιο πρωτόκολλο ανοσιόχαρτου με συνδιασμό PCR IgG. Στα ΙgG τώρα στοκάρουν. Στα PCR μαζεύουν ακόμη αλλά είναι σε επάρκεια. Το πρόβλημα είναι το capacity των μηχανημάτων είναι μικρό, δεν έχουμε τους φούρνους, είμαστε ένα κλικ πιο πίσω οπότε προσανατολίζονται σε broad IgG rapid αρχικά στην ύπαιθρο και όταν βρεθεί ανοσία και μηδενική ιχνηλάτηση να ανοίγουν τα μέτρα ανά περιοχή με συνεχή έλεγχο δειγματοληπτικό θερμομέτρησης και PCR μέχρι αποκλεισμού και της τελευταίας εστίας. Θεσσαλονίκη Αθήνα δεν έχω ιδέα πως θέλουν να το πάνε.
    Τα σχολεία ξεχάστε το. Είναι το πρώτο και καλύτερο μέτρο. Φανταστείτε τους ιούς από όλα τα σπίτια να μοιράζονται μεταξύ τους στο σχολείο και να επιστρέφουν πίσω στα σπίτια εις δεκαπλούν.
    Αν κάτι μας έσωσε είναι το κλείσιμο των σχολείων. Πόνταραν στον τουρισμό. Αν το ελέγξουμε ίσως αναιμικά να έχουμε έναν κάποιο τουρισμό.
    Η κατάσταση σε πραγματικό αριθμό κρουσμάτων δεν έχω ιδέα πως πάει, γιατί τα μοντέλα τους τα έχασα στο 1000αρικο...
    Σαν σχόλιο μπορώ να πω ότι οι ΜΕΘ κρατάνε ακόμη παρά την παρακμή μας σαν σύστημα υγείας.
    Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε broad tests PCR αλλά πέρα από $$$ είναι πόλεμος υλικών και αντιδραστηρίων.. Δυστυχώς σαν χώρα δεν παράγουμε ΤΙΠΟΤΕ.
    Κόστος τεστ rapid για επαγγελματίες υγείας είναι 6ευρώ/kit ενώ PCR 45ευρώ ίσως και πιο κάτω όσο η Κίνα ανεβάζει ρυθμούς στο τι μας στέλνει. Οι τιμές μεταφράζονται στην επαρχία που είμαι σε 20 rapid, 100 PCR. Αυτά σήμερα.
    Όταν γράφει για "μαγείρεμα" παραπάνω ο nnn, είμαι σίγουρος πως εννοεί (και σε αυτή τη βάση απάντησα και εγώ) ότι δεν έχουν προλάβει να βγουν τα αποτελέσματα (δεν έχουν προλάβει να δουλευτούν), όχι ότι ανακοινώνονται ψευδή στοιχεία για αυτά.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  5. #6005
    Εγγραφή
    28-05-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.857
    Downloads
    3
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    49999 /4996
    ISP
    Forthnet
    Router
    DSL-AC56U
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 22.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έλα Μάνο, λινκ που μου έστειλε η σύζυγος , εσύ θα τα κατανοήσεις καλύτερα από εμένα (έχω εκπαίδευση παρασκευαστή ιατρικών εργαστηρίων, αλλά πάνε πολλαααα χρόνια )
    Νομίζω είναι περίπου το πρωτόκολλο που αναφέρεις πως ίσως να αρχίσει εφαρμόζεται.
    https://www.jwatch.org/na51255/2020/...4kRY6DHIJtYBKU

    Και ένα πίνακακι ακόμα.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails lightshot_1586242594.png  


  6. #6006
    Εγγραφή
    08-04-2016
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε broad tests PCR αλλά πέρα από $$$ είναι πόλεμος υλικών και αντιδραστηρίων.. Δυστυχώς σαν χώρα δεν παράγουμε ΤΙΠΟΤΕ.
    Μια χαρά παράγουμε και RT και Taq. dNTPs δεν πιστεύω να υπάρχει παγκόσμια έλλειψη. Τα oligos και Probes τα παράγει με το κιλό η IDTDNA, δεν υπάρχει εκεί θέμα. Κιτάκια για τα RNA extraction είναι σίγουρα ένα πρόβλημα αλλά μπορείς να κάνεις extraction με trizol. Πιο γρήγορα θα το κάνεις από το κιτ. Έχουν βγει preprints όπου το μόνο που κάνουν είναι να ζεσταίνουν το sample στους 99 βαθμούς για 5 λεπτά. Χάνεις 2-3 Ct αλλά όχι κάτι εξωφρενικό. =

  7. #6007
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.676
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Μιλάς για μανουάλε PCR. Με τι ταχύτητα; Με τι ασφάλεια;
    Όταν λέω ότι δεν παράγουμε τίποτα δεν εννοώ Taq.
    Εννοώ ότι ούτε ανοσοχρωματογραφία rapid tests δεν παράγουμε. (Μέχρι και απέναντι οι Τούρκοι έχουν 3 εταιρίες που παράγουν) Ποιο RNA extraction...
    Οι άλλοι έχουν στο Pasteur Taqman, και στο αμέρικα/Τζερμάνια έχουν Cobas 6800/8800 με combokit για SARS-CoV-2
    https://diagnostics.roche.com/global...ml#productInfo
    Θεωρώ ότι έχουμε εξαιρετικό έμψυχο υλικό και αρκετές πατέντες όταν θέλουμε να συμπιέσουμε το κόστος, αλλά σε τέτοια mass δύσκολα είμαστε. Και πάλι καλά.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  8. #6008
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.754
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν γράφει για "μαγείρεμα" παραπάνω ο nnn, είμαι σίγουρος πως εννοεί (και σε αυτή τη βάση απάντησα και εγώ) ότι δεν έχουν προλάβει να βγουν τα αποτελέσματα (δεν έχουν προλάβει να δουλευτούν), όχι ότι ανακοινώνονται ψευδή στοιχεία για αυτά.
    Ακριβώς αυτό, μήπως λόγω υποδομών, δεν έχουν ολοκληρωθεί.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  9. #6009
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.676
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Δεν ξέρω για το capacity συνολικά καθώς μικρό αριθμό τεστ τρέχουν και τα Νοσοκομεία αναφοράς στην επαρχία. Οπότε δεν ξέρω αν "προλαβαίνουν" να ολοκληρωθούν. Όμως διαδοχικά θα βλέπαμε ένα μοτίβο όπως αυτό που μετράει ο Πέτρος με τα τεστ ανά μέρα / θετικούς πολύ διαφορετικό.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  10. #6010
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.754
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved


    Διάβαζα κάτι εκτιμήσεις χτες -βάση μοντέλου- πως οι νοσούντες στην χώρα είναι στο 1% του πληθυσμού.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  11. #6011
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων


    Διάβαζα κάτι εκτιμήσεις χτες -βάση μοντέλου- πως οι νοσούντες στην χώρα είναι στο 1% του πληθυσμού.
    Στα πόσα τεστς ?
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  12. #6012
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.754
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα πόσα τεστς ?
    Μαθηματικό μοντέλο, κάτσε να το ξαναβρώ.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  13. #6013
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω (εννοείται δεν είμαι απόλυτος).

    Πρόσεξε:

    Στις ενημερώσεις, λέει πόσα τεστ έχουν γίνει "μέχρι σήμερα". Ούτε πόσα από μέρα σε μέρα (αυτό το κάνουμε εμείς, εγώ, μπακαλίστικα), ούτε τίποτα. Ο αριθμός των θετικών που ανακοινώνεται, μπορεί όντως να μην είναι από μέρα σε μέρα (επειδή κάποια παρτίδα τεστ πήγε στο χ και κάποια στο ψ εργαστήριο που έβγαλαν αποτελέσματα σε διαφορετικό χρόνο...δες και το γράφημα που παρέθεσα, ουσιαστικά αυτό λέει στη λεζάντα και τις σημειώσεις του), αλλά είναι ο αριθμός επί αυτών των τεστ, αυτών που έγιναν (οκ, άλλο "έγινε λήψη δειγμάτων για τεστ" κι άλλο "έγινε/ολοκληρώθηκε τεστ"? ναι, μπορεί).

    Η πτώση στον αριθμό (4000-1500-1500-740) είναι τεράστια και είναι "εκεί". Δες το κι αλλιώς, από το συνολικό αριθμό που τόσο καιρό έχουν γίνει/ανακοινωθεί.
    Εδώ πάντως έχει μια ενημέρωση μαζί με τεστ ανα ημέρα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  51,1 KB 
ID: 213551
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails eody_coronavirus.pdf  


  14. #6014
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ πάντως έχει μια ενημέρωση μαζί με τεστ ανα ημέρα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  51,1 KB 
ID: 213551
    Τα ίδια ακριβώς γράφω παραπίσω, το ίδιο ακριβώς γράφημα παρέθεσα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων


    Διάβαζα κάτι εκτιμήσεις χτες -βάση μοντέλου- πως οι νοσούντες στην χώρα είναι στο 1% του πληθυσμού.
    Μακάρι να έχουμε φτάσει εκεί, για πολλούς λόγους.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  15. #6015
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.754
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το βρήκα

    Παράλληλα η καθηγήτρια, δήλωσε πως σύμφωνα με τους υπολογισμούς της, λιγότερο από 1% του πληθυσμού στην Ελλάδα νοσεί.
    https://www.capital.gr/epikairotita/...-tis-pandimias
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 401 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 381391396399400401402403406411421 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας