Σελ. 3315 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 32953305331033133314331533163317332033253335 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 49.711-49.725 από 51067
  1. #49711
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λολ, μόνο εγώ θυμάμαι - ακόμα και εδώ - που όσοι μιλούσαν για τη διάκριση αυτή (που ΙΜΟ μέχρι ενός σημείου βγάζει νόημα) ήταν αφ'εαυτού ψέκες και Μέγκελε; Και που επιστήμονες που έλεγαν για with / from ήταν αγύρτες;

    Ίσως σε κάποια άλλη ζωή που έζησα, σε κάποιο άλλο σύμπαν, ή μάλλον πέρασαν 30 χρόνια από τότε και η μνήμη μου ξεθώριασε
    Έλα μωρέ κι εσύ μια μικρή φίμωση υπήρξε, για να σωθούν ζωές. Ο σκοπός ήταν καλός για αυτό προσαρμόστηκε μέχρι κι ο αλγόριθμος της google.


  2. #49712
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Αν θυμάμαι καλά, τότε ήταν του στυλ γράφουν όλους τους θανάτους (έχουν δεν έχουν covid) πως είναι με covid/απο covid
    λίγο διαφορετικό απο αυτό που λέμε τώρα, αυτό με το ότι εμείς καταγράφουμε και τους με covid σαν να πεθάνανε απο covid το έχει δηλώσει απο νωρίς ο Τσιορδας.

  3. #49713
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Τα νούμερα αυτά είναι απολύτως φυσιολογικά από τη στιγμή που δεν υπάρχει κανένα μέτρο και υπάρχει ακόμα κόσμος που παραμένει ανεμβολίαστος.

    70% των θανόντων είναι άνω των 80 ετών , αυτός είναι προφανώς και ο λόγος που δεν έχουν τσιμπήσει πολύ οι ΜΕΘ καθώς κατά κύριο λόγο μιλάμε για υπέργηρους με πολλαπλά προβλήματα υγείας που ίσως να μην είναι και πλήρως εμβολιασμένοι με μονό ή διπλό booster.

    Στους παραπάνω αν προσθέσουμε και την ηλικιακή ομάδα 70-79 ξεπερνάμε το 90% των θανόντων.
    Και όλα αυτά ενώ αποτελούν μόλις το 15% των κρουσμάτων συνολικά.

    Μαντρώστε τους άνω των 70 που κυκλοφορούν περισσότερο και από τους νέους χωρίς κανένα μέτρο προφύλαξης και αν δεν έχουν κάνει διπλό booster πηγαίντε τους με το ζόρι.
    Are you with Us?

  4. #49714
    Εγγραφή
    29-05-2005
    Μηνύματα
    1.290
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    d-link g624t
    SNR / Attn
    6(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν άλλαξε ποτέ αυτό στην Ελλάδα. Έτσι υπολογιστηκαν σε όλη την πανδημία, έτσι υπολογίζονται και τώρα.
    Δε βαριέσαι... Δεν θα καταλάβουν γιατί δεν θέλουν να καταλάβουν.
    Time marches
    On and on and on, flies eternally

  5. #49715
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.644
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Τα κρούσματα είναι υπερ-πολλαπλάσια γιατί κανείς δεν δηλώνεται. Από βαρεμάρα.
    Δεν υπάρχει και κανένα όφελος από πιστοποιητικά και δεν δηλώνονται. Ολόκληρες οικογένειες νοσούν μεταδίδουν πάνε διακοπές κλπ.
    Γι αυτό οι σκληροί δείκτες ανεβαίνουν.

    Όσο για τα Long covid, θα τα δούμε από χειμώνα πάλι.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  6. #49716
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Και στην Ιταλία μια από τα ίδια.
    https://twitter.com/emmevilla/status...acBuLhEKQ&s=19

  7. #49717
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα κρούσματα είναι υπερ-πολλαπλάσια γιατί κανείς δεν δηλώνεται. Από βαρεμάρα.
    Δεν υπάρχει και κανένα όφελος από πιστοποιητικά και δεν δηλώνονται. Ολόκληρες οικογένειες νοσούν μεταδίδουν πάνε διακοπές κλπ.
    Γι αυτό οι σκληροί δείκτες ανεβαίνουν.

    Όσο για τα Long covid, θα τα δούμε από χειμώνα πάλι.
    Σιγά μην το δηλώσει καποιος με ήπια νόσηση. Εμείς την αρπάξαμε οικογενειακώς. Ειμαστε εξοχή. Το παιδί πλεόν το περασε ολοκληρωτικά. Εμείς απλά καθόμαστε μακριά από τον κόσμο χωρίς ομως να μενουμε κλειδωμένοι. Αποφεύγουμε την πλατεία του συγκροτήματος και παμε για μπανιο πιο απόμερα. Εχουμε τεραστια και άδεια παραλία. Βόλτες νωρίς το πρωί για περπάτημα που δεν εχει κοσμο. Αλλά σιγά μην παω να το δηλώσω.
    Καταρχάς την ημέρα που εβγαλα συμπτώματα ενιωθα τρελή κούραση. Επρεπε να οδηγήσω να παω στο χωριό για ραπιντ. Να διαλέξω το απόμερο φαρμακείο από το οποίο δεν ψωνίζω. Εφόσον όμως δεν ενιωθα ότι μπορώ να οδηγήσω δεν πήγα.. Τις 3 επόμενες ενώ είχα δεκατα κοιμομουν όλη μέρα. Παλι δεν γινονταν να παω. Κοινως θα πήγαινα την πέμπτη μέρα..και θα τη μετρούσαν σαν πρωτη. Ε δεν θα χάσω και κανένα μήνα για να με δηλώσουν
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  8. #49718
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα κρούσματα είναι υπερ-πολλαπλάσια γιατί κανείς δεν δηλώνεται. Από βαρεμάρα.
    Δεν υπάρχει και κανένα όφελος από πιστοποιητικά και δεν δηλώνονται. Ολόκληρες οικογένειες νοσούν μεταδίδουν πάνε διακοπές κλπ.
    Γι αυτό οι σκληροί δείκτες ανεβαίνουν.

    Όσο για τα Long covid, θα τα δούμε από χειμώνα πάλι.
    Αυτό ισχύει στον απόλυτο βαθμό. Θα είχε όμως κάποιο νόημα να δηλώνονται όλα τα κρούσματα πέρα από την στατιστική αυτή την στιγμή;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην το δηλώσει καποιος με ήπια νόσηση. Εμείς την αρπάξαμε οικογενειακώς. Ειμαστε εξοχή. Το παιδί πλεόν το περασε ολοκληρωτικά. Εμείς απλά καθόμαστε μακριά από τον κόσμο χωρίς ομως να μενουμε κλειδωμένοι. Αποφεύγουμε την πλατεία του συγκροτήματος και παμε για μπανιο πιο απόμερα. Εχουμε τεραστια και άδεια παραλία. Βόλτες νωρίς το πρωί για περπάτημα που δεν εχει κοσμο. Αλλά σιγά μην παω να το δηλώσω.
    Καταρχάς την ημέρα που εβγαλα συμπτώματα ενιωθα τρελή κούραση. Επρεπε να οδηγήσω να παω στο χωριό για ραπιντ. Να διαλέξω το απόμερο φαρμακείο από το οποίο δεν ψωνίζω. Εφόσον όμως δεν ενιωθα ότι μπορώ να οδηγήσω δεν πήγα.. Τις 3 επόμενες ενώ είχα δεκατα κοιμομουν όλη μέρα. Παλι δεν γινονταν να παω. Κοινως θα πήγαινα την πέμπτη μέρα..και θα τη μετρούσαν σαν πρωτη. Ε δεν θα χάσω και κανένα μήνα για να με δηλώσουν
    Ακριβώς. υπάρχουν μέρη αυτή την στιγμή με χιλιάδες κόσμο(τουρίστες) και 1 φαρμακείο ή υποστελεχομένο ΚΥ.

  9. #49719
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.444
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Δεν ξέρω αν είναι καλή κίνηση να μην το δηλώσει κανείς.

    Προσωπικά, δεν πρόκειται να ασχοληθώ παρεκτός και αν έχω γερά συμπτώματα, για συνάχια κλπ δεν ασχολούμαι, άλλωστε με ταλανίζουν πλέον σχεδόν όλους τους μήνες πλην Νοε - Φεβ και δεν πρόκειται να κάθομαι να τεστάρομαι - το έχω δηλώσει από την αρχή πως αυτός ο ιός δεν θα καθορίσει τη ζωή μου.

    Αλλά, αν έχω κάτι παραπάνω και κάνω τεστ και βγω θετικός τότε γνώμη μου είναι πως είναι σωστό κανείς να βγάλει πιστοποιητικό νόσησης. Αν μη τι άλλο για το πρακτικό του πράγματος επειδή αν και δεν το θεωρώ πιθανό, μπορεί να γυρίσουμε σε τίποτε (γελοίες) υποχρεώσεις και (γελοία) πιστοποιητικά και αν έχω ήδη νοσήσει θα αποφύγω το εμβόλιο έως να περάσει το σχετικό χρονικό διάστημα που προτείνεται και αν καταλαβαίνω κατ'ελάχιστον είναι 6μηνο από τη νόσηση. Δεν έχω όρεξη να παίζω με το ανοσοποιητικό μου φορτώνοντάς το με αντισώματα κλπ

    Τουλάχιστον όπως το προσεγγίζω εγώ αν και ρωτώντας γιατρούς για τον πατέρα μου που νόσησε προ 2 εβδομάδων, η άποψη ήταν ενιαία, δλδ να έχει το πιστοποιητικό νόσησης και να αποφύγει εμβόλιο για ένα 4μηνο (στην περίπτωσή του μόνο 4 μήνες επειδή είναι 86 αλλά έδειξε εδώ τουλάχιστον γερό ανοσοποιητικό αφού το πέρασε με δέκατα μόλις για ένα 24ωρο)
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #49720
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν είναι καλή κίνηση να μην το δηλώσει κανείς.

    Προσωπικά, δεν πρόκειται να ασχοληθώ παρεκτός και αν έχω γερά συμπτώματα, για συνάχια κλπ δεν ασχολούμαι, άλλωστε με ταλανίζουν πλέον σχεδόν όλους τους μήνες πλην Νοε - Φεβ και δεν πρόκειται να κάθομαι να τεστάρομαι - το έχω δηλώσει από την αρχή πως αυτός ο ιός δεν θα καθορίσει τη ζωή μου.

    Αλλά, αν έχω κάτι παραπάνω και κάνω τεστ και βγω θετικός τότε γνώμη μου είναι πως είναι σωστό κανείς να βγάλει πιστοποιητικό νόσησης. Αν μη τι άλλο για το πρακτικό του πράγματος επειδή αν και δεν το θεωρώ πιθανό, μπορεί να γυρίσουμε σε τίποτε (γελοίες) υποχρεώσεις και (γελοία) πιστοποιητικά και αν έχω ήδη νοσήσει θα αποφύγω το εμβόλιο έως να περάσει το σχετικό χρονικό διάστημα που προτείνεται και αν καταλαβαίνω κατ'ελάχιστον είναι 6μηνο από τη νόσηση. Δεν έχω όρεξη να παίζω με το ανοσοποιητικό μου φορτώνοντάς το με αντισώματα κλπ

    Τουλάχιστον όπως το προσεγγίζω εγώ αν και ρωτώντας γιατρούς για τον πατέρα μου που νόσησε προ 2 εβδομάδων, η άποψη ήταν ενιαία, δλδ να έχει το πιστοποιητικό νόσησης και να αποφύγει εμβόλιο για ένα 4μηνο (στην περίπτωσή του μόνο 4 μήνες επειδή είναι 86 αλλά έδειξε εδώ τουλάχιστον γερό ανοσοποιητικό αφού το πέρασε με δέκατα μόλις για ένα 24ωρο)
    Μέχρι να γυρίσουμε θα περάσουν οι μήνες. Εδώ η Ασπροβάλτα βράζει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από peragialos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ισχύει στον απόλυτο βαθμό. Θα είχε όμως κάποιο νόημα να δηλώνονται όλα τα κρούσματα πέρα από την στατιστική αυτή την στιγμή;

    - - - Updated - - -



    Ακριβώς. υπάρχουν μέρη αυτή την στιγμή με χιλιάδες κόσμο(τουρίστες) και 1 φαρμακείο ή υποστελεχομένο ΚΥ.
    Εμάς έχει τρία φαρμακεία. Αλλά δεν παύουν να είναι μέσα στο χωριό. Δεν μένει όλος ο κόσμος μέσα στο χωριό
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  11. #49721
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.049
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν είναι καλή κίνηση να μην το δηλώσει κανείς.
    Αν ήταν προαιρετική η καραντίνα για τους νοσήσαντες, μια χαρά θα το δήλωναν περισσότεροι.
    Αν θέλεις να μείνεις σπίτι, μείνε. Αν μπορείς, κάνε το. Αν όχι, φόρα μάσκα και έξω προσεκτικά.

    Ο κόσμος (και βαράτε με όσο θέλετε) δεν θέλει να χάσει τις διακοπές του ή την δουλειά του ή τα έσοδά του (έχω συγκεκριμένα παραδείγματα)
    αν νοσήσει ήπια. Ολόκληρη οικογένεια πριν ένα μήνα έβγαινε θετική και τους έπαιρναν τηλέφωνο να δουν αν είναι στο σπίτι. Απαράδεκτο πια,
    δεν ήμαστε στο 2020.

    Προσωπική ευθύνη επιτέλους.

    Α. Αν είσαι 65+ ή έχεις υποκείμενα πρόσεχε, εμβολιάσου, κλπ. Πρόσεχε τριπλά.
    Β. Αν νοσήσεις, πρόσεχε αλλά πρέπει να ισχύει και το Α, δεν μπορείς να προσέχεις ΕΣΥ γι αυτούς που θα έπρεπε μόνοι τους για τον εαυτό τους.

    Long covid "λένε" ότι πιάνει ποσοστό ως και 30%. Άλλοι ειδικοί λένε ότι το νούμερο είναι ΠΟΛΥ μικρότερο μια και επηρεάζεται από το σύνδρομο
    των "επαγγελματιών ασθενών" (φαινόμενο που αγγίζει λίγο το ναρκισισμό, τους κατα φαντασία ασθενείς ή γενικά αυτούς που επιζητούν προσοχή).

    Η long covid είναι πραγματικότητα αλλά τα ποσοστά είναι ΑΚΟΜΑ λάθος.
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

  12. #49722
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.444
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zardoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήταν προαιρετική η καραντίνα για τους νοσήσαντες, μια χαρά θα το δήλωναν περισσότεροι.
    Αν θέλεις να μείνεις σπίτι, μείνε. Αν μπορείς, κάνε το. Αν όχι, φόρα μάσκα και έξω προσεκτικά.
    Δεν ξέρω, συμφωνώ μεν, αλλά βλέπω ότι ακόμα και σε χώρες που πλέον η έννοια της καραντίνας αφεαυτή είναι πλέον κάτι που ανήκει στο παρελθόν περασμένων δεκαετιών () και πλέον δεν ασχολείται κανείς.

    Ξαναλέω μόνο την προσωπική μου άποψη και πώς το βλέπω εγώ. Αν και σίγουρα, τη σήμερον πλέον, εκτός και αν κανείς έχει συμπτώματα που τον αποτρέπουν από το να λειτουργεί κανονικά, δλδ απλά συναχάκι ή και ελαφρύ βήχα, δεν ασχολείται και το βρίσκω απολύτως κατανοητό.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #49723
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.785
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μην γράφουμε ξανά και ξανά τα ίδια.

    Κανένας δεν γίνεται να προστατευθεί μόνος του, εκτός κι αν πάει να μονάσει (oh, wait..).

    Δεν αρκεί το εμβόλιο, δεν αρκεί η μάσκα, δεν αρκεί τίποτα από αυτά, αν ο θετικός (με ελαφρά/ελάχιστα συμπτώματα) κυκλοφορεί χαλαρά και το μοιράζει.

    Το λύσαμε αυτό από την "Α" ακόμα, όχι για τις τωρινές μεταλλάξεις που αν μη τι άλλο κολλάνε/μεταδίδονται για πλάκα. Ούτε η ffp2/3 επαρκεί, να το ξεκαθαρίσουμε αυτό. Αν είσαι σε περιβάλλον που κυκλοφορούν (όπως είναι δεδομένο πλέον) όλο και περισσότεροι θετικοί (τουρίστες, ιθαγενείς, ανεύθυνοι, αδιάφοροι, ανυποψίαστοι), μετά θα πρέπει να είσαι προσωπικό ΜΕΘ covid για να αλλάξεις με ασφάλεια.

    Μιλάμε για τις πλέον ευαίσθητες ομάδες (ηλικιωμένους), θυμίζω. Δεν γίνεται να απαιτούμε από αυτούς απόλυτη αυτοπροστασία για να είμαστε εμείς χαλαροί στο καλοκαιράκι μας.

  14. #49724
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Εμείς αν δεν καναμε τεστ δεν θα το καταλαβαίναμε πάντως. Το να εχει το παιδί 39,5 πυρετό μπορεί να συνεβαινε και με άλλη ιωση γριπώδη. Που την κολλήσαμε όλοι
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  15. #49725
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.049
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην γράφουμε ξανά και ξανά τα ίδια.

    Δεν αρκεί το εμβόλιο, δεν αρκεί η μάσκα, δεν αρκεί τίποτα από αυτά, αν ο θετικός (με ελαφρά/ελάχιστα συμπτώματα) κυκλοφορεί χαλαρά και το μοιράζει.

    ..

    Μιλάμε για τις πλέον ευαίσθητες ομάδες (ηλικιωμένους), θυμίζω. Δεν γίνεται να απαιτούμε από αυτούς απόλυτη αυτοπροστασία για να είμαστε εμείς χαλαροί στο καλοκαιράκι μας.
    Όπως είπες μη γράφουμε ξανά και ξανά τα ίδια μπορούμε να πούμε μην επιστρέφουμε ξανά και ξανά στα ίδια.

    Όπλα υπάρχουν (εμβόλια, μάσκες κλπ) δεν επιμένουμε ότι είναι πανάκεια αλλά μην αρνούμαστε ότι λειτουργούν κ όλας.
    Οι ευαίσθητες ομάδες θα προσέχουν 100-200% περισσότερο και ο κόσμος θα συνεχίσει να ζει.

    Δε μπορεί να βάλουμε μια ολόκληρη γενιά στον πάγο και το λέω όντας σχετικά μεγάλος.
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

Σελ. 3315 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 32953305331033133314331533163317332033253335 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας