Σελ. 214 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 194204209212213214215216219224234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.196-3.210 από 51067
  1. #3196
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.235
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgiosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως το μετρο απαγορευσης κυκλοφοριας αντικιμενικα μπορει να παραβιαστει (οχι απο μενα, αλλα θα γινει)
    Καποιος μενει Γλυφαδα και θελει να παει στη Βονταφον στη Σταδιου ή εστω σε τραπεζα στο κεντρο.
    Το γραφει στο χαρτι.
    Δεν μπορει κανενας να τον σταματησει ουτε να του βαλει προστιμο.
    Το μετρο εφοσον δεν ανεφερεται σε μεγιστη χιλιομετρικη αποσταση ειναι διατρτητο.
    φυσικά και μπορούν να παραβιαστούν

    το θέμα είναι να καταλάβεις ότι τα πράγματα είναι σοβαρά και να περιοριστείς μόνος σου

    αν δε σέβεσαι αυτό που περνάει ο κόσμος ε τότε θα πληρώσεις το γελοίο πρόστιμο των 150€ παρά την δολοφονική συμπεριφορά σου! (ίσως)
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


  2. #3197
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Η σωστή ατάκα της ημέρας http://prntscr.com/rkpu7y

  3. #3198
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Μαζί βολτάραμε!

  4. #3199
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DiM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η σωστή ατάκα της ημέρας http://prntscr.com/rkpu7y
    Κωλοχανείο εννοει, στα μπουρδέλα υπάρχει οργάνωση και πειθαρχεία.

  5. #3200
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    H αγάπη είναι αμοιβαία και το γνωρίζεις

    Όλοι το βιώνουμε παντού, αλλά ακριβώς επειδή βιώνουμε το ίδιο θα έπρεπε να απαιτούμε σε τόσο σοβαρές συνθήκες, ιδιαίτερα στην Ελλάδα, οι αποφάσεις να ανακοινώνονται με διαφάνεια, στοιχεία, αιτιολογήσεις. Αντίθετα οι ελλείψεις συνεχίζονται, ανακοινώνονται προσλήψεις που - εξόσων καταλαβαίνω - δεν γίνονται, ενώ Ορμπανικά στήνουμε σκηνικό πολέμου με απαγορεύσεις κυκλοφορίας ως αιτιολόγηση τον μπαμπούλα της Ιταλίας (κακόμοιροι Ιταλοί). Και.... χειροκροτούμε. Μπορεί να υπερβάλλω, αλλά είμαι βέβαιος ότι δεν υπερβάλλω στο ότι μια χαρά ορμπανοποιούμαστε, άλλωστε δεν είναι και κάτι καινούργιο
    Η ορμπανοποιηση ειναι το ελαχιστο. Η στερηση ή -κομψα- η αναστολη των δικαιωματων του πολιτη ειναι εξαιρετικα βαρυτερη και σημαντικοτερη απο μερικες εκδηλωσεις του τυπου "πατρις, θρησκεια, οικογενεια". Και προκειται για ενα ζητημα που ελαχιστοι πραγματικα εθιξαν απο τις πρωτες ημερες που αρχισε στην Ελλαδα η επισημη αντιμετωπιση-ενημερωση- παρακολουθηση του θεματος απο το κρατος.

    Και μπορει εσυ σημερα να αναιρεσες για το ποσο καλα τα πηγαινε ο Μητσοτακης, με την απαγορευση της κυκλοφοριας, εγω ομως εχω αναιρεσει απο την μη εκπληρωση της υποσχεσης για αμεση προσληψη 2000 ατομων προσωπικου για τα νοσοκομεια οπως και απο τα εξαγγελθεντα οικονομικα μετρα για την δηθεν στηριξη της οικονομιας.

    Τουτεστιν αλλου θα κοιταμε και απο αλλου θα μας ερθει. Την απαγορευση θα βλεπουμε και το χαλι των νοσκομειων θα ανεχομαστε λογω υπερβολικης εντασης απο τον ιο και οχι επειδη απαξιωθηκε εδω και τοσα χρονια. Το 800αρι οπως γραφω σε αλλο νημα και οχι την επεμβαση ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ σε υποθεσεις ιδιωτων. Το χαρτι υγειας αν υπαρχει στο ραφι και οχι τη δυνατοτητα αλλαγης των συμβασεων εργασιας. Των ηδη εξαυλωμενων, εξαθλιωμενων και χειριστων.

  6. #3201
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Νομιζω το οπεν εχει live Σαλονικα !!!! γλεντι

    http://prntscr.com/rkq05f

  7. #3202
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.593
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Οι λάτρεις των "σοσιαλιστικών παραδείσων" τύπου Β.Κορέας,θα πάρουν μια (μικρή ελπίζω) γεύση αυτών που υποστήριζαν/προπαγάνδιζαν.
    Οι υπόλοιποι,περαστικά μας...

  8. #3203
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα στοιχεια ειναι ομως μονο για το bergamo? Εγω λεω, ποσοι πεθαναν συνολικα απο γριπη στην Ιταλια, περυσι, πες χειμωνα 2019.
    Γιατι τα στοιχεια μπορει να δειχνουν οτι ο αριθμος θανατων ειναι σχεδον ιδιος με τον φετινο....
    https://www.istat.it/en/archivio/238460

    για το 2020 θα πρέπει να περιμένεις αλλά σε για covid βρήκα αυτό
    https://www.statista.com/statistics/...egion-in-italy

  9. #3204
    Εγγραφή
    01-03-2017
    Περιοχή
    Akihabara
    Μηνύματα
    299
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    33 kbps
    ISP
    Compulink
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leasedline Εμφάνιση μηνυμάτων
    φυσικά και μπορούν να παραβιαστούν

    το θέμα είναι να καταλάβεις ότι τα πράγματα είναι σοβαρά και να περιοριστείς μόνος σου

    αν δε σέβεσαι αυτό που περνάει ο κόσμος ε τότε θα πληρώσεις το γελοίο πρόστιμο των 150€ παρά την δολοφονική συμπεριφορά σου! (ίσως)
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  171DAC20-17E4-41C8-B74E-45F2E6216D2D.jpeg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  56,4 KB 
ID: 212861

  10. #3205
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    δεν θέλω να πω εξυπνάδες αλλά ρε παίδες η Νορβιγια είναι 5Μ με 2300 κρούσματα και είναι πολύ μακριά από τέτοια μέτρα. Νομίζω τουλάχιστον γιατί δεξιά είναι και εδώ κυβέρνηση
    Ελπίζω να μην είναι τελείως διαλυμένο το σύστημα υγείας και πάνε να προλάβουν ότι μπορέσουν

  11. #3206
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θέλω να πω εξυπνάδες αλλά ρε παίδες η Νορβιγια είναι 5Μ με 2300 κρούσματα και είναι πολύ μακριά από τέτοια μέτρα. Νομίζω τουλάχιστον γιατί δεξιά είναι και εδώ κυβέρνηση
    Ελπίζω να μην είναι τελείως διαλυμένο το σύστημα υγείας και πάνε να προλάβουν ότι μπορέσουν
    [ελληναράς mode on]Τι να μας πουν οι Νορβηγοί που μπεκροπίνουν μπόμπες γιατί δεν έχουν τον ήλιο της ΕΛΛΑΔΑΣ μας και σκοτινιάζει από το μεσημέρι[/ελληναράς mode off]


  12. #3207
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλακείες, ο. Zus δεν τους είδε

  13. #3208
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θέλω να πω εξυπνάδες αλλά ρε παίδες η Νορβιγια είναι 5Μ με 2300 κρούσματα και είναι πολύ μακριά από τέτοια μέτρα. Νομίζω τουλάχιστον γιατί δεξιά είναι και εδώ κυβέρνηση
    Ελπίζω να μην είναι τελείως διαλυμένο το σύστημα υγείας και πάνε να προλάβουν ότι μπορέσουν
    1. Τι σύστημα υγείας έχουν.
    2. Πόσο εύκολα μετακινούνται.

  14. #3209
    Εγγραφή
    11-09-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    458
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Τα έντυπα βεβαίωσης με τα link εντός: https://issuu.com/efsyn/docs/odigies-kinisi-politon/2

  15. #3210
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aloyminas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η εκχώρηση του οποιουδήποτε συνταγματικά κατοχυρωμένου δικαιώματος δεν πρέπει να γίνεται με ελαφρά συνείδηση ούτε με τυμπανοκρουσίες, γιατί είναι δικαιώματα που αποκτήθηκαν με αγώνες και αίμα ανά τους αιώνες απέναντι σε συστήματα διακυβέρνησης τύπου θεού ελέω.

    Από την άλλη όντως νομίζω ότι η υγεία είναι το υπέρτατο αγαθό και μάλλον δεν υπάρχει άλλη λύση καθώς τις επόμενες ημέρες τα κρούσματα θα εκτοξευτούν καθώς τις προηγούμενες κάποιοι πήγαιναν σε εκκλησίες παραλίες συναθροίζονταν σε σπίτια κ.α.

    Άλλο όμως το αναγκαίο του πράγματος και άλλο να πανηγυρίζουμε τόσο εύκολα με την παραχώρηση των δικαιωμάτων μας λες και όλοι ψάχνουμε για έναν "πατερούλη".

    Εν κατακλείδι, βλέπω και εγώ ότι δεν υπήρχε άλλος τρόπος αλλά λυπούμε βαθύτατα για το πόσο εύκολα δεχόμαστε τέτοιους περιορισμούς ελευθεριών και ακόμα περισσότερο γιατί δημιουργούν και κακό προηγούμενο.

    Θα έπρεπε να μπορούμε να αυτοπεριοριστούμε μόνοι μας τώρα που δεν το κάναμε έχω την αίσθηση ότι ανοίξαμε μία κερκόπορτα για το μέλλον σε ότι έχει να κάνει με τις δημοκρατικές μας ελευθερίες.Λυπάμαι πολύ που ένα τόσο απλό πράγμα το να μείνουμε σπίτι μας δεν το κατορθώσαμε από μόνοι μας
    Τα ίδια κάναμε Κίνα και Κορεα, κάποιο λεγαν γιατί δεν κάνουμε ότι εκείνοι , απαγόρευση κανανε, έδινες όνομα στα ΜΜΜ ΜΜΜ για να ταξιδέψεις,. Το κινητό σου σε παρακολουθούσε για την καραμτινα, αστυνομία σε έβαζε σε καραντίνα κλπ

Σελ. 214 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 194204209212213214215216219224234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας